.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 188
  1. #26
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    "колко сладко си се надървил"

    Дали след 1-2 дена ще даде галено име на пишката му ?

  2. #27
    anonymous708973
    Guest
    Същата реакция :ДД

  3. #28
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 10 >>>

    -ИНТЕРВЮ ЗА СЕКС-

    ...Станах, измих се на бързо, и излязох от банята. В стаята момичето, което рисуваше още бе там. А аз понеже по-рано бях събрал доста снимков материал, както и доста записи от репортажа си, реших да се позанимавам с тях и да ги обработя. Трябваше да оформя материалите, които бях направил до тук, преди да бях натрупал още. Извадих си лаптопа от раницата, качих му снимките от фотоапарата както и записите от диктофона и започнах да работя. С това се занимавах чак до 14:20ч., дори пропуснах обяда, но пък не бях и гладен. След като свърших работа в главата си имах изключително много въпроси, на които не можех сам да си отговоря. Имаше неща, които дори лично мен ме засягаха по време на престоя ми в къщата, и исках да открия отговорите им. И в главата ми изникна като идея, да намеря тези отговори по възможно най-професионален и деликатен начин- да направя интервю по случая. Идеята беше добра. Взех отново фотоапарата и диктофона и тръгнах навън. Исках да намеря някой, към който да съм по-предразположен и самият аз, че да му задавам въпроси от по-неудобен характер. И предпочитах това да е някое от момчетата -така щях да се чувствам по-спокойно във всички случаи. На долният етаж при дневната имаше едно помещение, което лично на мен ми приличаше на голям килер. В него се държеше какво ли не. Там видях едно от момчетата от моята група -нещо търсеше. Реших, че той ще е идеалният ми събеседник в случая. По-рано бях разговарял с него, свястно момче, дори беше твърде приказлив поне по мои първи впечатления.


    В интерес на истината пристъпвайки към него ми направи впечатление, че в момента пенисът му беше... или доволно голям, или леееко набъбнал, но реших никак да не обръщам внимание на това. И така- заговорих го, а той откликна с интерес на молбата ми да взема интервю от него. Отидохме и седнахме на бара при кухнята във всекидневната, като аз естествено го подготвих за това от какво естество ще бъдат въпросите ми. Включих диктофона и започнах:
    - Първият ми въпрос към теб в случая касае дори и мен въпреки, че съм само за осем дни сред вас. Става въпрос именно за ерекцията при момчетата и мъжете в обществото ви. Както виждам имате много красиви както жени така и момичета, от които всички вие, както и аз можем да се повлияем във всеки един момент на близост с тях. По-рано имах личен разговор с Мария по тази тема, но искам сега в интервюто си с теб като представител на мъжкия пол да ми споделиш как стои въпроса с това нещо, което за мен лично ще е едно голямо неудобство ако ми се случи пред всички. (и подадох диктофона към него)
    - Това е глупаво нещо. Не можем да се срамуваме от нашите тела. Аз съм от малък в клуба, моите родители са ме научили на натуристките закони и правила и аз живея с тях. Тук всички живеем с тях. Научени сме да не се срамуваме от телата си. Нито пък да се срамуваме от неща, които са естествени за телата ни. Знам, че естествените нужди и процеси на организмите и телата ни са естествени, а не срамни.
    - Ти си на деветнайсет години, в тази възраст предполагам често получаваш ерекция и предполагам често си бил сред останалите нудисти когато си я имал. Така ли е?
    - Да естествено.. Имал съм ерекция много много пъти... (прекъснах го)
    - И никога от никого не си се притеснявал??
    - Не! Това е като да се притеснявам от косата си, от носа си, от ръцете си или от краката си? Това е глупаво! Никой от нас не се притеснява от някоя част от тялото си, просто... За нас това е смешно! (и леко се засмя)
    - Добре, това стана ясно, но как стои въпроса с това ако получиш ерекция и около теб има деца? Виждам, че тук имате и много деца?
    - Не разбирам...?
    - В смисъл... ако ти си с ерекция и около теб има деца- момичета или момчета -без значение, как би се почувствал, това не те ли притеснява?
    - Не знам защо ме питаш... Виж ние не се делим на деца, млади стари и така нататък.. Всички сме хора, това е. В обикновения свят хората се делят на такива, които имат осемнайсет години и такива, които нямат. Тук нас не ни дели нищо, ние не сме разделени, а сме едно цяло. Всички сме еднакви. Преди малко ти казах- не мога да се срамувам от нещо, което е част от тялото ми- това което имам аз го имат и децата, въпреки, че са деца, защо да го крия от тях?
    - Разбирам.. С една дума ако трябва да обобщя- спонтанната ерекция при мъжете и момчетата във вашето общество е нещо обикновено и нормално и където и когато да се случи това не би могло да направи впечатление на никого?
    - Точно така, защото сме естествени, така е.. Не сме като останалите хора, които се срамуват от части от своето тяло, за нас това е много смешно..
    - Ясно. Следващият ми въпрос към теб е за секса. Разкажи ми повече за секса във вашето общество. Снощи през нощта чух как една жена стенеше на глас докато го правеше в една от стаите, а това не направи на никого впечатление. Но това, което най-много ми стана интересно от случващото се бе това, че тя и мъжът, с който го правеха бяха заедно с още хора в стаята -не бяха сами и не се притесняваха от останалите. Разкажи ми повече за всички тези неща как стоят при вас нудистите?
    - По същият начин както с всички други неща. Ние сме научени, че както яденето, ходенето по голяма и малка нужда и пиенето на вода са естествени телесни нужди, така и секса е една от тях. Ние не ги делим, това е като да разделим за нещо нормално яденето, и за нещо срамно пиенето. Всички телесни нужди са естествени, затова и ние сме естествени, те са част от самите нас. Не можем да се срамуваме от това, че сме гладни нали?
    - Да да... (в очакване да продължи)
    - Затова и не се срамуваме когато тялото ни иска да прави секс.
    - Добре но.. кога го правите? В смисъл има ли определено време или място за това? С какво се съобразявате и с какво не за да го правите?
    - Хаха... Защо? С какво да се съобразяваме? Когато сме гладни не се съобразяваме с нищо- отиваме и ядем. Така е и със секса, не можем да спрем тялото си от естествените му нужди. Правим го когато пожелаем... (прекъснах го)
    - Къде?? (последва краткотрайно мълчание от негова страна)
    - Къде? Хаха.. Няма значение, не разбираш ли... Нали това ме питаш, това ти казвам! (смеейки се) Ако на някого му се прави секс го прави където си иска след като му се прави, същото е като когато си гладен- взимаш си ядене и ядеш където ти е удобно.
    - И никога не ви е неудобно да го правите пред останалите в тяхно присъствие?
    - Защо да се притесняваме от някого? Секса е нещо нормално и естествено, казах ти- както всички други неща е.
    - Ясно.. (-казах аз, но тук той ме прекъсна и продължи..)
    - Все пак не го правим постоянно, да често е но не е постоянно. При възрастните -когато им се доправи те го правят с когото и където си изберат. Единствено тези, които са женени или имат връзка го правят само един с друг. И при нас тийнейджърите преди беше така, но ние го правиехме наистина много често по принцип. Миналата година Мария забеляза, че се бяхме отдали прекалено много на това и реши да въведе малко правила при нас тийнежджърите..
    - В смисъл?
    - В смисъл... бяхме започнали да прекаляваме със секса и тя видя, че това при нас е прекалено. Искаше да ни предпази и наистина тя бе права. Същото би направила и ако ни види да прекаляваме и с нещо друго- да ядем твърде много солена храна или прекалено сладка- тя пак ще иска да ни предпази и да ни помогне.
    - Разбирам.. И какви бяха промените, които тя въведе сред вас?
    - Сега при нас тези, които си имат връзка си правят секс един с друг, но тези, които сме свободни от момчетата не трябва да правим секс с което и да е от момичетата. Защото всяка седмица се назначава по едно от момичетата, с което да можем да правим секс..
    - В смисъл всички момчета можете да правите секс само с едно момиче когато ви се доправи?
    - Да, от понеделник до неделя -само едно е момичето за секс.
    - Иии... Всички правите секс с нея?
    - Да, когато ни се доправи.
    - А колко често... (тук се почудих как да задам въпроса) Колко момчета правят секс с нея? И колко често??
    - В смисъл? (наистина ли не ме беше разбрал?!)
    - Имам предвид -често ли всички момчета правите секс с нея?
    - Нали ти казах - когато на някой от нас му се доправи- отива и го прави с нея, това е..
    - А колко момчета средно за един ден правите секс с нея, можеш ли да ми кажеш?

    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>>>
    Последно редактирано от LadyDi : 12-01-2013 на 15:40

  4. #29
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>>>>

    ...- А колко момчета средно за един ден правите секс с нея, можеш ли да ми кажеш?
    - Не знам... Не съм се замислял, можеби три, четири или пет.. зависи много на кой му се прави и на кой не, не мога да кажа с точност...
    - Значи за да обобщя- при вас тийнейджърите всяка седмица има по едно момиче, с което момчетата могат да правят секс когато им се прииска... да го правят?
    - Да, радвам се, че успя да ме разбереш (смеейки се)
    - Ясно. Ако попитам кое е момичето, което е... (замислих се как да го кажа) ..което е назначено тази седмица ще ми кажеш ли?
    - Това е Ира.
    - Благодаря ти, ще я потърся след това и нея за интервю. А как се избира кое да бъде момичето, което да бъде назначено за дадената седмица?
    - Мария я избира. Събира момичетата, които желаят да бъдат назначени и от тях избира една.
    - Ясно. Значи има не малко момичета, които сами желаят да са назначени?
    - Да, всяка седмица има около десет от момичетата, които чакат Мария да ги избере.
    - Ясно, значи момичетата сами очакват да бъдат избрани. А между другото... все пак.. виждам, че в групата има момичета и по-малки и по-големи, има ли някаква възраст над която трябва да са момичетата, които се назначават за седмицата?
    - Казах ти, че тук възрастта не ни дели, няма какво да ни дели. Няма възраст, Мария избира някое от момичетата, които са изявили желание и това е всичко...
    - А какво става ако някое от по-малките момичета също изяви желание... всъщност кое е било момичето с най-малка възраст, което е било избирано?
    - Ема, тя е на 14.
    - Правили сте всички секс с момиче, което е на 14. Според вас не е ли твърде малка за да прави секс и то с толкова момчета?
    - Ако тя иска да го направи няма нищо лошо, всяко от момичетата сред нас прави секс ако го желае, не можем да спрем естествените нужди на никой, казах ти. Не можем да я спрем да яде примерно когато е гладна, нали? Тя пожела да бъде момичето за седмицата, а Мария я избра.
    - Това означава ли, че преди това тя не е била... девствена?
    - Да, преди това тя ходеше със Игор и беше правила секс с него. След това се разделиха, и така.
    - Разбирам. Значи за момичетата при вас е естествено да правят секс на колкото си години пожелаят, просто когато го поискат. Няма да го задавам отново като въпрос, разбрах те... Просто го обобщавам за да мога и самият аз да го схвана. И още един въпрос за да мога да си изясня детайлно всички неща около въпроса- Случвало ли се е по-възрастен от момчетата или от мъжете да речем, да прави секс с някоя от тийнейджърките, или примерно някоя от възрастните жени да прави секс с някой от вас момчетата?
    - Случвало се, но по-рядко. Ако и двамата са го искали това е естествено. Никога никой от нас не прави на някого нещо, което другият не би искал. Всички сме добри един с друг. Така бяхме и преди преди Мария да реши да ни назначи по едно момиче за всяка седмица- когато ми се правеше секс и отида при някое момиче и я прегърна или целуна -ако тя не желаеше аз сприрах и опитвах с друга. Трябва да сме добри един с друг, тук е така.
    - Разбирам. Вие сте едно наистина естествено и отворено общество, без никакви предрасъдаци и задръжки, в добрия смисъл на думата. За мен лично е трудно все още да възприема всички тези неща, но е ясно, че за вас това е едно нормално, естествено и чисто държание и поведение. Благодаря ти за интервюто!
    Натиснах стопа на диктофона и му благодарих още веднъж. Не знам дали го бях измъчил с подробните си въпроси, но аз лично се измъчвах от това, че не можех да разбера.... Как? Как тези хора възприемаха... Такова поведение за нормално, естествено, без срам, с някаква супер искрена, весела и неподправена чистота в умовете си? Дали те бяха твърде еволюирали в мисленето си пред нас -останалите и обикновените, или ние бяхме прекалено схванати в мисленето си и уверени в предрасъдъците си. Кой от двата свята бе по-истинския и по-правилния? Опитвах се да размишлявам над това за да открия отговора.
    Ира. -Тя бе следващата ми стъпка в репортажа. Трябваше да я открия и да взема интервю от нея. Исках да разбера как се чувства едно от "седмичните момичета". Исках да я видя как изглежда, да я попитам на колко е и да поговоря на четири очи с нея.

    СЛЕДВА ЧАСТ 11 >>>

  5. #30
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    "колко сладко си се надървил"

    Дали след 1-2 дена ще даде галено име на пишката му ?
    Нее те не са вулгарни Интелигентни и добри са

  6. #31
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 11 >>>

    -ИРА, СЕДМИЧНОТО МОМИЧЕ-

    ..Исках да я видя как изглежда, да я попитам на колко е и да поговоря на четири очи с нея. Излизайки от всекидневната разпитвах, наляво и надясно за нея -исках да я открия. Притеснявах се, че щях да имам близост с някое от момичетата и то точно със "момичето за секс", но... Трябваше да взема интервю от нея на всяка цена. Казаха ми, че е в четвърта стая на първия етаж -стаята на една от другите групи. Отидох право там. Влизайки в стаята видях, че имаше още няколко души с нея- трима или четирима мъже, две жени и няколко деца, които щъкаха по пода. Отидох право при Ира и я попитах за името и, а тя потвърди, че действително е момичето, което търся. Това момиче беше разрушително красива мацка... Имаше тяло на супер модел, очите и бяха пъстри, можех да се удавя в тях. Имаше едни от най-прелестните форми, които някога очите ми бяха виждали. Дори се зачудих как е възможно... момчетата да правят секс с такова същество?? А тя седеше на един от диваните и разговаряше нещо със една от жените, която беше срещу нея. Но след като разбра, че я търся за интервю ми напарви място до нея и ме подкани с широката си красива усмивка да седна до нея.


    Преди да седна естествено и щракнах една снимка за журнала и чак след това се настаних до нея. Притеснявах се. Тя беше ужасно красива и чисто гола до мен... Не знаех как ще се сдържа, дори в един момент си помислилх, че това, което правя вероятно ще ми довлече поредната излагация... Бях хванал всяко едно чувство вътре в мен за гушата, не исках нищо в мен да ми повлияе. Ако оная ми работа почнеше да става... Щях да се самоубия, затова се стисках и се опитвах да не гледам в нея. И все пак, започнах:
    - Здравей, знам, че се казваш Ира, и че си избрана заа... момичето за тази седмица... Всъщност има ли наименование за длъжността, на която Мария те е назначила?
    - По принцип го наричаме "седмично момиче" общо взето.
    - Ясно. Нека поговорим малко за теб. Първо на колко години си?
    - На 17 съм.
    - За първи път ли си седмично момиче, била ли си на тази длъжност преди това?
    - Аз лично съм за първи път, защото преди две седмици ходех с едно от момчетата, но след това скъсахме...
    - А как реши, че искаш да бъдеш кандидатка за тази позиция заедно с другите момичета?
    - Ами това е хубаво, хубаво е да правиш секс. Аз обичам да го правя, а и не го бях правила преди това през тези две седмици и просто ми трябваше, изпитвах нужда. Радвам се, че Мария избра мен (тук ми се усмихна широко, а аз не успявах да се сдържа вече нито от отговорите и, нито от красотата и...)
    - Разбирам. Колко често го правиш сега когато си на тази длъжност?
    - Ами различно е... Ако някое от момчетата иска да прави секс и е близо до мен го правя, понякога се случва да ме търсят къде съм из къщата когато им се прави и пак го правя, понякога го правя нощем с някого когото желае да го прави... Зависи.
    - В такъв случай колко пъти най-много си го правила за един ден?
    - Онзи ден -правих го четири пъти през деня и през нощта също..
    - А имало ли е момичета, които са го правили и повече пъти за един ден?
    - Да, имаше един ден, в който видях, че с предишното момиче момчетата правиха секс шест или седем пъти..
    - През деня?
    - Да. Зависи и от това самото момиче как го прави. Ако момичето си обича да го прави и при всяко момче се отдава и отпуска напълно на тях това им харесва, и го правят по-често с нея.
    - А ти присъстваше ли през това време когато тя го е правила? Защото ми казваш, че си видяла да го правят шест или седем пъти с нея?
    - Да... Навън беше лошо времето и всички си бяхме заедно в стаята, бяхме всички там..
    - А ти самата отпускаш ли се, отдаваш ли се изцяло на момчетата както ти самата каза преди малко за нея?
    - Понякога да, но... Да в повечето пъти да.
    - Разбирам... Имало ли е някое от момичетата, което е било седмично момиче два поредни или повече пъти?
    - Не знам... мисля, че не... Не, не е имало (отговори ми по-сигурно)
    - А ти би ли се съгласила да бъдеш на този пост и следващата седмица?
    - Мисля, че не...
    - Защо? Какви са причините ти?
    - Ами мисля, че ще ми трябва малко време да се възстановя, все пак сега момчетата правят всеки ден с мен секс и то по няколко пъти, след това предполагам, че ще се чувствам изморена от секса..
    - Така е, разбирам те...
    Но да говоря за секс с това прелестно създание и тя да признава с такава лекота сексуалните си деяния... За мен бе свръх тежка задача... В един момент не можех да се стърпя, просто природата в мен надделя, усещах, че не мога да се стискам повече, и че пениса ми набъбва бавно но сигурно. Излъчването, с което това момиче ми влияеше ме задушаваше просто... Започнах да се притеснявам и изчервявам. Трябваше да продължа да се държа естествено обаче, за да не стана още повече за срам:
    - Всъщност на колко години започна да правиш секс? (попитах уверено)
    - На 15.. Мисля, че бях на 15.
    - С някой от групата ли беше първия ти път?
    - Не, бях си вкъщи и го направих с моя приятел тогава. Той не беше нудист, опитвах да го накарам да бъде като мен но не успях така или иначе.
    - А имала ли си гадже от групата?
    - Да, казах ти преди малко, че ходех преди две седмици с едно от момчетата. Но той ми е третото гадже от групата, имала съм и още (смеейки се)
    - А защо се разделяте, и как става раздялата при вас? До колкото разбрах между вас няма дразги и караници?
    - Да, така е. Разделяме се защото си омръзваме един на друг, или защото не успяваме да се заобичаме. Но винаги оставаме много добри приятели...
    - Разбирам. Преди малко ми спомена, че си правила секс и през нощта, а до колкото се сещам ти спиш в една от големите спални с още едно момиче и две момчета. Как се случи така, че да го направиш през нощта в леглото в компанията и на други?
    - Ако на някое от момчетата му се доправи секс и е до мен е лесно.. Започваме и го правим. Аз съм се настроила да правя секс по всяко време, все пак затова съм на този пост, аз самата исках да съм на него -имах нужда от това.
    - Разбирам, но можеш ли да ми разкажеш по-подробно как точно го направихте в леглото при останалите, които спят?
    - Беше бързо... Марек спеше точно до мен, но по едно време се събуди и ме прегърна. Аз също се събудих и хванах ръката му и аз. Прошепна ми, че желае да прави секс, аз се обърнах по гръб и разтворих настрани краката си за да му направя място да дойде върху мен (и седейки на дивана фриволно в разговора показа точно ги разтваря), той легна върху мен и го направи. Това беше.
    Но в този момент разтваряйки си малко краката... Макар и така леко и неволно в самия ни разговор.. Това бе краят за мен -пениса ми вече щръкна нагоре говорейки с нея и започнах да потъвам от срам... За щастие бяхме останали поне само аз и тя в стаята. Опитвах се да свия бедра едно към друго, да направя нещо... Нямаше какво да направя, вече умирах от срам. Сега вече наистина съжалявах, че бях дошъл да взимам интервю от нея. Исках да върна времето назад и изобщо да не бях разговарял с нея! Професионализма вече се бе изпарил от мен след този и жест и с това подробно обяснение, с което ми описа как точно го е правила... Това бе второто момиче, пред което берях срам, че ме гледа гол с надървена пишка пред нея! Умирах от срам, че се случваше отново... И не знаех какво да кажа.. И все пак реших да се оттърва някак поне да не ме гледа и да прекратя интервюто:
    - Благодаря ти... Ще отида да обработя репортажа с теб и... Мерси. (-казах това и... трябваше да стана!)
    А след думите ми тя също очакваше да стана и да изляза... А аз продължавах да седя там, до нея. Държах фотоапарата
    в ръката си така, че да не ме гледа точно там... Не знам беше ли ме вече видяла или не, но трябваше да стана. Все пак казах, че ставам... Но не можех! И докато се чудех и маех и имах чувството, че вече ще получа пристъп от притеснение от тъпата нелепа ситуация, понеже се бях застоял мълчейки там до нея, тя ми каза:

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 12-01-2013 на 15:40

  7. #32
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    - Искаш да ме питаш и друго ли?
    - Не... Ставам, благодаря ти това беше. (с треперещ и неуверен глас)
    Ами трябваше да стана. Излгеждах като пълен глупак. Тя дори започна да ме усеща, че се ошашках. И, така държейки някакси апарата там от нейната страна така, че да не ме гледа много, тръгнах да ставам... изправих се... и вече стоях на краката си, пред нея. Имах чувството, че всяко едно мое движение там пред нея ме превръща в един още по-голям глупак. Като същински шут се чувствах! Можеби трябваше въпреки всичко просто хей така да си стана и да изляза въпреки всичко, но... вече се бях спекъл, и омазал в поведението си... Увих връзката на диктофона около ръката си. И притеснен от всяко мое изкуствено движение казах -" Ами.. Чао до... после...." А в този момент, в който стоях пред нея изправен, а тя седеше- погледа и, и главата и бяха съвсем на равнището на оная ми работа.. А очаквах поне нещо да каже за да тръгна, нещо от сорта "Чао, чао" или нещо такова.. А тя отпери погледа си в щръкналия ми пенис срещу нея и каза:
    - Браво, и ти имаш красив пенис, наистина ти е хубав (и протегна едната си ръка и с едно леко движение ме погали по външната страна на бедрото). Добре, после ще се видим, аз чакам Елена да дойде за да си говорим с нея, трябваше вече да е дошла...
    Казах още веднъж, "чао", обърнах се и излязох от стаята. Почервенял като домат. Тя ме усети, че съм притеснен заради това, знам. И каза, че ми е красив пениса, само за да ме успокои. А в очите и, нито в гласа и не видях и капка притеснение. Нищо! Само една чистота и естественост. Извън стаята вече, в коридора, с надървения си пенис отново се чудех на къде да хвана. И точно излизайки, пред мен една тумба народ преминаха по коридора... А и навсякъде беше пълно с хора точно в този момент. Да тръгна нагоре към стаята си през цялото стълбище и коридори? И там какво? Да остана във всекидневната и да седна при останалите? Да изляза при другите на верандата?? -чудех се и се маех на къде да хвана. А където и да идех, щях да ида надървен. Дали едни или други, все щяха да ме видят. Навсякъде. Точно там пред вратата, исках да потъна в момента в дън земята, че да се оттърва от срама. Къде щях да се дяна сега?

    СЛЕДВА ЧАСТ 12 >>>

  8. #33
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ни мА кефи

    и редно ли е да пускаш такива снимки?

    има и деца...

  9. #34
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    и редно ли е да пускаш такива снимки?
    По-добре такива, отколкото педали!
    Авторе, не ги слушай, не съм специалист в писането, но е сравнително добре оформено...

  10. #35
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението

    има и деца...
    А тия деца, са наясно как се правят децата.

    А разказа за момента не ми е много интересен. Мръсниците са желани в леглото, в историите предпочитам да са някви срамежливи женки, повече забавни ситуации могат да се случат.

  11. #36
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    дори мен ме шокира снимката на момчето с еректиралата пишка

    тва не е порно сайт...

  12. #37
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Но ако бяха две момчета, които са се награбили, щеше да си затраеш.

  13. #38
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    мноо ясно

  14. #39
    Повече от фен Аватара на TheMan9191
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    358
    На мен пък ми харесва. Чакам част 12

  15. #40
    anonymous708973
    Guest
    Ти малоумен ли си, та не разбра, че тия снимки НЯМА да стоят тук? Пускай си тъпото разказче без тях, има деца в тоя форум!
    Докладвах ти шибаното мнение предния път, ще го докладвам и сега.

  16. #41
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Докладвах ти шибаното мнение предния път, ще го докладвам и сега.
    Понеже вината за изгонването му е твоя, ще се наложи ти да довършиш разказа.

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ти малоумен ли си, та не разбра, че тия снимки НЯМА да стоят тук? Пускай си тъпото разказче без тях, има деца в тоя форум!
    Докладвах ти шибаното мнение предния път, ще го докладвам и сега.
    Разкази за анален секс и к'во ли не - ОК.
    Снимки на цици - не ОК.
    Обясни, моля?

  18. #43
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Така, тук съм благодарение на изтърпяната си присъда- бях изгонен заради снимките. За напред тези, които ще ме докладват, а също и тези, които ще ми слагат присъда, нека бъдат така добри след като на мен ми слагат цензура да процедират по същият начин със останалите постове, в които ясно се обсъждат перверзии на тема свирки, анален секс, празнене по кътни зъби, бъркане, пикане, сране и тн.т. и тн.т. Такива с мерак да докладват и такива с мерак да гонят от форума нека първо се насочат към раздел "Секс", където са оставили недокладвани и недоизгонени стотици перверзии вписано в темите, от които множество 12-13 годишни се учат, четат и мастурбират. И накрая, да дойдат и тук и да ме съдят и мен. Имало тук и деца?! Да, има и тук и в раздела "Секс". Да се направи нещо по въпроса в такъв случай. Изобщо идеята, че в тийн сайт има раздел за "Секс", в който 15 годишни да питат за сфирки и оргазми не е ли малко противоречива? Айде не ме карайте да си отварям устата. Като ще има ред то той да почва да съди отгоре надолу, а не отдолу нагоре.

    От тук нататък темата е само за хора +18, а снимките ще ги слагам като линкове. Забранена е за лица под 18. Отговорността за лица под 18, които разглеждат темата носят техните родители!

    Утре- част 12

  19. #44
    anonymous708973
    Guest
    Ще сложиш ограничение, ама дръжки. Има си правила и в правилата изрично е упоменато да няма снимки и порнографски материали.
    Едно е снимки, друго е въпроси за секс, каквито е нормално да има всеки тийнейджър.
    ДА, всеки има ерекция и е нормално да има въпроси за нея, но тъй като Тийнпроблем излиза доста напред в гугъл, няма нужда някакви случайни деца да попадат на снимки на надървени пишки.

    Писала съм доста в раздела за секс и съм от години в тоя форум, така че хайде да не ми обясняваш на мен какво имало из форума.
    Противоречиво било в ТИЙН форум да се пита за свирки и секс, ти от коя планета падаш?

  20. #45
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    !!! ВНИМАНИЕ! РАЗКАЗЪТ КАКТО МАТЕРИАЛИТЕ ВКЛЮЧЕНИ В НЕГО СА ЗА ЛИЦА И ТИЙНЕЙДЖЪРИ НАД 18 ГОДИНИ! ЗА ЛИЦА ПОД 18 ПРЕГЛЕЖДАЩИ НАСТОЯЩИТЕ МАТЕРИАЛИ И ЧЕТИВО ОТГОВОРНОСТ НОСЯТ ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ !!!

    ЧАСТ 12 >>

    -ПОСЛЕДНИ ПРИТЕСНЕНИЯ-

    ...Къде щях да се дяна сега? Можеби това вече бе момента, в който трябваше да се пречупя. Явно тук вече трябваше да скъсам с предразъдъците и срама и да започна да ходя сред тях дори и надървен и да се правя, че не ми прави впечатление... и точно докато вече се самонавивах за това там пред вратата, срещу мен се зададе едно момче на видима възраст 15-16 години и видях , че наближавайки ме анещо ще ме запита:
    - Ира тук ли е? (ме запита още отдалеч, а в този момент забелязах, че неговият пенис е също силно надървен)
    - Да, вътре е (отговорих но с въпросителна интонация)
    - Ти нещо ще правиш ли с нея? (ме попита но почти не го разбрах какво точно има предвид)
    - Ннне.. не, взех интервю от нея преди малко и... това е.


    - Ахам, ОК. Исках да правя секс и затова я търся... Ти как си, с нещо да ти помогна? (ме попита с учтива усмивка)
    - Не не... давай, върши си... работа. (отвърнах с укокорени очи)
    - Добре, влизам при нея, че едвам се сдържам вече и без това, хайде до после... (отваряйки вратата и прекрачвайки в стаята)
    Той влезе в стаята при нея оставяйки леко открехната вратата дори, а аз го изпратих натам с недоумяващ поглед, докато се чудех как е възможно да е толкова лесно да правиш секс с такова прелестно създание като Ира, ако живееш в тяхното общество. Нямах куража да надникна вътре, но се застоях от любопитство няколко секунди просто да се заслушам какво става.. Отначало нещо си заговориха на полски, но веднага след това чух... че започнаха. Беше им толкова лесно да го направят! Той влезе и започнаха почти веднага, чух няколко силни движения, от които дори се чу пляскане на телата им и реших, че вече трябва да се махна от там.. можеше някой да ме види, че ги слушам и да стана за срам. Но поне чух това, което ми трябваше, уверих се, че наистина го правят толкова лесно- където и когато им трябва. Тръгнах надолу по коридора към стълбището, можеби към стаята ми... дори не знаех на къде да ходя, едновременно се опитвах да се държа по-мъжки и да не ми прави впечатление, че ходя надървен защото друг избор нямах, а от друга страна все още се опитвах да схвана как... това момче просто влезе с надървения си пенис и си го вкара хей така в Ира... Не можех да проумея какво ми се случва.. Така стигнах до стаята си -с тези мисли. Отваряйки вратата просто се бях изморил да се притеснявам... И вече си мислех -"който и да ме види сега вътре... няма какво да направя". И така и беше. Отворих вратата, а вътре бяха две от момчетата и едно момиче. Момичето седеше на леглото си и се занимаваше с телефона си, а момчетата ядяха на масата. Влязъх умислен и притеснен същевременно. Явно и видът ми го издаваше, затова влизайки едно от момчетата ме попита-
    - Ей, какво има?
    - Не... нищо, нищо няма, всичко е наред.. (отговорих даже уверено)
    Отидох при леглото си и си оставих там нещата. Извадих лаптопа и имах намерението да поработя малко над материалите, които имах... но момичето, което седеше на леглото си бе вперила поглед в мен вместо в телефона си. И неочаквах, но тя ме заговори:
    - Хей, нещо ти има, какво се е случило?
    - Не не... няма нищо, всичко си е наред..
    - Кажи ми, личи ти, че има нещо... Умислен си, виждам те.. Още като влезе видях по изражението на лицето ти, че нещо се е случило...
    - Нее.. не се е случило нищо лошо..
    - А какво? Все пак нещо се е случило, кажи ни?
    - Не... Виж... Не е нищо, просто съм притеснен, а и... с някои неща още трябва да свикна тук..
    - Хей човек, ела тук при мен, ела... (ме подкани приятелски и протегна ръка към мен)
    - Не няма нищо всичко е наред (започнах да я успокоявам за да спре да ме вика)
    - Ела при мен! Искам да си поговорим, моля те... (не можех да и откажа, викаше ме да отида при нея така искрено.. Седнах до нея на леглото и, а тя се обърна към мен) -Какъв е проблема ти, кажи ми честно?! (ме попита гледайки ме в очите и държейки ме за ръката)


    - Няма проблем. (отговорих и) Просто аз трябва да свикна с вашите неща... Притеснявам се просто, а и... има други неща, които много ме учудват и не мога да ги асимилирам все още.
    - Кажи ми първо какво те притеснява?
    - Виж... аз ще свикна сам, ще се оправя... Говорих вече с кого ли не, не желая един и същи разговор да водя със всички, знам, искате да ми помогнете но... (и ме прекъсна)
    - Притесняваш се от пениса ти? Защото ти щръква? Нали?
    - Да! Не само на теб го казах вече... Трудно ми е все още да ходя така сред вас..
    - Аз те харесвам така! (отсече и ме погледна с последващо сериозно мълчание право в очите)
    - М... В смисъл... (измънках питайки недоумяващо)
    - Имаш красиво тяло, ето, виждам, че и пениса ти е много красив също. Правилен, хубав... Прави те още по-красив, това е една красива част от тялото на мъжете.. Ние жените нямаме такова нещо, затова когато ви гледаме вас мъжете и ви харесваме така. Всяко от момичетата или от жените в къщата ще ти каже, че когато един мъж е с втвърден пенис това е много красиво, много сладко... Това е хубаво, разбираш ли, особено когато момчето е с красив пенис като твоя, разбираш ли? (ме попита искрено, хващайки и другата ми ръка)
    - В смисъл... Харесвате ме когато ме видите така... но... Ти на колко си?? (попитах така сякъш бях забравил да го направя по-рано)
    - На 16. Защо?
    - Ами... Ти си малка... В смисъл не толкова малка.. Но казваш, че харесваш да гледаш момчета когато са с щръкнали пениси... Ето разбираш ли, това ми е странно, с тези неща трябва да свикна, притеснявам се от всичко просто и ми е ужасно неудобно...Дори в момента се притеснявам супер много от теб, ти може да си по-малка на години... Но си супер красива, седиш тук до мен, хванала си ме за ръцете чисто гола, имаш гърди с перфектна форма, толкова си красива... Аз до теб с надървен пенис.. Разбираш ли, ужасно глупаво се чувствам, притеснено.. Не знам какво ще си помислиш във всеки един момент, аз просто... (и тук ме прекъсна)
    - Хей хей хей... Спри, ти си много объркан, мале, съжалявам... Ела насам (и с двете си ръце ме придърпа към нея и ме прегърна) -Недей така! Опитай да се владееш, нищо лошо не се е случило, виждаш, че всички ние сме добри хора, винаги ще ти помогнем. Не се срамувай от мен, виж аз не се срамувам от теб, това са телата ни... Те не са срамни! Не се срамувай от пениса ти (отдръпна се от мен но все още ме държеше с две ръце около врата) -Пениса ти е красив! (и започна да ме гледа право в него обяснавайки ми) -Наистина, повярвай ми- аз ти го харесвам, харесвам те така когато ти е щръкнал, това е много сладурско при вас момчетата.. (и не вярвах, че ще го направи, но тя посегна с едната си ръка надолу към него и бавно сложи дланта си отгоре, върху главичката ми, погледна ме отново в очите и продължи да ми говори) -..така, че недей, не го приемай толкова навътре, опитай да свикнеш, на нашите момчета пенисите им щръкват постоянно, това е нормално, няма нищо лошо в това. Ходи си така сред нас и ще видиш, че ще свикнеш. Опитай се, можеш ли да го направиш? (и продължаваше да ме държи там)
    - Ами... Да, ще опитам, ще се справя.. ще свикна.
    - Точно така! Това искам от теб (и чак сега ме пусна и отново хвана ръката ми)
    - Ще трябва да свикна и с това, че вие правите... секс... където и да е и когато си го поискате...
    - Еее.. Ти сериозно ли? Секса е толкова хубаво нещо! Нали си правил?
    - О да да... Аз съм правил, но одеве видях точно едно от момчетата ви когато влезе при Ира за да го правят и... просто чух ги как почнаха и... Не можах да повярвам, изпитах едно такова тежко чувство, не можех да разбера...
    - Браво на Ира... (каза радостно) Това е страхотно, много хубаво. Дано им е било много хубаво.. Харесвам когато видя някои да правят секс, винаги им се радвам..
    - Ти не правиш ли секс?
    - Правила съм вече няколко пъти но.. Откакто само седмичното момиче може да прави с момчетата ми е малко... (и сви устни жално)
    - Не можеш да го правиш когато ти се иска? И ти се прави?
    - Да, така е. Ще изчакам да ме избере Мария и мен евентуално тази седмица. Ужасно много искам вече да ме назначи мен за седмично момиче, миналата седмица и казах, че много го желая и, че ми трябва.. но тя назначи Ира. Нямам проблеми с това но... и на мен ми трябва да правя секс и то много...
    - Ами... не знам какво да кажа..
    - Всичко е наред.. (погледна ме усмихнато) Ще ме назначи тази седмица мен вероятно. А ти не се притеснявай от нищо! Виж... Понякога нашите момчетата когато им щръкне пениса влизат в банята и се изпразват, много пъти ги виждам да го правят, можеш да правиш като тях.. или.. Ако желаеш даже мога да ти помогна аз когато искаш?
    - Ааааа... в смисъл? (попитах тотално недоразбрал)
    - Мога да ти помогна в банята, все пак съм момиче ще го направиш по-добре с моя помощ. Знам, че ако го правиш сам след един или половин час вероятно пак ще ти е щръкнал... Права ли съм?
    - Да така е... ноо.. (изобщо не знаех какво да отвърна) Благодаря ти.. Наистина..
    А тя се усмихна отново широко гледайки ме в очите, докато аз ставах от леглото и. Просто вече всичко ми дойде в повече. Отидох на леглото си и започнах да си оправям материалите, а тя легна по коремче на леглото си, вдигна крачетата отзад, замаха весело с тях и се заигра отново с телефона си. Но едно запомних- имах сериозно предложение да получа... "Помощ" от нея.

    <23:40ч., - В спалнята>
    Денят бе преминал- със всичките си перипети и цялата си програма. Вътре в себе си усещах, че свиквам със всичко налудничаво, с което се сблъсквах постоянно. Но предстоеше и още. Далеч по-фрапиращи неща имаше да изтърпя тук в къщата.. в спалнята.. тази вечер. Неща, които щяха да ме накарат да не вярвам на очите си.

    СЛЕДВА ЧАСТ 13 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 07:02

  21. #46
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    /PinkPan7her като станеш модератор дай тогава Моля ако лице от управата на сайта счита, че разказа има нужда от преработване за да се впише в стила на останалите непреработени и незаключени и неизтрити теми от подобна тематика и характер намиращи се в сайта, нека бъда предупреден за да го редактирам. Защото аз не поствам безхаберно каквото и да е, това е разказ, творчество, във правилния раздел. Изписани са стотици редове до тук и е вложен сценарии, който се следи от потребители на форума. /
    Последно редактирано от Div4uk : 12-20-2013 на 11:09

  22. #47
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    !!! ВНИМАНИЕ! РАЗКАЗЪТ КАКТО МАТЕРИАЛИТЕ ВКЛЮЧЕНИ В НЕГО СА ЗА ЛИЦА И ТИЙНЕЙДЖЪРИ НАД 18 ГОДИНИ! ЗА ЛИЦА ПОД 18 ПРЕГЛЕЖДАЩИ НАСТОЯЩИТЕ МАТЕРИАЛИ И ЧЕТИВО ОТГОВОРНОСТ НОСЯТ ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ !!!

    ЧАСТ 13 >>>

    -ПРЕЛЮДИЯ КЪМ СЛАСТ-

    ...тази вечер. Неща, които щяха да ме накарат да не вярвам на очите си. Вечерта точно преди да си легнем, в стаята ни дойде Мария с още няколко човека- двама мъже и три жени. Влизайки в стаята нещо говореха прибързано на полски и сочеха към леглата. Опитвах да се вслушам в това, което говорят, но колкото и да опитвах не разбирах и думичка. Затова реших да попитам едно от момчетата, което говореше с тях за какво си говорят, защото явно беше, че се крояха някакви планове или нещо такова. Момчето, което попитах ми каза, че са дошли нови шест души нудисти в къщата, но нямало къде да бъдат настанени. Затова от една страна се налагало да вземат от нашите единични легла, но от друга страна се притеснявали как ще спим ние. Аз нямаше как да се намеся в сметките им първо защото не разбирах езика им, второ защото колкото и да ми се искаше да им кажа, че не желая да спя с други... Нямаше как да проявявам претенции. Просто притеснено чаках да завършат близо 15 минутните им разсъждения и да разбера какво ще последва. И в един момент видях, че две от момичетата, които спяха на единичните легла се отправиха към тях и започнаха да си махат нещата и завивките. В същия момент същото момче, което бях запитал дойде при мен и ми каза -"Ще трябва да им дадем две от единичните легла, но твоето ще остане".. (Съсипах се от радост като чух това!) -"Но имам и лоша новина (продължи той), ще трябва някой от новите да спи на твоето... заедно с теб." И като чух това направо ми прилоша. Попитах го кой ще трябва да спи при мен, но той само вдигна рамене и отиде да помага за леглата. Всички от нас, които бяхме в стаята не останахме много доволни от разместванията, които ни причиниха. На всеки настроението се съсипа и това си личеше. Около двайсетина минути след като изкараха леглата от стаята ни се бяхме събрали всички в спалнята и обсъждаха кой как и къде ще спи. Да, четирите спални бяха доста големи, на тях имаше къде да се съберат още две момичета. И в този момент в стаята влезе едно дете. Започна нещо да говори с тях, а след секунди пак същото момче ми каза:
    - Ето това момиче ще трябва да е при теб..

    Аз не знаех какво да кажа.. Изгледах я отгоре до долу.. Тя беше на не повече от 12. И в този момент тя също се втренчи в мен, но с един несигурен, недоверчив поглед, в стил "ти пък кой си и от къде се взе??".. Беше хубаво дете, веднага забелязах, че дори имаше хубав лакиран маникюр на ръцете си, забелязах също, че въпреки възрастта си беше започнала да си бръсне вагината.. поне отпред. Но не можех да спя на едно легло с нея! Не можех да спя с деца на леглото си при положение, че съм момче, и че нощно време пенисът ми не знам кога ще щръкне и къде ще опре в нея! Леглото беше единично, тясно, за един човек, а те ме караха да се бутам по цяла нощ с това дете.. Беше пълен абсурд! Не можах да издържа повече на "нормалните" им неща и възроптах.. и то нервен! Започнах да се разправям с тях. Тя също разбираше английски, но само слушаше и думичка не продума, докато аз, с нервен тон започнах да се разправям с всички:

    - .... за три нощи, после ще отидат в другата станция, направи този компромис за нея..
    - Това за мен е абсурд! Тя е дете, аз съм момче.. Наистина ли не разбирате?!?
    - Разбираме те, но както тя, така и ти сте едни от нас, не може да я сложим да спи на земята, не може и да я изгоним, чу какво каза Мария..
    - Но Мария не ме попита мен!? Не ми каза нищо, каза да ми кажете вие... Не мога да разбера..
    - Моля те, стана късно, ако продължим да се разправяме и да ги местим из стаите няма да можем да спим, това ще продължи до сутринта, не можаха да я настанят в цели три стаи, само тук има легло на което спи един, и това е твоето...
    - ... .. .

    И така нататък и така нататък.. Не издържах, почти избухнах, изкарах си нервите, но без резултат. Единият вариант бе да стана, да си хвана багажа и да си тръгна и да спра да търпя извратенящините им, а другия да остана и да продължа да ги търпя. Накрая избрах втория. Набутаха ме в едно легло с това дете.

    <01:36ч., - в спалнята>
    Бях обърнат с гръб към нея. Още не бях заспал, от нерви и от простотията на всички. А тя- си спинкаше сладко обърната с лице към гърба ми. По някое време се унесох и спрях вече да мисля. Може би успях да поспя няколко часа, докато в един момент тя се размърда, а аз се събудих. Осъзнах, че през съня ми пениса ми е щръкнал.. Писна ми! Пак стиснах зъби и започнах да се нервирам на ум. До мен спеше голо дете а аз до нея си стоях хей така.. с оная ми работа втвърдена! Що за извратен ум бе позволил това... Започнах нервно да се въртя насам натам.. Докато момичето, което бе най-близо до мен на спалнята не ме усети. И явно понеже и тя бе будна, ме запита тихо шепнейки ми:
    - Хей, какво има?
    - Нищо. Не, мога, да, спя, с нея! (казах ясно и нервно на срички)
    - Знам. Имам идея, да ти я кажа ли? (прошепна ми с усмивка)
    - Какво? Кажи ми я??
    - Мога да дойда при теб, а тя да дойде на моето място!
    - Без майтап?! (попитах иронично шепнейки, но силно) А защо не се сети за това по-рано- преди да си легнем?
    - Съжалявам, не ми дойде на ума, но сега се сетих..
    - Защо никой не се сети за това, нямаше да се разправяме толкова...? (продължих да нервнича)
    - Не знам! Сега се сетих! Да се преместим ли с нея?
    - Да! Моля те! Ела по-добре ти!!

    И така.. Тя стана тихо, побутна детето и и прошепна тихичко да отиде на нейното място. Размениха тихомълком местата си, и всичко дойде почти на мястото си. Да, в момента до мен пак лежеше голо момиче, а аз все още имах ерекция, но беше съвсем друго до мен да лежи голо 16 годишно момиче от това да лежи голо дете. Отдъхнах си, бях далеч по-спокоен. Обърнах се с гръб към нея и не след дълго се унесох пак в съня си, успокоен. Но.. По някое време пак се събудих. Бях обърнат към нея. А тя беше отвита почти до под кръста.. Отвън влизаше лека светлина и успявах да видя доста от нея...

    Беше присвила едното си краче към мен и така бе сложила бедрото си върху моето. Стоеше леко разкрачена отдолу под завивките в тази си поза, но не можех да видя повече, беше завита до там. Лежеше по гръб, а гърдите и бяха перфектно красиви. Не успявах да откъсна поглед от нея... Стоеше тук, в леглото ми, красива и гола. Гол бях и аз, но се страхувах да я гледам, камо ли да я докосна. Бях надървен и то силно отдолу под одеалото. Гледах я и и се наслаждавах. Спеше като едно сладко бебче, а гърдите и, в които бях втренчен бяха на не повече от 30 сантиметра от лицето ми... Чувах тежкото и дишане, тя спеше непробудно. А аз имах право само да гледам, без да пипам... тялото и. Но пък... можех да пипам себе си! Имах си свободно време и пространство в момента, докато всички спяха непробудно. Нямаше кой да ме забележи какво правя под завивките. Тя спеше непробудно затова реших... Да успокоя малко страстите там долу. Не смеех да помръдна обаче, защото нейното бедро тя бе качила върху моето и така спеше. Трябваше да го правя без много да мърдам. Хванах се там долу с ръката си и започнах, гледайки я. Не можех да издържа просто, така или иначе ръката ми сама слизаше натам... Започна да ми олеква, освобождавах напрежението насъбрало се в главата ми.. Ставаше ми все по-хубаво и по-хубаво. Слушах я как диша, следях всеки момент да не помръдне, да не се разбуди. Внимавах.. но не можех да спра ръката си там долу. Пениса ми се подмокри целия... Намокрих и одеалото, но не можех да спра нито това, нито да я гледам. Ужасно много ме възбуждаше и това, че едната и ръка стоеше ниско под корема и, почти до онази завита област, която така ми се искаше да бъде отвита. Това ме влудяваше особено много... И гледайки в ръката и там.. в един момент тя се размърда, разбуди се, обърна глава на другата страна а ръката, която държеше ниско под коремчето си спусна по-надолу, там под завивката... Не беше будна, просто се размърда, спеше още.. но видях как пускайки там ръката си някак я размърда там, сякаш прокара няколко пъти дланта си през вагината си... Дали беше така, или на мен ми се искаше да бъде така? Или може би просто се бе почесала там?! Не знам, под одеалото не можех да видя, но определено дланта и остана точно там, спейки.. И след още малко изследване с очи прецених.. че да- наистина ръката и бе точно там, волно или неволно. Това ме влуди много повече. Бедрото и бе все още върху моето, главата и бе обърната на другата страна, легнала по гръб и отвита до кръста пред мен, а моята ръка продължаваше започнатото. Мокрех се все повече и повече от гледката... Естествено искаше ми се да свърша така но нямаше как да направя това в леглото и то до нея. Просто се наслаждавах и не можех да спра да си бия чикий. Правех го бавно и тихо, не исках някой да ме усети. Правех го единствено за себе си.. Така продължих около цели петнайсетина минути- да я гледам гола, легнала по гръбче и спейки до мен.. Можех да го правя цяла вечност, докато... Тя отново не се размърда. Аз естествено моментално спрях и се направих на вкаменено заспал. Тя размърда крачета, ръчички... Изсумтя едно сънено.. Не можех този път да разбера до колко е заспала и до колко е будна... Но в следващият момент с другото си бедро- това, което не беше върху мен избута одеалото и се отви...

    СЛЕДВА ЧАСТ 14 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 07:02

  23. #48
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Абе, ти на 23 ли беше или на 13?

  24. #49
    Аватара на pipoto
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    52
    Това е като за някой американски пай... :Д
    Много обичам,когато хората казват:
    "Живота ми е тежък."
    И аз да ги попитам:
    "Сравнение с какво?"

  25. #50
    господи това е интересно. искам още. ИСКАМ ВСИЧКО.
    А вие, дето не ви харесва. Млъквайте.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си