.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Е'футбол- 5 от 9 или 2 от 15

    Здравейте! От доста време играя система 5 от 9,но печеля горе доло колкото да си избия фиша.Казаха ми,че система 2 от 15 не е лоша и за това питам коя от двете системи е по-добра 5 от 9 или 2 от 15?

  2. #2
    Ако искаш да печелиш добри пари махни ги тея системи...Еврофтубол не се играе така...Играе се с много пари 1 - 2 мача...Може да вземеш 30 - 40 лв отгоре но все пак това са си пари...

  3. #3
    Пари от футбол се печелят като се сближиш с Венци Стефанов. Той не печели от футбола но помага на другите да печелят. Веднъж ми каза, че Славия ще направят 3:3 и че после пак ще направят 3:3 и беше прав. Човекът със скритото бебе в корема много ги познава футболите!

  4. #4
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Аз послените 6-7 дена съм зел 40 лева чисто от 3 фиша да се похваля

  5. #5
    От еврофутбол пари се печелят като не играеш на еврофутбол. Гаднярите са с поне 15% норма на печалба, което значи, че на всеки 100 заложени лева при всеки кръг губиш по 15. А пък тия системи ги заеби, книжката със системи за еврофутбол що си мислиш, че е отпечатана, за да ти помогне да спечелиш ли? Системите помагат за да намалиш загубите, но твърде е вероятно да не забогатееш с тях.

    Приеми съвета по-горе, играй на 1 - 2 мача или се сближи с Венци Стефанов.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Аз мисля да играя тая седмица мач,с малък коефицент с много пари ...

  7. #7
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Играйте Първо-Краен Гол-НГ , Под/Над .. Доста добри пари се вадят от това..

    Иначе задължително малко мачове и много пари.. 2.5 коеф. да съберете е идеален ..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си