.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 188
  1. #126
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от malkatavili99 Виж мнението
    Предлагам автора да си продължи нещата, стана по-внимателен в езика и по-добър! Поздравления! Давай!

    Благодаря ти! Просто последните части имах време след като ги напиша и да ги редактирам Тези дни ще постна още части, извинявам се за забавянето на частите. Просто работя на 1 място и почивките са ми малко шантави.. Но ще има тези дни още части!

  2. #127
    Цитирай Първоначално написано от Div4uk Виж мнението
    Благодаря ти! Просто последните части имах време след като ги напиша и да ги редактирам Тези дни ще постна още части, извинявам се за забавянето на частите. Просто работя на 1 място и почивките са ми малко шантави.. Но ще има тези дни още части!
    Давай,давай тука тамън се бях разгорещил да чета и хоп стигнах до края хаха

  3. #128
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 26 >>>

    - РАЗХОДКА В ГОРАТА -

    Денят иначе беше прекрасен, въпреки снощните изпълнения, от които все още ме беше срам. Прекрасен ден, който бе отреден по програма за разходка в близката гора. Всички се стягаха и спретваха багажа, аз също. И когато вече бяхме готови, се натоварихме в един голям мини бус и тръгнахме. След около малко повече от половин час пристигнахме при местност, която беше наистина много красива.

    Мястото беше тихо и много приятно. Нямаше хора наоколо, бяхме само ние - почти цялата група. На близо имаше и рекичка, до която естествено се настанихме.

    Като за начало, още преди да се настаним направих една голяма обща снимка на няколко от тях. Просто сметнах, че такава снимка би била добро начало за "горския" ми раздел от статията.

    Скоро всички се бяхме настанили. Всеки си бе избрал местенце и бе развадил всичко каквото имаше като храна и напитки от чантата си. И така, всичко това се превърна в един огромен масов пикник. Имахме една жена дори, която беше бременна и беше дошла с нас. Реших, че ще стане интересна снимка, ако я снимам на фона на огромния ни пикник.

    И преди да тръгна с диктофона да взимам интервюта от народа, реших да нащракам още няколко снимки като за увод на събитието.

    Някои се бяха попрестарали наистина със софрата и бяха надонесли купища ядене.. Сякъш не бяхме дошли сред природата за да отпочинем, а за да се направим на свине... Но както и да е. Други (особено повечето от момичетата) масово се пръскаха и мажеха със спрейчета против комари..

    Реших още да нащракам и някои от по-атрактивните от тях, като те естествено приемаха това с усмивка..

    Недалеч от мен забелязах обаче една двойка при която мъжа.. Имаше нереално дълъг пенис. Просто нямаше как човек да не забележи това поглеждайки към тях. Стана ми интересно и естествено се насочих към тях за да снимам. Нямаше как да не взема и интервю от тях..

    И приближавайки се към тях насочих на момента диктофона и към двамата понеже бяха близо един до друг и започнах разговора:
    - Здравейте!
    - Здравей (отвърнаха ми усмихнато и ведро)
    - Как се чувствате тук в гората, обикновено сте свикнали на плажа все пак като нудисти.. Какво е чувството тук?
    - Ами.. Тук дори сме още по-близко до природата (тръгна да ми отговаря жената) Тук е много красиво, чувстваме се и тук като у дома си. Тук е по-тихо от плажа, по-спокойно е.. Може би до някъде тук ни харесва дори повече от колкото на плажа..
    - Да, честно казано тук е доста по-спокойно. Вие сте двойка предполагам? Или може би вече женени?
    - Не точно женени.. Но почти (отговори ми с лека насмешка мъжа)
    - Разбирам. На колко години сте и двамата?
    - Аз на 36, а тя на 33.
    - Изглеждате страхотно и двамата.. От колко време сте нудисти?
    - (Тя) От както сме тръгнали заедно.. От 8 години. Малко след като се запознахме решихме, че нудизма е нещото което... -Трябва да правим за да сме по-пълноценни и щастливи (отговори мъжа вместо нея) -Да, точно така (допълни тя)
    - Мислите ли скоро да имате деца и ако да, ще ги възпитате ли също като нудисти?
    - О да.. Мислим по въпроса, даже няколко пъти сме опитвали до сега.. (отговори тя и се засмяха и двамата)
    - А ще ги възпитате ли като нудисти?
    - Ами.. Те ще си изберат дали искат или не, но може би докато порастнат.. Да, докато порастнат ще бъдат като нас, след това те ще си изберат дали искат да продължат да бъдат такива или не..
    - Ясно.. Имам и един въпрос към теб (като се обърнах към нея)- какво е чувството да правиш секс с мъж, който има такъв дълъг пенис?
    - Хах.. (засмяха се и двамата) Ами.. Наистина много добро.. Съвсем по-различно е от това, което е с другите мъже с.. обикновени пениси. Неговия не е обикновен, никога не съм виждала такъв огромен пенис като неговия.. За това и не исках да го изпускам, той си е само мой (смеейки се пак..) Правила съм секс с много мъже но с него оргазмите ми са.. Съвсем различни, много по-дълбоки и чувствени. Самият той с тази дължина, която има достига много на дълбоко в мен, всеки път когато го натисне във дъното на вагината ми не мога да ти опиша какво е чувството.. Трябва да си жена за да ме разбереш, но..
    - Да, разбирам те и така, извинявай, че те прекъсвам, продължи си мисълта..
    - Ами.. Страхотно е, както казах никой мъж до сега не е достигал до дъното ми.. Вагината на една жена е доста дълбока по принцип и мъжете обикновено не успяват да достигнат до дъното и. Но той.. Няма как да не достигне и.. Принципно изисква доста усилия за да успеем да му го напъхаме целия вътре в мен.. Рядко успява да си го пъхне до край, обикновено му стига до дъното ми и остава още, но.. В повечето пъти ме боли когато натисне за да го вкара още по-навътре, просто му е много дълъг.. По някога когато той се възбуди много и се развихри.. Съм имала чувството, че ще ме разкъса от вътре.. (смеейки се и двамата)
    - Това е чудесно.. Малко жени могат така да похвалят мъжете си и да са толкова доволни от секса с тях.. Имам и един въпрос.. Мм.. В момента не му е надървен...?
    - Да, да.. Не му е, ето виж.. (хващайки му го за да ми покаже) Ето толкова му е дълъг, когато не му е надървен.. Може би .. Съвсем леко му е набъбнал, нали? (питайки го него)
    - М да.. леко ми е набъбнал но не ми е надървен..
    - Да... Но когато му е надървен му достига 24 сантиметра.. Точно толкова съм му го мерила..
    - Това е.. Това е страшна дължина, наистина (останах потресен почти) Добре, много ви благодаря, желая ви щастие и живот изпълнен с много хубав секс.. (пожелах им го наистина от сърце и станах)
    Този мъж имаше огромен пенис.. -Мислех си. Не съумявах как изобщо го държи в гащите си, когато.. е с гащи. И така, поогледах се за нещо друго интересно и малко по-далеч от мен видях една жена с трите си дъщери. Реших да се насоча към тях.

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:52

  4. #129
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    И така, поогледах се за нещо друго интересно и малко по-далеч от мен видях една жена с трите си дъщери. Реших да се насоча към тях.

    - Здравейте! (поздравих от далеч насочвайки диктофона към майка им)
    - Здравей! (отговориха ми дружно) -Как си? (попита ме неочаквано момичето, което беше в средата още преди аз да съм задал въпрос)
    - Ами.. Добре съм, ти как си? (попитах я аз, а майка и с интерес и усмивка следеше какво ще каже привидно нахаканата и дъщеря)
    - Добре съм и аз.. Ти на колко си? (зададе ми втори въпрос рязко)
    - Ами ти? (отвърнах с контра въпрос)
    - На 12. Имаш ли си гадже? (и тук и сестрите и и майка им се засмяха)
    - Не. А ти имаш ли си?
    - Не. Аз си търся гадже. Ако искаш може ти да ми станеш? (а останалите продъжлиха дружно да се смеят и веселят едва ли не на мой гръб, правейки и евала по този начин)
    - А не си ли много малка за мен? Останалите момчета не искат ли да си им гадже?
    - Не.. Никой не ми харесва от тях.. Ти правиш ли секс? (попита ме като чели на сериозно)
    - Хаха.. Ти задаваш много въпроси, искаш ли аз да ти задавам сега..
    - Добре.. Но аз не правя секс, тя иска да прави.. с гаджето и (сочейки към по-голямата си сестра)
    - Вие на колко сте.. я ми кажете една по една?
    - Аз на 13 -Аз на 12 -И аз на 12.. (отговориха ми една след друга)
    - А ти защо искаш да правиш секс? Не мислиш ли, че си още малка? (попитах голямата)
    - Ами.. Аз тръгнах с Янек преди няколко дни.. От както тръгнахме с него постоянно се целуваме, галиме, прегръщаме... С него ми е много хубаво и.. Той е първото момче, на което давам да ме пипа на всякъде.. И.. Просто искам вече да мога да направя секс.. Мисля, че ми се прави и... и той да ми е първото момче..
    - Ноо.. Чакай сега, чакай, чакай.. Хах... Сега.. Ти как реши.. че искаш да правиш секс, от какво беше подтикната точно за да го поискаш това?
    - Ами.. Последния път докато се целувахме той ме целуваше много дълго време и.. Накрая слезе надолу и започна да ме целува и тук.. между краката (сочейки ми там) И като започна да го прави ми стана много хубаво.. До сега не си бях представяла, че някое момче ще ме целува и лиже там, но.. Ми беше много хубаво той като го направи и.. Така разбрах, че искам и секс да правя, искам да знам какво е и... Ми се прави просто..
    - Добре но.. (обръщайки се към майка им, която гледаше дъщеря си с усмивка докато говореше) За вас като майка.. В смисъл.. На каква възраст би било нормално дъщерите ви да правят секс или.. Такива неща, които е правила тя?
    - Секса е нещо хубаво и.. В тази възраст покрай момчетата започват да им идват и тези мисли в главата.. Знам, понеже и аз съм била на тяхната възраст. При останалите хора.. Родителите не дават на дъщерите си да правят секс докато не порастнат.. Ние не сме научени така, не искаме да спираме природните им нужди. Не искаме да ограничаваме децата си от нищо, от което те се нуждаят..
    - Разбирам.. А ти би разказала абсолютно всичко на майка си, каквото правиш с приятеля ти така ли? По принцип не ти ли е неудобно да говориш пред нея за такива неща? (обръщайки се пак към нея)
    - Ам.. Не, защо? Не ми е неудобно, аз не правя нищо лошо... Понякога не съм и казвала за някои бели дето съм правила, но.. Това не е нито беля нито нещо лошо..
    - Така е.. (отговорих почтително) Благодаря ви, желая ви приятна почивка.
    И така, станах свидетел и на нещо, което още не бях виждал.. 13 годишно момиче да споделя пред майка си какво е правила с приятеля си и.. И, че иска да прави секс. Тези така "нормални" неща, явно още време ми трябваше за да ги асимилирам добре. И така, денят си течеше, а аз се оглеждах за още интересни хора, които да ме шашнат с "нормалните" си неща...


    СЛЕДВА ЧАСТ 27 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:53

  5. #130
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 27 >>>

    ...И така, денят си течеше, а аз се оглеждах за още интересни хора, които да ме шашнат с "нормалните" си неща. Поогледах се и видях на близо две момичета и едно момче и реших, че те също могат да ми бъдат интересни събеседници. Насочих се към тях и с дружелюбна усмивка им казах:
    - Здравейте!
    - Здравей! (отвърнаха ми ведро)

    - Изглеждате в такова добро настроение, нямаше как да не ви обърна внимание.. Как сте?
    - Добре сме.. (отговориха ми дружно) Ти как си? (попита ме момичето с очилата)
    - Чудесно.. Чувствам се прекрасно тук сред вас. Искам да ви попитам за вас кое е по-доброто място за нудизъм- плажа или тук, в гората? Къде се чувствате по-добре?
    - Ами.. Честно казано е трудно да се отговори.. Тук е хубаво, тихо е, има много по-голямо спокойствие от колкото на плажа но.. Плажа си е плаж, честно казано, там е морето, пясъка.. Там е малко по-шумно но пък е много красиво, човек може постоянно да седи във водата и.. Честно казано за нас нудистите плажа е като.. Като нашия дом.
    - Така е.. Можете ли да ми кажете от колко време сте нудисти и как решихте, че ще бъдете такива?
    - Аз съм нудистка от малка.. от 17 годишна, брат ми стана нудист доста по-късно.. Към 26 някъде, а приятелката му е нудистка от съвсем малка. Нейните родители са нудисти и.. Тя е израстнала гола, така да го кажем.. (отговори ми подробно пак тя)
    - Ахаа.. Вие сте брат и сестра, така ли?
    - Да, той ми е брат..
    - И в крайна сметка кое те накара да станеш нудист на 26? Твоята сестра ли ти повлия някак? (попитах него и му подадох диктофона)
    - Не.. Честно казано точно тя беше причината, заради която не исках да стана нудист.. Принципно нудизма е хубаво нещо и ако някой приятел или приятелка ме бяха подканили още по-рано щях да се съглася.. Сестра ми още от 17 годишна ме навиваше и аз да започна да ходя на нуди събиранията на групите но.. Естествено аз отказвах винаги. Тя винаги се стремеше да ме накара и аз да стана нудист, влагаше много усилия в това, но аз.. Не се съгласявах именно заради нея..
    - В смисъл.. Защо заради нея, тя е била пречката ли?
    - Да, не исках защото тя ми е сестра.. Шях да бъда съгласен да стана нудист но.. Просто тогава при мисълта, че ще съм гол заедно със сестра ми и.. Вярвах, че ще ми е супер неудобно да направя това и.. Не исках. След няколко години тя ме разубеди така или иначе, че тя не е пречка за това да бъда нудист. Оказа се, че в групата има много момичета и момчета, които са братя и сестри и това не им пречи.. И точно това ми даде малко повече смелост и реших.. Да опитам. Пречупих се, тя също ми помогна и.. Стана. (каза усмихнато)
    - Браво, знам за момента на пречупване и да.. Признавам, че е доста труден. Но все пак.. Абсолютно никакво неудобство ли не изпитвате от това, че сте брат и сестра и сте постоянно голи?
    - Нее.. Не.. (отговориха и двамата) Ние сме нудисти, няма защо да се срамуваме от телата си.. Това, че сме брат и сестра не означава нищо, в природата животните не се крият от братята и сестрите си, само заради това, че имат родствена връзка.. Тук и по този начин живеем много по-смислено, много по-щастливо.. Напротив, нудистките принципи и учения ни направиха много по-добри един към друг и много по-всеотдайни.. (каза сестра му)
    - Ясно. Радвам се, че нещата стоят така добре.. А ти на колко си и как премина твоето начало в нудизма? (попитах приятелката на момчето)
    - На 28. Както каза тя аз съм си израстнала като нудистка.. Родителите ми бяха нудисти и ме водеха винаги с тях на събиранията.. Помня, че много се радвах когато отивахме, винаги бях щастлива, това за мен беше една хубава и весела почивка.. С нетърпение чаках да се видя с другите деца.. И някак още от детството сбирките за мен бяха нещо много радостно и хубаво.. В последствие и така си остана, не съм проспуснала сбирка до сега, винаги.. Всяка година съм тук с групите.. Нудизма за мен дори не е начин на живот а.. Просто ми е по рождение, аз съм родена нудистка.. За мен това е реалният свят.
    - Да.. Разбирам те отлично. Тук в групата ли се запознахте с приятеля ти?
    - Да тук се запознахме.. Забелязах го още в началото когато дойде сред нас и ми направи впечатление.. Беше много притеснен заради сестра си, но.. И много красив. Още първите дни започнахме да флиртуваме и станахме гаджета на бързо.. (засмяха се и двамата) Често се шегувам с него, че трябваше да си намери приятелка, която има гърди поне като тези на сестра му, но.. Той винаги се нацупва когато му го кажа.. Просто знам, че харесва по-големите гърди и от начало много му натяквах колко малки са моите, за да видя реакцията му, но.. В крайна сметка той ме хареса такава каквато съм и.. Се обичаме, наистина..
    - Чудесно. Благодаря ви за отделеното време и.. Желая ви весела почивка!
    Спрях диктофона и станах. Зачудих се.. Що за свят и разбирания.. Те бяха брат и сестра и нямаха никакво, ама никакво притеснение един от друг.. Нито тя от него, нито той от нея.. Това беше толкова интересно.. Сякъш бях обграден от животни с разум.. И наистина, това бяха интелигентни, добродушни, добронамерени и щастливи хора, които обаче имат животински, първични разбирания относно моралните и срамни неща... И докато се оглеждах за други интересни хора.. Забелязах нещо интересно- една от жените беше легнала за да я рисуват. Нямаше как да пропусна това и се насочих натам за да снимам:

    А мъжът и... Стоеше над тях и гледаше с усмивка как превръщат жена му в творение на изкуството. И бях късметлия, че хванах точно момента, в който я рисуваха между краката. Един от мъжете художници беше застанал между разтворените и крака и с тънка четчица внимателно дорисуваше започнатата от по-горе картинка, която минаваше отдолу през вагината и и стигаше чак до дупето и. И все пак, съпругът и беше видимо щастлив от това, че жена му е така шарена.. Въпреки, че пред очите му друг мъж беше на сантиметри от вагината и и рисуваше върху нея.. При тези хора нямаше и капка ревност, те просто.. Бяха уникални и не спирах да им се удивявам..
    И докато обикалях сред тях търсейки още нещо забавно.. Видях в периферията на групата едно от момичетата, което беше легнало само на кърпата си и почиваше. Като цяло така казано всичко е нормално, но.. Тя бе легнала по толкова предизвикателен начин, че.. Аз като мъж нямаше как да не я забележа. Вероятно така и беше доста удобничко на самата нея, но.. Беше разтворила широко крачетата в страни и така си лежеше.. Личеше, че явно и е доста мързеливо, и че много добре си почива, но.. Позата и беше повече от атрактивна. Зачудих се дали има смисъл да отида до нея и да и взема интервю.. И все пак реших да отида. Крачейки към нея бързо и щракнах една снимка с притеснението, че като ме види ще се рамърда и няма да мога да я снимам в тази и поза:

    А момичето беше много красиво.. Идвайки до нея клекнах и подавайки и диктофона казах:
    - Здравей, как си?
    - Хей.. (усмихна ми се и надигна леко глава) Здравей, добре.. А ти как си?
    - Добре съм.. Виждам, че много сладко си почиваш, и реших да дойда и да ти разваля почивката.. (казах шегувито)
    - Хахаха.. (разсмя се тя) Нее, не ми я разваляш, даже се радвам, че дойде..
    А тя.. Дори и грам не затвори краката си. Когато ме видя само леко ги размърда, но си остана в същата поза, докато разговарях с нея.. Това не го очаквах и съвсем не мислех, че докато стоя да взимам интервю от нея тя ще стои така.. Но, реших да продължа интервюто си така или иначе..

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:53

  6. #131
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    ...Но, реших да продължа интервюто си така или иначе. И я попитах:
    - Като за начало, на колко години си?
    - 26.
    - Изглеждаш прекрасно. Много си красива, наистина.
    - Благодаря ти.. (каза засмяно)
    - И понеже задавам на всички този въпрос, ще те попитам и теб- как и кога реши да бъдеш нудистка?
    - Ами.. От още много малка имах апатия към дрехите.. Да, знам, че странно ти звучи, но е така. Това продължи до доста по-късно и.. Сега все още съм така, но.. Като цяло историята е дълга..
    - Не не, моля те, разкажи ми я, имаме време.
    - Хаха.. А ще я публикуваш ли в журнала?
    - Амм... Да, принципно.. Е, ако не желаеш да я публикувам ще спра диктофона и ще ми я разкажеш само на мен..
    - Не, не... Нямах това в предвид, аз няма какво да крия.. Просто попитах, дали ще я публикуваш. Чакай само да видя от къде да започна..
    - От началото? (казах с проникновен поглед)
    - Мм.. Ами в началото, като малка имах някаква апатия към дрехите.. То всички малки деца имат- нали си виждал малки деца как се разсъбличат сами и си хвърлят дрехите насам натам..
    - Да.. Принципно съм виждал..
    - Да.. Ето такава бях и аз, но при мен това продължава до сега... Бельо, дрехи.. Всичко ме дразнеше като малка... Майка ми много ми се караше и дори ме е биела, че го правя но.. Не знам защо, дразнеха ме страшно много, особено ако бяха някакви по-стегнати и по тялото ми..
    - Но ти си се събличала сама така ли? За това ли ти е секарала?
    - Да, събличах се и се нервирах дори когато ме облича.. Така след време когато порастнах и трябваше вече да нося сутиен.. Майка ми ми секараше защо не го слагам, имали сме много скандали с нея.. Все ми казваше- "Ти не си малко дете вече, виж си гърдите колко са ти порастнали.. срамота е момиче като теб да не слага сутиен.." Имало е даже много случаи, в които когато ме накара да сложа сутиен като изляза веднага да го махна и да го прибера в чантата си.. В къщи пък изобщо избягвах да слагам дрехи, просто не ги издържах.. Имах няколко халата, които бяха доста леки и удобни и носех само тях.. Когато съм си в стаята пък я заключвах и махах и тях. И така майка ми доста се караше с мен за това, но в последствие разбра, че... Че нещо друго не е наред с мен. Реши да ме заведе на психолог.. Аз се съгласих, просто и аз самата виждах, че съм твъеде различна от другите с тази апатия към дрехите.. Когато отидохме с мама, той ме разпита, говори много с мен.. Накрая поговори и с мама. Когато се прибрахме мама също поговори с мен и ми каза, че вече няма да ми се кара, и че всичко ще е наред.. Каза ми просто да не се показвам гола пред други хора и да нося дрехи, които са ми удобни.. По-късно разбрах, че психолога е стигнал до извода, че ако тя ми се кара системно и ми налага винаги да се обличам и да нося неща, които не искам.. Е щяло да получа някакви усложнения, да се промени психиката ми и да се получи някакъв вид обратен ефект, да стана а-социална, нервна и какво ли още не.. Едва ли не ме изкараха луда но.. Всъщност аз съм съвсем нормална, всички знаеха, че съм нормална.. Просто апатията ми към дрехите и бельото беше нещо което.. Не знам, до днес не мога да си го обясня но живея с това.. Свикнала съм да не нося сутиен и бельо, да не нося тесни дрехи.. Успях да намеря баланса между апатията и дрехите и да живея така. В един момент по-късно започнах да се интересувам повече за нудистите, какви са, къде се събират.. Разбрах доста за тях, разбрах за организацията и реших, че това е мястото където ще живея нормално.. Така попаднах тук, от няколко години съм нудистка.. 4 години ако трябва да бъда точна, и.. Тук се чувствам много добре. (и завърши с усмивка)
    - Доста.. Доста интересно, наистина. Честно казано не бях срещал до сега момиче с твоята апатия.. към дрехи. В обикновения свят, сред останалите хора честно казано ти би била доста интересна за.. много мъже, след като не обичаш да се обличаш и не слагаш бельо..
    - Даа, знам.. Имала съм десетки интересни случаи с мъжете.. Повечето от тях трудно ме възприемаха когато разберат, че съм без бельо или когато видят, че съм без сутиен..
    - Така е.. Обикновените мъже обръщат внимание на тези неща. А и повечето мъже биха сметнали, че.. щом обичаш да ходиш без бельо.. без дрехи.. Ммм.. Си момиче, което.. Аа.. (не знаех как да и го кажа) ..Момиче, което има постоянна.. нужда да.. прави секс..
    - Ох аз много обичам секса.. Аз не мога без секс. (отговори ми като съвсем не очаквах така да ми каже)
    - Така ли? Не очаквах така да ми отговориш..
    - Хаха.. Защо? Нее.. Аз обичам да правя секс, много секс.. (и като каза това изпъна ръчички над главата си изсумтявайки сладко и разтвори още на страни крачетата изпъвайки се)
    А аз, както бях клекнал до нея близко.. Взимайки интервюто и докато тя ми говореше за секс.. Точно тя, тази красавица.. И след като така сладко се изпъна.. Усетих, че пениса ми трърна нагоре.. Беше неизбежно просто.
    - С красавица като теб с такива прекрасни големи гърди и такова красиво тяло.. Предполагам, че е страхотно удоволствие да се прави секс с теб..
    - Хах благодаря ти..
    - Тук имаш ли приятел от групата, с който да правиш секс?
    - Не.. Но не ми е нужен приятел, за да правя секс.. Това е само при тийнейджърите, аз не съм тийнейджърка..
    - Ааахамм.. Да, бях забравил просто.. То.. Мария ми беше обяснила, че при тях трябва една двойка да са гаджета за да правят секс, но.. Бях забравил, че за останалите не важи това правило..
    - Да, при тях е така защото те искат да правят много често секс едни с други. Повечето от тях са на 15 или 16 години и в тази възраст.. Постоянно им се прави секс.. За това Мария им го наложи това правило. Аз се радвам, че не съм тийнка, и че мога да го правя когато си пожелая.. (каза смеейки се) Обичам да го правя на момента, когато ми се доправи.. А и тук при нас няма нужда от разсъбличане и разни други приготовления преди секс.. Просто започваме да го правим ако го пожелаем и така.. Тук повечето мъже, които са свободни правят страхотен секс.. А и когато го правят с мен доста се старят, забелязала съм ги.. Явно доста им харесвам (каза усмихнато)
    - Всеки мъж би се старал ако го први с теб.. Ти си просто много красива, наистина. Имаш много красиво тяло и.. Виждам, че имаш и много красива сладка вагина..
    - Оуу благодаря ти.. (и казвайки това се усмихна и пусна сякъш срамежливо надолу ръка към вагината си)
    А пускайки ръката си там, някак... Инстинктивно, или може би неволно.. С пръст разтърка нагоре и надолу през вагината си, нагоре към клитора.. Направи го съвсем неволно и набързо, може би за не повече от 3 секунди.. Но видях, че го направи.. И вдигна ръката си пак обратно.
    - Да.. Може би много мъже са ти правили комплименти, но наистина, прекрасна си..
    - Благодаря ти.. Да правили са ми, но.. Не помня някой да ми е правил комплимент конкретно за вагината ми.. Това беше много сладко от твоя страна..
    И понеже виждах, на къде отива разговора ни, а не исках да има записани такива неща, изключих диктофона и реших да кажа още няколко думи просто за да приключим интервюто и да я оставя да си почива.
    - Ами.. Просто имаш прекрасна вагина и нямаше как да не ти направя комплимент и за нея.. И... (и млъкнах понеже се усетих, че ако кажа и това разговора хем ще се удължи хем ще тръгне в... онази насока)
    - И..? Кажи ми де..? (подкани ме тя с усмивка и чакащ поглед)
    - Нее.. Просто исках да кажа.. Че.. Чувството за мъжете, които.. Могат да пъхнат пениса си в такава красива вагина като твоята сигурно.. Сигурно е страхотно.. (не знаех как точно да го формулирам, а същевременно бях вече надървен на камък от нея)
    - Е да.. Предполагам, че им е доста хубаво на пениса когато си го пъхнат във вагината ми... Не знам всъщност какво точно им е, но.. Все пак аз съм жена, аз усещам нещата как стоят от другата страна (каза смеейки се) Кажи ми ти като мъж според теб.. Какво точно усещат мъжете когато си го пъхнат във вагината ми? (попита ме смеейки се като на майтап)
    - Ами.. Мм.. Не, не знам.. В смисълл.. Не знам точно.. (не знаех какво и как да и кажа)

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

  7. #132
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Сякаш с мъжа са си разменили гърдите.

    Хаха, не бях забелязал

  8. #133
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>

    - ...какво точно усещат мъжете когато си го пъхнат във вагината ми? (попита ме смеейки се като на майтап)
    - Ами.. Мм.. Не, не знам.. В смисъл.. Не знам точно.. (не знаех какво и как да и кажа)
    - Е хайде де, опиши ми го с няколко думи, любопитно ми е просто.. Какво точно е усещането за един мъж когато си го пъхне вътре в мен?
    - Не знам.. Страхотно.. Предполагам, в смисъл.. Не наистина не знам как да ти го опиша..
    - Ехх.. Кажи ми де, опиши ми с няколко думи, много ми е интересно какво усещат мъжете вътре в мен.. Хайде де и ти си момче.. И то виж какъв хубав пенис имаш.. (каза това забелязвайки, че съм се надървил стоейки клекнал до нея) Ммм.. Е? Ти като момче какво би усетил ако си пъхнеш твоя пенис във вавгината ми, опиши ми моля те..?
    - Виж.. не знам, ти като момиче така питаш, но то.. Не съм го пъхал в теб, не знам, но предполагам, че ще бъде много хубаво чувството, ще изпитам голям удоволствие.. Предполагам, че ще го пъхна, ще го задържа там за известно време за да се насладя на чувството от красивата ти вагина и... И не знам, ще продължа да го пъхам и изкарвам, за да продължа да и се наслаждавам и да я усещам...
    - Ех.. Разбрах те, наистина. Горе долу по смисъла, с който ми го каза разбрах какво е чувството за вас.. Но просто винаги ми е било интересно пенисите на мъжете какво усещат когато са вътре в мен.. Просто като жена съм се чудела какво е чувството за един мъж..
    - Може ли да те попитам нещо за вагианта ти?
    - Да, естествено, кажи?
    - По принцип по-широка ли ти е или по-тясна? В смисъл лесно ли се прониква от първия път в нея или по трудно?
    - Ами.. Мисля, че ми е малко по-широка.. Но само отпред. Може би съдя по това, че се прониква лесно в мен.. Повечето мъже си пъхат пенисите доста лесно в мен от първия път, без да е на няколко пъти или да трябва да ме мокрят отдолу.. Примерно ако мъжът има като твоя пенис пак би ми влязъл лесно при проникване, въпреки, че ти е малко по-голям от на другите..
    - Аха.. В смисъл би ли ти харесало да правиш секс с пенис като моя?
    - Ами.. Предполагам, че да.. (и казвайки това погледна в пениса ми и го огледа хубаво както беше вдървен) Просто мъжете, с които съм го правила са имали малко по-различни от твоя.. Твоят е и малко по-голям, но.. Виж, пениса ти е много красив на теб, всички момичета биха то го харесали за секс предполагам.. В мен ако го пъхнеш не знам как ще се почувствам, но със сигурност ще влезе лесно първият път, поне за това съм сигурна.. Просто аз по-навътре не съм толкова широка, но някак.. Самият ми отвор отпред е по-широк.. Не знам дали ме разбираш..
    - Ами.. да, мисля, че те разбирам.. (отговорих положително, въпреки, че нещо не успях да разбера нито английския и, нито смисъла на това, което ми казваше)
    - Не ме разбираш.. Виж сега, повечето момичета, които са широки, вагината им е широка но по-навътре.. А моята не е така, моята отвътре е нормална, но е по-широка от вън.. В смисъл отпред, там където пениса ти тръгва да прониква в нея, разбра ли ме сега? Мм... Хаха, в смисъл не точно твоя пенис, разбираш ме нали.. Просто така го казах (поправи се смеейки се)
    - Да да.. Разбрах те, но.. Искаш да ми кажеш, че от пред, на входа вагината ти е по-широка от колкото навътре, и че навътре ти е по-тясна от колкото входа и? (а вече бях така жестоко надървен до нея от разговорите за вагината и)
    - Нее.. Виж.. Ела тук да видиш сега.. ( и ме подкани да мина между краката и за да видя )
    Аз станах.. А изправяйки се над нея с гордо стърчащия ми пенис, предполагам тя имаше достатъчно време за да ми го огледа още по-добре.. Но както и да е, понеже ме бе подканила за да ми покаже нещо.. Аз и минах отпред, и клекнах като застанах между краката и както стоеше разкрачена.. Тя леко се надигна, и започна да ми обяснява:
    - Ето това ми е входа, тук където първо проникваш с пениса си.. (и ми обясняваше докато с две ръце разтваряше вагината си за да ми покаже входа и) Ето тук съм по-широка, разбираш ли? Докато навътре не съм , натам съм нормална. Просто ето тук отпред.. (и не очаквах, но докато стоях между разтворените и крака тя... за да ми покаже.. това което показваше, бръкна с пръсти във вагината си.. и размърда така на няколко пъти) ..Само от пред съм по-широка, навътре съм както всяко момиче.. Не знам защо, просто самият ми вход винаги ми е бил малко по-широк..


    - Да.. Разбирам те, разбрам те.. Аз видях.. То и двете ти пръстчета щом на момента влязоха вътре, входчето ти е по-широко така е..
    - Оо да.. Пръстите мога да си ги вкарвам съвсем лесно.. и три или четири пръста, не ме боли ако вкарам.. (и казвайки това на момента вкара и трето пръстче за малко.. явно просто за да ми покаже)
    - ..но на вътре.. Не съм така, не си мисли, че съм широка. Просто.. Няма как да ти покажа навътре каква ми е вагината за да ме разбереш..
    - Нее не, аз те разбирам, но.. Както и да е. Просто ми беше интересно как може да има момиче с широк вход а.. По-тясна вагина.. Иначе те разбрах, да..
    - Да, странно звучи но ми е такава.. Ето бръкни и ти ако искаш за да видиш.. (каза гледайки към мен с усмивка махайки си нейните пръсти от там)
    - Е... Ммм.. Да бръкна вътре аз ли? (честно казано наистина ми се искаше.. тя беше толкова красива, нямаше как да не ми се иска да го направя. А тя просто ме караше да го направя за да видя, че входа на вагината и е по-широк от колкото вътрешността.. което пък мен съвсем не ме късаеше)
    - Ако искаш бръкни, първо отпред за да видиш и ако можеш бръкни по-навътре за да видиш, че навътре ми е по-тясна, да видиш, че не си измислям..
    - Амм... Не аз ти вярвам но.. Хах чакай, добре... (и казвайки това бръкнах и аз с два пръста в нея)
    Това момиче имаше уникално мека и красива вагина.. Прониквайки в двата си пръста в нея чувството беше страхотно.. Имах чувството, че това, което усещаха пръстите ми стигаше чак до пениса ми.. И да, усетих, че отворчето и бе по-широко от колкото трябва, но.. Нямаше как да усетя дали е по-тясна навътре.. Всичко това си беше просто една сладка мокричка вагина.. Но картинката отстрани вероятно си беше доста... Аз силно надървен, застанал между двата и крака, бъркайки във вагината и.. И с двата си пръста я опипах много добре от вътре, опипах всичко до където мога.. И докато се наслаждавах, а тя си мислеше, че проверявам това, за което говорехме тя изведнъж каза:
    - ..Хейии, пет пъти ми пипна Г-точката вече.. (каза рязко но с лек присмех на уста)
    - Амм.. О извинявай.. Не знаех, че.. Просто не се усетих, извинявай..
    - Не не не... Няма нищо, това е вагина все пак, с нея правя секс, нормално е да почувствам нещо такова докато бъркаш в мен...
    - Да, така е.. Извинявай все пак ако.. (а още не си бях махнал пръстите от нея)
    - Видя ли иначе? Че отвън съм по-широка а навътре не ми е такава..
    - Емм.. Да , от вън забелязах, че си по-широка, но.. Навътре намя как да го проверя.. Виж, вярвам ти. Това с бъркането нямаше смисъл да го правя, вярвах ти и преди това..
    - Хах.. Добре, вярвам ти, че ми вярваш.. (и когато тя каза това ивадих пръстите си от нея)
    - Добре, прекарахме си много хубаво с теб, но.. Трябва да вървя, имам още работа и.. така.
    - Тазбирам те. ОК, ще се радвам скоро да се видя във журнала ти!
    И така, премина и този сладострастен момент.. Красивото момиче искаше просто да бръкна във вагината и за да се уверя, че и е такава каквато ми казва.. И като ефект, бях силно надървен, а трябваше да продължа със снимките и интервютата..

    СЛЕДВА ЧАСТ 28 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:49

  9. #134
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 28 >>

    -ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАЗХОДКА-

    ...И като ефект, бях силно надървен, а трябваше да продължа със снимките и интервютата. В този момент още докато не се бях огледал, не далеч от мен забелязах една двойка, които се целуваха. Стояха близо до мостчето, което водеше от другата страна на парка и явно бяха тръгнали на там, но.. Вероятно любовната интрига ги бе сварила насред път. Приближих се леко към тях, просто исках да ги снимам.. Щракнах снимката, а те като ме забелязаха и с усмивка ме привикаха към тях.. И честно казано, заради гаджето си и заради целувките, момчето беше доста.. Ама доста надървен. Е, аз също.. Отивайки към тях все пак ги поздравих:


    - Здравейте!
    - Хей здравей.. Как си? (попита ме момичето с усмивка)
    - Добре. Извинявайте ако ви прекъснах, просто сте много красива двойка и нямаше как да не увековеча момента на целувката ви..
    - (Той) Хаха.. Нее, не си ни прекъснал, ние се целуваме постоянно и без това.. Радваме се, че ни намери и нас.. Казвай сега какво да ти разкажем..
    Хората директно си поискаха да им направя интервю.. А аз дори все още не бях включил диктофона си. Реагирах обаче на момента, включих го и го подадох към тях:
    - Ами.. Ще ви поразпитам за вашата връзка, виждам, че сте интересна двойка. Първо- от колко време ходите и как и къде се запознахте?
    - (Тя) Ходим от.. (замислиха се и двамата) От 4 месеца -4 месеца (повтори и той) -(тя продължи) От скоро като цяло, но любовта вече пламна доста силно.. (засмяха се и двамата) Запознахме се в интернет.. В чат за нудисти. И двамата сме нудисти, просто никога не сме се събирали в една група. Това ни е първото събиране в група и си прекарваме страхотно..
    - Чудесно. Имате ли някакви по-сериозни планове за в бъдеще?
    - (Тя)Аммм...
    - Нее, за сега не (прекъсна я той)
    - (Аз) Хаха.. Да, знаеш, че жените винаги си имат едно на ум.. (тук и двамата се разсмяха) И един последен въпрос, но към теб може ли? (обърнах се към нея)
    - Да, питай ме всичко.. (каза усмихнато)
    - Ти ли си виновна за ерекцията му в момента? (попитах и аз като на шега)
    - Хаха.. (разсмя се пак) Да, току що като започнахме да се целуваме и му се вдърви.. И на теб много хубаво ти се е надървил между другото.. На него за секунди му става твърд като камък, случва му се много често когато се целуваме..
    - Честно казано.. Гледайки ви и двамата и готовия му пенис, изглеждате така сякъш всеки момент ще започнете да правите секс.. (и казвайки това и двамата пак се разсмяха, а тя инстинктивно хвана и погали пениса му с ръка) Колко често правите секс?
    - (Той)Амм.. Доста често, на нас винаги ни се иска. Случвало се е през деня и след това през нощта.. Правили сме го по 3-4 пъти в денонощие. Сутринта го правихме също.. Може би сега ако си изберем някое по-удобно местенце пак ще го направим..
    - (Тя обръщайки се към него) Да и аз бих искала пак да го направим.. (и заговориха нещо на техния си език)
    - Мм.. Аз ви оставям на саме, желая ви приятен.. секс, и благодаря за интервюто.. (казах и от неудобство се изнизах бавно, а те ме отпратиха усмихнато с едно дружно "чао")
    А тръгвайки си от тях, забелязах, че те продължиха да се целуват и то още по-страстно.. Срещу мен на полянката забелязах четири красиви момичета и се насочих към тях просто за да ги щракна. Отидох и им направих една снимка за журнала:


    Поздравих ги и те ме поздравиха. И четирите ми видяха надървения пенис, забелязаха го.. Но чудно беше как не получих и от тях коментар за това колко ми е красив.. На близо видях и едно момче заедно с две жени да си говорят.. И честно казано и тримата ми изглеждаха като извадени от някое порно списание.. Реших, че ще е интересно да ги снимам и тях, а те като видяха, че ще ги щракна и застанаха като за снимка:

    Но.. След тази снимка усетих, че имам нужда да поседна малко.. И понеже оная ми работа не спадаше докато се разхождах сред всички, наистина имах нужда да поседна някъде.. Но ми беше неудобно да седна на кърпата на някой до него. Имаше една пейка и реших, че ще е най-удачно да седна там на нея. А точно когато се бях насочил към пейката, се оказа, че ще си имам и компания. Едно момиче, което идваше срещу мен също се беше запътило към нея. И така се оказа, че и двамата седнахме едновременно.. Поздравихме се, и естествено си направихме място един на друг. А тя поседя така малко и само след 10-на секунди ме попита:
    - Извинявай.. Ще ми направиш ли малко място да полегна?
    Аз естествено и направих.. И тя наистина си полегна, до мен.. Аз не се сдържах и я попитах:
    - Искаш ли да те снимам за журнала?
    Тя отговори положително и то с усмивка.. Взех апарата, включих го, фокусирах я и я щракнах..


    Беше истинска красавица.. И както бе легнала така до мен, нямаше изгледи да ми спадне скоро пениса.. Беше се изпънала като бебче на пейката.. А аз реших да я попитам:
    - На колко си извинявай?
    - 18 (отговори ми тя)
    - Много си красива.. Имаш прелестно тяло..
    - Хех.. Благодаря ти.. (и леко се засрами) Амм.. и ти си хубав.. (отвърна колкото да не е без хич)
    - Хах.. мерси.. А имаш ли си гадже?
    - Не.. Нямам.. (и завъртя очи сякъш и е писнало да няма) Трябва да тръгна с някое момче.. Искам да имам.
    - Ахам.. Но.. Не вярвам момчетата да не те харесват, къде е причината да нямаш?
    - Не знам.. Честно казано, не знам.. Все така се получава при мен.. А така ми се прави секс вече, че ще полудея. Няколко пъти исках да съм седмично момиче, но не успях да се доредя..
    - Ехх.. Виж, трябва да говорите с Мария за това, да се промени някак тази нейна наретба.. Ти си толкова красива, с това тяло.. Жалко, че не можеш да правиш секс когато ти трябва..
    - Да.. Много ми липсва редовния секс.. Преди го правехме доста често всички.. Сега не съм го правила от доста време и така ми трябва...
    - Ще си хванеш гадже, ти си красива.. Не се безпокой (казах за да я успокоя)
    - Знам, все някога.. А ти имаш хубав пенис.. Сигурно подлудяваш момичетата когато правиш секс с тях..
    - Хах.. За 10-ти път ми го казвате днес.. Е, чак да ги подлудявам не, но.. Хубаво им е, да.
    - Някой път ако искаш ще ми дадеш да те изпразня.. Когато имаш нужда.
    - Аммм.. Благодаря ти, мм.. Ще го имам в предвид.. Благодаря ти.. (а не разбрах защо точно ми го предложи- защото и се искаше да ми се наслади, или защото искаше да ми помогне)
    - Искаш ли.. Да дойдеш с нас?
    - Къде? В смъсъл къде да дойда?
    - Там, от другата страна.. Ще ходим при другата група, няколко момичета. Ако искаш ела с нас, ще се разходим..?
    - Кога тръгвате? Всъщност не знаех, че има друга група оттатък..
    - Ами.. След малко ще тръгнем, чакам ги да дойдат и ще ходим да се поразходим.. Ще дойдеш ли?
    - Да, да.. Ще се разходя и аз с вас, тъкмо ще взема апарата и ще направя още снимки за журнала. Мисля, че ще бъде забавно..

    И така, съгласих се на една съвсем нищо и никаква разходка с тях.. А изобщо не знаех какво всъщност ми предстои. Тази разходка, която имаше да се случи щях да я запомня за вечни времена.. Това, което щеше да стане, не си го бях представял дори и в най-смелите си фантазии..

    СЛЕДВА ЧАСТ 29 >>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:50

  10. #135
    Не ми звучи никак добре с тази, дето и хареса вагината и говориха толкова за нея да не поиска простичко и откровено да опита с пенис вътре - такива хора биха го казали и опитали така наистина... така си мисля... Но авторът си има правото да избере развитие, де...

  11. #136
    Давай да видим как са сексат тия де. Кво спря.

  12. #137
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Извинявам се за закъснението. Ето няколко части:

  13. #138
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 29 >>>

    - ПЪЛНА ЛУДНИЦА -

    Това, което щеше да стане, не си го бях представял дори и в най-смелите си фантазии.. И докато седяхме на пейката и си говорехме с нея, няколко момичета се зададоха срещу нас. Това бяха момичетата, с които щяхме да се разхождаме. След малко още докато чакахме да се съберем, към нас се присъедини и едно момче, което беше приятел на едно от момичететата. След малко дойдоха още 2 момичета и 2 момчета.. А след още малко подир тях и още няколко момичета.. Така общо станахме към 10-на момичета и 3 момчета. Две от момичетата бяха от децата и едното дори си бе взело котката, докато останалите момичета бяха 15, 16, 17 и повече годишни поне по моя преценка. Честно казано не очаквах да станем толкова много, а в случая си бяхме цяла група. И така, потеглихме най-накрая. А за от другата страна на парка минахме през мостчето, до което по-рано се бяха целували момичето и момчето, от които бях взел интервю. А след него пред нас се отвори една дълга горска пътека, по която ходихме известно време.

    И не след дълго все още водени от пътеката излязохме на по-обширна област, където вече имах намерението да правя снимки. И понеже нямаше нещо кой знае колко особено за снимане за момента, реших да ги снимам просто тях. И така, започнах с най-атрактивните. Бланка беше момиче на 15, което имаше изключително големи гърди за възрастта си. Беше хубава, с черна коса и слабичка. Подканих я да седне на тревата за да стане хубава снимката:

    Беше фотогенична. Знаеше как да застане пред апарата и стана хубава снимка. След това реших да снимам момичето, с което заедно чакахме на пейката. Тя беше заедно със сестра си, така че им направих една обща снимка и на двете. Нейното име беше Селина, а сестра и се казваше Дита. И двете бяха на 18, близначки, но не еднояйчни. Подканих ги и тях да седнат на тревата за да ги снимам, но те пък не искаха да си слагат дупетата на нея защото ги беше страх от гадинки и просто клекнаха.

    Вървейки по-напред стигнахме до местност, при която от едната страна ни бе гората, а от другата имаше хълмче, което беше скалисто. Там реших, че ще е удачно място да снимам още две от момичетата. Реших и на тях да им направя обща снимка, понеже така или иначе виждах, че двете са си дружки. Едната беше Халина на 16, а по-малката Иренка на 14. Халина беше уникално чаровна.. Докато им търсехме място за снимката не можех да отделя очи от нея.. Погледа и, очите и.. Тялото и.. Беше като изваяна, като произвдение на изкуството, което бе ваяно с години. Гърдите и бяха тотално перфектни, фигурата и бе главозамайваща.. А когато се усмихна докато снимах, усмивката и ме накара просто да изтръпна. Тя беше не само перфектна, но имаше нещо в нея, което привличаше като магнит..

    И преди да снимам Халина, пениса ми почти бе спаднал.. Но след снимката се оказа, че отново бе тръгнал нагоре. И беше обяснимо, тя беше ужасяващо чаровна. Просто беше неизбежно пениса ми да не тръгне да се дърви отново.. След това продължихме да вървим по пътеката, която водеше между хълма и гората. Местността бе много красива и спокойна. И докато ходех гледайки в апарата и ровейки из настройките му, едното малко момиче ме достигна държейки котката си в ръка и ме помоли да я снимам. За миг се почувствах така сякъш някак съм я игнорирал и до сега не съм искал да я снимам.. И за да не я засегна още докато не бях донастроил апарата се съгласих да я щракна. Тя застана на фона на гората държейки котката си в ръка и я снимах.


    Казваше се Ксения и беше на 11. Почувствах се малко неудобно да я снимам в положението, в което бях след Халина, но.. Нямаше как да и откажа и да се направя, че не съм я чул. А и все пак това ми бе работата сред тях. И веднага след като видяха, че снимах Ксения, три от останалите момичетата също се приближиха към мен и ме помолиха да снимам и тях. И трите си бяха приятелки и то доста добри. Личеше по това, че постоянно се движеха заедно. Попитах ги как искат да ги снимам, а те понеже се бяха поразлигавили.. Изобретиха една доста интересна поза, в която искаха да направя снимката. Едната от тях се казваше Людмила и беше на 15, другата се казваше Сара и беше на 16, а третата беше Славомира на 17. А за лигавата им снимка така застанаха, че когато Людмила и Славомира хванаха на ръце Сара и я вдигнаха.. Така и разтвориха бедрата срещу мен, че дори ми беше неудобно да снимам това, което виждам.. И то надървен пред тях. И това не беше всичко.. Още преди да бях щракнал снимката, тъкмо се бях нагласил вече и.. Разлигаваената Сара не стига, че стоеше така ами и хвана с ръцете си гърдите на Людмила и Славомира, което пък на тях им беше доста смешно.. Но след като така искаха, така ги снимах..


    А след тази снимка вече усещах, че топките ми няма да издържат още дълго време.. Сред всички тези момичета, пениса ми просто нямаше как да спадне, заради което пък топките ми вече бяха започнали да ме понаболват.. Усещах, че скоро щях да имам нужда да се оттърва от натрупаната в тях сперма. И докато обмислях, че това трябва да се случи скоро, към мен със супер огромна усмивка се приближи другото малко момиче.. Ярослава, която беше на 10 с уверена крачка и шантав детски поглед се приближи към мен и ми каза- "Искам снимка и аз.." В този момент нещо в мен доста се разяри.. Мислех си - що за извратен ум ме събра мен, тук, и с някакви деца?! Имах чувството, че това е някакъв вид майтап с мен, някакви мацета да ме надървят със чупките и стойките си, а след това срещу мен да се явят деца, които усмихнато да ме молят да ги снимам... Това за мен си беше някакъв тест, на който аз самият трябваше да видя дали ще издържа. В миг се изнервих вътрешно.. и то доста. Още само както видях усмихнатото и личице и да крачи към мен за снимка ми кипна. Но.. Гледах да задържа нервите си вътре, без да ги показвам.. Само я попитах как иска да я снимам, тя зае един вид кифладжийска стойка с ръка на кръста, усмихна се.. колкото широко можеше да се усмихне и я щракнах.


    И това не беше всичко... Веднага след снимката се впусна към мен и апарата ми за да види как е излязла... Дойде до мен бутайки се и дори тръгна сама да дърпа апарата от ръцете ми.. Щях да откача, идеше ми да и плесна един шамар и да я питам кой я е научил да е толкова нахална.. Но само стиснах зъби, намерих снимката и в паметта и и я показах. Тя се видя, усмихна се, дори плесна два пъти с ръце, каза радостно нещо на своя си език и се затича обратно към приятелката си с котката... Идеше ми тези деца дето нямаха никаква работа сред нас да ги изгоня обратно да си ги гледат родителите им.. Лично за мен изобщо мястото им не беше сред нас.. Сред един куп голи момичета и три голи момчета.. Просто това беше наистина нелепо и ненужно.. Но само в моите разбирания, които явно бяха така различни от техните. В това време се усетих обаче, че обръщам внимание само на момичетата от групата. Двете момчета, с които бяхме така или иначе не настояваха да ги снимам, но аз се почувствах така, сякъш ги игнорирам. Изнамерих с поглед къде се намират и се насочих първо към едното.. Той се казваше Хенрик и беше на 14. Но.. Първото, което забелязах, докато крачех към него, бе това, че и той бе понадървен.. Второто обаче бе това, че за 14 годишен той имаше.. Изключително масивен пенис. Не му беше кой знае колко дълъг- като дължина му бе нормален за възрастта, но.. Беше доста масивен и дебел. Просто не ми се вярваше, че момче на тази възраст може да има такъв пенис. А той си беше намерил някакви нещица в гората, с които си се занимаваше почти през целия път.. Така и не разбрах какви бяха. А точно когато се наканих да го снимам, той изпусна едно от тях на земята и на снимката го хванах в един такъв малко недодялан момент..

    Но реших да не повтарям снимката.. Реших, че в тази си непринудена поза дори по-добре ще изглежда за журнала. Другото момче заедно с приятелката си бяха по-напред от нас и се наложи да ги догоня за да ги снимам. Когато ги достигнах, те решиха, че искат да се снимат на фона на една красива пътека, която водеше навътре в гората. Той се казваше Ярослав и беше на 17, а тя Клаудия също на 17. Двамата доста си отиваха като двойка.


    Така вече бях спокоен, че съм снимал почти всички. Бях вече снимал и малките и момчетата.. Оставаше само да чакам да се случат забавни и интересни моменти, които да фотографирам. И един от тези моменти не закъсня. По едно време едно от момичетата, които бяха до мен клекна до едно дърво.. за да пишка. И понеже нея не я бях снимал реших, че това ще е забавен момент да го направя. И още докато не бе тръгнала да пишка, се приближих към нея и я попитах дали иска да я снимам така.. Тя се усмихна широко и каза даже, че ще е забавно ако я снимам докато пишка.. Клекнах и аз срещу нея, а тя вече бе разтворила крачета и с едната си ръка се държеше отдолу. Беше в онзи изчакващ момент преди пишкане.. Аз естествено изчаках да тръгне да пишка и...

    И само след миг, вече бях уловил с апарата си струйката, която тъничко струеше от вагината на 17 годишната Леслава.


    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:51

  14. #139
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    По-напред достигнахме до място, при което от едната ни страна хълма се бе превърнал вече в скала. Там групата реши да си починем. Насядахме по скалата и изобщо кой където свари. Имаше и още само няколко момичета, които не бях снимал до момента и реших, че това ще е удобен момент да го направя, докато седят на скалата. Едната се казваше Малвина и беше на 15. Когато се насочих към нея забелязах, че тя вече знаеше, че ще я снимам.. Доближих се, а тя ме заговори:
    - И мен ли ще ме снимаш?
    - Да, искаш ли?
    - Да да.. Аз много обичам да се снимам.. Това ми е хоби. Мечтата ми е да стана фото модел като направя 18..
    - Чудесно, красива си. Като порастнеш ще ти отива да си фотомодел..
    - Защо.. Сега като съм малка не ми ли отива според теб? (попита загрижено за мнението ми)
    - Ами.. Не не, нямах това в предвид.. Да, отива ти и сега, просто.. Си по-малка, но.. Да, отива ти, не се притеснявай..(казах усмихнато и уверено, за да не се притесни, че не става..)
    - Супер.. Как ще ме снимаш? Може ли да застана както аз искам..?
    - Хаха, виждам, че имаш голям хъс да си модел.. Давай де, застани си както прецениш, както застанеш така ще те снимам..
    И когато казах така, тя зае поза която.. Наистина имах чувството, че срещу мен имам професионален гол фотомодел, само дето.. Тя беше малка. Но доста добре беше изучила позите и стойките за пред камера.. Зае перфектната стойка, сакъш вече бе станала на 25 и я снимаха за някое популярно списание за голи модели.. Разтвори си крачетата едно от друго, изпъна се леко назад, хвана си косата, вкара погледа в несъществуващата в страни точка.. Направи го точно както си пише по дебелите книги.. И я снимах така.


    И естествено, като един бъдещ модел тя пожела да се види как е излезнала.. Аз отворих снимката на екрана на апарата, доближих се до нея и и я показах. Тя се видя и ме попита:
    - Според теб добре ли съм излязла?
    - Да.. Доста добре, даже имах чувството, че снимам професионален модел, наистина.. Просто доста добре си се научила от сега как да заставаш за снимка.. (и наистина си беше така)
    - Ах.. благодаря ти!! (и казвайки това ме гушна изведнъж с две ръчички през врата, придърпа ме и набързо ме целуна и то по устата.. Направи го толкова бързо, че съвсем не прецени къде ще ме целуне..)
    - Хаха.. Ти си луда.. Май това да си модел ти е голяма мания, виждам те..
    - Охх.. даже не знаеш колко го искам.. Ако можех от сега да се снимам щях да.. Но съм на 15, докато стана на 18 ще трябва да чакам и ще полудея до тогава..
    - Е нищо де, до тогава тъкмо ще се упражняваш, стойки, поглед.. Има много неща, а и.. При голите фотомодели.. Всъщност, ти.. Ти искаш да те снимат гола, да си гол фотомодел, така ли? (казах леко недоразбрал всъщност за какво говорим)
    - Да, не искам да се снимам с дрехи.. Аз пазя диети, ходя постоянно на фитнес.. Искам тялото ми да е хубаво и да излиза перфектно на снимки.. Голямо удоволствие ми доставя да излизам добре на снимки.. Мания ми е, разбираш ли..
    - Да, до някъде.. Разбирам, все пак си нудистка, ясно е, че ще ти се иска да те снимат.. гола..
    - Аз обичам да се снимам само гола.. за да ми се вижда тялото.. Имам толкова много снимки дето съм си правила.. Искам само да ми порастнат още малко гърдите за да са ми като на другите модели.. Дори по някога ме е яд, че съм още малка и не излизам на снимките като тях.. Иначе виж.. (подкани ме да я видя показвайки ми) .. краката са ми вече дълги почти като техните, знам, че те са по-високи де но.. Имам дълги крака нали?
    - Мм.. Да, да имаш хубави и дълги крака така е..
    - (прекъсвайки ме) ..и когато ходя на фитнес много тренирам за дупето.. Винаги държа да ми е стегнато, виждала съм модели дето дупетата са им големи.. Иначе путето ми (нямаше как да си го преведа друго яче понеже тя сама каза "..my pussy") ..се радвам, че вече ми изглежда като на по-големите жени, като на моделите от списанията.. Преди като малко по-малка ми беше като бебешка и даже си я криех на снимките понеже изглеждах като бебе.. но от две години насам ми се промени много и сега ми е почти като на някоя моделка на външен вид.. Нали? Ти какво мислиш?(и питайки ме и мен разтвори леко крачета за да и я видя, чакайки някакъв отговор.. Аз я погледнах..)
    - Ами.. Да.. Ти си малка, на 15 си, но на тази възраст.. Вагината ти е вече развита и.. За това ти изглежда така.. Като на другите жени..
    - Да.. И може би по-натам когато започна да правя по-често секс ще ми се промени още.. Страх ме е да не ми стане някаква грозна, понеже съм виждала моделки дето са им грозни и...
    - Не, не.. Ти си цялата много красива, едва ли ще ти стане грозна.. Имаш много красива вагинка в момента.. А.. До сега.. Колко пъти си правила секс с нея? (попитах от любопитство като по между другото)
    - Ами с 3 момчета до сега.. Няколко пъти. Общо до сега съм правила 5 пъти секс през живота си. Сега не съм правила от.. (замисляйки се) ..3 месеца може би..
    - Красавица.. Хвани си някое момче за гадже и прави де, виж колко си красива..
    - Хаха.. Мен ме дразнят момчетата.. Не ми харесват за гаджета, за приятели да, но.. Поне за сега никой от тях не ми харесва. Ако Мария не беше наредила да правим секс само с гаджетата си може би щях да правя поне секс с тях, но.. Няма значение, ще изчакам да стана седмично момиче и ще правя тогава.. (каза усмихнато)
    - Ах.. Аз казах и на другите и ще ти кажа и на теб.. Просто трябва да говорите с Мария по този въпрос и да измислите нещо, така че да можете и момичетата да правите секс..
    - Да знам.. Трябва да поговорим с нея..
    - Така е. Хайде ще отида да щракна и другото момиче.. (казах и кимнах като за довиждане)
    - Искаш ли да дойда и аз?
    - Хах, ти наистина си вманиачена в снимките.. Хайде ела, щом ти е мерак да видиш как ще я снимам..
    Искаше да дойде с мен и да види как ще снимам другото момиче. Наистина беше вманиачена, не бях виждал друго момиче с такъв мерак към снимките до сега. Другото момиче се казваше Кася и беше на 14. Още докато крачех към нея с апарата в ръка тя разбра, че ще я снимам и се усмихна от далече. А когато я доближихме Малвина я заговори на момента:
    - Той ще те снима за журнала.. А ако искаш аз ще ти помогна да излезеш хубаво на снимката.. Искаш ли?
    - (Кася) Хихи.. ще ме обучаваш и мен за фото модел ли? (каза смеейки се)
    - (Малвина) Нее.. За фото модел трябва много да учиш.. Просто ще ти покажа как да застанеш на снимката за да излезеш хубаво, искаш ли?
    - Добре.. Как искаш да застана? ...А ще може ли след това да видя как съм излязла? (попита ме мен)
    - Да, разбира се.. Само се разберете как да застанеш и готово..
    И се почна едно наместване на крака, ръце, глава, тяло, коса, поглед, дупе.. И докато чаках едната да намести другата за една нищо и никаква снимка.. Те просто си се забавляваха, едва ли не по детски. А аз стоях с пениса ми, който нямаше изгледи скоро да спадне срещу тях и ги чаках.. Накрая Малвина се отдръпна от нея, обърна се към мен и каза:
    - Готова е, снимай я така..
    - ОК (отвърнах аз и за секунда щракнах снимката)

    -(Аз) Виждам, че и тя има потенциал... Ти и помогна, но все пак тя застана доста професионално.. Това с крачетата беше интересно дето така и ги разтвори, но.. Няма значение, излезе красиво..
    - (Малвина) Знам.. Тя е красива. На снимките всяка жена излиза по-секси и по-красива, когато се снима с разтворени крака, гледала съм много снимки на модели и е така..
    - Така е, но.. Виж, вие сте нудисти и възприемате нещата по един.. твърде нормален начин. В нормалния свят много.. Ммм... По-различно би се възприела една жена с разтворени крака или... Пък.. едно 14 годишно момиче..
    - Ооу.. Да, там хората приемат тези неща по много особен начин, за всичко ги хваща срам.. Виж колко е красива, всичко и е красиво, защо трябва да крие нещо от тялото си...?
    - Първо тя е твърде малка.. И... Ох извинявай, наистина.. Просто ... Виж аз приемам нещата както нормалните хора от улицата, не ми обръщай внимание. Вие сте уникални хора с много чисти и искрени разбираня, наистина.. За мен вие сте супер добри хора. Това, че аз не мога да ви разбирам по някога.. Вие сте супер, наистина.
    - Ти си.. странен. (и казвайки ми това и двете се засмяха с глас)
    - Хаха.. благодаря ти, знам. Добре, момичета оставям ви за да отида до тоалетна и.. Благодаря ви за снимките! (казах и се отдръпнах от тях)
    И наистина ми се ходеше по малка нужда. Фокусирах къде е моята приятелка от пейката- Селина, отидох при нея и и дадох апарата и диктофона за да ми ги пази докато се върна. Отдалечих се на няколко дървета разстояние от групата и понеже нямах гащи, които да свалям.. Просто си го хванах и.. пуснах водата. А той ми беше толкова вдървен, че едвам започнах да я пускам.. И когато свърших с тая работа, докато все още си го държах и тръсках както ми беше оголена и главичката.. Тръскайки го усетих, по него и онези вълни от нуждата за изпразване.. Инстинктивно докато си го бях обхванал с ръка забелих 1-2 пъти главичката така.. И усетих, че ми трябва най-накрая на бързо да се изпразня. Бях само на 5 метра от момичетата, от групата.. Реших, че ще успея да го направя на бързо обаче, и че никой няма да забележи за половин минута какво правя...

    СЛЕДВА ЧАСТ 30 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:51

  15. #140
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 30 >>>

    ...Бях само на 5 метра от момичетата, от групата.. Реших, че ще успея да го направя на бързо обаче, и че никой няма да забележи за половин минута какво правя... И така, веднага след малката нужда започнах енергично да забелвам главичката нагоре и надолу за да се изпразня набързо. Само след 20-на секунди усетих, че спермата ми е на път.. След малко вече бях на прага на изпразването.. И момент точно преди да избълвам всичко насъбрано в топките си чух.. Че групата се размърда. Това ме смути на момента и се секнах.. Бяха сe напочивали и вече потегляха. В този момент дочух стъпки зад мен.
    - Хей, тръгваме.. (провикна се Селена зад мен)
    - Идвам.. Готов съм. (казах правейки се, че все още пикая)
    - Ок.. А всичко наред ли е? (попита ме усещайки, че съм смутен)
    - Да, да.. Защо да не е наред.. ?
    И веднага се обърнах към нея и тръгнахме след групата. А тя подавайки ми обратно апарата и диктофона ми каза:
    - Този твой пенис.. Сякъш става все по-твърд със всяка минута..
    - Ами.. Да, може и така да е.. Просто имам нужда да свърша една полезна работа на следващото спиране..
    И като казах това тя се поспря, погледна ме учудено и усмихнато от горе до долу.. И се сети:
    - А... Да се изпразниш ли искаш?
    - М да.. Вече започват да ме болят и тестисите, доста време ми стои вдървен.. А и съм заобиколен от вас момичетата и направо.. Никакъв шанс няма да ми спадне.
    - Хаха.. Ах горкия.. (каза гушкайки ме приятелски докато вървим) Няма проблеми, щом заради нас момичетата е станало тогава някое от момичетата ще ти помогне.. Не се притеснявай. А и да ти кажа на всички момичетата вече.. Толкова ни се прави секс, че.. Всяка би ти помогнала да те изпразни..
    - Хах, коя по-точно?
    - Мога и аз.. Нали ти бях казала, че ще ти помогна, помниш ли?
    - Да, помня.. И ти благодаря, че ще го направиш.. Хах, а на теб ли най-много ти се прави секс?
    - Ммм... Прави ми се доста така е. За това ще ми е забавно поне да те изпразня..
    - Хах.. Ти си луда.. (казах на майтап смеейки се)
    И така, както се казва- всяко зло за добро. Прекъсна ме и не можах да се изпразня, но пък за сметка на това имах обещанието и, че тя ще ме изпразни на следващото спиране.. А докато ходехме напред забелязах, че и едното и другото момче от групата ни също бяха с надървени пениси.. И беше логично, сред толкова голи момичета нямаше как да си момче и да не ти се надърви.. Още повече, че едното момче беше с приятелката си и почти постоянно се целуваха и прегръщаха.. А да си с голата си приятелка и постоянно да се натискате и около нея да има още 10-на голи момичета.. Няма как да ти спадне пениса. Така по едно време имах чувството, че на всички.. Ама на всички така им се прави секс, че.. То просто се усещаше във въздуха. Сред нас летяха хиляди флуиди заредени със секс и това се усещаше. Дори аз самият само чаках да поспрем за малко за да ме изпразни Селена. Но ситуацията сред групата щеше да стане много по-интересна, само няколко метра по-напред.
    Ходехме все по пътеката и едва ли бяхме изминали повече от 5-600 метра от лагера. Ходехме бавно, а и все пак бяхме спирали за почивка. И там някъде, може би към средата на пътя ни.. Напред пред групата очите на всички ни видяха нещо необичано. Повечето от нас го забелязаха от рано, а тези, които не го забелязаха веднага разбраха от останалите. И ака погледите на всички ни се впериха във... Една двойка. Пред нас имаше двама влюбени от нудистите, които бяха легнали на тревата и.. Правеха секс. А странното беше не само това, ами и това, че единственият учуден от това, което става пред нас бях само аз. Реакцията на останалите беше почти нулева. Те просто видяха, че пред нас има двойка, която прави секс и това беше.. И в един момент аз гледах двойката, гледах тях, гледах гвойката, гледах тях... И не разбирах- наистина ли това, че докато си ходим из гората и случайно попаднем на хора, които правят секс, не е нищо особено?! И в един момент безличието на останалите ме изнерви леко и попитах Селена:
    - Тези хора.. от нашата група ли са?
    - Да.. Защо?
    - Ами не.. просто така питам. Сега просто ще ги отминем и... Така. А те просто си правят секс и ние си ги отминаваме.. (размишлявах си на глас)
    - Какво... Не те разбирам? (каза и ме погледна наистина недоразбирайки ме дали наистина искам нещо конкретно да и кажа)
    - Не не.. Ам.. Шегувам се, няма нищо. И аз не се разбирам, не ми обръщай внимание..
    - Хах.. Не си съвсем в ред.. (каза на майтап смеейки се) Тук почти винаги когато идваме на пикник в гората повечето двойки правят секс.. При нас е просто като.. Някакъв вид традиция двойките да тръгнат на разходка из гората когато сме на пикник. Аз също съм го правила когато имах гадже.
    - И си правила секс тук в гората?
    - Да, с това момче тогава правихме.. Беше много хубаво, бяхме в онази част тогава. (показа ми сочейки на някъде)
    - И е традиция да правите секс тук в гората?
    - Неее точно... Ах разбираш ме погрешно.. Просто всички го правят, хубаво е и романтично.. В смисъл.. повечето от двойките сред нас, когато сме на пикник стават и отиват на разходка навътре в гората, романтично е, хубаво е.. И в повечето случаи им се приисква да правят и секс, все пак за това са двойки, нали...?
    - Мисля, че те разбирам.. Но.. А сега няма ли да ги притесним като минем 100 човека покрай тях?
    - Защо? Те си правят секс, няма с какво да ги притесним...
    И докато си говорехме, се изнизахме цялата група точно покрай тях.. На повечето погледите им бяха в двойката, но имаше и такива сред нас, които дори не се загледаха докато минавахме. Ние ги поздравихме, а и те също ни поздравиха. Поспряха се за малко, обърнаха се към нас и ни поздравиха усмихнато.. След това просто си продължиха. Аз естествено не се поколебах и ги снимах:


    - Но ти.. се притесняваш, когато видиш мъж и жена да правят секс? (попита ме Селена даже учудено)
    - Хаха.. Ами, виж вие сте свикнали, но.. Неудобно ми е, да.. До някъде ми е и притеснено. Как да ти обясня, че аз не го намирам за нормално, но ще свикна. Обещал съм си, че ще свикна с вашите принципи..
    - Ах ти.. Няма нищо срамно или лошо в това.. Защо да ти е неудобно? Нищо срамно и нищо особено няма в секса.. Мъжът има пенис жената има вагина, сексът е нещо нормално.. Всеки има нужда от секс, също както има нужда да пишка и да яде.. Не мислиш ли?
    - Така е, той също е естествена нужда, но.. Просто не съм свикнал да го виждам с очите си пред мен..
    - Е да... Останалите хора се крият когато правят секс, което.. Е много глупаво и ненужно. Все едно да се криеш докато ядеш. Това е нещо от което тялото ти има нужда, не можем да крием нуждите си от останалите.. Все пак те имат същите нужди като нашите, няма защо да ги крием..
    А докато си говорим кое е нормално и кое не... Ходейки започнахме всички да наближаваме едни звуци.. Които съвсем не бяха нещо по-различно от.. отново секс. Усетих от къде идват, а след малко и видях. Точно до пътеката, по която ходехме- от дясната и страна, имаше една двойка, които явно нагона ги бе сварил набързо.. Наближавахме ги, а аз от далеч следях какво изобщо се случва. Щяхме да минем точно до тях. И когато вече ги наближихме, към тях се отвори една хубава гледка.. Момичето беше отгоре, а момчето, което беше отдолу така силно я пляскаше, че плясъците се чуваха доста на далеч в тихата гора.. И още докато бяхме срещу тях и ги гледахме казах на Селена:
    - Но това сякаш е някакво място за правене на секс...
    - Хах.. Не точно, просто за много двойки мястото е романтично и красиво, за това им се иска да го правят тук в гората.. Но да, тук много двойки правят секс, ще видиш може би натам още..
    - Амм.. ясно. (казах вътрешно подготвяйки се)
    Двойката, покрай която минавахме бяха млади, вероятно тийнове. Момчето обаче си беше добър ебач и чукаше много добре момичето. Беше отдолу, но я чукаше бързо и силно без да спира.. А стоейки върху него тя така сладко скимтеше и превиваше дори тялото си... Личеше, че и е много хубаво в момента.. А ние всички бавно минахме покрай тях- три надървени момчета и десетина голи момичета. Ние ги поздравихме, и те ни поздравиха. А девойката дето правеше секс едвам извади "здравейте" от задъханата си уста.. И точно преди да ги отминем тя започна да стене още по-силно.. Явно получаваше оргазъм, или може би след момент щеше да получи.. А в знак на оргазма и... Някой от момичетата от групата като я чуха да стене и видяха, че и става все по-хубаво, се обърнаха към тях и започнаха да им пляскат с ръце... А това, признавам, че не го очаквах. Те им се радваха, че им е хубаво доакто правят секс.. Разбира се аз не пропуснах да снимам:


    - (Селена) Еди е доста добър.. Видя ли колко хубаво и беше?
    - (Аз) Да.. беше и доста хубаво, усетих я..
    - Така е, той винаги прави много хубав секс с нея.. И.. Принципно той си е доста добър в секса, тя винаги му свършва в ръцете поне 2-3 пъти. Но той просто знае как да чука едно момиче.. (и не очаквах, но тя наистина каза чука - "fuck")
    - Taka e, видях го, че е добър.. (потвърдих примирено)

    СЛЕДВА ЧАСТ 31 >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:47

  16. #141
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 31 >>>

    И така, вървяхме все надолу по пътеката цялата група. А Селена отново ме заговори:
    - Видя ли, няма нищо срамно в това да видиш как някой прави секс..?
    - Ами... Ще ми трябва време да го приема и аз така.. Знаеш ли.. Веднъж в стаята докато спим едно момче и едно момиче правиха секс.. И..
    - И какво?
    - Ами нищо.. Просто ми беше за първи път да видя някой да прави секс пред мен.. А те се бяха развихрили доста и.. Си беше интересно.
    - Сигурно им е било доста хубаво за да се развихрят така.. Ще свикнеш. (каза ми гушкайки ме с едната ръка и опирайки главата си на рамото ми) Казах ти, секса си е една естествена нужда, не се крием когато го правим.. Ако се срамувахме нямаше да ходим голи, но да си облечен за да не те е срам от останалите е глупаво.. Няма какво да крием, ние сме жени а вие мъже.. Да, понякога докато сме голи се случва да се възбудим едни от други, все пак сме различни полове, но това също е нещо нормално, което се случва всеки ден.. Секса не е нищо срамно или неудобно за гледане.. Това е просто едно пъхане на пениса на мъжа във вагината на жената, няма нищо лошо или срамно от това..
    - От нещата дето ми говориш.. Вярвай ми, че почти не издържам вече.. Ти си толкова красиво момиче, вървиш до мен чисто гола и ми говориш за секс, вагини, пениси и пъхане... Още малко и ще откача, признавам ти.. (казах с лека насмешка)
    - Хахаха... Извинявай, не знаех, че ще е моя вината като откачиш..
    И докато си говорехме изневиделица зад едно дърво блесна поредната гледка.. А те понеже бяха тихи и явно тъкмо започваха, ги видяхме в последния момент. Имаше друга двойка - и минахме точно покрай тях. Мъжъж тъкмо наместваше пениса си заднешком на приятелката му.. И отново се поздравихме - те нас и ние тях. А аз пак снимах:


    - Ето видя ли пак? (попита ме Селена)
    - Какво по-точно? (отвърнах аз)
    - Че всичко е нормално.. Ние сме голи и те са голи. Това, че е пениса му е пъхнат в приятелката му не ги прави по-различни от нас за да се срамуваме от тях. Нали?
    - Да, съгласявам се с теб.. Аз просто трябва да свикна, не отричам морала и ценностите ви.. Просто трябва да свикна с тях.
    - Аз ти помагам.. (каза ми усмихнато Точно за това ти обяснявам как приемаме нещата ние. За да ги приемеш и ти така..
    - Благодаря ти.. Е да, все пак когато някой ми обяснява неща, които... са ми странни и не разбирам, неща, с които не съм свикнал, е по -добре...
    - Така е.. Знам.. За това го правя.
    - Просто всичките тези хора дето правят секс около нас.. Ние всички сме голи, аз надървен... Едвам издържам.. Трябваше ми поне да се изпразня за да успокоя страстите, че така не мога...
    - Казах ти, аз ще те изпразня, нека само поспрем. Боли ли те много?
    - Не, не много.. Просто е неприятно..
    - Ей сега, само нека спрем...
    А ушите ни отново дочуваха звуци от развихрена двойка в далечината.. Но тази... Тази бе доста развихрена. Чуваха се от далече, а всички започнахме да се оглеждаме от къде се чуват. И само след малко ги локализирахме. Не далеч от нас, на полянката, която ни беше от ляво имаше една двойка, доста, ама доста развихрени. Бяха се подготвили явно са секса и си бяха постлали едно синьо одеало, а върху него.. Се раздаваха колкото могат. И когато ги понаближихме, дори се поспряхме за да ги видим.. Всички намалихме темпото и се загледахме в тях. Жената стенеше и то много. Буквално викаше от удоволствие. А мъжът я чукаше с всичка сила.. Бързо и грубо.. В първия момент, когато ги видяхме той правеше секс с нея на задна.. Беше и отзад и я блъскаше доста силно и бързо.. А нашата група спря и почти всички се вторачиха в тях. Гледката просто си беше атрактивна, явно.. дори и за тях. Тогава попитах Селена:
    - Защо спряхме.. Всички ги гледаме.. Малко е сконфузно така, наистина..
    - Напротив, спряхме за да ги видим.. Всички им се радваме, за това ги гледаме. Ние нудистите рядко правим чак такъв груб и силен секс.. Но на тях явно им е много хубаво и за това го правят така. Момичетата искаха да поспрем за да погледат..
    - Но.. Според теб, едно две от момичетата дето са на 13-14, или двете момиченца дето са на 10.. Те разбират ли на какво се радват в момента?
    - Да, те от малки знаят какво е секс.. Защо да не разбират?
    - Добре, но... Виж я, ето там.. (и посочих) ..тя е клекнала и си играе с котката.. Това момиченце е на 10, а тук.. На 3 метра от нея тази двойка се скъсва от секс.. Ето.. Ето това.. Ето това са нещата, които не разбирам, разбираш ли ме.. Виж я, тя изобщо не осъзнава тези тук какво правят, играе си с.. котката на земята?!
    - Знаеш ли... Ти изобщо не ме слушаш, когато те убеждавам в това какви сме.. Аз те разбирам ти какво имаш в предвид, но ти мен не. Ние сме различни. И истински. Не крием нищо, тук при нас няма неща, от които да се срамуваме. Как да ти обясня, че сме естествени, непринудени, такива каквито ни е създала природата. Виж, ако не можеш да ме разбереш.. Няма проблеми, не искам да те натоварвам. Просто исках да ти помогна.
    - Не.. Не, ох.. Извинявай, аз прозвучах малко нервно, наистина.. Красавице, ще свикна, не ми обръщай внимание. Разбирам те, просто не мога да свикна... (казах хващайки я за рамото в знак на разбирателство)
    - Ах ти.. Ти си твърдоглав (каза усмихвайки ми се) Нека малко да ги погледат момичетата и ще продължим, ОК?
    - Ок, ще изчакаме..
    А мъжа продължаваше да блъска отзад приятелката си едва ли не със всичка сила.. А ние всички просто стояхме от страни и им се "радвахме". Аз естествено пак реших да снимам:


    Ноо.. Това си беше като порно на живо и то с професионалисти. Стоях и гледах и аз, и.... Оная ми работа изобщо не издържаше вече! Пред мен се разбиваха от секс и това си беше чисто порно.. пред мен. Ръката ми вече инстинктивно все към пениса ми клонеше.. Имах нужда поне да се пипна! И след още малко.. Не издържах. Хванах си го леко, просто си го държах.. След малко започнах леко и бавно да размърдвам.. Просто правех всичко инстинктивно.. И вече ръката си ми беше на пениса. Не можех да издържа просто.. А няколко от момичетата дори насядаха на земята, за да ги гледат.. Те просто ги гледаха широко усмихнати и с интерес.. "Радвайки" им се. Мен Селена ме видя, че си бях хванал пениса и ми каза:
    - Ето, няма нищо срамно да си хванеш пениса.. Нали? Твоето тяло го искаше и за това го направи, нали?
    - Да... Наистина просто не издържах.. (казах смеейки се)
    - Разбира се, искало ти се е и си го направил.. Когато човек е възбуден няма защо да го крие.. В момента и аз бих се пипнала, докато ги гледам и на мен ми се прииска.. И не ме е срам от теб или от другите. Защото това е естествено.
    И казвайки ми това още докато ме гледаше и ми говореше с едната си ръка разтърка между краката си 1-2 пъти..
    - Ах ти.. Наистина се пипна.. (казах смеейки се)

    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:48

  17. #142
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    Ах ти.. Наистина се пипна (казах смеейки се)
    - Ох да.. Стана ми хубаво и на мен.. Виж ги.. Виж колко им е хубаво! (каза тя и пусна надолу отново ръката си и пак разтърка)
    - Красавице.. Ако пак разтъркаш там предвиждам, че ще ти стане и на теб много хубаво.. (казах гледайки я хитро с широка усмивка)
    - О аз често се разтърквам там.. Особено сега като не правя секс.. Го правя често.. Ох клитора ми.. Ц-ц-ц... (визкликна докато отново пипаше с ръката между краката си)
    - Какво? ... (попитах недоразбрал)
    - Не.. Просто ми е толкова чувствителен, че като го пипна и откачам..
    - Ахх ти.. Имаш чувствителна вагина значи. (а тя задържа този път ръката си за по-дълго време там разтърквайки)
    - О да.. Такава ми е. Ето сега само както си натиснах леко клитора и.. Започна да ми става много хубаво така..
    - Ах ти сладуранка.. Как сладко мастурбираш.. (казах почти готов да и вкарам език.. едвам се сдържах)
    - Хах, и ти.. Харесва ми как си биеш чекии.. Само колко бързо го правиш на надървения ти пенис..
    А аз неусетно наистина бях вкарал някакво бързо темпо.. За което дори не бях усетил, че съм го направил докато си говорим с нея. Биех си чекии и то бързо, до нея.. Красавицата Селена, която бе сложила ръчичката си между краката и разтъркваше вече енергично.. А двамата стояхме и гледахме в двойката, която се разбиваше от секс, обградени от още 10-на голи момичета. С други думи, тази гледка не би могла да бъде описана...След малко мъжа, както и беше отзад и хвана краката, а тя си ги вдигна около него.. И продължи да я чука в същото темпо.


    А аз и Селена стояхме един до друг и мастурбирахме, гледайки ги. На всичкото отгоре забелязах, че няколко от момичетата също бяха пуснали ръчички между краката си- две от тези, които бяха седнали на земята и... Халина, русата красавица. Тя стоеше права, а лявата и ръчичка беше между краката и и... се пипаше бавно. Хенрик седеше на земята до момичетата и също мастурбираше.. А Ярослав и Клаудия се бяха прегърнали и се целуваха.. Изобщо.. На тази цялата местност тогава, въздухът беше изпълнен със секс, флуиди и много секс.. След още малко двойката, на която всички се радвахме смени пак позата. Тя му се качи отгоре и започна да го язди като откачена.. Беше и толкова хубаво, че буквално беше откачила отгоре му.. Стенеше постоянно и скимтеше..


    Селена, която беше до мен също започна да скимти.. Чух я и дори се обърнах към нея да я видя.. Беше разкрачила леко крачетата си и.. Стоейки права, вече с доста енергично темпо търкаше вагианта си отдолу.. В този момент ме погледна и ме попита:
    - ..аз вече съм доста възбудена да ти кажа.. Ами ти?
    - Амм.. мисля, че аз също.. (отвърнах уверено)
    - Правят много луд и хубав секс и.. Виж, това се предаде на всички ни...
    И само след малко те отново смениха позата.. Този път обаче легнаха на страни- той зад нея, а тя пред него. Тя разтвори крака, а той и го мушна отдолу.. Така, обърнати срещу нас, започнаха да стенат и двамата и да се чукат като откачени.. А в този миг всичко дето се случва между краката им така бе лъснало на преден план пред погледите ни, че.. Вече нямаше на къде да стане по-извратена ситуацията..


    Селена до мен стенеше също и я чувах доста добре.. Аз също продължавах да си бия чекии. А обръщайки се към останалите видях Ярослав и Клаудия.. След толкова целувки и прегръдки, те се бяха натъкмили на един голям камък насред групата и.. също се бяха решили да правят секс. В момента, в който се обърнах към тях, той и бе застанал отгоре, а тя тъкмо изчакваше да проникне в нея.. Вкара и го, тя изстена и.. започнаха и те.. Така вече всичко се превърна в едно огромно мазалище!


    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>
    Последно редактирано от LadyDi : 09-19-2014 на 06:48

  18. #143
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ >>>

    Тогава Селена ми каза:
    - Виж, Ярослав и Клаудия също ще правят секс.. Ах, браво на тях!
    - Да.. Има секс на всякъде около нас..
    - Охх как ми трябва секс и на мен.. (каза докато се търкаше енергично) Хайде дай ми аз да те изпразня, искаш ли?
    - Ммм.. Сега, така.. Пред тях ли?
    - Ами виж си пениса, след секунди ще избухне така или иначе..
    - Права си.. знам.
    - В момента бих ти го направила много хубаво.. Както съм възбудена и ми трябва секс.. А ти си момче, иска ми се да ти се порадвам поне като те изпразня.. (и казвайки това вече се бе приближила към мен и... говорейки ми ми го хвана леко с нежната си красива ръчичка)
    - Охх.. Чувството да ми го хванеш е страхотно, наистина.. (казах с облекчение)
    - Така ли? Не знаех, че ще се почувстваш така още щом те хвана.. (и казвайки ми това ме целуна по устните, а отдръпвайки се от тях ми ги близна леко с език) Така харесва ли ти? (ме попита биейки ми вече бързо чекии)
    - Ох.. Да, и то много.. Леле коло си добра... (казах вече почти присвил поглед) Но.. И ти не спираш да се търкаш себе си? (попитах я веднага щом я забелязах)
    - Ахам.. Все пак имам две ръце, едната ще помогне на теб, другата на мен..
    - Ах момичетата ни гледат.. (казах малко сконфузено) Искаш ли аз да ти помогна на теб? (попитах с надеждата, че ще ми даде)
    - Искаш ли? Хаха.. Давай тогава, ти ме пипай мен, аз теб.. Ще ми бъде още по-хубаво.. (и казвайки ми това аз естествено пуснах ръката си между краката и и я хванах за нежната мека вагинка, която вече беше и мокричка)
    Така с нея, стоейки един срещу друг... тя ми правеше чекии, а аз и търках енергично путето между краката.. Търках и клитора, но.. Не се сдържах и започнах да и я разтривам цялата от край до край.. А тя беше вече толкова мокра.. Докато ми биеше чикиите стоеше и гледаше само в пениса ми.. С интерес. А аз не се стърпях.. Пръстите ми на няколко пъти минаха през вече разтворената и нежна и мокра дупчица и.. Леко веднъж вкарах пръст в нея, тя не даде никаква реакция.. След това опитах пак, а на нея дори и хареса.. Видя се. И така изведнъж мушнах двата си пръста в нея, и започнах да я стимулирам отвътре.. Тя започна да стене още по-силно.. И това се случваше пред всички и пред две двойки, които в момента правеха секс. Селена обаче не издържа.. По едно време се приближи към мен, притисна тялото си към моето, прегърна ме с две ръце през врата и вдигна едното си бедро от страни на моето.. Така се разкрачи около мен и продължих да я стимулирам. Тя също не спираше да ме стимулира.. А след още малко.. Тя вирна и другото си бедро нагоре от възбуда и така ме обгърна и с двете си бедра разкрачена около мен, провисена на врата ми.. Аз щях да откача.. Не вадех ръката си от вагината и защото.. Ако я бях извадил тя щеше да се наклони към мен още повече и дупчицата и направо щеше да нацели пениса ми както се бе разкрачила около мен и се бе провисила на врата ми.. Но я усетих, че тя ще свърши.. Тя дори щеше да получи оргазъм така.. Стимулирах я само аз, а тя висеше на мен обгърнала ме с ръце и крака.. И получи оргазъм, мощен оргазъм.. Започна да крещи от кеф, а всички се обърнаха към нас.. Виждаше се, че не правим секс, а просто и помагам да свърши.. И когато останалите я чуха, че свършва.. Започнаха да и ръкопляскат.. А тя, към средата на оргазма си пусна едната си ръка от врата ми и с нея хвана моята ръка долу.. Спря ръката ми за момент докато я стимулирах и ми я дръпна от вагината си.. В този момент... Изведнъж.. Тя.. Започна да облива корема ми със пръски! Махна ръката ми за да може да се изпразни! За първи път виждах момиче, което да се изпразва толкова силно по време на оргазма си.. Пръскаше ме целия както ми висеше на врата разкрачена около мен.. Направи ме вир вода, а тялото и се гърчеше буквално.. от разтърсващ оргазъм, обгърнало моето.. Аз я бях прегърнал и я държах с двете си ръце... и в този момент се оказа, че няма нищо между вагината и и вкаменения ми пенис.. А тя конвулсираше разкрачена около мен.. Движенията на тялото и бяха резки и хаотични.. Беше ме стегнала като с менгеме с крачетата и ръцете и.. И ме притискаше към нея.. И в един момент с тежестта си и заради конвулсиите на тялото си.. Подскочи леко нагоре и.. Путката и се намести точно на пениса ми... Нямаше как, аз си бях извадил ръката от нея а тя се бе разкрачила около мен и путката и стоеше точно там, отпреде ми.. Шмугна ми се в нея на бързо, а... Тя продължаваше да свършва и да се гърчи.. И дори направи няколко движения с кръстчето си инстинктивно, усещайки, че в този момент във вътрешността на вагината си има вкаран пенис.. Стана и толкова хубаво, че сама си го завря на няколко пъти навътре.. Не можа да се сдържи.. Но след малко се отдръпна леко назад, погледна ме и ме целуна по устните бързо с влажен език.. Пусна едното си краче от мен, стъпи с него на земята.. И чак когато ме пусна с другото пениса ми тогава излезе от нея.. Наведе се веднага на бързо пред мен, хвана ми го и започна да ми го целува по главичката докато и ми биеше чекии. Целуна го веднъж, два пъти.. И по едно време вдигна поглед към мен и ми каза:
    - Ще ти го лапна, за да свършиш хубаво, искаш ли?
    - Преди малко ти се мушна в путката.. Не знам дали усети, но.. Ако искаш лапни ми го.. На мен ще ми хареса..
    - Знам, усетих.. Това не ми пречи.. Между другото чувството пениса ти да е вътре в мен е страхотно.. Пениса ти е чудесен за секс.. А и по време на оргазма ми.. Знаеш ли колко ми хареса като ми влезе на вътре...
    - Мисля, че да..
    А тя ми го налапа.. Толкова беше възбудена, че и се искаше да ми го налапа с устата си.. Никога не си бях представял, че нудистка ще ми прави свирки. А тя беше много добра.. Виждаше се, че малко ще издържа.. Дори не знаех дали като тръгна да се празня трябва да си го изкарам от устата и или ще ми даде да се изпразня вътре.. И точно в този миг докато се чудех, погледа ми се спря на.. Халина. Тази гола красавица стоеше права и гледаше точно в мен.. А ръката и бе между краката.. Още щом видях това, спермата ми изби. Първата ми пръска изхвръкна супер силно.. Усетих. А Селена дори и не помръдна, просто продължаваше да ме стимулира с ръка и с уста дори когато започнах да се изпразвам.. В устата и.. Празненето беше върховно, гледах в Халина.. Гледах надолу в Селена.. Бях на прага на изтрещяването докато устата на Селена се пълнеше директно от пениса ми.. Горкичката пое цялата ми сперма, а тя не беше малко... Изпразних се толкова добре. Тогава Селена се надигна към мен с поглед и ме попита с пълна със сперма уста:
    - Хубаво ли свърши?
    - Мале.. Просто.. Жестоко.. Наистина... Ти си страхотна..
    - Браво.. Напълни ми цялата уста.. Не мога да говоря. (каза като се засмя, и малко от спермата ми излезе из устата и и и потече)
    - Ами.. Мм.. (не знаех какво да и кажа)
    - Пениса ти е страхотен.. (каза това и неочаквано ми глътна спермата)
    - Ах ти... Леле.. Уникална си.. Изпи ми спермата ли?
    - Хаха.. Аз винаги си гълтам спермата на момчетата, не обичам да я плюя.. (засмя се доволно)

    И така.. Получих едно жестоко изпразване от красавицата Селена.. Беше страхотно.. Уникално! И то докато ме гледаше Халина.. А останалите.. Останалите все още правеха секс, а момичетата ги гледаха.

    СЛЕДВА ЧАСТ 32 >>>

  19. #144
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    ЗАБРАНЯВАМ качването на "илюстрации" към разказа!!!

    Да се счита за последно предупреждение. Ако видя само още една снимка, пребиваването на автора в този форум ще бъде незабавно прекратено.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  20. #145
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Много си зла, повечето снимки се водят художествена фотография, не говоря за тия с муш муш, в сайта на Candid спокойно са пуснали 12 годишни нудистки и никой не казва нищо.

  21. #146
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Тогава си стой в сайта на Candid.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  22. #147
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    По нашето законодателство е престъпление да се показват,притежават, разпространяват и прочие голи снимки на лица под 18 години, независимо в какъв контекст са снимани.
    В повечето държави ако снимките не са със сексуална насоченост не е престъпление.

    Което иронично превръща всички български семейства с голи снимки на бебетата им в престъпници.

  23. #148
    potrebitelskoime
    Guest
    Наеш ли кво пич, остави ги тия горе, ами направи една галериика в някой сайт за качване на снимки и който иска да му я даваш на ЛС, че видяло се е, даже тема с сумати гледания гледат да унищожат. Кажи кво мислиш за идеята?

  24. #149
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението

    Което иронично превръща всички български семейства с голи снимки на бебетата им в престъпници.
    Ама то тва си е престъпление, бе!

  25. #150
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от potrebitelskoime Виж мнението
    Наеш ли кво пич, остави ги тия горе, ами направи една галериика в някой сайт за качване на снимки и който иска да му я даваш на ЛС, че видяло се е, даже тема с сумати гледания гледат да унищожат. Кажи кво мислиш за идеята?
    Ще го измисля някак. Просто тук няма как да се качват, то се е видяло.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си