- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Проблем с очна линия
Днес си купих очна линия и реших да я пробвам преди 15тина минути, върху вече нанесени сенки ( после и на чист клепач ), но започна адски много да ми пари и гори на кожата на клепачите и я махнах. Дори и в момента усещам силно дразнение там където е била нанесена. На импала е очната линия, с мека четка ( пробвах преди години една на avon и при нея го имаше това ). Аз ли греша някъде, или съм бъгната? И в нета не намерих информация за подобни проблеми.
Провери ли срока на годност на очната линия?
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Да, 07.2015. Както споменах, и преди се е случвало с друга марка очна линия, пак в срок на годност, което ме навява на мисълта, че аз греша нещо.
Някоя от съставките ти дразни. То си е доста химия все пак...
и обясни ми моля ти се в кое можеш да грешиш в случая?![]()
Пробвай да си вземеш био и виж дали пак ще е така.
[color=#B22222][size=3][b]
Savoure l’harmonie du ciel,
Vois que tout est essentiel,
Et comprends que, toi aussi, tu en
Сигурно си алергична към някоя съставка.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
И на мен ми се случи това с една от старите ми очни линии (не помня марката, но беше зле положението), обаче в момента карам 2-ра година с Голдън Роуз и нямам никакви проблеми.
*сън*