.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Тревата и Цигарите !

    Здравейте, имам няколко въпроса относно тревата и цигарите. Ще започна с тревата- след няколко седмици за първи ще опитам трева и се притеснявам защото по- новините постояно дават някакви стяскащи случки как някакво момче починало от трева и тем подобни старах ме е да не стане нещо такова и с мен възможно ли е ? Тъй като и аз съм на 14 и съм доста слаб 43кг съм. Сега и за цигарите аз опитвам и цигари с някви вкусове и разни аромати правя го защото и другите от моята компания го правят и като не пуша се чуствам изолиран пък и с един приятел понякога си купуваме цигари и пури пък и донякъде ми харесва да пуша ,но не смятам да продължавам! Какви са рисковете да прихвана нещо или някви такива само ми пълнят главата с някви ракове на зъбите и глупости! Моля за мнения. Благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Falstad
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    452
    Мнение??? Качи 30 кг и тогава се прави на мъж.

  3. #3
    Немога да ги кача еи така

  4. #4
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Най-много да умреш. К'во те ебе? И без това нямаш бъдеще.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Nikolcheto24
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    427
    Пуши си, пуши си, за да се правиш на готин...Един от класа посети болницата миналата година, защото му бяха давали някакви боклуци.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от Nikolcheto24 Виж мнението
    Пуши си, пуши си, за да се правиш на готин...Един от класа посети болницата миналата година, защото му бяха давали някакви боклуци.
    +1
    Един от класа след пушене на трева получи силно сърцебиене и викаха бърза помощ,после в болницата ....(беше 1вото му пушене)
    Сам си прави изводите .... Да се правиш на готин като пушиш трева и циграи от малък ,или да си цениш здравето !

  7. #7
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Малък си още. Не е готино да си п'утка и да правиш каквото правят другите. Готино е да правиш това, което искаш и смяташ за правилно и да те боли к'ура какво мислят другите за това.

    Казва ти го човек, който е пушил достатъчно много трева и цигари...и други работи. : )

  8. #8
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от psychopath Виж мнението
    Малък си още. Не е готино да си п'утка и да правиш каквото правят другите. Готино е да правиш това, което искаш и смяташ за правилно и да те боли к'ура какво мислят другите за това.

    Казва ти го човек, който е пушил достатъчно много трева и цигари...и други работи. : )
    Подкрепям.

  9. #9
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    Едно е да почнеш заради другите,друго е сам да почнеш заради себе си. Въпреки че пуша от 13-14 години а трева от около 7-8,не ти препоръчвам нито 1 от 2-те,понеже си лапе и незнаеш к'во става,като гледам и характер нямаш,камо ли да знаеш нещо за живота. Стой си мирен,яж лайна и ще умреш свеж.

  10. #10
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    И ще започнеш на 14 да тровиш сериозно организма си само защото не си "пич", като другите?!?!?!

  11. #11
    Аз съм на 14. Лятото се събирахме и свивахме. Аз не бях редовна, правихме го като ни беше на кеф и после цяла вечер филм. Няма нищо страшно само не прекалявай...и гледай да не ти дадат някой чай, че става лошо ... а и не пуши само, за да се впишеш.

  12. #12
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    В тревата няма нищо лошо и даже купоните стават по-хубави отколкото с алкохол,просто си на прекалено крехка възраст.По-добре развивай организма и тялото със спорт на сегашен етап.

    Най-вече смени компанията,даже е задължително да смениш компанията.

  13. #13
    На 14 тръгнал вече да пуши...Че и отгоре на всичко и трева..Момче, сменяй компанията, наблягай на ученето и спри да пушиш. Нямаш представа колко е вредно това. Белите ти дробове се свиват и стават като камъни. Като си неук, какво ще работиш в бъсеще, как ще се изхранваш? Или смяташ да станеш гангстер? Прочети си темата и се осъзнай какви ги говориш и вършиш!

  14. #14
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Нямало нищо лошо в тревата, каза. Хах.

  15. #15
    Пуши си колкото си искаш, живота си е твой и само един път живееш... аз си пуша и трева и цигари и нищо ми няма никой не може да ми каже дали да го правя или не живота е мой.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си