.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Exclamation Наркотици - ПОМОЩ!

    Здравейте,

    Мисля, че имам сериозен проблем... Не мислих, че е така, но в последствие разбрах, че съм много пристрастен към марихуаната!
    От Пловдив съм, момче съм и преди месец станах на 18. Преди 4-5 месеца си обещах че като свърши лятото на 2013 година ще спра тревата. Вече от около 2 седмици трябваше да съм спрял, но уви нещо не ми се получава и в крайна сметка няма и един ден в който да не съм се напушил здраво (включително и сега). Става ми ясно, че няма да ми е толкова лесно, колкото си мислех. Та на въпроса, приемам всякакви съвети, дори ако ме насочите към някакво място, където се оправят хора с подобни на моите проблеми май ще е най-добре.

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Нямаш достатъчно воля. Щом си обещаваш за бъдещи моменти, значи не си достатъчно категоричен и резултатът е очакван според мен.

    Щом не можеш да се насилиш срещу обстоятелствата, подреди обстоятелствата така, че да не те предразполагат към пушене. Накарай вашите да ти спрат джобните за 1 седмица, не излизай, намери се на работа и ако преодолееш първите няколко дена, смятам, че ще събереш мотивацията за по-натам. Щото потръгне ли, после е въпросът да устоиш да не запалиш "само 1".
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Трябва да имаш воля като кажеш спирам така да бъде.Ако не стане търси специална помощ.

  4. #4
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Колко лета с колко много хора си обещавахме,че ще са последни ако знаеш Това лято нямаше смисъл да си обещаваме,всмисъл почнахме темата с обещанието за последно лято,но се развихри такъв смях чееее ...

    и аз съм от Пловдив на 19,сто Про сме били в един кръг да пушим,особено в хард заведенията,сещаш се кои

  5. #5
    Даже по аватара ти бих познал, че си тревоман.
    Е трябва да се насилиш по някакъв начин. Смени компанията ако можеш, не взимай пари от вашите нарочно, мисли, че това може да е началото на пропаднал живот, в който ще умреш като куче на улицата.

  6. #6
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

    Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Като си правиш филми, като казваш че не можеш да спреш, за готин ли се имаш? Много хора ги говорят тия приказки, за да се направят на интересни, за да качат левъл, да ама не.
    Няма такова нещо, ти нямаш проблем и много добре го знаеш. Хайде

    И все пак, ако е така ( в което се съмнявам) единствения начин е да смениш компанията, колкото и да не ти се иска и да мислиш че тя не е Проблемът.

  8. #8
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    Е не може да ходиш с няк'ви дет пушат масур след масур и да очакваш да се откажеш... смисъл намери си хора които са чисти смисл не се занимават с такива неща и виж как сичко се оправя.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    и аз да се изкажа има линия която е за хора употребяващи алкохол наркотици и искащи да спрат това. Номера е 0800 133 22 - безплатен е една жена работи поговори с нея сподели обясни и и мисля че ще ти бъде доста от полза работното време е от 14:00 до 17:00 някой път дава свободно или няма никой или говори с някой не се отказвай ако не стане от първото позвъняване се някога ще я уцелиш и ще говорите а от там ще се разберете за следващия ви разговор. Надявам се бях полезна с информацията ако има нещо свързано с жената или с линията ми пиши на лс

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    да се допълня ако някой някога използва линията за гаврене то той бива блокиран тоест повече не може да набира този номер моля не се гаврете с тези линии много хора в това време искат помощ а не могат да се свържат лек ден

  11. #11
    Човек може да се пристрасти към марихуаната, просто зависимостта е психеческа, а на физическа както при цигарите.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

    Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.
    yep

    не мом да си го представим това...

  13. #13
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Имах един приятел така. Умря след три дни.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Alexsander777 Виж мнението
    Здравейте,

    Мисля, че имам сериозен проблем... Не мислих, че е така, но в последствие разбрах, че съм много пристрастен към марихуаната!
    От Пловдив съм, момче съм и преди месец станах на 18. Преди 4-5 месеца си обещах че като свърши лятото на 2013 година ще спра тревата. Вече от около 2 седмици трябваше да съм спрял, но уви нещо не ми се получава и в крайна сметка няма и един ден в който да не съм се напушил здраво (включително и сега). Става ми ясно, че няма да ми е толкова лесно, колкото си мислех. Та на въпроса, приемам всякакви съвети, дори ако ме насочите към някакво място, където се оправят хора с подобни на моите проблеми май ще е най-добре.

    Благодаря предварително.
    Само да отбележа, че напушен пишеш по-грамотно от 90 % от ненапушените Интелигентно момче си явно и ти пожелавам да се справиш с проблема си - щом го осъзнаваш като проблем

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

    Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.
    kaji go na wiz khalifa DD

  16. #16
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Трябва нещо да ти въздейства, за да те откаже от марихуаната, едното "не е полезно" нищо не върши, в случая трябва нещо наистина много силно да ти запали крушката, а тия които казват, че тва чудо не хващало навик, да ми ядат кура

  17. #17
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Трябва нещо да ти въздейства, за да те откаже от марихуаната, едното "не е полезно" нищо не върши, в случая трябва нещо наистина много силно да ти запали крушката, а тия които казват, че тва чудо не хващало навик, да ми ядат кура
    Не мисля, че промяната трябва да идва отвън.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #18
    Напоследък сума ти умни глави доказват по всевъзможен начин, че марихуаната е нещо, към което човек не може да се пристрасти. Даже се твърди, че отказването от цигарите е къде-къде по-трудно от раздялата с Мери Джейн. Въпрос на характер и мотивация!
    Тъй като съм бивш пушач, с давност толкова, колкото на някои от вас е възрастта, мога да потвърдя, че всичко е възможно ако човек го реши. Другото е от келешлък.
    Единствените хора, които се нуждаят от канабис, са болните от рак и куп други заболявания при които пушенето или приемането на тревата под формата на масло, решава проблема със симптомите, а някои дори успява да излекува. Така че ... погледни се отстрани и реши какъв искаш да бъдеш - мамино дете без характер или ...?
    Какъв всъщност ти е проблема, който си мислиш, че решаваш, пушейки трева?!

  19. #19
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Не ми пука аз не пуша трева и цигарите не ме кефят

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си