.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 188
  1. #76
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Откъде си намерил снимки на голи момичета във фитнес?
    Не се прави на ударена, все едно не си ходила гола да тренираш, всеки може да те е снимал.

  2. #77
    Добре де. Харесва ми, увлекателно е, прочетох всичко на един дъх, даже сънувах че правя някакви неща с Ира Момичето на седмицата е ок, но къде е момчето на седмицата? Или горките загорели девойки са дискриминирани?

  3. #78
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от FTanimation Виж мнението
    Добре де. Харесва ми, увлекателно е, прочетох всичко на един дъх, даже сънувах че правя някакви неща с Ира Момичето на седмицата е ок, но къде е момчето на седмицата? Или горките загорели девойки са дискриминирани?
    На едно момиче могат да и се изредят десетина, на едно момче няма как да стане.

  4. #79
    Дам... като се замисля, важи поговорката: "Няма грозни жени, само мъже които не могат да ги оценят". Та би следвало за всяка мацка да има желаещи...

  5. #80
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 17 >>>

    -Една кратка нощ-

    ...Да се върнем във сауната.. И понеже бях обещал, отидохме отново натам. Постоях около още двайсетина минути при тях докато ми спадна напълно лудналия пенис и реших да си ходя. Разгеле тръгнах нагоре към стаята си най-накрая.. Реших да поработя малко и да обработя събранирте материали на лаптопа и така мина времето ми до вечерта.
    А през същата нощ докато спях чух, че нещо се случва в стаята. Събудих се от шумолене на чаршафи, шушукане и боричкане. И след още малко осъзнах, че едно от момчетата заедно с момичето с което се водеха, че ходят си правят любовна игра посред нощ. И то просто хей така в леглото, в което спяха с още едно момиче и едно момче.. И играта им по едно време започна да загрубява, което пролича от слизането на момчето надолу между краката на момичето. Почти всичко се виждаше, светлината отвън осветяваше и вътре. За първи път виждах тези невинни и истински и чисти по душа хора, че имат същите нужди както и останалите хора на този свят. Те изпитваха нужда да правят нещата, които правят и останалите нормални двойки.. Той бе слязъл между краката и, а тя си бе разтворила бедрата в страни докато той я целуваше и мляскаше някъде там.. Чувах стоновете и, пъшканията и. Усетих обаче, че другите, които бяха с тях на леглото също се бяха разбудили от играта им. Но пък видно беше, че за тях това което правят влюбените до тях на леглото бе нещо твърде нормално и незначително.. Нещо което е част отнормалното им ежедневие.. А момичето започваше да издава все по-силни стонове, което лично за мен се превръщаше в нещо твърде неприлично при факта, че има толкова много хора около тях, и още повече в леглото им. Но... Знаех, че за тях думата срам е глупава, и че те действат само и единствено инстинктивно, естествено и така както природата ги учи. А стоновете и ставаха все по-неприлични и по-отпуснати. Тя съвсем не стенеше шепнейки. Правеше го с глас, но все още не до толкова силно. Аз вече бях широко укокорил очи, но това което виждах с тях не ми се вярваше, че ми се случва. И за миг в акъла ми блесна цялата обща картинка- как всеки в стаята е чисто гол, някои почти отвити, а други завити под тънките летни чаршафи и как тия двамата просто хей така голички си играят един с друг в легло, в което има още голи, които просто там при тях си лежат... Стана ми даже забавно и смешно, сякъш всичко беше нагласено, като в някоя нискобюджетна еротична комедия. Но си мислех- гаджета са, ще се нацелуват тук там и ще се наиграят. По едно време момчето се спря най-накрая да я целува отдолу и легна отново до нея. Докато се местеше по-нагоре видях, че пениса му беше щръкнал здравата. Но не се завиха, и така продължиха да се целуват.. Докато тя в един момент не слезе надолу между неговите бедра.. А това съвсем не го очаквах. Смъкна се бавно надолу целувайки го навсякъде и накрая когато стигна до надървения му пенис, който буквално се вреше в лицето и, тя започна да го целува по него, по същият начин по който го целуваше по корема, по гърдите и по врата.. Сякъш не и правеше впечатление , че това е всъщност пенис мамка му, а не врата му, това за нея бе една обикновена част от тялото му, до която просто бе стигнала с целувките си. А аз ги изчаквах да спрат и с това и най-накрая да се усмирят и да спим всички. И в този момент ласките и върху пениса му от целувки се преляха в езици.. в облизване.. Което вече нямаше вид на любовна игра а на нещо по-друго.. И след още малко тя директно си му го лапна навътре в устата , което като цяло вече си беше чиста свирка по мое му. А той в този момент се разсмя, сякъш тя му направи нещо толкова весело и смешно... Тя също се разсмя, нещо си прошепнаха, а тя продължи още малко. Глътна му го още на няколко пъти като накрая си го задържа на дълбоко навътре в устата за поне петнайсетина секунди, после му го олиза още малко, нацелува му го сладко сладко и най-накрая се вдигна нагоре и лега до него.. Това с налапването лично на мен ми се видя прекалено грубо да го прави, но явно те просто не си слагаха каквито и да е задръжки на желанията, които са им на сърцето. Обичаха се , радваха се един на друг и аз просто ги изчаквах вече да се успокоят с целувките и млясканиците, за да се успокои атмосферата, която май само аз усещах като неудобна. А аз така или иначе отдавна бях надървен. A всичко личеше, че е към своя край, когато тя си легна върху него и така се укротиха. Беше легнала отгоре му, нещо тихичко си пошушукаха за малко и по всичко личеше, че след малко така ще заспят. Започнах и аз да се унасям.. Но в един момент те отново се размърдаха. Започнах да се изнервям, когато видях тя отново да го мляска по устата така както си беше върху него. Мислех си- "Ехх тия двамата цяла нощ не спряха.." Така целувките им продължиха поне 15 минути.. А в един момент мигом осъзнах, че тая работа ако не спре сега, вероятно ще продължи доста, и те двамата може и да стигнат и по-далеч, съдейки по това, което до момента бях видял от тях. Защото просто се досетих, че така както тя му се бе качила отгоре а той отдолу с надървения си пенис - много лесно можеше да им се получат нещата. И само след малко, момичето започна да скимти. Издаваше дни сладки звуци, по които личеше, че и харесва твърде много. Наблюдавах ги зорко, и само следях да не тръгнат да правят нещо повече... И точно както си помислих това, момичето направи няколко движения от възбуда с тялото си както беше върху него, и на последното движение.. Издаде на глас едно пропито от възбуда издължено "Аааауххххх.. мммм.. " От което ясно разбрах, че нещо бе станало и то нямаше какво друго да стане, освен да и се бе мушнал пениса във отвора и отдолу. И от този момент натам тя започна да стене при всяко нейно движение. Започнаха да си правят секс в леглото до останалите, а аз не можех да го повярвам, стоейки на метър и половина от тях. Тя му бе отгоре и се чукаше доста енергично, придърпвайки и изтласквайки тялото си напред и назад, а при всяко нейно движение пъшкаше, сумтеше и охкаше съвсем съвсем гласно, и така се бе отпуснала, сякъш на един километър от тях нямаше жива душа. Леглото им също започна да скърца, просто защото се клатеше доста прилично от тях. В един момент тя се изправи възседнала го, а така отви чаршафа и от останалите, които лежаха до тях. Всички на леголото там останаха голи и отвити, а тези двамата си правеха секс както сърце и душа им искаше.

    В този момент, аз изпаднах в потрес когато видях момичето, което лежеше до тях да се изправя и да пита нещо момичето което правеше секс. Не разбрах какво си казаха, но това същото момиче, което до преди малко лежеше до тях стана и отиде до масата, наля им по една чаша с вода и им донесе за да пият и пак си легна до тях.. Тя просто ги бе попитала дали не са ожаднели от секса за да им донесе вода!? И това направо ме удари в земята.. Тя просто им донесе вода и пак си легна.. А те си се чукаха без изобщо да забавят темпото. Аз едвам издържах.. И наистина не успях да издържа, просто ръката ми сама се спусна надолу и отиде на пениса ми.. Стенанията на подивялото момиче ме побъркваха.. А там на тяхното легло всички стояха отвити заради разпалените любовници. Забелязах обаче, че едно от момичетата на съседното легло се понадигна и се подпря на лакътя си, и застана да ги гледа как правят секс. А надигайки се, остана завита само до кръста с тънкия чаршав. Същото направи и едно от момчетата, и още едно момиче.. А след малко и още едно момче.. И така, всички с интерес ги гледаха, и не само- бяха и усмихнати. Та те им се радваха!! Гледаха ги и с усмивка ги коментираха дори, те просто им се радваха, че правят секс! Седмичното момиче също ги гледаше, всеки се беше надигнал и всички се радваха сякъш гледат финала на някаква благотворителна кампания по телевизията. Забелязах, че две от момчетата по леглата също бяха със щръкнали вече пениси. Предположих, че и при другите момчета е така, но те просто бяха завити до кръста и не можех да видя при тях как е ситуацията. А аз се бях завил стабилно, за да не си личи какво правя под одеалото с ръката си. Но просто не можех да се удържа- двамата любовници правеха страхотен секс на воля, освободени от всякакви задръжки. И не след дълго решиха да сменят позата- той я обърна и започна да прониква в нея на задна. Но това съвсем не беше просто проникване- беше започнал да я блъска така здраво, че ударите от телата им едно в друго се чуваха крайно силно, и ехтяха не само в стаята но и извън нея. А тя нон стоп стенеше.. викаше и сумтеше сякъш я задушаваха.. Силно и постоянно, със всяко вкарване.

    Така секса им продължи около 25 минути, а те не спираха. След което смениха отново позата- той легна върху нея, а тя разтвори крака под него. Лягайки върху нея той започна да я блъска толкова бързо и силно, че се местеше почти цялото легло заедно с всички, които лежаха на него. А тези до тях, които лежаха не само, че ги търпяха, но им се радваха с цяло сърце. И както вършеха работата си, момичето изпъна в страни единия си крак в опит да разтвори краката си още повече и така го опря в тялото на момчето, което лежеше до тях. Виждах я, че тя просто търсеше удобна поза за да свърши. Но не и беше и така удобно, затова я видях как изпъна и вдигна и двата си крака нагоре и ги сви плътно към тялото си. А през цялото време в тези последни моменти между стенанията си подканваше момчето да прави нещо, но не разбирах езика им.. Тогава тя спусна едната си ръка към вагината си и започна да си търка и клитора- много бързо, лудо и енергично. Но така изпусна единия си крак какато си го държеше свит плътно към нея като само единия и остана свит. Личеше, че и се иска да свърши в тази поза, защото постоянно се опитваше да си свива и двата крака плътно към нея..

    >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:59

  6. #81
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    >>>

    Момчето дето я чукаше обаче не можеше да и ги задържи така както тя искаше, защото се стараеше да вкарва пениса си в нея под определен ъгъл, така че да стимулира Г-точката и и нямаше как да мине по-напред за да задържи и краката и. Четях всичко каквото им се искаше и всичко, което правеха. За мен явно личаха всичките им действия и желания от това, което правеха. Но на момичето не и беше удобно и явно не можеше да свърши така. Виждах, че и се искаше пенисът да и влиза по определен начин и тя също да е във определена поза за да свърши. Не можеше да си задържи краката плътно свити назад към тялото и и едновременно да си стимулира клитора.. Нещо си проговаряха с момчето от време на време, но личеше, че не и е сгодно. В този момент момичето, което беше до тях нещо заговори с нея, продумаха си 2-3 изречения, и същото това момиче отиде до главата на мацката която правеше секс, хвана я за глезените и и наведе краката плътно към тялото и.. Държеше и ги така, за да може момчето да я чука през това време така, за да свърши.. А аз гледах и не вярвах на очите си какво се разиграва пред мен.. Имах чувството, че ми правят скрита камера, за да видят кога ще полудея. Не бях вярвал, че до там ще стигнат.. Не знаех, че са способни на такива неща.. Та там имаше второ момиче, чисто голо също като тях... И те я бяха викнали просто за да задържи краката на мацката за да се задържи в позата, в която и се иска за да свърши?! Не го вярвах, но го виждах.. Явно беше, че на момичето отдолу така вече и харесваше много повече. Беше на път да свърши много силно.. А другото момиче стоеше седнала на леглото зад главата и и продъложаваше да и държи назад краката. Момчето отпред продължаваше да вкарва бързо пениса си под ъгъл във вагината и без да спира, за да може тя да свърши хубаво. И точно в този момент... Едно от момичетата от съседните легла стана и дойде при мен! Седна на леглото до мен и ми проговори:
    - Само искам да ти кажа какво правят, за да ти е ясно.. Извинявай, че никой не ти каза какво се случва до сега.. Може би те е притеснило това което правят и виждаш..
    - Не не.. (прекъснах я) Няма проблеми, знам, че те са си гаджета и... Иии... е редно да правят секс. Знам, че няма нужда да се крият когато го поискат.. В смисъл.. Знамм...
    - Даа.. Така е.. Но Олга мина за да и хване краката, защото тя свършва доста трудно, и просто искаше да и помогне.. Това може би не си го разбрал?
    - Разбрах го, все пак и аз съм правил секс.. Видях, че и беше трудно да си задържи краката и.. Да, разбрах защо Олга мина за да и ги хване. Все пак благодаря ти, че се притесни за мен, за това как се чувствам но.. Няма проблеми, аз свиквам и.. Наистина няма проблеми, всичко е наред.
    - Браво, радвам се, че свикваш. Няма от какво да се притесняваш, виж колко са хубави, сладки са, нали? Много си ги обичам, всички ги обичаме.. Страхотно е когато видиш някого да прави секс, да им е хубаво, да се радват един на друг.. Толкова е красиво.. (и в този момент тя леко въздъхна и се облегна с гръб назад към мен, като се подпря с двете си ръце на леглото зад мен.. Така се чувствах като "закопчан" под гърба и буквално. Не смеех да помръдна, камо ли да продължа да си бия чекии. И добре, че поне бях завит.. В този момент се обърна към мен и ме попита: )
    - Преча ли ти? Искам само да ги погледам от тук..
    - Мм.. Не не, няма проблем. (отвърнах с почти уверен тон)
    А след малко тялото и си и беше буквално облегнато в моето. Стоеше и тя срещу тях и ги гледаше, същевременно подпряла дупето си на края на леглото и стъпила долу на земята. И по ирония на съдбата.. Както се бе излегнала срещу тях стъпила на земята, краката и стояха леко разтворени.. Разбирах, че така и е удобно както си стои.. Но тя съвсем не се съобразяваше, че е разтворила крака срещу хора, които в момента правят секс. Нито пък се съобразяваше, че е на моето легло. Но точно това в момента беше съвсем незначително, в предвид ставащото на отсрещното легло. А там секса продължаваше със пълна пара. Момичето стенеше, а Олга продължаваше да държи краката и докато момчето я чука. В един момент момичето и Олга пак се заговориха, а на мен ми стана интересно и подпитах момичето до мен:
    - Сега за какво говорят??
    - Чакай да чуя.. (и след малко каза: ) Тя иска Олга да наведе краката и още надолу към тялото и, трудно и е да свърши..
    И в този момент Олга се поизправи на колене зад главата на момичето и разтвяряйки на страни краката и и ги натисна още повече надолу към тялото и. Така таза и отпред при момчето и се повдигна леко и то имаше още по-голям ход за вкарването на пениса си в нея. Личеше, че момичето така е готово да свърши, стенеше като пред оргазъм.. А Олга седеше изправена на колене срещу момчето и държеше краката на момичето натиснати към нея. След малко обаче на Олга и стана някак неудобно и се размърда.. напред към момичето и... за мой огромен ужас тя застана толкова напред към главата на момичето, че се оказа почти над нея, както стоеше на коленете си.. Лицето на момичето гледаше към вагината на Олга, която бе почти над нея.. а коленете на Олга бяха от двете страни на главата на момичето.. Правейки секс, това момиче гледаше буквално на 25-30 сантиметра над лицето си вагината между краката на своята приятелка.. А виждах, че от време на време момчето спираше погледа си и върху Олга, която беше на по-малко от метър срещу него. Тогава момичето започна да говори нещо постоянно на момчето.. сякъш нещо постоянно го подканваше, а аз попитах момичето до мен:
    - Какво му казва? Кара го да прави ли нещо?
    - Да, кара го да и го вкарва по-силно и по-навътре.. Тя сега ще свърши.. Момиче съм и знам какво казват и искат момичетата преди да свършат.. ( и леко се засмя)
    И най-сетне дойде момента, в който момичето избухна.. Секунда преди оргазма си тя изстена три пъти... Сякъш въздух не и стихаше.. След това задържа дъха си.. И изстена силно, много силно.. Свършвайки започна да вика, което почти си граничеше с крещене.. Свършваше супер силно! И викаше много, твърде много... Олга продължаваше да седи над нея и да и натиска краката.. Момичето неспирно си търкаше и клитора докато се възнасяше в екстаза си.. А в този момент момчето на няколко пъти нещо каза и на двете.. Те също му отвърнаха.. Попитах девойката до мен какво си говорят:
    - ..Но какво си говорят? (попитах любопитно)
    - Казва им, че ще свърши.. че не може да издържа вече.. Но тя му казва да не спира, иска още..
    - А Олга какво му казва? (недоразбрал)
    - Кара го да се сдържи още малко, за да може приятелката му да свърши хубаво без да и го вади от вагината..
    И докато ми говореше, видяхме как момчето изведнъж изкара рязко вкаменения си плувнал в сокове пенис от нея.. Изкарвайки го видяхме, че от него струеше вече сперма като от изригващ вулкан.. Спермата му докато си го хване се разхвърча на всякъде- в путката на момичето, по нея, в страни... на всякъде. Личеше, че много време се бе стискало момчето, защото много силно се празнеше. В бързината някак успя да си го хване с ръка и останалата сперма я изля напред към двете момичета.. Нямаше за цел да я излее върху когото и да било, а просто искаше да си го хване с ръка и да свърши хубаво.. Беше застанал точно срещу Олга, върху момичето си и мастурбираше енергично, докато пръскаше сперма навсякъде.. Той просто искаше да свърши хубаво, не гледаше нито в Олга, нито в приятелката си в този момент.. С поглед леко нагоре, със затворени очи, той също стенеше докато мастурбираше до тях двете. Всеки един тласък на изливане на спермата му беше силен, до последния.. А докато го правеше това, момичето му продължаваше да си търка клитора.. Нейният оргазъм също продължаваше.. Явно беше, че не и беше стигнало. Тя стенеше също още.. А Олга, продължаваше да държи краката и така.. Не искаше да я пусне, за да не и секне оргазма.. Момчето обаче се изпразни хубаво, и в момента, в който приключи, Олга го видя и му каза едно героично "Бравоо.." А след нея и всички, които бяха в стаята казаха "Бравооо..". Те всички се радваха, че той е свършил хубаво.. Но момичето продължаваше да се търка и да стене, докато Олга я държеше.. Момчето стана от леглото, и така на него останаха само момичето, Олга и другото момче, което лежеше до тях. А лудата мацка беше като превъртяла от мощния си оргазъм и не спираше.. Разбиваше си клитора от търкане с ръка, и нещо си говореха през това време с Олга..
    - Какво си говорят сега с нея? (попитах недоразбрал момичето до мен)
    - Ами.. Олга я попита дали да продължи да я държи така, дали и е по-хубаво докато я държи.. Тя каза, че иска да продължи да я държи докато свърши хубаво.. Тя свършва много трудно, а оргазмите са и много силни и дълги, винаги е била така тя..

    >>>

  7. #82
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Олга продължаваше да стои над нея държейки я за краката.. Така стояха и двете, а от отблясъците на слабата светлина забелязах, че.. не само по момичето имаше пръски от спермата на момчето, но и по Олга.. А момичето освен, че си търкаше клитора като откачена и стенеше, пусна и другата си ръка към вагината си и с нея поне до колкото виждах започна и да си бърка, докато се и търкаше.. Приятелят и вече беше дошъл и седеше на леглото докато я гледаше, изчаквайки я учтиво без да я прекъсва.. Това продължи поне още няколко минути.. Докато в един момент се случи нещо което ме стресна! Изведнъж момичето докато мастурбираше като обезумяла дръпна рязко ръката с която си бъркаше от путката.. За миг видях, че от върха на пръстите и капеха капки.. И в този миг докато си мислех "Мале.. колко е мокра!", от вагината и изведнъж изхвърча силна струя.. Тя се изпразваше! За първи път през живота си видях тогава женска еякулация и то от младо момиче нудистка.. Изхвърли една силна струя течност напред, изсумтя едно недоразбрано.. И миг след това издаде един толкова силен звук- нещо между крясък и пищене, че вече бях сигурен, че някой от възрастните ще дойде за да провери какво става! Но на пук на тревожните ми мисли чух всички да викат почти в един глас едно гръмко "Бравоо!".. А тя присви тялото си.. цялото и тяло получаваше конвулсии в този момент.. Тя бе разбивана от оргазма си.. От този момент нямам думи, с които да опиша гледката, която виждах..
    А когато всичко свърши, Олга се отдръпна сякъш изморена назад от нея и седна на леглото.. Тогава някой стана и пусна лампата...

    Олга имаше много повече сперма по себе си от момчето, отколкото имаше по приятелката му.. Оглеждайки се на светлото Олга остана като почудена.. Но се разсмя, обърна се към момчето и започнаха да си говорят нещо с него.. Смешно им стана на всички, дори и на приятелката му.. Попитах момичето до мен за какво си говорят а тя ми каза:
    - Ами ето виж.. Олга дето им помагаше е цялата в спермата му (смеейки се). Пита го защо не е гледал къде се празни.. Но се шегува с него..
    - А той какво и казва?
    - Казва и, че не е знаел, че спермата му ще отиде цялата в нея, мислел е, че ще падне върху приятелката му..
    Всички до един се смееха, момчето също.. А той стана и отиде да вземе мокри кърпи, след което започна да бърше спермата си от Олга. Беше я омазал цялата в тъмнината- Олга имаше пръски по цялото си тяло отпред- по гърдите си, по ръцете си, навсякъде.. Избърса я внимателно цялата отпред- гърдите и, коремчето и, всичко. Избърса и ръцете и където имаше и по тях. Бяха попаднали и няколко пръски при вагината и, които той също старателно и избърса с кърпичките..

    А след това всичко свърши. Те двете с момичето отидоха към банята, а всеки тихичко си шушнеше с този до него. А аз.. Страшно надървен, не знаех какво да си мисля, не знаех какво да правя, не знаех дори как се чувствам.. Не знаех нищо. Всичко в мен беше изтрито. Обърнах се на другата страна и макар и трудно, затворих очи.

    СЛЕДВА ЧАСТ 18 >>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:58

  8. #83
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Колега Justwickeds, разказа го пиша и споделям с удоволствие, но нещата, които искаш не мога да направя. Обичам разказите ми да навлизат надълбоко в границите на реалността, както и реалните случки да влизат дълбоко в границите на нереалното. Кое колко е реално или истинско, преживяно или измислено, нека всеки сам прецени Наслаждавай се на разказа! Много се радвам, че така ти харесва Пиша го заради хора като теб!

  9. #84
    това е прекрасно четиво за лека нощ
    ОЩЕ МНОГО ЛИ ИМА? а дано.

  10. #85
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Каква е тая тема бе! Ъи, авторе откъде ти идват тея идеи за които пишеш, и.....изобщо намираш ли време за друго като цяло...?
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  11. #86
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от lubovvv Виж мнението
    Каква е тая тема бе! Ъи, авторе откъде ти идват тея идеи за които пишеш, и.....изобщо намираш ли време за друго като цяло...?
    Все въпроси, на които ако самата (ия) ти не можеш да си отговориш, то значи и аз няма да мога.

  12. #87
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Цитирай Първоначално написано от Div4uk Виж мнението
    Все въпроси, на които ако самата (ия) ти не можеш да си отговориш, то значи и аз няма да мога.
    наистина си яко във филма
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  13. #88
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от lubovvv Виж мнението
    наистина си яко във филма
    Поне хубава роля си е избрал...

  14. #89
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от lubovvv Виж мнението
    наистина си яко във филма
    Продължаваш ли да се епилираш или вече с бръснача ?

  15. #90
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Да, продължавам. Имаш желание да ми помогнеш ли?-не мерси.
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  16. #91
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 18 >>

    Обърнах се на другата страна и макар и трудно, затворих очи.
    На сутринта.. се събудих доста след всички. Явно за мен нощта бе по-тежка отколкото за останалите. Часът беше към 10:20 и почти всички щъкаха из стаята вече. А аз в момента си на събуждане осъзнах, че чаршафа, с който се завивах се бе събрал надолу при коленете ми и дефакто.. точно до там бях отвит. И на представа си нямах обаче от колко време бях стоял така докато съм си спал със вкаменено надървен пенис от сутрешната ми ерекция. Но бях сигурен, че всички добре се бяха "насладили" на гледката. И общо взето се събудих по приятен начин- отваряйки очи пред мен имаше изящна гледка, която трудно се описва с думи. На леглото си едно от момичетата все още си лежеше, говорейки си с останалите, които щъкаха из стаята:

    Беше се излегнала и отворила на страни мързеливо крачета пушеше цигара. Видя ме, че се събудих и погледнах в нея и ми се усмихна. И още преди да и бях казал добро утро, тя ми каза:
    - Хейй, добро утро!
    - Добро утро (отвърнах и ведро)
    - Как спа?
    - Ами... добре. (излъгах на кратко)
    - Супер! Ще пиеш ли кафе?
    - Амм.. Да, може..
    Тогава тя се провикна към едно от момичетата на полски да ми направят кафе. Така до към 11:40 прекарахме времето си всички в стаята пиейки кафе и на сладки приказки. А за това кратко време, отнесох цели два коментара от момичетата, че имам много красив пенис.. Защото така или иначе той почти не ми спадаше. След спомена от снощните емоции, след сутрешната ми ерекция и най-вече на фона на това, че вече много дни не бях правил секс.. Всичките тези неща бяха така вкаменили оная ми работа, че тя отказваше да спада.. Но така или иначе вече това съвсем не ми беше проблем, чувствах се съвсем нормално и така сред тях. След всичко, което бях видял и преживял сред тях чувствах, че бях променен. Вече приемах всичко за нормално, бях пречупен и се бях пуснал по тяхното течение.. Чувствах се вътрешно като един от тях, и някак гледах на нещата по друг начин. Вече не извръщах очи от голите момичета, от гърдите им или дупетата им с риск и страх да не се надървя.. Всичко в мен беше някак друго. Не се страхувах да ги гледам, напротив- не се притеснявах, гледах когато и където си поискам без това да буди притеснение в мен. Имах смелост, и бях далеч по-спокоен.
    Малко преди обяд, двайсетина минути след като бяхме изпили кафетата, тъкмо бях решил да вляза в банята да се изкъпя, а и да се освободя от напрежението долу, влезе в стаята Мария и заговори директно на английски на всички за да разбера и аз:
    - Здравейте момичета и момчета.. как мина нощта?
    - Добре.. (отговориха почти всички)
    А едно от момичетата каза нещо на Мария но на полски.. След което Мария каза на английски:
    - Да, знам чух ги, браво. Тя беше много шумна, радвам се, че им е било хубаво.. Но искам да ви кажа нещо- след половин час отиваме всички на плажа, защото днес ще се повозим на вътре в морето на корабче! (и тук всички възкликнаха радостно). Казвам ви го на английски, за да може и нашето момче да ме разбере, защото той ще ни трябва да е заедно с нас.. Ще искаме много снимки от него, а също така искаме от него и да се забавлява заедно с нас, нали така? (обръщайки се към мен)
    - М да.. (казах неподготвен).
    - Добре (пляскайки два пъти с ръце), вземете си каквото ви е нужно и слизайте надолу да се съберем..
    И така или иначе аз не успях да вляза да се изкъпя, нито пък да се изпразня.. Оная ми работа щеше да се гръмне от напрежение, а бях тръгнал на пътешествие.. Колко нелепо. Все повече осъзнавах, че ми трябва секс с момиче.. Чикиите вършеха временно работа но.. Някак и с тях не ставаше вече. И все пак, ако имах възможност поне това да направя щях да се чувствам по-добре, но така или иначе бяхме вече тръгнали.. Събрахме се долу всички, всеки с багажа си и потеглихме към плажа.
    А когато пристигнахме на плажа там беше тотално претъпкано.. от нудисти. Десетки голи хора на едно място, толкова близо един до друг. Това беше мястото, на което колкото и да бях гол, или пък надървен можех да се слея до толкова с масовия пеизаж, че и да исках да привлека внимание към себе си, едва ли щях да успея.

    Мария ни поведе към едно не чак толкова претъпкано петно на плажа където всички започнахме да се установяваме. Естествено сред нашите хавлии имаше такива и на много други хора.. Или по-скоро ние бяхме сред техните. Щяхме след около два часа да се возим на корабче, което наистина ми звучеше забавно, а до тогава имах доста време да посвърша работа- малко снимки и репортажи, които се налагаше да направя. Подготвих фотоапарата както и диктофона си и се поогледах за интересни хора, които да поразпитам. Спрях се на един мъж и една жена:

    Отидох при тях и започнах разговора:
    - Здравейте! Говорите ли английски?
    - Здравей, говорим да.. (отвърнаха приятелски)
    - Правя статии за вашият журнал.. От известно време съм с вас и смея да твърдя, че вие сте уникални хора. Как се чувствате като нудисти и от колко време сте такива (подавайки диктофона към мъжа):
    - Чувстваме се прекрасно! С нея сме женени от осем години, като след втората година от брака ни осъзнахме, че нудизма е нещо много хубаво и приятно и решихме да станем нудисти. Всяка година сме с групата, идваме тук и си прекарваме наистина страхотно..
    - А кое е нещото, което ви привлича най-много в нудизма?
    - Хората. Определено хората. Тук идеята на всичко и на всички е да сме свободни- не само от към дрехи, но и от към съзнание. Обикновените хора по улиците на градовете са съвсем различни.. Тук сме добри, отворени един към друг, винаги усмихнати, винаги сме склонни да си помагаме. Ние сме хора, които рядко използваме думата "не".
    - Разбирам, наистина сте такива.. Благодаря ви за интервюто, желая ви приятен и весел ден!
    И с тези думи се оттеглих от тях. Огледах се наоколо и търсех още интересни хора за интервю. И недалеч от мен видях едно момче със сърф. Личеше му, че беше спортна натура:

    За щастие моят пенис беше спаднал, благодарение на което не се получи така, че и двамата да стоим един срещу друг понадървени.. Което лично за мен щеше да изглежда доста гейско погледнато от страни. Но изчистих и тези мисли от главата си и подходих професионално:
    - Здравей, говориш ли английски?
    - Да говоря, здравей!
    - Правя статии за вашият журнал и бих искал да ти задам няколко въпроса.. И като за начало понеже виждам, че караш сърф искам да те попитам- от колко време караш и къде си се учил да караш?
    - Ами.. карам сърф от 17 годишен.. Не съм ходил на курсове, учил съм се сам.. Мога да кажа обаче, че се задържам на големите вълни много по-добре от повечето които са ходили на курсове.. Състезавал съм се с такива и в повечето пъти съм печелил аз..
    - Разбирам.. (май го прекъснах, но нямах това време да ми обяснява още много за това колко е добър) А как реши да бъдеш едновременно нудист и сърфист?
    - Ами.. Това стана малко по принуда понеже.. Като по-малък започнах да ходя по първенства по екстремен сърф, но това изискваше много усилия, тренировки и сила на тялото. Налагаше се да пия стимуланти от сорта на азотен бустер и други подобни за да издържам както на тренировките така и на самото първенство..
    - (прекъсвайки го ..Което е допинг, нали? Позволено ли е да се взима допинг при вашия спорт?
    - Да, сърфинга не е като останалите спортове.. На първенствата, на които ходех поне имаше възможност да се взима, поради простата причина, че допинга повишава и концентрацията изключително много, което пък е много важно за балансирането върху вълната.. И.. Тези допълнителни стимуланти често имаха и страничен ефект като учестено сърцебиене, високо кръвно налягане, а също така от тях при повечето мъже пениса в повечето случаи еректира докато трае ефекта на стимуланта.. За това станах нудист сърфист (смеейки се).
    - За да не се срамуваш когато пениса ти еректира?
    - Точно така. Тук няма от какво и от кого да се притеснявам..
    - Виждам, че и в момента ти е почти еректирал, това означава ли, че си взел допинг?
    - Да, тренирам за едно първенство в Румъния, което ще е идната седмица и ми трябва много сила и концентрация при тренировките.. Старая се да съм на макс за да мога да бъда поне в челната тройка, там ще има доста добри сърфисти, които спечелиха..
    - Разбирам (прекъсвайки го отново). Желая ти късмет! Искрено се надявам да си не само в челната тройка, но директно на първото място! Благодаря ти за интервюто..
    Хора всякакви, всякакви, всякакви имаше сред тях.. Със всякакви интереси и нужди и всички бяха събрани от една идея- да са свободни и неангажирани към моралните светски догми. И докато размишлявах фокусирах в далечината нещо по-интересно- една нестандартна двойка:

    Запътих се към тях и започнах да ги разпитвам стигайки ги:

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:54

  17. #92
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    ...Запътих се към тях и започнах да ги разпитвам стигайки ги:
    - Здравейте, говорите ли английски?
    - Здравей, аз говоря, той говори само френски (отговори ми момичето)
    - Аз правя статии за вашия журнал, и искам да ви задам няколко въпроса.. Първо искам да ви попитам вие гаджета ли сте или женени?
    - Хах, за момента сме все още гаджета, но нещата между нас стават все по-сериозни и може би един ден.. Ще се стигне и до там.. Зависи и от него (поглеждайки го както шеф поглежда служител подозрително).
    - Разбирам.. А от колко време сте заедно като двойка?
    - Заедно сме от година и половина..
    - И един малко нетипичен но любопитен въпрос.. Какво събира двама души, които са с различни цветове на кожата?
    - Ами.. (смеейки се) Събра ни страстта. (а аз очаквах да каже любовта) Аз харесах него, той хареса мен.. На едно парти бяхме и.. Започнахме да се целуваме.. И всичко започна от тогава.
    - Значи по-скоро заради любов от пръв поглед сте тръгнали?
    - Не.. От начало нямаше любов, имаше само секс. Още в първия момент, в който го видях много исках да правя секс с него, той просто ме привлече като магнит.. Тогава правихме секс още на първата вечер, след това се виждахме често за да го правим пак и пак.. Беше много хубаво.. Но и сега, сега ни е даже по-хубаво.. Той ме привлече с това, че е екзотичен, красив е, харесвам го много като мъж.. И секса с него наистина се оказа точно такъв какъвто и си го представях..
    - Значи си тръгнала с него, защото той ти е харесал сексуално..
    - Да, така беше. И след като първият път го направих с него след това той ми беше нужен постоянно, имах нужда да го правя с него по няколко пъти на ден.. Така се събрахме и започнахме да живеем заедно. Но сега не мога без него, обичам го много и наистина никога не бих скъсала с него.
    - Значи се справя доста добре в леглото, щом стоят така нещата при теб..
    - Да, секса с него е страхотен.. Най-добрия, който съм правила някога.. Имам голям опит в секса, правила съм го със много момчета, но с него.. А аз не мога без секс, правя секс от 14 годишна и дори едвам издържах до тогава. Обичам секса и имам нужда да го правя много често, и.. С него наистина получавам това, което винаги съм търсела в секса..
    - Извинявам се ако въпроса е неудобен, но все пак.. Какво е по-особеното при него, за да ти харесва толкова секса с него?
    - Ами.. Първото, което е пениса му.. Той има много масивен и красив пенис. Никой от приятелите ми не е имал такъв. А неговия ми пасва страхотно отвътре, дълъг е и е масивен, широк е и ме кара да се чувствам изпълнена на макс от вътре.. И плюс това той прави много дълъг секс, правили сме го по три часа без да спираме.. Издържа страшно много, но и.. Наистина си е добър, може да го прави нежно с мен, но когато поискам да е груб става неудържим.. Просто е страхотен за мен..
    - Разбирам.. Радвам се наистина за вас, че сте щастливи. И един последен въпрос: Като цяло от колко време сте нудисти и как решихте да бъдете такива?
    - Аз съм нудистка от малка, може би.. 7-8 годишна. Родителите ми са нудисти и винаги бях с тях по нудистките излети. Това ми харесва, а и.. Просто така съм научена, аз израстнах нудистка, аз съм такава така или иначе. Той стана нудист след като тръгна с мен, просто това беше едно от условията да сме заедно.. В последствие му хареса, но.. Началото му беше доста трудно..
    - Но между другото.. Сега когато сте нудисти и сте постоянно сред групата, колко често го правите?
    - О много често.. От както сме тръгнали почти не сме пропускали нощ, в която като си легнем и да не го правим.. Правим го и през деня разбира се.. Правим го често, а и.. При нас секса става спонтанно, лесно.. Можем да започнем просто докато се целуваме или докато се прегръщаме.. Ако говорим за секс.. при нас той не е плануван, може да се случи когато и където и да е. Това е ако говорим за секс, иначе.. много често се случва просто докато се целуваме или прегръщаме да го пъхне в мен 1-2 пъти през това време.. Много сладко е, за това го обичам..
    - Разбирам.. Благодаря ви и бъдете щастливи!
    Но не знаех, че има и нимфомани сред тях. Все повече осъзнавах, че това е едно нормално общество, олицетворение на онова общество от улицата на гарда, който живея, само че без дрехи. И много по-добри един към друг. А всичко останало си им беше същото- сексуалните нужди, привличането, любовта.. А във водата не далеч от мен видях още нещо интересно- един човек учеше една жена да кара сърф. Реших, че ще е любопитно да отчета и това и отидох при тях. А приближавйки ги, се оказа, че "жената" всъщност е момиче, което заради назрялото и тяло просто от далеч ми бе заприличало на жена..
    - Здравейте, можем ли да говорим на английски? (запитах подавайки диктофона отдалеч и към двамата)
    - Разбира се, отговори ми човека..
    - Виждам, че се учите да карате сърф, което ще е любопитно за журнала. Как върви курса за сега?
    - Доста зле.. (отвърна човека) Тя имаше големи надежди да се научи, но.. Просто не е за тази работа (с весела насмешка).
    - Няма ли да успее да се научи?
    - Не, наистина не.. Прекалено трудно и е да балансира върху сърфа и наистина.. За нейно добро е да не го прави. И както виждаш вече просто се возим на него- аз бутам а тя се вози (смеейки се и двамата).
    - Да.. Важното е да се забавлявате. А ти на колко години си? (попитах я нея от чисто любопитство)
    - На 17.. Но от малка исках да се науча да карам сърф. Е аз пак го карам но.. Седнала (смеейки се отново)
    - Добре, благодаря ви, и все пак успех!
    И тръгвайки си от тях обръщайки се на другата страна зад мен видях едно много младо момиче, с един доста възрастен човек.. Които несъмнено би трябвало да бяха баща и дъщеря. И най-вече подтикнат от любопитството директно ги запитах с диктофона:
    - Здравейте.. говорите ли английски?
    - Да, отговори ми човека.
    - Аз правя интервюта за журнала.. Бих искал да ви попитам.. (и тук се зачудих как да задам въпроса, но понеже секундите минаваха и зададох съвсем плосък въпрос): От колко време сте нудисти?
    - Ами.. Аз съм нудист от 1974 година, а дъщеря ми.. Тя е нудистка от самото си рождение (смеейки се и двамата)
    - Разбирам.. Тя ви е дъщеря. А ти как се чувстваш като нудистка? (подавайки диктофона към нея)
    - Ами.. Харесва ми, много по-удобно е и.. Свикнала съм това да е истинския свят. Останалите хора, които се срамуват да са голи не ги разбирам, за мен те са много ограничени.. Така мисля..
    - Да.. А на колко години си?
    - На 14.
    - А.. виждам, че имаш пиерсинг на едната си.. гърдичка, баща ти не беше ли против на тази възраст да си слагаш?
    - Аа.. попитай го него (смеейки се)
    - Честно казано бях, особено в началото (намеси се и той). Но тя много го искаше, постоянно гледаше снимки на обички, проучваше салони за слагане, цени и така нататък.. Бях против защото това е нещо, което няма да разкраси тялото. Но тя е млад човек, те са така, слагат си обици, пиърсинг.. Не исках да и забранявам неща, които ще я направят щастлива и в крайна сметка и позволих.
    - Да, винаги се стига до позволението в един момент.. Благодаря ви и весело прекарване ви желая!

    В един момент видях, че нашата група се активизира и всеки започна да си събира нещата. Вероятно идваше корабчето, на което трябваше да се качим. И наистина- поогледах се малко и го видях в далечината. Отправих се и аз към тях, събрах нещата си и всички зачакахме на брега. А "корабчето".. Всъщност се оказа просто транспортно корабче, което трябваше да ни откара до един друг круиз кораб навътре в морето. А то беше малко, едвам се събрахме цялата група вътре.. Дори имаше риск да се правят два курса за да бъдем откарани. Но както и да е нагъчкахме се вътре всички..

    Нямаше дори места за седене и някои сядаха в други за да се съберем всички.. Аз естествено застанах при групана на "моите приятели" тийнейджърите. Просто на затворени или тесни пространства.. Се чувствах по-добре сред тях. Но докато ние се качвахме, за нас местата, които бяха останали за сядане бяха твърде малко.. Самите ние (тоест те, понеже не разбирах езика им) започнахме да се организираме как да се сместим.. Едни сядаха в други, трети в пети.. Някак се натъкмихме повечето. Аз пък още с качването обаче тихичко си откраднах едно от местата докато те разпореждаха.. И като цяло си бях доволен.. До момента, в който казаха, че едно от момичетата ще трябва да седне в мен, а останалите в другите, които вече бяха насядали.. Попитаха ме има ли проблем да седне.. Аз просто нямаше какво да кажа, така или иначе нямаше място. И някак се наредихме, повечето по двама на 1 място.. Корабчето потегли, а момичето се смести върху мен. Беше супер неудобно, още повече, че зад гърба ми облегалката беше толкова "облегната" назад, че облягайки се на нея сякъш се бях излегнал, а не седнал.. Момичето пък още преди да се нагласим пък си сложи долу раницата с нещата на земята буквално между краката ми.. То не, че имаше и къде да я сложи другаде, но така едно, че не можех да си затворя краката за да ми седи тя в скута, второ заради това тя нямаше къде да седи освен върху таза ми.. И първоначално стисках бедрата си едно към друго за да седи върху тях отгоре поне, но ми беше толкова криво и неудобно..

    СЛЕДВА ЧАСТ 19 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:55

  18. #93
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 19 >>>

    ... но ми беше толкова криво и неудобно.. Че започнах да се не нервирам даже. Заболяха ме краката по едно време, а тя ме усети.. Обърна се към мен и ми каза: "Не ти е удобно нали? Заболяха ли те краката?" А аз си признах.. Направо се бях схванал даже.. Тя като реакция се премести по-нагоре към тялото ми, олекна ми на бедрата и ги отпуснах на страни.. Но пък така ми беше седнала.. точно където не трябва. Отгоре върху таза ми точно си сложи нейното дупе. Така и на мен ми беше по-удобно, но.. Проблема не беше, че само дупето и беше върху таза ми, ами и путето и дето беше до него.. И на мен малко ми трябваше само и усетих, че започва да ми става.. Не че виждах точно къде ми е седнала, но при мисълта, че е така върху мен.. И не можах да се сдържа.. Тя може би бе започнала да ме усеща отдолу, но никакво впечатление или реакция от нейна страна.. Дали изобщо и беше забелязала не знам въпреки, че го усещаше. Аз се почувствах сконфузно.. Може би трябваше нещо да кажа.. Да я заговоря, не просто тихичко да си се дървя под нея сякаш.. Исках малко по-смело да постъпя, да направя нещо.. Докоснах я за кръста в знак, че нещо ще и кажа и тя се обърна към мен:
    - Извинявай.. Ти как се казваше? (попитах смело)
    - Лили.. Веднъж се запознахме но ти не ме помниш май..
    - Мм да.. извинявай, просто много народ сте, някои ги позабравям.. А на колко беше ти..? Извинявай, че и това не помня..
    - На 24..
    - Хм изглеждаш по-малка.. Може би на 22..
    - Да, и други са ми го казвали.. (и момичето пред пред нея я прекъсна)
    С нея постоянно се закачаха и си пускаха някакви шеги, които не разбирах.. Смееха се и се закачаха.. Правеха си разни физиономии и разни такива лигавщини.. А от постоянното и мърдане върху мен и ръкомахане наляво надясно.. Всяко нейно движение спомагаше да ми се дърви под нея все повече и повече.. Докато в един момент си бях вече тотално силно вдървен. А тя ме усети.. Усети го.. Опираше и се в бедрото точно в този момент, и в един миг съвсем фриволно докато се лигавеха с приятелката и и си говореха простотии, тя се повдигна малко от мен на бързо, хвана ми го.. Преметна ми го назад да легне под дупето и и.. седна. Явно я ръчках с него там някъде и просто беше решила да ми го сложи назад под дупето и. Седна пак отгоре, без дори да се обърне за миг към мен след това което.. явно бе направила подсъзнателно.. Не разбирах.. Та тя сякаш просто бе преместила една чаша с вода защото и пречи?! Да убиваше я но.. Та тя дори не се обърна към мен когато ми го хвана, за нея пенис.. беше да хванеш каквото и да е.. То просто я убиваше. И си го премести, за да не и пречи. И продължиха да си се лигавят с момичето пред нея.. Останах почуден от "нормалността" на всичко това.. А от мърданията и върху мен аз просто.. започнах да се чувствам наистина неудобно, защото все пак тя бе момиче, и си търкаше едва ли не къде дупето къде путето.. там отгоре ми.. Тя също ми го усещаше много добре, но просто.. сякаш бе седнала върху портмонето си, изобщо никаква друга реакция нямаше в нея. А на мен оная ми работа бе вече почнала да лигави ситуацията между мен и нея там.. И нещата бяха станали доста мокри, между нас. По едно време тя неистово започна да се смее на някаква си там шега между нея и приятелката и.. Че чак се облегна назад към мен изведнъж, от което и аз се облегнах още по-назад.. До самата облегалка. И при изправянето си напред тя така се намести обратно, че пениса ми отплесна из под нея и този път се озова от пред и.. Точно пред окосмения триъгълник на момичето опрян назад в него. Тъпо ми стана, и че останалите дето бяха пред нея вероятно бяха видели къде се намира оная ми работа.. А тя седеше гордо изправена между краката и отпред вирната точно пред путето на момичето.. А тя не спираше да шава и да ръкомаха и да беснее с приятелката си.. От всички те най-много се чуваха! В един момент в разгара на лигавщината им се изправи напред към нея.. Запушвайки устата и докато и двете почти припадаха от смях.. Не им разбрах нито една от шегите.. Но връщайки се назад към мен тя почти седна.. после пак се върна напред за да и запуши пак устата.. и после пак към мен.. И на последното и сядане докато още се заливаше от смях така седна върху мен, че при сядането пениса ми усетих как се опря в едната и бузка на вагината, от където от натиска при сядането отплесна.. и отиде към средата и.. В последния момент усетих какво ще стане и направих опит да се отместя.. А в този момент момичето от отсрещната страна скочи и реши, че този път тя ще запушва устата на момичето върху мен.. Която пък в резултат на лигавщината им седна рязко назад.. както си ми беше пениса нагоре.. И аз загубих времето си за реакция.. Естествено, той и се мушна навътре.. Все пак не беше девствена.. Не знам колко и влезе но и влезе.. Поне главичката ми цялата се мушна там.. А те не спираха да се боричкат! Мърдаше се тя върху мен, бутаха се, хилеха се нещо.. И при движенията и насам натам той взе, че се намърда още по-навътре в нея.. Аз лично не знаех как да реагирам.. Да се издърпам рязко? Да и направя забележка? Да я подсетя, че и е вътре??? Та тя не проявяваше и грам реакция! Как можех да постъпя?! В тези моменти сякаш и аз самият се правех на луд.. че не го усещам.. или, че го усещам но това не е нищо особено, нищо нередно.. И в един момент когато спряха и другото момиче си седна отсреща.. Чак тогава Лили се обърна към мен и ми каза:
    - Охх.. (заливайки се още от смях) ..Извинявай..
    И само повдигна се леко, хвана го с ръка и си го извади от вътре.. В този момент другото момиче пак дойде, пак започнаха да се побутват и лигавят.. А пениса ми просто остана пак там, изваден но усещах, че е някъде между бузките на вагината и главичката ми.. Да, на мен неистово много ми се правеше секс.. Но не по този начин.. Не и под формата на извратена шега! От нейното мърдане не спираше да ми се бута в нея там някъде.. И в един момент го усетих пак.. Пак ми се мушна в нея на бързо.. Тя с хаотичните си движения без да иска се отдръпна съвсем леко колкото да се извади.. После пак там седна и пак и се мушна... Виждах, че лигавщината им бе взела до толкова връх, че наистина ми се струваше, че не усещаше какво и се случва.. Дърпаше се напред назад.. Така поне 4-5 пъти прониквах във отвора и и се изваждаше след това.. А през останалото време ми стоеше търкайки се точно под нея, точно под дупето и и вагината и.. А путката и беше толкова олигавена вече от мен, че влизането ставаше.. просто хей така.. А аз не успявах да издържа.. наистина ми се правеше изключително много секс.. И при положение, че около оная си работа усещах стените на момичешка вагина.. Просто откачих и.. Нагона в мен взе предел.. И направих нещо, което не очаквах, че ще направя самият аз! -на поредното проникване на главичката ми в нея, както другото момиче стоеше пред нея и се лигавеха и побутваха двете, аз просто без да го искам, обхванах кръстчето и с двете си ръце.. и направих едно дълбоко движение навътре в нея.. което.. си беше чисто сексуално предначертано.. Тя не направи никаква реакция на момента.. И аз пак ошашавен и не мислещ.. Направих второ, същото.. И не точно веднага, но след малко.. Тя се обърна към мен и каза още смеейки се:
    - Ейй.... (заливайки се още от смях)
    - Ам.. Извинявай аз.. Не се усетих просто.. Мм..
    - Това беше готино.. (а дори все още главичката ми стоеше там някъде навътре в нея..)
    - Наистина.. в смисъл.. харесва ти?!
    - Даа.. (усмихнато) Беше сладко.. Ти май можеш да правиш много хубав секс.. Но извинявай аз.. Той ти се мушна на няколко пъти в мен май.. Трябваше да се сетя, че ще се възбудиш от това.. Ти си момче и.. Но няма проблем, всичко е наред нали? Случва се от време на време, все пак когато сме голи.. доближаваме се един до друг.. Сядаме един върху друг.. Случва се.. Не се притеснявай (и казвайки ми това посегна надолу между краката ни и успокоително ме потупа по тестисите..)
    - Да но.. извинявай, все пак нали са.. казали ако не сте гаджета да не правите секс.. Плюс това аз не съм един от вас дори.. Съжалявам..
    - Нее?! Един от нас си разбира се..! Ти си тук с нас, гол, свикна вече с нас.. Ние те приемаме за един от нас, бъди сигурен. Плюс това ние не правим секс.. не сме правили. Просто ти се мушна в мен, казах ти случва се.. За нас секс е когато легнем един до друг и когато.. Просто когато го правим за да свършим и двамата и за да му се насладим, да му се отдадем.. Едно или две неволни прониквания, нямат нищо общо със секса.. Ние все пак сме голи, случва се да се допират органите ни, нали?
    - Да но.. когато съм вътре в теб.. Това не.. Не ти ли пречи, не го ли усещаш, как го приемаш ти.. така? Виж дори още съм в теб нали.. а ти стоиш.. Не го ли приемаш някак, не ти ли прави впечатление?
    - М.. Но ние не правим секс, не знам как искаш да го приемам. Аз никак не го приемам, просто не разбирам какво ме питаш.. Казах ти, че секса за нас е друго, това е просто.. Нищо. За малко ти влезна в мен, все пак седя върху теб.. Не разбирам кое искаш да ми прави впечатление..
    - Искаш да кажеш.. Че дори това, че в момента ми е в теб е нещо съвсем.. тъпо, нормално? (не знаех вече как да и го обясня)

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

  19. #94
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    - Да, какво.. Ех, ти още не разбираш. Какво толкова си направил.. Просто съм седнала върху теб!? Няма нищо странно, ти си момче, пенисите ви щръкват на горе на момчетата.. Аз съм момиче, вагината ми е отворена още от малка.. Ясно е, че ако седна отгоре ти пениса ти може да се мушне без да иска тук там... Това са телата ни.. Нищо повече, разбираш ли?! Виж... Ето (и посегна отново надолу между краката ни с ръка), виж сега.. (и хващайки ме за основата на пениса ми седна надолу към мен.. и го вкара бавно навътре в нея.. кажи речи до края). Видя ли?! (попита ме усмихнато) Нищо страшно няма, ако се страхуваш от това.. Ето вътре в мен си и нищо лошо не се случва, това са телата ни едно в друго.. Разбра ли сега? Това не е секс, просто ти е щръкнал и е влязъл в мен.. Ти имаш пенис, аз отворена вагина и просто съм седнала върху теб..
    - Ааа.. Да разбирам но.. Моля те спри защото.. Просто не съм правил секс от доста време и.. Не трябва така да правим точно сега..
    - Какво имаш в предвид? (о.. наистина ли не ме разбираше)
    - Виж.. Лили, пениса ми е вътре в теб.. Не съм правил секс отдавна.. Няма да издържа да... Не може тук и.. То всъщност не може така или иначе.. И плюс това казах.. Не съм правил секс отдавна, и.. Просто трябва да спрем, че.. По-добре да го извадим от теб.. Вече ме болят и тестисите от стискане..
    - А.. Да, ох.. Миличкия, извинявай не знаех, че ти се прави секс и.. Да ти ако не си правил отдавна разбирам те.. Като стигнем до кораба вземи да се изпразниш моля те, че при вас момчетата.. за да ти олекне..
    Съвета и беше повече от добър. Най-важното беше, че си го изкара най-накрая от нея, понеже ние "НЕ" правехме секс нали.. И оставащото ни време от пътуването мина малко по-спокойно.
    Дойде и момента да се качим най-накрая на круиз кораба. Качвайки се на него там заварихме още нудисти, които си релаксираха по шезлонгите. Имаше и други, които щъкаха напред назад.. Имаше доста народ, а най-хубавото беше, че имаше място за всички.

    Имаше дори бар, от който можеше да си вземем по нещо за пиене. Първоначално групата ни държеше всички да направим заедно една обиколка на кораба за да го разгледаме, а след това всеки да си релаксира както намери за добре.. И след тази обиколка, която на мен ми беше твърде тежко да я направя надървен с болящи тестиси.. Бяхме разпуснати и всеки се разпръсна насам натам. А на мен просто ми трябваше да намеря тоалетните за да се освободя от жестокото напрежение. И тъкмо щях да попитам някого вече къде се намират.. когато в отсрещния край на кораба видях... сред всички, които си лежаха и релаксираха на шезлонгите да се случва нещо доста странно. И това, което виждах го видях от страни, така, че дори не разбрах в първият момент какво се случва.. Имаше мъж и жена, един до друг.. Жената седеше на шезлонга и бедрата и бяха разтворени в страни, а мъжът нещо вършеше с ръка между бедрата и.. В първия момент си помислих, че нещо я бърше там, или нещо такова.. Но когато от любопитство приближих към тях.. Видях, че това, което той правеше нямаше нищо общо с бърсане. Редом до останалите нудисти, те вършеха нещо, което не можах да повярвам, че виждам пред себе си- мъжът беше бръкнал с двата си пръста в путката на жената и я стимулираше и то доста енергично.. А тя просто бе разтворила крака и това, което той и правеше видимо и харесваше..
    И понеже ми стана изключително любопитно, реших да се приближа към тях и да попитам какво се случва, с надеждата да са приятелски настроени към мен:
    - Извинявайте.. Аз съм репортера за вашия журнал.. Бих искал само да ви попитам.. мм.. харесва ли ви.. това което правите? (насочвайки диктофона срещу тях дори не знаех как да формулирам въпроса си..)
    - Да.. (отговори ли усмихнато мъжа, като и двамата се обърнаха към мен) На нея и харесва много.. Ходим от няколко дни с нея.. (продължавайки да я ръчка енергично) Просто преди малко тя ми сподели, че по този начин свършва много силно и често изкарва силна струя при оргазма си.
    - ..Да, тогава оргазма ми е много силен (допълни тя)
    - Да, (продължи той) ..просто исках да я видя как го прави, до сега си говорехме за това и решихме да го направим..
    - Разбирам, правите го от любопитство значи.. А това, че около вас е пълно с хора, има дори и деца и тийнейджъри.. Не ви ли притеснява? (попитах знаейки отговора)
    - Не.. Ние сме нудисти все пак, не се притесняваме от секса, от оргазмите си или от такива неща. Всички правим секс когато имаме нужда от това..
    - Да, така е. Добре, пожелавам ви приятно прекарване.. Между другото.. Просто от любопитство, може ли просто да остана за да видя оргазма и? (попитах повлиян от нагона си, като вече бях изключил диктофона)
    - Даа, разбира се, остани с нас (отговори ми тя усмихнато, а той потвърди)
    Беше ми наистина и доста любопитно да я видя как ще се изпразни.. Малко ми беше глупаво да стоя срещу тях така надървен и да гледам.. Но пък те ми позволиха с усмивка, както толкова. Той също беше надървен, а през това време я ръчкаше здравата.. Бързо и енергично. Пича просто искаше да провери гаджето си как свършва, хей така докато си лежаха сред всички други просто му беше скимнало да го провери. На нея и харесваше много, беше започнала дори да стене.. И виждах, че тя е на края. Сдържах се едвам едвам да не се хвана за оная работа както и ми беше вдървена до пръсване.. А тя вдигайки очи към мен по едно време каза:
    - Ти имаш също много хубав пенис.. С пенис като твоя се прави много хубав... (и казвайки това оргазма и я прекъсна)
    Тя свършваше доста силно.. Хвана рязко ръката на приятеля и и я махна от влагалището си за да може да се изпразни хубаво.. И наистина 4-5 силни струйки изхвърчаха от вагината и.. Стоях и не вярвах на очите си, за първи път виждах жена да свършва така.. Тялото и дори се гърчеше от оргазма.. Гледах я как го изживява поне 5 минути.. А накрая приятеля и се обърна към мен и каза:
    - Да.. Мислех, че ме лъже но сега и вярвам, че свършва с изпразване.. Добре, че не се бяхме хванали на бас с нея, определено щях да загубя.. (смеейки се)
    В този момент от другия край дочух някакви силни звуци които кънтяха. Обърнах се на там и видях как сваляха няколко лодки от борда.. Помислих си "Брей, да не трябва да се евакуираме?" Отидох на там за да проверя, но се оказа, че пускат лодките долу за да се возят с тях. Бяха свалили три лодки и точно докато гледах надолу към тях.. От едната която беше само с момичета ми помахаха и се провикнаха към мен:
    - Ей ела с нас.. Ела с нас и вземи апарата..
    Провикнаха се усмихнато и весело към мен.. А аз просто не можех да издържам, трябваше най-накрая да се изпразня преди всичко.. И ако просто ми бяха казали "ела с нас" щях да откажа, но при положение, че ми казаха да взема и апарата.. Това промени нещата, просто това беше работата ми там.. Не исках след това да стигне мълва до Мария, че съм отказал да снимам някого. И привидно нервен, се съгласих.. Лодката им още не беше отвързана, слязох при тях и се качих в нея..


    СЛЕДВА ЧАСТ 20 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:55

  20. #95
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Почвам да го съжалявам, скоро ще вие на умряло.

  21. #96
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 20 >>

    ...Лодката им още не беше отвързана, слязох при тях и се качих в нея.. Тя беше моторна, а едно от момичетата я караше. И още с качването си забелязах, че съм обграден само от момичета... надървен и с тестиси пред пръсване. И очудено попитах:
    - Момичета, тази лодка да не е направена само за.. Момичета?
    - Хахаха.. (разсмяха се всички) Не, просто решихме да отплаваме само момичета.. И ти сега след като си ни единствения мъж на борда, ще отплаваме като пирати и ще те открадНем..
    Харесваше ми позитивната енергия която вкарваха тези момичета, на фона на това, че ме боляха топките от въздържание вече толкова време.. А те бяха 8-9 на брой и бяха насядали на групички коя където може..

    По едно време отвориха една голяма хладилна чанта със студен чай, и всички се втурнахме да ровим в нея. И с напитка в ръка всеки някъде се разположи да релаксира под знойното слънце. В задната част имаше няколко момичета, които го бяха ударили на лафче мързеливо излегнати:

    А малко по-късно всички се разпръснаха и налягаха коя където види за да се пекат. Отзад останаха само две девойки, които се бяха разпльокали буквално на седалката:

    Останалите бяха налягали тук там, но забелязах, че някои от тях бяха се излегнали в доста.. Провокиращи пози. И реших, че за добро или за лошо трябва да ги снимам. Две от тях се бяха излегнали в предната част на лодката и дори не разбраха, че ги снимах:

    А третата беше от страни на паубата. Доближих се и до нея и я щракнах от възможно най-добрия ъгъл. Може би чак пък такова нахалство не трябваше да проявявам, но снимката наистина се получи като от някое порно списание:

    Харесвах фриволността им. Невинността им.. Бяха си се излегнали така както им е най-удобно, без никакви задръжки.. Което в случая ме караше да полудявам още повече.. След като свърших със снимането, застанах подпрян на парапета и се отдадох на скуката. Надървен. Беше ми наистина много тъпо, с нетърпение чаках да живнат и да се върнем на кораба. Беше тихо, мотора на лодката беше отдавна изключен и тя се носеше свободно във водата. Чуваха се само чайките и плясъците на вълните в лодката. На небето нямаше нито едно облаче и слънцето грееше поразяващо. Зной, тишина и тихо легнали да се пекат момичета около мен.. Постоях още малко на парапета разсъждавайки над тъпотията, когато видях, че едно от момичетата стана, отиде да си вземе още един чай и седна на една от седалките. Насочих се към нея, поне нещо да си бъбрим.. Тя си бе качила крачетата на седалката и като ме видя, че идвам към нея ми направи място да седна като свали едното си краче и стъпи долу, а другото го преметна и го сложи отгоре на облегалката. Аз седнах обаче нормално на седалката, срещу нея..

    - Как си? (попита ме с усмивка)
    - Ами никак.. и добре и зле.
    - А защо зле? (попита ме загрижено)
    - Ами.. Карай.. както и да е, ще се оправя.
    - Не.. Кажи ми моля те, какво има?
    - Няма проблеми просто.. Не съм правил от доста време секс и.. Не се чувствам наред вече..
    - Оу.. Знам как е.. Гадно. За това ти е надървен така.. Ех.. Защо не се изпразниш поне?
    - Ами! (кипнах вече) Опитвах, на няколко пъти.. Просто все изниква нещо за правене или каквото и да е и.. Все не остава възможност да го направя.. Както и да е, ще се оправя..
    - ..точно това си говорехме и с момичетата. (прекъсна ме тя) На нас също много ни се прави секс, не издържаме вече. Откакто Мария нареди да има седмично момиче, останалите момичета не можем да правим секс по цели седмици. На мен ми се прави страшно много вече.. Решили сме да поговорим с нея, за да видим какво ще реши тя..
    - Да.. Честно казано е малко гадно момчетата да го правят когато си поискат със седмичното момиче, а вие.. не. Между другото имаш супер красива вагина.. (изтърва ми се от устата изведнъж гледайки я там)
    - Ах.. Благодаря ти.. (и поглеждайки и тя надолу към нея дори вдигна като по някакъв детски инстинкт едното си краче от земята и го разтвори и него в страни) Да и аз си я харесвам но.. отдавна не съм правила секс с нея, само си пишкам с нея.. (каза засмяно стъпвайки с крачето си както беше разтворено на страни на бедрото ми)
    - Хаха.. Ам.. За това ли така разтвори крачета срещу мен, защото ти се прави секс ли? (казах смеейки се на шега)
    - Хах.. Нее, просто ме убива седалката на бедрото като съм стъпила долу.. Преча ли ти така? (присвивайки в този момент леко бедра)
    - Не не.. Няма проблеми, стой си щом ти е удобно така.
    А щях да откача.. Така беше застанала срещу мен, че.. Вече ми идеше да скоча и да се удавя във водата! Топките ми пълни със сперма готови да избухнат, а тя до мен стои напълно разкрачена.. просто защото така и било удобно?! И не можех да отмахна погледа си от вагината и.. Затова я попитах:
    - Ох наистина.. Имаш супер красива вагина, как може да не си правила толкова време секс с нея..
    - Хаха наистина май не си виждал момиче с вагина като моята.. Толкова ли ти е странна (смеейки се) Дай си ръката, пипни ми я, разгледай я тогава, хайде..
    - Ам.. В смисъл даваш ми да ти я пипна ли? (попитах недоразбрал)
    - Да, нали ти харесва, няма нищо лошо в това да ме пипнеш или погалиш..
    Не вярвах на ушите си.. Тя сякаш съвсем така по приятелски ми даваше да я пипна, да я погаля..?! Сякаш на ставаше въпрос за вагината и, а за маникюра и.. Когато ми направи впечатление лака и маникюра на момичетата те винаги са давали ръка за да им го разгледам по-от близко и за да го пипна.. Да, но тук ставаше въпрос за половия и орган, вагината и.. И имах не просто разрешението, ами подканата да я пипна.. Щом ми харесва. А аз не изчаках много, посегнах с едната ръка между краката и и с пръсти погалих от горе надолу цепката и.. След това с двата пръста разтворих на страни срамните и устни за да видя как и изглежда между тях.. Задържах така около 5 секунди запаметявайки гледката и я оставих.. Не исках да ставам нахален, все пак тя просто ми бе дала да я пипна, заради любопитството ми.
    - Видя ли я сега? Ето, вече си виждал и момиче с такава вагина..
    - Да.. Твоята е наистина красива..
    И докато се обяснявахме в "красота" с девойката забелязахме, че другите момичета се поразмърдаха.. Станаха и нещо заговориха по между си.. След малко една от тях извади от някъде едни боички и нещо целеше да прави. Аз попитах момичето до мен, което вече беше седнало нормално:
    - Тези боички за какво са и?
    - Ще се рисуваме.. Боди арт? Сещаш ли се? Можем да те нарисуваме и теб? (смеейки се)
    - Ахаа.. Забавно. Ами давайте, аз ще снимам творбите ви накрая.
    - Да ще ги снимаш.. По принцип рисуваме само най-малките, ние по-големите не се рисуваме..
    И така започна едно бурно рисуване на тела с четки. Застанаха три от момичетата, които бяха най-малки на възраст, а останалите всички започнаха да ги рисуват. Смях, забава, кикотене.. Това беше през цялото време, а накрая аз снимах резултата:

    Анка, Карина и Касиа се бяха превърнали във творчески проект на всички останали. А след това, беше време да се прибираме на кораба, на който имахме възможност да постоим още близо половин час, след което потеглихме обратно към брега.

    СЛЕДВА ЧАСТ 21 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:56

  22. #97
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 21 >>

    ...след което потеглихме обратно към брега. А там, вреше и кипеше забава и веселие. От целия бряг струеше положителна енергия. Моята единствена цел обаче в момента, в който слезнахме от корабчето беше да отида някъде и да се освободя от силното напрежение, което през целия ден ме мъчеше. Но слизайки от корабчето, видях не далеч от мен, че Мария се оглежда за някой. И щом ме видя ми помаха с ръка за да отида при нея.
    - Как мина круиза ви? (попита ме засмяна)
    - Добре. Беше хубаво..
    - Виж, искам само да те помоля да направиш повечко снимки тук на плажа.. на хората. В журнала желая да има много снимки специално от плажа, просто.. Това е нашата "вип ложа" на нас нудистите - плажа. Всички знаят, че тук се подвизаваме най-често, просто ние нудистите сме обвързани със самия плаж, това е нашето вечно място. За това моля те нека има повечко снимки от тук, снимай хората, каквото намериш за интересно го снимай..
    - ОК, няма проблем, ще нащракам още сега.. (като си мислех, че ще стане на бързо). Но.. трябва ли.. (чудех се как да го задам въпроса) В смисъл...
    - Кажи, не се притеснявай?
    - В смисъл.. Този журнал ще е за пред света, в смисъл.. От него ще четат обикновени хора за вас, имам в предвид.. Просто не попитах и от самото начало де и, не знам как трябва да е.. Просто - на снимките, които правя удачно ли е да има снимани половите органи на нудистите? Просто в това не бях много сигурен, а вече имам доста снимки... (и наистина отдавна трябваше да съм задал този въпрос)
    - Оуу.. Естествено! Ние сме нудисти за да не се крием, така е.. Снимай всичко това, което виждат и очите ти. Когато другите, нормалните хора четат журнала ни те трябва да ни видат такива каквито сме.. Виж, когато нашите полови органи се виждат те демонстрират това, че ние сме голи. За това дори държа на снимките да снимаш по този начин нудистите, хубаво е на всяка снимка ако може да се виждат и половите им органи, това е хубаво.. Това ще ни опише най-добре какви сме, нашите цели.. Благодаря ти все пак, че ме попита! Ще се справиш чудесно, знам..
    - Да, ще направя добри снимки, не се притеснявай.. ОК, аз отлитам да снимам тогава..
    И започнах да се оглеждам за интересни за снимане неща. И се натъкнах на първото - една двойка се бяха прегърнали и се целуваха. Реших, че това е момент, който трябва да хвана:

    Хванах и в точният момент друга двойка, които лежаха на пясъка. В този момент точно жената удряше 2-3 целувки на мъжа до нея, и докато го галеше с ръка го хвана и за пениса, което беше любопитно:

    Имаше и няколко деца, които играеха на обръч във водата, но за жалост успях да ги щракна точно когато излизаха от водата. Все пак още бяха с обръчите в ръка и от снимката се подразбираше на какво са играли:

    Когато ме видяха, че снимам, една част от тийн групата от къщата се събраха за да им щракна обща снимка. Едно от момичетата беше със долнище, което ми направи впечатление. А причината беше, че беше в цикъл:

    Щракнах и една обща снимка, като подканих всички, които бяха във водата да насочат вниманието си към мен:

    Общо взето жестоко се бях развихрил с фотоапарата и целия плаж вече знаеше, че ходя и снимам на ляво и на дясно. Дори една майка се приближи до мен и ме помоли да снимам момичето и, тъй като то било много красиво и щяло да краси журнала. Не отказах естествено и снимах:

    Видях и две момчета, които се забавляваха с две от момичетата носейки ги на гърба си. Кикотеха се толкова шумно, че нямаше как да не ги забележа. А от дали "тежкия товар" на гърба си не знам, но забелязах, че пениса на едното беше щръкнал напред:

    И една интересна двойка, които лежаха един върху друг:

    А в една част от плажа масово се рисуваха едни други. Реших, че и това ще е интересно и отидох да щракна и там няколко интересни снимки. Първо снимах две от момичетата, които позираха за снимката едно до друго:

    След това снимах едно момиченце, което беше красиво обрисувано със някакви цвета:

    И още две от децата от които едното също беше доста красиво нарисувано:

    Натъкнах се и на едно весело семейство - майка, баща и дъщеря:

    Снимах и от подходящ ъгъл една красива излегнала се мацка, точно както и Мария ме посъветва:

    Натъкнах се и на едно много красиво момиче, което също нямаше как да отмина без да снимам:

    И вече бях решил да приключвам със снимките, когато мернах едно красиво момиче, което също реших да снимам:

    И мислех, че с това ще приключа, но веднага след снимката тя се приближи към мен и ми каза, че иска да и нащракам още няколко снимки. Искаше просто да я снимам. Аз не отказах и така започна една голяма фото сесия. Дори отидохме към скалите, понеже искаше да се снима на тях:

    Но когато седна на скалата, отваряйки крачета срещу апарата.. Оная ми работа мигновено тръгна нагоре. Тъкмо се бях поунесъл малко с работата ми и ми беше поспаднал, но при наличието на това момиче всичко взе да си идва по старо му. Пениса ми щръкна за секунди, а тя ме забеляза и каза:
    - Колко сладко, само застанах, видя ме и пениса ти щръкна нагоре..
    - Да.. Извинявай, случва ми се често напоследък.. Ти си хубаво момиче и... (като не исках да се обяснявам отново от кога не съм правил секс и тем подобни)
    - Харесвам ли ти? Хах.. Снимай ме така.. (и застана срещу мен в много развратна поза)

    - Ок.. Хайде да се връщаме към плажа (подканих раздразнен)
    - Добре но.. Мислех, че ще искаш да ме снимаш още с апарата като каза, че ти харесвам.. Но ако имаш друга работа нека се връщаме..
    - Не.. виж.. Добре, както и да е. Хайде още една-две снимки и да се връщаме.
    Тогава тя седна на един близък камък и пак застана за снимка:

    - Хайде и една последна снимка и ще тръгваме.. (казах с уверен тон)
    - Добре.. (съгласи се тя) Как искаш да застана?
    - Хах.. защо мен питаш? Не знам, както искаш..
    - Кажи ми де, ти си фотографа, аз.. Винаги съм искала да стана фото модел, много обичам да се снимам и да ме снимат. Винаги знам как да застана пред фотоапарат, на къде да гледам, чела съм много за това как трябва да се държи един фото модел пред камера.. Много обичам да се снимам и да изглеждам добре на снимките след това.. Това ми е мания..
    - Разбирам те. Нека ти щракна още една снимка и да тръгваме..
    - Добре.. Хаха, хайде снимай ме така.. (разсмя се изведнъж и се тръшна сядайки на земята)
    Седна рязко на земята срещу мен с леко разтворени крака срещу апрата ми.. Вагината и щеше да се види доста добре на снимката, но.. Реших да я тествам, просто хей така реших да я помоля нещо, просто исках да видя дали наистина ще се съгласи, дали наистина акъла и ще стигне до там.. И казах:
    - Искаш ли да си разтвориш още малко крачетата в страни? (и бях готов на всякакъв тип отговор в този момент)
    - Амм.. Така ли? (разтвори малко краката си питайки ме)
    - Мм.. Да, но разтвори ги още.. Разтвори си ги хубаво. (казах знаейки, че ще го направи)
    - Така? (попитаме с усмивка разтваряйки ги доста на широко)
    - Да, така е добре.. Стой така.
    - Ти май искаш да ми се вижда хубаво вагината на снимката.. (попита ме докато тъкмо натисках бутона на фотоапарата)
    - М да.. Не.. Просто Мария ми препоръча на повечето снимки да ви снимам и.. В смисъл ако може да се виждат и половите ви органи..
    Но не беше само това причината. Едно, че исках да видя до къде ще стигне акъла и съгласието и, просто исках да я тествам, да видя на какво са способни.. Второ тя беше много красива, а на мен така ми се правеше секс.. Наистина исках да застане срещу мен така, да я огледам хубаво, да запаметя този момент не само на апарата си но и в съзнанието си...
    След тази снимка се насочихме към плажа при останалите. А те вече бяха започнали да се приготвят за връщане към къщата..

    СЛЕДВА ЧАСТ 22 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:57

  23. #98
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 22 >>>

    ...А те вече бяха започнали да се приготвят за връщане към къщата. А аз вече отчаяно копнеех да се изпразня, след всичко, което бях преживял.. В къщата трябваше да стане, трябваше да стане бързо и лесно. Прибрахме се в стаята аз заедно с всички тийнейджъри, всеки започна да прибира нещата си. Аз обаче просто метнах всичко на леглото си и се насочих към банята с целта да не ме изпревари някой.. Там обаче с потрес установих, че се къпеше някой.. Дори и не видях кой е.. Просто чух и затръшнах обратно вратата изнервен.. Седнах на леглото си, облегнах се назад и зачаках.. Чаках около 20-тина минути, а този който беше в банята така и не излизаше.. И докато чаках, останалите вече се бяха установили кой по леглата си, кой пред телевизора, кой пред лап топа си.. Всеки с нещо се занимаваше и обстановката беше една тиха, умълчана. По едно време обаче докато си чаках още реда в банята, едно от момичетата докато прещракваше каналите на телевизора.. Забелязах, че задържа за известно време на един от тях, а това което се чуваше на него.. Означаваше, че канала не е някой от обикновените. Беше стигнала до един от порно каналите, които пък си бяха свободно отключени и готови за гледане.. От телевизора се чуваха ясни стенания и пъшкания, сцената, която се развиваше личеше, че е в развитието си. Тя дори увеличи малко, видях я, че застана удобно на дивана и се втренчи в телевизора.. Останалите също насочиха поглед към нея и разбраха на кой канал е превключила телевизора. Погледнаха към нея, към телевизора.. И аз очаквах да и направят забележка, да и кажат нещо.. Но в този момент едно от момчетата просто се насочи към нея гледайки с усмивка в телевизора, и седна до нея на дивана.. След това същото направиха още едно момче и още едно момиче.. И така се събра при дивана една групичка от 6-7 души, които с усмивка гледаха и дори коментираха това, което ставаше на екрана.. Тогава едно от момичетата погледна към мен неволно, но видя, че гледах към тях и се бях заслушал в телевизора. Махна ми с ръка да дойда и аз.. Аз се зачудих какво да направя.. Но станах и отидох. Седнах накрая на дивана понеже нямаше място и.. отправих и аз погледа си към големия телевизор. Да, сцената наистина беше в разгара си.. даваха как една мацка се е излегнала на леглото, а отгоре и някакъв пич я чукаше здравата. Тя викаше доста, а звукът на телевизора си беше доволно увеличен. Те нещо си коментираха на своя си език.. И гледаха даже с интерес. А аз не вярвах, и никога не бях и чувал, че нудистите също гледат порно.. И те гледаха без никаква задръжка, гледаха с интерес, виждах, че им харесваше, беше им интересно.. Но го гледаха не както ние го гледаме, те го гледаха сякаш гледат някой научно популярен филм, беше им интересно но по този начин. Обърнах се в страни към едно от момчетата, което лежеше и гледаше към нас.. Гледаше към телевизора. Той също гледаше порното от леглото си, а пениса му видимо беше надървен..

    В този момент поогледах с един поглед и останалите момчета.. И естествено, от порното на повечето пенисите вече им бяха щръкнали, а на останалите ако не щръкнали то поне вече набъбнали.. А на екрана секса ставаше все по-див, и това не само се виждаше но и чуваше.. След няколко минути телевизора вече беше привлякъл почти всички, които се намираха в стаята, а момчетата до един си бяха надървени.. Аз също естествено. Всички гледаха с интерес, коментираха, говореха си.. И момичета и момчета. Аз обаче бях свикнал когато гледам порно.. ръката ми да е на пениса ми. А в случая не смеех да се пипна.. Оглеждах насам натам момчетата и ми беше наистина любопитно дали някой от тях няма да започне.. да се пипа докато гледа. Поне за момента обаче никой не го правеше.. Всички просто си разговаряха и коментираха.. Обаче след малко.. Забелязах, че едно от момчетата, които седяха до мен на дивана си пусна там ръката и.. Започна бавно да пипа пениса си, докато обсъждаха с момчето до него.. Просто хей така.. Наблюдавах го какво прави, а не след дълго явно личеше, че беше почнал да си бие чикии докато гледаха. Хей така, сред момичета и момчета, докато си гледат порно.. А след него забелязах, че и друго момче започна да прави същото. След това и още едно.. Някои започнаха да си бият чикии, без значение, че при тях е пълно с момичета. Едно от момчетата, което седеше на отсрещния диван също гледаше в телевизора и настанен съвсем удобно, също си биеше чикии..

    Така след около 15-на минути, почти всички от момчетата се пипаха.. Няколко вече си биеха чикии както си трябва даже, а другите забелязвах, че също се пипат от време на време.. Но момчетата бяха всички надървени. Имаше единствено 2-3 момчета, които бяха в другите краища на стаята и съвсем нямаха интерес към порното което се гледаше от повечето, но тези които бяхме там.. Си бяхме надървени стабилно. Беше ми интересно да ги гледам.. Да следя реакциите и действията им, да гледам кой какво прави и как се държи. Тогава видях, че едното от момичетата, което лежеше до преди малко на съседното легло и просто гледаше в телевизора, вече бе станала на леглото, и бе първото от момичетата, която беше започнала да мастурбира. Тя също бе първото момиче, което изобщо виждах в къщата да мастурбира. Беше се изправила на леглото, гледаше срещу телевизора и с ръка отдолу мастурбираше, стоейки при всички останали..

    Гледайкия ми се струваше, че не само си търкаше клитора, но може би си бъркаше и с пръстите навътре.. Правеше им се секс на всички горките.. Мария ги беше премазала със заповедта за "седмичното момиче". А нея като по някаква нещастна случайност я нямаше в стаята. Бях сигурен, че ако тогава присъстваше тя там, щяха доста момчета да и се изредят в този момент.. Вече порно се гледаше почти цял половин час. Забелязвах, че от време на време някои от момичетата също бяха започнали да се попипват, но не го правеха постоянно. Пускаха ръката си между краката, разтъркваха и спираха.. после пак така. Две от тях обаче включително и момичето от съседното легло си мастурбираха.. както си трябва гледайки порното. Момчетата също продължаваха да си лъскат и да гледат.. В този момент едно от момичетата до мен ме погледна и ме заговори:
    - Хей, не ти ли харесва? Не гледаш ли порно?
    - Неее.. Харесва ми, защо?
    - Питам.. Виждам, че ти е надървен пениса а не си го докосваш дори.. Вие момчетата обикновено не издържате без да се пипате..
    - Да.. Ами, не знам.. В смисъл не съм свикнал да го правя пред толкова хора..
    - Да, знам. Сигурно винаги си го правил когато си бил сам. Тук няма нужда, можеш да го правиш когато си пожелаеш, когато ти трябва.. Това е нормално все пак, няма как да се възбудиш и да не го правиш.. Виждаш ли, че всичките момчета го правят в момента, просто имат нужда от това..
    - Да видях ги.. Честно.. Аз почти не издържам вече да не се пипна.. Хах.. (казах откровено)
    - Ами да, давай, знам, че е така.. Порното е хубаво нещо, ние гледаме от време на време, интересно е. Секса е нещо много хубаво, прекрасно е да гледаш как мъж и жена го правят.. Красиво е и отпускащо.. Нали?
    - Да, така е наистина.. Значи според теб мога да започна да си бия чикии? (попитах нарочно, за да го чуя отново от нея, исках да ме насърчи отново0
    - Да, да! Започвай естествено, ти сигурно не издържаш вече..
    - Така е.. Не издържам, а ако искаш да ти споделя.. Имам огромна нужда да се изпразня.. Цял ден, просто.. (подсъзнателно наистина исках да го споделя с момиче, исках да и говоря за това..)
    - Оуу.. Разбирам те, да вие момчетата не издържате когато трябва да се изпразните... Искаш ли да ти донеса чашка или нещо от сорта? (попита ме усмихнато)

    Тя беше толкова красива.. Тялото и толкова перфектно.. И ме попита дали искам да ми донесе чашка, в която да се изпразня. Естествено, отговорих с да. Тя стана от дивана, а аз през това време продължих да си бия чикии и да гледам в порното. Всички ме видяха и тези до мен и тези около мен, но не можех.. Не можех да издържам вече на това и си биех чикии както си трябва.. През това време момичето дойде носейки чашка в ръка.. Но вместо да ми я подаде, клекна пред мен докато си биех и каза:

    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:58

  24. #99
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    ...клекна пред мен докато си биех и каза:
    - Давай аз ще ти я държа, а ти се изпразни хубаво.. Аз харесвам ли ти...??
    - Ааа.. Да, да.. много, защо?
    - А добре.. Ами предполагах, че ще ти е по-хубаво ако някое момиче ти държи чашката, мислех да те изненадам и да го направя.. Хихи.. (засмя се разгонено)
    - Ми.. Много ти благодаря, наистина.. Да по-хубаво ще ми е, ти си.. Супер красива, ще ми е много по-добре..
    - Добре, давай.. Мушкай втре спермата хайде.. (каза засмяно гледайки гледайки ме там дето вършех работа)
    - Благодаря ти.. красавице.. (казах засилвайки темпото) Ох.. наистина не знам къде да гледам, в теб или в порното (казах като на майтап)
    - Хаха.. Мислех, че ще гледаш в порното.. Както искаш, гледай в мен ако ти се иска..
    И там до останалите, тя ми държеше чашката пред мен. Бях готов да изригна. От време на време някой и друг поглед попадаше върху нас, нещо и казваха, тя отвръщаше.. Не знам какво говореха, но всички бяха с усмивка. Аз обаче усетих, че съм готов да избухна и и казах:
    - Дръж ми я, че ще.. Свърша сега..
    - Давай, държа я.. Ах колко си сладък, хвърляй спермата вътре, хайде.. (отвърна ми гледайки ме в очите със сините и красиви очи..)
    - Охх.. (изсумтях аз, празнейки се в момента, в който ме погледна)
    А тя, гледайки в мен.. дори и не разбрах дали държеше където трябва чашката.. В последния момент погледна надолу и я понамести.. Но аз вече не можех да спра.. Хвърлях спермата си силно, бях притворил очи.. Беше страхотно, най-после да я изкарам и да ми олекне.. Беше супер.. А и това момиче.. Заради нея ефекта беше два пъти по-силен.. Оргазма ми беше доста силен... А спермата летеше от мен като отприщен водопад.. Усещах, че се лее много напред.. На силни тласъци.. А докато се празнех, от нея чувах само: "Браво.. Давай, браво.. Давай, давай.. Браво..!" А когато изпразних хубаво топките си и поутихна оргазма ми, се поспрях вече.. Погледнах към нея, погледнах към чашката.. И.. В чашката нямаше почти нищо.. Някъде бях изхвърлил другаде всичкото това, което изкарах.. Погледнах към нея... А тялото и беше омазано.. Със моята сперма. Почувствах се толкова.. Толкова неудобно.. Наистина в онзи момент на оргазъм не знаех къде се празня, а и не можех да преценя.. Но все пак мислех, че тя държи където трябва чашката.. Но явно не беше така.. Тя гледайки в мен само попита усмихнато:
    - Хубаво ли се изпразни сега?
    - А.. Да.. Да... Ти.. Не си... Ти си... (оплетох се жетоко) Не си задържала чашката.. Аз ли...
    - Неее, недей.. Няма проблеми, Ти свършваше толкова хубаво и силно.. Опитах да сложа чашката на пениса ти но ти си го вирна нагоре и се празнеше така.. Не можех да я сложа където трябва.. Но какво от това, сега ще се избърша, хубаво ли беше?
    - Да, много но.. Извинявай, толкова... Не знам какво да кажа.. Не исках да.. Съжалявам че те опръсках така, не знаех просто къде...
    - Хей, хей?! Стига де! Защо ми се извиняваш така ти нищо не си ми направил.. (запояна да ми говори малко по-строго гледайки ме в очите) Това е просто спермата ти, няма нищо лошо в това, опръскал си ме с нея просто.. Все пак бях срещу теб, какво от това.. Сега ще се избърша и готово..
    - Да.. Но.. Тогава защо ме подканваше докато се празнех? И казваше давай, давай.. след като съм целел другаде?
    - О ти се празнеше много хубаво, затова.. Хареса ми как се изпразни сладко, браво.. Пръскаше ме където ти падне хаха.. но беше хубаво, хареса ми как се изрпразни.. Малко момчета се празнят толкова... сладко... Толкова силно.. Виж колко много сперма имаш, браво.. (оглеждайки си напръсканото тяло) Всичко това ако ми го изпръскаш във вагината сигурно ще зачена тризнаци.. Хаха... (очудваше се сама)
    - Хаха.. много си перверзна (казах, но тя не ме разбра..) Добре.. Нека те избършем или...
    - Не, аз ще се оправя..
    Взе от салфетките, които бяха на масата, легна назад на дивана и започна да се бърше.. от спермата ми.

    А другите момчета все още си лъскаха.. Някои влизаха и излизаха от банята, като знаех какво са ходили да свършат там.. Така леко по леко страстите поутихнаха.. И след около час вече канала беше сменен.. Еуфорията бе отминала, порното най-накрая бе спряно. Аз се насочих към леглото си. Захванах се да работя - да качвам снимки, да пиша и да оправям събраните материяли.. Беше ми далеч по-добре обаче, чувствах се като нов. Нямаше го онова тежко напрежение топките ми. Всичко вече беше наред.

    СЛЕДВА ЧАСТ 23 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:58

  25. #100
    Прекалено многословен стил, доскучава още в началото, авторът явно надценява търпението и желанието на читателите да прочетатвсички дребнотемни е неважни детайли.
    Повечето усещания са силно хиперболизирани, дори от самото многословие се получава това...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си