.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    едно рамо :(

    ударете ми едно рамо моля ва... с 3-то поколение интел и-5 съм...искам да си инсталирам програмата им Turbo Boost но при инстал ми дава тази грешка (http://prikachi.com/images.php?images/285/6701285a.jpg) ...каквото и да пробвам не можах да го оправя,ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs Виж мнението
    мислиш ли че щчх да постна тема ако бях намерил решение в гугъл ? ..потърсих и не ми помогна,за това и съм създал темата

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от sexobeAt Виж мнението
    мислиш ли че щчх да постна тема ако бях намерил решение в гугъл ? ..потърсих и не ми помогна,за това и съм създал темата
    Не си търсил достатъчно... Търсиш - намираш...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Не виждам да ти дава грешка, написано е какъв е проблема.
    Стартираш го като администратор.

  6. #6
    абе човек няма информация ти казвам...както и не става с стартиране като админ. пробвах

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от sexobeAt Виж мнението
    абе човек няма информация ти казвам...както и не става с стартиране като админ. пробвах
    Няма логика да не става...
    - - -
    www.iskampak.com

  8. #8
    има логика,днес ходих там от дето си вззех лаптопа и човека ми вика че евентуално съм хванал някой вирус който ми отнема,блокира и спира всякакви администраторски права...не мога да инсталирам,не мога и да деинсталирам програми...каза ми да си чистя диска от тоя вирус ако не се справя да му го нося ама не ми се дават 20 лв напразно сега ...знаете ли някоя надеждна програма която да чисти тея грешки,спапове и вируси от харда ми помогнете моля ва ;x

  9. #9
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Теглиш това: http://dox.bg/files/dw?a=ccc9e598a3
    Разархивираш в папка по избор. Отваряш MalwareBytesPortable. Маркираш Full Scan и натискаш бутона Scan. Ще ти излезе прозорче, под което пише: Select the drive(s) to scan. Слагаш тикчета навсякъде и натискаш Scan. Когато сканирането приключи, натискаш долу вдясно Show results, правиш снимка с PrintScreen бутона(над Insert на клавиатурата) и я качваш тук в сайта.
    .

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    .
    пробвам веднага и след малко ще го кача...благодаря ти предварително

  11. #11
    http://prikachi.com/images.php?images/400/6711400N.jpg ето след фулл скан какви са ми резултатите,откри 4,а аваст-а ми не откри нищо ;x...какво следва ?

  12. #12
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sexobeAt Виж мнението
    http://prikachi.com/images.php?images/400/6711400N.jpg ето след фулл скан какви са ми резултатите,откри 4,а аваст-а ми не откри нищо ;x...какво следва ?
    Следва самоубийство, щом си стигнал до там, че слушаш тоя неук тъпак ОоVaskoO.
    Ама ти си дори по-зле от него, щом не виждаш тия четири какво са.
    Цитирай Първоначално написано от fatcat Виж мнението
    Няма логика да не става...
    - - -
    www.iskampak.com
    Как да няма логика, много неща не могат да се инсталират от юзър с админски права.
    В такъв случай се влиза в администраторския акаунт или се пуска кознолата с администраторски права и се инсталира през нея.

  13. #13
    sha va biq ve lameri kak moje da ka4vate viruuusiii

  14. #14
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Следва самоубийство, щом си стигнал до там, че слушаш тоя неук тъпак ОоVaskoO.
    Ама ти си дори по-зле от него, щом не виждаш тия четири какво са.
    3 от 4 са
    моя е вината, щото му дадох скапана портабъл версия...
    извинявам се

  15. #15
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    3 от 4 са
    моя е вината, щото му дадох скапана портабъл версия...
    извинявам се
    Ти му прееба машината вече, тия извинения нищо не променят.

    @Питащия
    Имаш Аvast, какво прави тоя Eset в програмите ти ?
    Пускаш boot-time scan на Avast, като преди това си ъпдейтваш програмата, не само антивирусните дефиниции.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ти му прееба машината вече, тия извинения нищо не променят.

    @Питащия
    Имаш Аvast, какво прави тоя Eset в програмите ти ?
    Пускаш boot-time scan на Avast, като преди това си ъпдейтваш програмата, не само антивирусните дефиниции.
    boot time scan ли ?? има есет защото като купих лаптопа на Уин-а имаше есет,деинсталирах я и си сложих Аваст
    Може ли да ми обясниш като на "малоумник" стъпка по стъпка или поне какво имаше предвид че не те разбрах...

  17. #17
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Не ме бъркай с ОоVaskoO, виждам кейгъна, с който тая простотия Eset се регистрира или каквото там малоумниците правят с това.

    Не те знам с коя версия на Avast си, в последните три интерфейса се променя.
    http://www.schmahl.net/avastbootscan.php

    Търсиш boot-time scan в опциите и, пускаш и рестартираш. Сканира преди зареждането на ОС, това е най-добрия начин.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Не ме бъркай с ОоVaskoO, виждам кейгъна, с който тая простотия Eset се регистрира или каквото там малоумниците правят с това.

    Не те знам с коя версия на Avast си, в последните три интерфейса се променя.
    http://www.schmahl.net/avastbootscan.php

    Търсиш boot-time scan в опциите и, пускаш и рестартираш. Сканира преди зареждането на ОС, това е най-добрия начин.
    след сканирането какво да правя...просто да го сканирам и да го оставя ли :/ и не те бъркам с никой,споко...благодаря че ми помагате

  19. #19
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Нищо не правиш, само задаваш в опциите на boot-time scan да трие или слага в клетка, а и да не сканира целия хард, а само системния дял и стартиращите.
    Това съм си задал аз
    http://prikachi.com/images/381/6713381k.jpg

    След края на сканирането машината се пуска сама.

  20. #20
    да то вече свърши,ама това нещо едва ли ми изчисти грешките и спауерите...нали за това питах с каква програма да си изчистя ПЦ_то че да си върна правата върху комп-а си
    П.П точно так си го направих и аз...свърши си скан-а и се стартира но още не мога да деинсталирам някои програми както и да инсталирам някои...като цяло мисля че вируса още си седи при мен
    Последно редактирано от sexobeAt : 11-01-2013 на 21:03

  21. #21
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    За един час нищо не може да сканира, при мен е било по цяла нощ.
    Права не се връщат, защото не се губят.

  22. #22
    добре в такъв случай утре пак ще го сканирам...а след него какво да правя,някаква програма която да чисти и да оправя грешки би ли ми предложил ?! а правата по горе си писал конзоли ала бала...ще ми обясниш ли по обстойно?
    -
    " В такъв случай се влиза в администраторския акаунт или се пуска кознолата с администраторски права и се инсталира през нея"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си