.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 80
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Идеи за нов смартфон.

    Здравейте, продадох си моя смартфон- Nokia lumia 800 за 300 лева и съм решил да си взема друг.Операционната система да е андроид или windows phone 8.Цената да е около 300 cash или на лизинг от глобул или някой от магазините на глобул(като на лизинг мога да си взема скъп смартфон-600-800лева).Дайте някакви идеи.Предпочитам смартфона да е с 2 сим карти.Htc 8x ми харесва(заради вградения 4v усилвател) , но го няма в глобул,германос и всички магазини на Глобул.

    Ако смартфона няма 2 сим карти, ще му сложа dual sim adapter.Слушам идеи.Благодаря ви!.Моля без коментари от рода: нали ти много знаеш, за какво да ти препоръчваме.Другото, което искам е , смартфона да няма 400-600 лева надценка като iphone 5s(same shit),5c

    http://news.smartphone.bg/novini/eto...s-i-iphone-5c/

    Другото , което е - да не лагва- като s4(snapdragon 600)
    ---------------------------------------
    www.iskampak.com
    Последно редактирано от koko95 : 09-24-2013 на 19:41

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Значи цялата техника по-скъпа от 500 лева е с надценка? Ти не си нормален. Apple или Samsung примерно да не са благотворителни дружества?
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Значи цялата техника по-скъпа от 500 лева е с надценка? Ти не си нормален. Apple или Samsung примерно да не са благотворителни дружества?
    ето тея смартфони нямат 400-600 лева надценка http://www.everbuying.com/Wholesale-...ones-b-22.html . Може ли ако си взе някой от тези смартфони , да застраховам смартфона и като се прецака или го счупя- застраховката да ми покрие всичко? .А и колко пари горе-долу ще ми излезе застраховката?
    Последно редактирано от kupi95 : 09-24-2013 на 21:11

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от kupi95 Виж мнението
    ето тея смартфони нямат 400-600 лева надценка http://www.everbuying.com/Wholesale-...ones-b-22.html . Може ли ако си взе някой от тези смартфони , да застраховам смартфона и като се прецака или го счупя- застраховката да ми покрие всичко.А и колко пари горе-долу ще ми излезе застраховката?
    Нямат защото не са толкова добри. То и репликите нямат надценка. Въобще къде ги сравняваш тия с устройствата за 1000 лв, от дисплея до камерата всичко им е некачествено.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kupi95 Виж мнението
    ето тея смартфони нямат 400-600 лева надценка http://www.everbuying.com/Wholesale-...ones-b-22.html . Може ли ако си взе някой от тези смартфони , да застраховам смартфона и като се прецака или го счупя- застраховката да ми покрие всичко? .А и колко пари горе-долу ще ми излезе застраховката?
    600 лева ми е бюджета, на автора не знам колко е.Сигурно от тоя сайт ще си взема. Ох, написал е, аз не съм видял 300 лева.
    Последно редактирано от kupi95 : 09-24-2013 на 21:14

  6. #6
    Повече от фен Аватара на TheMan9191
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    358
    Бих ви препоръчал HTC Desire X аз съм с него и съм много доволен. Музиката се чува добре, прави добри снимки и почти всички приложения и игри вървят на него.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Nokia Lumia 520/620

  8. #8
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Ей тоя телефон http://products.globul.bg/catalogue/...htc-desire-500 го видях в реклама и ми направи доста добро впечатление. Досега не съм виждал да продават телефон на HTC толкова евтино.
    http://products.globul.bg/catalogue/...galaxy-s4-mini
    http://products.globul.bg/catalogue/...sony-xperia-sp
    Ей тия двата са страхотни, ама взимай на лизинг.
    един двусимов:
    http://products.globul.bg/catalogue/...-xperia-e-dual

  9. #9
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Каква надценка бе момче, Nexus 4 в Play Sore беше 250$? Това, че в България телефоните имат надценка си е само ваш проблем, поръчвайте си от чуждестранни сайтове.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Каква надценка бе момче, Nexus 4 в Play Sore беше 250$? Това, че в България телефоните имат надценка си е само ваш проблем, поръчвайте си от чуждестранни сайтове.
    Гаранция има ли от чуждестранни сайтове? Смисъл ако смартфона се използва в България ? Ако се занесе с касовата бележка или документа за покупка(купен от чуждестранен сайт) в Омнител(nokia smartphone) ще ми признаят ли гаранцията?
    Последно редактирано от koko95 : 09-25-2013 на 20:28

  11. #11
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от evtimow :3 Виж мнението
    Nokia Lumia 520/620
    Нокиите са изпята песен в момента, може в бъдеще MS да понаправят нещо, но ме съмнява че ще излязат начело без андроид.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Нокиите са изпята песен в момента, може в бъдеще MS да понаправят нещо, но ме съмнява че ще излязат начело без андроид.
    и какво им е изпятото? :/

    двете лумии са в милион пъти по-добре от двуядрен андроид

  13. #13
    Повече от фен Аватара на 8bit
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    490
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Нокиите са изпята песен в момента, може в бъдеще MS да понаправят нещо, но ме съмнява че ще излязат начело без андроид.

  14. #14
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Вижте им мизерните продажби и мизерния дял на WP в световен мащаб, после отидете в някой ъгъл и си трайте. Нокия умря много отдавна, а слепите фенове, желая да ми обяснят защо като лумиите са толкова успешни телефони, Нокия ще бъде придобита от MS ??? Коя успешна компания се оставя да я купят ? Хайде много ми е интересно да ми обясните, ще чакам с нетърпение.
    Последно редактирано от draid : 09-28-2013 на 18:05

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Вижте им мизерните продажби и мизерния дял на WP в световен мащаб, после отидете в някой ъгъл и си трайте. Нокия умря много отдавна, а слепите фенове, желая да ми обяснят защо като лумиите са толкова успешни телефони, Нокия ще бъде придобита от MS ??? Коя успешна компания се оставя да я купят ? Хайде много ми е интересно да ми обясните, ще чакам с нетърпение.
    лол, не съм казал, че е успешна

    казвам, че двуядрен андроид е пълен боклук, защото на първата седмица ще забива като костенурка в катран

    лумиите са с лека ос, със страхотни камери, ъпдейти до 2016г. и хубави екрани.

    с какво двуядрен андроид е по-добър от лумия 520/620?

  16. #16
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Да не си имал андроид и windows phone, че да правиш сравнения?
    Какво им е лошото примерно на Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Huawei Ascend P1 ?

  17. #17
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от evtimow :3 Виж мнението
    лол, не съм казал, че е успешна

    казвам, че двуядрен андроид е пълен боклук, защото на първата седмица ще забива като костенурка в катран

    лумиите са с лека ос, със страхотни камери, ъпдейти до 2016г. и хубави екрани.

    с какво двуядрен андроид е по-добър от лумия 520/620?
    е, тук не мога да се съглася с теб, защото имам samsung galaxy s 3 mini - двуядрен андроид, за какъвто ти говориш, и това, че "забива като костенурка в катран", е също толкова стереотипно и елементарно, колкото и масовото мнение, че по-голямата част от приложенията на ios и wp се плащат, и това, че повечето андроид приложения са безполезни, и затова имало много такива

  18. #18
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от evtimow :3 Виж мнението
    с какво двуядрен андроид е по-добър от лумия 520/620?
    http://www.phonearena.bg/phones/comp...7593,7745,7536

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Да не си имал андроид и windows phone, че да правиш сравнения?
    Какво им е лошото примерно на Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Huawei Ascend P1 ?
    всички телефони, дето ми казвате са с 1 или 1.5 рам

    аз говоря за едни и същи параметри и ако са с различни ос

    демек, 512 мб рам и двуядрен на 1 гхз в андроид ще върви по-проблемно, отколкото на уиндоус

    но пък вие ми изброявате във високия среден клас у-ва, така, че си има разлика.

  20. #20
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Да, има очевидна разлика, но притежавал ли си windows phone и android устройство, за да можеш да сравниш коя ОС е по-добра?

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Да, има очевидна разлика, но притежавал ли си windows phone и android устройство, за да можеш да сравниш коя ОС е по-добра?
    притежавам самсунг галакси с 3
    имам доста голям достъп до уиндоус фоун, защото мои близък познат има лумия 520

  22. #22
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Приятелю спри да се излагаш, виж на какво е способен андроид като ОС и сравни с другите такива. S4 mini имам една бройка и телефона е изключително приятен и плавен за работа дори при тежки игри. Най-мощните хардуерно телефони са с Андроид, андроид притежава най-големият пазар за безпалтни приложения / изключвам платените където разбира се епъл бият / Лумиите могат да са хубави телефони, но на същата цена може да си вземеш далеч по-привлекателен телефон с актуална ОС.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на 8bit
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    490
    Бях решил да не се меся, но просто не спирате да ръсите простотии.

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Вижте им мизерните продажби и мизерния дял на WP в световен мащаб, после отидете в някой ъгъл и си трайте. Нокия умря много отдавна, а слепите фенове, желая да ми обяснят защо като Лумиите са толкова успешни телефони, Нокия ще бъде придобита от MS ??? Коя успешна компания се оставя да я купят ? Хайде много ми е интересно да ми обясните, ще чакам с нетърпение.
    Тука никой не защитава Нокия, те сами се преебаха като закъсняха да зарежат Симбиан. Забавно е да гледам как сравняваш по пазарен дял операционни системи на 6-7 години с такава на 3. Уиндолс Фоун в момента може да има мизерен дял, но процентът им се повишава всеки месец. И между другото, всяка компания би се оставила да я купят ако и предложат достатъчно пари.

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    S4 mini имам една бройка и телефона е изключително приятен и плавен за работа дори при тежки игри. Най-мощните хардуерно телефони са с Андроид
    Андроид телефоните имат най-добър хардуер щото софтуера е алтаво писан и се нуждае от 4 ярда. Който казва, че Самсунг телефоните вървят плавно, явно не е имал допир до друг телефон с Андроид. Тръгни да го сравняваш с устройство с чист Андроид или с много лека тема и ще ти стане ясно що за глупости си наредил.

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    на същата цена може да си вземеш далеч по-привлекателен телефон с актуална ОС.
    Кое не е актуално на Уиндолс Фоун 8? И какво разбираш под привлекателен телефон? Пластмасовите Самсунзи ли? След всички пари, които Майкрософт наливат, просто няма начин Уиндолс Фоун 8 да не успее. Допълнителен плюс е, че платформата е в пъти по-привлекателна за разработчиците. Кой нормален девелопър би писал в Еклипс ако може да пише във Вижуъл Студио? Кой нормален девелопър би писал на Обджектив Си ако може да пише на Си Шарп? Просто дайте на Уиндолс Фоун още 2-3 години и ще видите как самите производители ще започнат да отхвърлят Андроида. Икономически е необосновано да се наливат пари за 4/8 ядрени процесори, когато двуядрена Лумия нищо не може да я забие. Във високия клас телефони ще започнат да се появят други представители на Уиндолс Фоун (освен Лумия 1020) като след месец излезе УФ 8.1 с поддръжка на 4-ядрени процесори и Фул ЕйджДи резолюция. За ниския и среден клас Андроид няма смисъл да говорим - там положението е трагично.

  24. #24
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Пропускаш малката подробност, че зад андроид седи google, а не някоя квартална фирма. Имал съм досег и в момента имам с повечето флагмани на известните мобилни оператори. Истина е че няма по-хубаво от чист андроид, но това се наблюдава само в нексус устроиствата, но това няма да е за дълго. Windows като цяло, защото много скоро той ще е унифициран за всички устройства е хубаво нещо, но трудно ще измести лидерите особено в мобилните устройства на този етап. В момента бих предпочел таблет с Windows, но за телефон не бих казал. Друго нещo, говориш ми за Objective C, но андроид не се пише на тая измислица, а java не е език който може да подцениш лесно. Google купиха моторола, което тепърва поставя основите на много устроиства от серията нексус, а скоро повечето мобилни производители ще се ориентират към правенето на устроиства с чист андроид и ще зарежат поддръжката на google.

  25. #25
    Повече от фен Аватара на 8bit
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    490
    Знам, че за Андроид не се пише на Обджектив Си, просто исках да изтъкна слабите страни на конкурентните платформи. И все пак Си Шарп > Джава. Сега май е моментът да похваля пътниците от ХТЦ, че единственият скин на Андроид, който става за нещо е Сенс 5. Според мен ЛГ се справят отлично с Нексъс серията и ще съм разочарован ако Гугъл започнат сами да си сглобяват устройствата. Според лийковете Нексъс 5 ще е със Снапдрагон 800 и 5" 1080р дисплей .... ако цената се запази като предното поколение пак ще си сменям телефона

    ПС - Интересно ми е какво ще направят Сайаноген ... уж с техния мод ще пускат новото Опо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си