.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Медицина

  1. #1

    Post Медицина

    Здравейте, съфорумници! Аз съм все още на 16 или по-точно 10 клас. Някои може да си помислят, че е рано да мисля за това, толкова рано, но вече съм се явявал на 2 олимпиади по биология ( национални нива) и смятам, че знам с какво съм се ориентиал за близкото си бъдеще - медицина. Така.. та въпроса ми е: Колко години трае специализацията след като завършиш обучението си в университета и при различните области на медицината, различно време ли траят специализациите, ако да посочете няколко такива специалности (ако може)? Моля за коректни отговори.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Donnie.Yen
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    300
    Цитирай Първоначално написано от adskikomin Виж мнението
    Здравейте, съфорумници! Аз съм все още на 16 или по-точно 10 клас. Някои може да си помислят, че е рано да мисля за това, толкова рано, но вече съм се явявал на 2 олимпиади по биология ( национални нива) и смятам, че знам с какво съм се ориентиал за близкото си бъдеще - медицина. Така.. та въпроса ми е: Колко години трае специализацията след като завършиш обучението си в университета и при различните области на медицината, различно време ли траят специализациите, ако да посочете няколко такива специалности (ако може)? Моля за коректни отговори.
    бъдещ колега ти може да си много добър в биото и химията в училище и аз имах 6 ама тва с никакъв уй не ти помага за университет лекар не ставаш лекар се раждаш , ако нямаш призванието ще си тъп зубрач като мойте колеги който казват че черния дроб е в гръдния кош.. сигурно и ти си го мислиш,не искам да те обидя просто много малко хора стават за лекари, убеди ме че ставаш за лекар без да ми викаш хуманен съм обичам да помагам на хората .. та първо изкарай 3 години ПУЦ после почни да ходиш по болниците още 3 изкарай държавните и стажовете бачкай и чак тогава мисли за специализация, вреждането държавно е много трудно няма места пак платеното майката си ебало в др държава тряя занеш език и да си червив с пари, ако ващи не са лекари ще береш мн зор като мене ... та специалзиацията ти е 4 години общо учиш 10 , грешка учиш цял живот .. и не се надъхвай да ставаш хирург като те лъхне формалина от моргата ще повръщаш 15 минути ..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си