.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1

    Iphone 5 малко помощ!

    Здравейте на всички! Извинете ако въпросът ми вече се повтаря, но отскоро си купих iphone 5 и все още не разбирам някои неща. Та въпросът ми е следният: Има ли някакъв начин да се сдобия с музика на телефона, защото с "блутот" нестава, трябва май да се разменят файлове само с iphone?! Потърсих в appstore и itunes, но там всички песни се заплащат. Ще съм ви благодарна ако ми помогнете

  2. #2
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    През iTunes става тая работа. Слагаш си песни в библиотеката на програмата и синхронизираш с телефона.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Mladenoff Виж мнението
    През iTunes става тая работа. Слагаш си песни в библиотеката на програмата и синхронизираш с телефона.
    Благодаря ти за отговора! Но тези песни които тегля от itunes заплащат ли се?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на 8bit
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    490
    Да, но можеш да си сложиш песни в библиотеката без да ги купиш от айтюнс.

  5. #5
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Винаги ме забавляват хора които изсипват една торба пари преди да се запознаят с това какво могат да правят с телефона си и какво не. Изключително присъщо на епъл феновете.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Винаги ме забавляват хора които изсипват една торба пари преди да се запознаят с това какво могат да правят с телефона си и какво не. Изключително присъщо на епъл феновете.
    Какво искаш да кажеш?

  7. #7
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093

  8. #8
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    И аз ще си взимам ама се чуда дали ще има кабелче за да си качвам песни, снимки Но може би на пазара има такова устройство

  9. #9
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ще има "кабелче" викат му iTunes от Apple

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Хора, не се занимавайте с тоя айфон бе ... Боклук е, много глупости и настройки има, айтунс, глупости .. Зимаш си хубав телефон с Андроид система и сичко ти е ок

  11. #11
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    S4 е истината.. мани го тоя iбоклук.

  12. #12
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Цитирай Първоначално написано от margod1j Виж мнението
    Какво искаш да кажеш?
    че си от стадото - не е важно кво е, ама да имам, понеже всички го харесват. не знаеш кво купуваш, не знаеш защо го купуваш.. не знаеш как да го ползваш, обаче се дуеш, че имаш скъп телефон.

    и всичко това е истина, замисли се, без значение дали се сърдиш или не.. това е вярно, нали?

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Android !

  14. #14
    ша ва еба и андроид феновете. иначе си изтегли iTools, много по-лесно се бачка с него, отколкото с iTunes.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Няяш с ко ве
    АНДРОИД ДА БЕСТ

  16. #16
    iu ar homoseksuel!

  17. #17

  18. #18
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Цитирай Първоначално написано от chtlsy Виж мнението
    iu ar homoseksuel!
    мри

  19. #19
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Защо всяка тема за айфон трябва да се обръща на ios vs. android ? Толкова ли сте комплексирани ?

    П.П. Мухатацеце, брой си стотинките в джоба, дето са ти дали за закуска и си трай с евтиния "андроид" за 400 лева...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Чи нии не сме богати, кат тебе, ок .. садна ме .. :О Много станахте богаташите по форумите ....
    coni ma otzadi
    П.П : Пак си в грешка .. ВЗИМАМ СИ ХРАНА ОТ ВКЪЩИ ! http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...53393471_n.jpg qkoo
    http://cdn.meme.li/i/460x/nelr4.jpg
    Последно редактирано от muhatacece : 10-13-2013 на 01:42

  21. #21
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Цитирай Първоначално написано от Mladenoff Виж мнението
    Защо всяка тема за айфон трябва да се обръща на ios vs. android ? Толкова ли сте комплексирани ?

    П.П. Мухатацеце, брой си стотинките в джоба, дето са ти дали за закуска и си трай с евтиния "андроид" за 400 лева...
    Ем извиняай.. няам пари да си зема СУПЕР ЯКОТО БМВ кат твойто.. сеш се ;/

  22. #22
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Хахахаха Въпросът не е до пари, а до т'ва, че плюете по нещо, за което нищо не знаете

    П.П. Като нямаш пари да си вземеш конкурентноспособен телефон, недей ми казва как другите били по-добри, бе симпатяга...Не е нужно да си богат, за да имаш Айфон, ама е нужно малко акъл да си траеш и да не плюеш наляво-надясно по форумите....
    Последно редактирано от Mladenoff : 10-13-2013 на 08:05

  23. #23
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Цитирай Първоначално написано от Mladenoff Виж мнението
    Хахахаха Въпросът не е до пари, а до т'ва, че плюете по нещо, за което нищо не знаете

    П.П. Като нямаш пари да си вземеш конкурентноспособен телефон, недей ми казва как другите били по-добри, бе симпатяга...Не е нужно да си богат, за да имаш Айфон, ама е нужно малко акъл да си траеш и да не плюеш наляво-надясно по форумите....
    Аз съм имал АйФон и са боклИци.

  24. #24
    Гуглето
    Guest
    кой модел?

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Пич, а ти приемаш доста на сериозно нещата Ние се шегуваме с тебе, с тази "конкуренция" на телефоните. Аз никво понятие си нямам от системи, ама съм на андроид и за това Без лоши чувства

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си