.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    счупени два предни зъба..... Помогнете !!

    Здравейте на всички...И така да карам по същество преди 1 седмица стана ужасен инцидент.Счупих си предните два зъба на половина,както си играехме футбол паднах и ги счупих бях ужасен..Ходих на зъболекар но той само ми ги изпили така,че да нямат ръбове и що-годе да заприличат на нещо.Но това не ме удовлетворява искам да ми изградят напълно, четох че ставало с фото полимер или нещо подобно.. Ако някой се е сблъсквал със подобен проблем или пък знае, нещо по въпроса нека се отзове.... ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН.!!!

    П.С: Поздрави

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    feispalm .. ЩО НЕ ПИТА ЗЪБОЛЕКАРЯ СИ ЗА ТОВА ПОЛИМЕРЧЕ ... Да, става .. Братовчед ми даже му направиха зъби така .. 2-3 има такива

  3. #3
    Ми не знам и аз,защо не го питах.Знаеш ли г/д на какви цени са тези услуги.
    Благодаря за отговора

  4. #4
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    към 300 кинта е едната коронка

  5. #5
    Алл много бре значи трябва да дам 600 лева за да си ги оправя.Четох в един сайт пишеше изграждане на счупен зъб с фото-полимер 50-70 лева.Пък не знам може да е нещо друго кой знае...

  6. #6
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    С фотополимер ще стане попитай зъболекаря си.

  7. #7

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    На едни познати детето им го бяха спънали в училище и както на теб на половина му се бяха счупили предните два зъба. Водят го да му ги изграждат и мисля, че излиза максимум 100 лв на зъб.

  9. #9
    Аха..Благодаря за отговорът

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си