.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 188
  1. #151
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Тогава си стой в сайта на Candid.
    Щях, но ги питах за адреса на една 12 годишна и ме изгониха.

  2. #152
    Айде де, кво спря

  3. #153
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Щях, но ги питах за адреса на една 12 годишна и ме изгониха.
    Ами ти нали не харесваше малките ве, що ти е бил адреса и???

  4. #154
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 32>>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - http://dox.bg/files/dw?a=a19c2bf64b)

    И така.. Получих едно жестоко изпразване от красавицата Селена.. Беше страхотно.. Уникално! И то докато ме гледаше Халина.. А останалите.. Останалите все още правеха секс, а момичетата ги гледаха. И след около още 6-7 минути шоу най-накрая мъжът изкара пениса си от вагината на своята партньорка и изхвърли върху нея всичко каквото имаше от топките си.. И в този момент всички момичета, които гледаха до този момент започнаха да ръкопляскат и да викат "браво". Те им се радваха, те действително им се радваха.. Но трябваше да изчакаме и Ярослав и Клаудия да приключат секса си. Бяхме се събрали и приготвили отново за път, но просто ги изчаквахме да приключат. Стояхме близо до тях, и ги чакахме сякаш.. Ги чакаме да си доядат яденето, просто всичко изглеждаше толкова нормално.. Дори по едно време Клаудия се надигна леко и се обърна към групата и каза усмихната нещо на полски.. Другите и отвърнаха. Но понеже не разбрах какво беше за това попитах Селена:
    - Какво ни каза?
    - Каза, че след малко ще приключат, само да се изпразни Ярослав и ще тръгваме..
    - А вие какво и казахте?
    - Да не се притесняват и да си правят секса хубаво.. И, че ще ги изчакаме..
    Хубаво беше, че намирах винаги по някой преводач, който да ми превежда какво се говори.. И така, понеже за тях тези неща бяха съвсем нормални, просто ги изчакахме. Не чакахме много, може би около 10-на минути и забелязах, че Ярослав е на път да свърши. Още някои от момичетата също го забелязаха и се загледаха в тях. Други пък изобщо и не обърхана внимание и просто ги чакаха. Но в случая интересното беше, че Ярослав нито забави темпото преди да свърши, нито нищо... Преди финалния си момент той забърза темпото още повече, а аз очаквах, че в един момент ще се отдръпне от нея и ще и се изпразни някъде.. Но грешах, той продължаваше да чука Клаудия все по-бързо.. В един момент се зачудих как в този момент издържа толкова много и с такова темпо.. Но не след дълго, той забави темпото, след това спря и се отдръпна от нея.. А изваждайки пениса си от влагалището и видях как след него се стекоха струйки сперма от дупчицата и.. Той се беше изпразнил вътре в нея! Това също беше едно от нещата, които много ме учудиха.. И не се стърпях да изкоментирам пред Селена.. Дори я прекъснах както си говореше с едно от момичетата:
    - Видя ли.. Видя ли го къде и свърши? (попитах учудено)
    - Какво.. Кой къде е.. Какво е станало?
    - Той.. Ярослав си се изпразни в.. вътре, в Клаудия докато правеше секс.. Сега накрая, видях, че свърши вътре..
    - Хаха.. Но какво ти става? (погледна ме подозрително дори) Защо реагираш така? Правеха секс, нормално е да и свърши някъде, какво значение има къде.. Не се притеснявай, може би взима противозачатъчни, така са свикнали да го правят може би. Не знам защо така реагираш, хей.. Отпусни се вече, не може на всяко нещо така учудено да реагираш, нали?
    - Ами.. Просто исках да.. Ти споделя какво видях и.. Но си права, може би така са свикнали..
    И така там на това място всичко приключи. След това поехме отново напред по пътеката към другата група. А момичетата честно казано си останаха много разгорещени.. До една. Усещаше се, а и им личеше. На няколк опъти им ставах свидетел и на лигавщините - една друга се бутаха, лигавеха се, пляскаха се по дупетата вървейки и куп други лигавщини в тоя стил.. Просто си се бяха разгонили и то стабилно след всичко случило се. И така.. вървейки напред не се натъкнахме на повече секс двойки в гората. Пътят ни беше чист. Скоро излязохме на една обширна местност, където срещнахме другата група. След като ни видяха, обърнаха се към нас и всички те ни поздравиха. Приеха ни да поседнем при тях, но така или иначе нямаше место за всички нас.. Насядахме кой където намери около тях. Имаше сладки, от които ни черпиха, пихме кои кафе, кои безалкохолно.. А те също бяха доста, може би повече от 30-35 души. Аз реших да свърша и малко работа и да щракна някои от тях с апарата си. Поогледах се и първите, които реших да снимам бяха едно семейство - баща и дъщеря и другият до колкото разбрах беше някакъв вуйчо.. Бяха си разпънали няколко палатки край тях. Бяха си превърнали местността буквално в голям удобен лагер. Зърнах едно момче, което излизаше от палатката си и реших да го щракна и него.. Не за друго, ами.. Имаше наистина много силна непринудена ерекция в момента и ми се виждаше някак атрактивен в този момент. Приближих се към него, попитах го дали иска да го снимам, той отвърна с усмивка положително и застана да го снимам. Вътре в палатката му нямаше никой, тъй че ми беше ясно, че ерекцията му се е получила от самосебе си.. Също както се получаваше много често и при мен.. След това видях, че някои от децата играеха на дарц точно зад палатката на момчето. Бяха си маркирали мишени на едно обемисто дърво и целеха в него. Реших, че ще е добре да снимам и тях за журнала. А секунда след като видяха, че им обърнах внимание, пожелаха да им направя още една снимка.. И към снимката даже се присламчи бащата на едно от момичетата и сестрата на друго момиче.
    И след още малко висене там при тях, потеглихме обратно към нашата група. И незнайно как и защо, но на връщане през гората не попаднахме на нито една секс двойка.. След като пристигнахме при нашата група, видяхме, че всички се приготвят за връщане към вилата. Беше станало време да се прибираме.

    Така завърши една откачена и даже извратена разходка в гората. Разходка, която няма да мога да забравя никога.

    СЛЕДВА ЧАСТ 33 >>

  5. #155
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от malkatavili99 Виж мнението
    Ами ти нали не харесваше малките ве, що ти е бил адреса и???
    Имаше рожден ден и исках да и пратя подарък.

  6. #156
    Хубаво е от време на време да ти припомням да не спираш с тая тема щото някой хора я следят

  7. #157
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Инфо от автора:Част 32 (със снимковия материял), която беше качена в dox.bg е изтрита, понеже не знаех, че файловете там се трият автоматично след 1 седмица. В момента е качена тук - http://www.filedropper.com/32_3
    Скоро ще кача всички части написани до момента със снимковия материял някъде и ще оповестя тук.

    ЧАСТ 33 >>>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ -http://www.filedropper.com/33_5)

    Така завърши една откачена и даже извратена разходка в гората. Разходка, която няма да мога да забравя никога. А ние, си се прибрахме тихо и мирно в къщата. Всеки си стовари нещата в стаята, а малко след това пред банята се получи опашка. Всеки искаше да се изкъпе. И понеже батерията на душа имаше опцията да тече вода хем през слушалката, хем през душа, някои влизаха по двама на веднъж да се къпят, за да стане по-бързо. Аз обаче нямах толкова голям зор за банята, така че реших да ги изчакам. В един момент обаче настана една цяла суматоха за банята.. Особено момичетата, вдигнаха едва ли не врява, че тези дето се къпят се бавят много.. Някои от тях дори започнаха да излизат и да ходят да се къпят по другите стаи. На мен ми стана хем смешно, хем интересно. Станах и отидох до коридора за да погледна от любопитство тези дето излизаха на къде отиваха.. И когато си подадох главата от коридора, ми стана още по-смешно.. Масово момичета и жени щъкаха по коридора с кърпи и хавлии от стая на стая за да търсят къде има по-свободна баня. На някои от момчетата това също им стана смешно и започнаха да коментират и да се подхилкват. Аз реших, че това ще е забавно да се заснеме, взех апарата си и излязох в коридора за да заснема смешната суматоха в стил "баня паник". Точно в съседната стая имаше даже малко по-голяма опашка пред банята от тази в нашата стая. Банята им дори стоеше отворена, а пред вратата чакаха момичета наредени, сякаш като на касата в Карфур. Погледнах какво се случва в самата баня, тя така или иначе беше отворена.. И не две, ами три момичета се къпеха на веднъж.

    Беше много забавно и комично. Някои нервничеха, а аз почти се сдържах да не се изхиля като някой дебил. Реших направо да пообиколя близките стаи наред и да заснема комедията на всяка от баните. И така, в другата стая беше малко по-добра ситуацията- имаше само 5 момичета чакащи пред вратата, а под душа едва две девойки. Щракнах ги и тях, а те ме усетиха, че ми е смешно и дори те се засмяха.

    В другата стая в банята пак бяха трима. Този път обаче - две момичета и едно момче. Тъкмо бяха влезли в банята, понеже видях, че още не се бяха намокрили дори. А още по-комичното при тях беше, че в тази баня нямаше душ, а само една слушалка. И с една единствена слушалка се обливаха и тримата в опит да се изкъпят по-бързо.. Едната девойка я беше хванала и енергично пръскаше хем нея си, хем момчето хем другото момиче.. А в това нелепо положение пред вратата изнервени ги чакаха още поне 7 момичета. И точно когато насочих апарата към тях за да ги снимам, те се усетиха, че ситуацията им е наистина трагикомична и като ги напуши и тях смях... Започнаха и те сами да се надсмиват над собствената си комедия. На момчето обаче хич не му беше смешно, явно двете девойки го бяха изнервили достатъчно.. И докато те се хилеха той само мърмореше под нос и личеше, че ситуацията в която беше поставен му беше доволно досадна. А горкия така се беше вдървил от двете поставен на тясно между тях... А те просто се шегуваха едва ли не с него, понеже неспирно му подмятаха някакви дразнещи коментарчета под формата на шеги, докато той отчаяно се опитваше да се докопа до струята с вода..

    И с всяка следваща стая явно ставаше все по-забавно. С интерес очаквах да разбера какво се случва и в другите стаи. Влязох в поредната и в интерес на истината там имаше само три момичета чакащи пред вратата.. И други три, които вече се къпеха. В банята там имаше вана и душ, които бяха отделно. Под душа имаше една девойка, която тъкмо излизаше, а във ваната за да стане по-бързо - две момичета на веднъж. И аз пък такъв късмет ударих, че ги сварих точно когато си помагаха... в хигиенизирането. В първия момент гледката ми се стори много.. атрактивна, но веднага след това забелязах, че не е това, което си мисля. Едната си бе разтворила краката пред другата във ваната, а другата.. Със самобръсначка "Жилет" в ръка и помагаше да си избръсне окосмяването от долната страна на вагината и при дупето. Стана ми интересно и.. Честно казано в мъжкото ми подсъзнание това стоеше доста еротично. Но докато ги гледах, за тях това си беше нормална женска процедура, между приятелки.

    От тази гледка обаче.. Оная ми работа пак се събуди и.. Започна да тръгва нагоре. Реших да изляза от банята им, за да не си помислят, че стоя и нарочно ги гледам за да се дървя.. И излизайки от стаята им, видях в коридора масово преселение на жени и момичета с кърпи и хавлии в ръка, надолу по стълбите. Спрях едно от момичетата и я попитах къде отиват всички, а тя ми отговори, че някой е дал идеята за душовете в басейна на подземния етаж.. Реших, че ще е интересно да отида и да видя каква опашка ще се образува и там.. Но слизайки видях, че там наистина имаше достатъчен брой душове за всички. "О, какво щастие!" - се четеше по лицата на всички момичета и жени. Най-накрая всички се къпеха доволни, че са си намерили свободна баня с душ.

    А аз в един момент се почувствах като риба в океан.. Гол и вече почти стабилно надървен.. Сред толкова голи къпещи се сапунисани момичета.. И изведнъж в през ума ми мина една мислъл, бърза като светкавица, но много вярна - "трябва ми секс.. не съм правил истински секс вече толкова време...". Гледах момичетата и.. Наистина, осъзнавах, че ми трябва хубав, пълноценен секс с момиче.. Секс, в който да я изчукам от началото до края както си трябва.. Секс който да е дълъг и пълноценен, и в който накрая да се удволетворя свободно като мъж във вагината и. Имах огромна нужда от това, най-накрая..

    СЛЕДВА ЧАСТ 34 >>>

  8. #158
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    @Div4uk не е мъчи с линкове, а на тяхното място направо слагай снимките в .rtf файла

    http://www.prikachi.com/images/54/7722054j.jpg

  9. #159
    И още един добър съвет е просто направи един файл за всичките части. Така читател, който иска да се запознае с разказа ще може да изтегли просто един файл. Чудя се само ако се сложат всичките снимки в документа дали няма да стане прекалено голям обаче.

  10. #160
    zdr 6te ima li podaljenei na temata

  11. #161
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 34 >>>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - http://www.filedropper.com/34_1 )

    <<< В БАНЯТА >>>

    Секс ... Имах огромна нужда от това, най-накрая. Обмислях това, но.. Колкото и да го мислех не намирах вариант, в който да правя секс с някое от тези момичета. Да, знаех, че и на всички тях им се искаше понеже имаше само едно седмично момиче, на което бе позволено да прави секс.. но не и на мен с нея. А и не смеех да направя нищо такова зад гърба на Мария, понеже ако се разбереше, може би.. щях да бъда изгонен, или нещо от сорта. А трудно издържах, аз бях момче, което реве за секс вече, а около мен бе мазало от чисто голи момичета - всеки ден, всяка минута и всеки час. Единственият ми шанс, в който можех да направя нещо с някоя от тях, бе Мария да даде разрешението си за това. Но това съвсем не зависеше от мен и моето мнение и нямаше как да си го поискам сам. Аз по никакъв начин нямаше как да се меся в техния ред и дисциплина. Единствения вариант бе в случая самите момичета, да поискат това от нея. Така стигнах до мисълта, че трябва да ги подканя, да ги подтикна да говорят с нея по въпроса. Понеже наистина имаше доста от тях, които също имаха голяма нужда от секс. Чакайки да дойде реда им да станат седмично момиче те също не издържаха. Но не е в стила ми да съм от типовете, които имат подли планове и подкопават нечии нареждания тайно, но.. Трябваше да го направя и да ги подтикна.. Не исках да правя преврат или бунт срещу правилата.. Просто ми се щеше да ги подтикна да говорят мирно и тихо с нея, а тя.. Тя бе наистина мирна, винаги усмихната и умна жена, и знаех, че ще даде разумно решение на искането им. Като за начало обаче трябваше да се изкъпя първо. Това обаче трябваше да стане в нашата баня горе, понеже там ми бяха кърпата и принадлежностите. Изключих апарата си и се насочих натам. Ходейки нагоре пениса ми се бе вдървил сериозно и отказваше да спадне.. Тези момичета долу сериозно ми бяха повлияли на съзнанието. И винаги ми беше интересно, когато ходех надървен сред къщата как ме зяпаха момичетата. Повечето от тях ме поглеждаха и ми се усмихваха сладко.. Когато се качих горе в стаята забелязах, че все още имаше две момичета, които чакаха за банята. Трябваше да изчакам и аз заедно с тях. И точно докато все още се чудех колко ли ще е чакането, из банята се подадоха две изкъпани момичета, които излязоха. А ние бяхме трима. И точно докато се чудех, дали ще има място за трима на мястото на двама, момичетата, с които чаках ме подканиха да влизам и аз. Вътре имаше едно момиче във ваната и естествено два свободни душа. Двете момичета се настаниха точно под тях. А аз... недоразбирайки къде точно ще се къпя и защо изобщо ме подканиха да вляза.. стоях първите секунди и гледах тъпо премигвайки. В този момент едното момиче ме забеляза и ми направи жест с ръка да дойда при нея. Настрои душа така, че да тече вода хем от душа и хем от слушалката и ми я подаде на мен усмихнато. Благодарих и.. все пак. Започнах да се обливам с вода и да се къпя, а девойката правеше същото точно до мен. В първите моменти след като застанах до нея на няколко пъти ме загледа в пениса и се усмихна, без нищо да каже. А от погледа и.. ми се вкамени още повече положението. Тя беше много, ама много красива! Беше такава мацка с такова атрактивно тяло, че.. Там под душа, мокра и насапунисана, исках.. исках да увековеча тази гледка, исках да я снимам така както я виждам на момента и да запазя този красив миг. И както бях мокър вече оставих слушалката излязох от банята и грабнах апарата от стаята. Влязох с него в банята обратно и и казах: "Трябва да те снимам.. Толкова си красива и секси тук под душа, че ще загубя много ако не те снимам, наистина.." А тя, гледайки ме с изненадана усмивка отвърна: "Ахх.. Благодаря ти.. Толкова си мил.. Няма проблеми, снимай ме щом ти харесвам така.." И я снимах.



    Оставих след това апарата в стаята обратно и се върнах при нея. Трябваше да я заговоря.. и я попитах:
    - На колко години си ако не е тайна?
    - 17, защо?
    - Страшно красива си.. Гърдите ти са прелестни, не съм виждал момиче на 17 с такива страхотни гърди.. Толкова си секси..
    - Благодаря ти. Не знам какво да кажа.. Ти също си красив и.. имаш какво да покажеш. Пениса ти е направо.. (смеейки се)
    - Какво.. Какъв е?
    - Само за секс.. Така привлича като ти е надървен, че.. Много ти е хубав.
    - Хахах.. Ти сериозно ли.. чак пък толкова?
    - Да.. наистина. Само като те гледам.. Готов си да скъсаш някое момиче от секс хей така, както си стоиш..
    - Това... честно казано е така, да. Ужасно много ми се прави секс вече.. Честно казано с нетърпение чакам да си тръгна от тук точно заради това. Имам голяма нужда вече..
    - (прекъсвайки ме) Охх.. горкия.. (хващайки ме за ръката). Знаеш ли.. Не само при теб е така, на всички момичета ни се прави. На мен също, и то много...
    - (прекъсвайки я) ..Трябва да говорите с Мария.
    - Но.. Какво искаш да и кажем?
    - Не.. Не аз искам нещо да и кажете, нищо конкретно. Просто.. Трябва да измисли нещо тя, защото.. Това е мъчително, всички имат нужда от секс. Някои от момичетата до колкото разбрах не са го правили по 2-3 седмици. Това е... Дори не знам как издържате.
    - Мастурбираме, повечето мастурбираме нощем..
    - Хах, така ли? Не съм ви виждал. (учудено казах)
    - Така е.. повечето го правим нощем, иначе не издържаме. Но вече не можем без секс.. Ти си прав, трябва да се поговори с Мария. Трябва.. Още днес ще се разберем с момичетата..
    - Опитайте, да. Само моля ви.. не искам да споменаваш, че аз съм дал идеята.. Моля те!
    - О не, не.. Знам, не се притеснявай, ти искаш да помогнеш просто.. Ние трябва да говорим с нея така или иначе, ти нямаш нищо общо с това.
    - Благодаря ти..
    Така продължихме да се къпем говорейки си. Бях доволен, че най-накрая дадох тази идея, и че щяха да говорят с Мария по въпроса. И докато се къпехме.. Както тя бе сапунисана докато разтъркваше сапуна по тялото си.. Естествено трябваше да мине и отдолу между краката си за да подмие и там.. И когато ръката и разтърка там, тя издаде един тих звук.. който обаче чух. Инстинктивно се обърнах към нея и я погледнах. Тя също погледна в мен. И още нищо не бях продумал и тя каза:
    - ..Трябва ми секс. Просто съм толкова чувствителна вече, че.. Както се пипна и..
    - Пипна си клитора ли?
    - Да.. Няма как трябва да се измия и там.
    Беше ужасно чувствителна, щом от едно докосване от саматя нея изсумтя.. А след няколко минути докато се изплаквах вече да излизам, тя ме подбутна и насочи погледа ми към другото момиче под другия душ.. И.. Честно казано в първия момент дори не повярвах на очите си, но.. Другата мацка, стоеше под душа и както се къпеше.. Видях как едната и ръка приплаквайки вагината и отдолу, правеше и нещо друго.. И след още няколко секунди се видя, на къде отиваха нещата. Виждаше се, че това, което правеше ръката и отдолу и харесваше. Чисто голо момиче срещу мен стоеше и мастурбираше, а аз бях толкова надървен, че ми идеше да отида и на момента да я съсипя от секс.

    Така тя се поразтърка долу енергично за около минута две и след това спря. Погледна в нас и се усмихна, без нищо повече да каже.

    СЛЕДВА ЧАСТ 35 >>>

  12. #162
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 35 >>>


    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ -
    http://www.filedropper.com/35_3)


    <<< ВСИЧКИ НА ЕДНО МЯСТО >>>


    ...Така тя се поразтърка долу енергично за около минута две и след това спря. Погледна в нас и се усмихна, без нищо повече да каже. Аз така или иначе вече бях готов, изкъпан. Щеше ми се да поостана още малко с двете мацки, но.. Щеше да е нелепо просто да стоя при тях, да се дървя, да ги зяпам и да се правя, че се къпя.. Поизсуших се с кърпата, грабнах нещата си и влязох в стаята обратно. Друго си беше чувството да си чист и изкъпан - мислех си. Само дето пениса ми отказваше да спадне все още и се ходех надървен из стаята към леглото си. Е, поне не бях единствения надървен в тази стая. Като се поогледах, имаше поне 2-3 момчета точно в този момент, които също бяха надървени.. Което ме успокои до някъде.

    Но оглеждайки момичетата.. Просто нямаше как да спра да се дървя. Вече откачах, исках толкова много да правя секс.. А в стаята точно тогава бяха почти всички от момичетата, не можех да спра да гледам в тях, всички бяха толкова примамливи, толкога голи, фриволни, невинно съблечени.. Вече почти не издържах, очите ми шареха ли шареха.. Усещах голямо напрежение в пениса си сред всички тях.. А те, със своето нормално поведение просто присъстваха там, всяка от тях се занимаваше със нещо съвсем нормално, други просто си разговаряха, трети си лежаха и почиваха.. Чисто голи, пред лицето ми, със своето така нормално поведение.. Бях жаден, потопен в море, от което не ми се позволяваше да пия. Грабнах апарата си... Трябваше да ги снимам, исках да ги снимам за да увековеча това тяхно така фриволно, тихо и нормално поведение, което скрито в мен палеше пожар, който вместо да утихне се разгаряше, гореше неспирно и напираше, незнайно до къде. Снимах момичето срещу мен, което се бе подпряло на фотьойла и тихичко си говореше с нейната приятелка, която бе на дивана до нея..

    Тази стойка.. Съвсем спокойно си се бе опряла на фотьойла, за да си говорят.. Но тялото, извивките и, начина по който бе застанала караха сърцето ми да изхвръкне. В ъгъла на един фотьойл седеше друго момиче. Просто си почиваше. Около нея никой нямаше, а тя просто си седеше. Беше замислена. Дори докато я снимах стоеше замислена. Застанах пред нея и я щракнах. По лицето в този момент се показа бегла, съвсем недоловима бърза усмивка, а после пак остана замислена. А начинът, по който беше седнала... Беше така, както да ме побърка. Вероятно така и беше по-удобно, но срещу всички беше седнала с качени крачета отгоре, върху подлакътниците на фотьойла. Седеше така, без да помръдва, замислена, докато и е удобно там, в ъгъла на този фотьойл. Просто си седеше срещу всички... Срещу мен, който бях надървен, срещу останалите момчета, надървени и ненадървени и срещу всичките други голи момичета в стаята ни..

    След това снимах друго - 15-годишно момиче, което бе достойно за титлата "кралица на красотата". Беше застанала на компютъра, нещо си разглеждаше. И понеже явно на бързо искаше да види нещо, явно я бе домързяло да завърти стола и да седне както трябва на него.. Затова просто се бе качила на него набързо и бе завряла нослето в монитора.. Трябваше да я снимам и нея. Извивките на тялото и, които бе показала в този момент бяха несравними. Огледах я отстрани, огледах я и точно отзад.. И нямаше равна. Затова я снимах и нея.

    Но снимах и дупето и точно отзад.. И то без да разбере, на бързо.. и леко скришно..

    А след това и друго, прекрасно създание, което бе седнало на канапето срещу телевизора впечатли съзнанието ми. Тя седеше почивайки си малко след като се бе изкъпала. И точно след като приятелката и, с която тъкмо си говореха бе станала от там, аз се насочих към нея, за да я снимам. Седеше фриволно, мирно и отпочивайки си на диванчето с разтворени на страни крачета, точно както би седнало някое момче - удобно в поза в стил "мързеливо ми е". И я беше толкова размързяло горката, че почти не забеляза, че ще я снимам.. Разбра това едва след като светна светкавицата на апарата ми..

    А имаше уникално красива путка.. Която бе изложила просто хей така пред погледа на всички там.. При това не издържах.. И още докато бях пред нея и и казах:
    - Знаеш ли... Имаш.. Страхотно красива.. Наистина прекрасна ти е!
    - Амм.. Какво?? (каза недоразбирайки ме в първия момент)
    - Пут... (щях да го кажа вулгарно за малко) Вагината ти, прекрасна е.. Наистина прелестно красива..
    - Ахх.. (засмя се заради това, че се обърках) Благодаря ти..
    - (продължих прекъсвайки я дори) С тази красива п.. мм вагина.. Трябва.. Трябва да и даваш много секс.. Ако ти бях приятел сигурно щях да.. ( и тук забих вече)
    - Хахаха.. Хейиии, ти си бил много лъскателен.. Стига, не съм най-красивата от тук, виж и другите момичета, те също са красиви.
    - Да.. Всички сте красиви, и честно казано едвам издържам вече сред вас..
    - Ех.. Не си свикнал още, ще свикнеш и няма да ти прави впечатление.. Просто сме голи, такива сме, каквито трябва да сме, нищо особено.. Не се впечатлявай чак така.
    - Красавица сладка... (отговорих тихо.. и кратко, поне 5 секунди след последната и дума, гледайки я през това време в красивите и сладки очи)

    В този момент се отвори вратата на стаята и... влезе Мария - с още някакъв човек и някаква дама, като те двамата бяха с дрехи. Всички вперихме учудено поглед изведнъж в тях и буквално замлъкнахме. Мария ни видя, че се учудихме и в този момент на лицето и се появи усмивка. А усмивката и веднага ни показа, че най-вероятно всичко е наред. Направи жест да се съберем при нея. Тогава всеки стана и се приближи към нея, дамата и мъжа. Мълчахме, и бяхме в очакване да видим какво се случва.. Едва когато всички се събрахме около нея, Мария заговори:
    - Мили деца.. Това са госпожа Елисън и господин Уоутън. Нека ги приветстваме с добре дошли...?
    - "Добре дошли".. (отговорихме всички почти в един глас)
    - Те са ръководители на американската компания "Уестърн Шуър Стандартс", която се занимава с производството на средства и медикаменти за безопасен секс. (и след тези и думи всички почти се вцепенихме) Спокойно, спокойно.. Усещам, че се притеснявате, всичко е наред.. Добре... хайде сега наистина спокойно, и седнете всички за да обясня.. (и всички насядахме групово по леглата, а тя продължи) Тук са при нас, защото търсят съдействие от нас. Понеже тук сме големи групи от хора - мъже и жени, те търсят точно това. При нас са за да им съдействаме за развитието.. по-точно тестването на нов техен продукт, който може да бъде пуснат скоро на пазара. А това ще зависи от вас в случая. Става въпрос за нов модел презервативи, които разработва тяхната компания. Те са 4 модела и от нас зависи дали ще бъдат одобрени, дали ще продължи разработката им за да се доосъвършенстват или директно ще бъдат пуснати за продажба.. В случая госпожа Елисън и господин Уоутън са тук за да ни помолят за съдействие - те предлагат ние.. Тоест вие, да тествате техния продукт, за да се проверят качествата му и най-вече - държат да видят каква ще е вашата преценка и мнение за него. В момента два от моделите са раздадени при възрастните за тестове - те приеха. Там ще протече програма, под която ще се тестват, има начини по които ще бъдат описани качествата, тези неща ще се следят и записват от госпожа Елисън и господин Уоутън. В момента те са тук за да попитат и вас, дали ще приемете да тествате техния продукт. Принципно програмата се извършва на две нива - при възрастни и при тийнейджъри. Както знаете 50% от правещите секс от населението сте именно тийнейджърите, за това тестът трябва да бъде извършен и с по-млади, като вас. Ако приемете да помогнете за тестовете на продукта, госпожа Елисън и господин Уоутън са обещали на всеки, който участва в теста награда от 300 долара, като заплащане. Всеки, който се съгласи от вас, ще мине преди това през кратък медицински тест и след това ще подпише договор изготвен от името на компанията им, в който ще се подпише, че дава съгласието си да тества техния продукт. И така.. Деца, от вас зависи дали искате да съдействаме на госпожа Елисън и господин Уоутън от Уестърн Шуър Стандартс...?

    СЛЕДВА ЧАСТ 36 >>

  13. #163
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 36 >>>

    ( В ТАЗИ ЧАСТ НЯМА СНИМКИ, НО ВСЕ ПАК ФАЙЛА Е ТУК - http://www.filedropper.com/36_5 )


    << ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА МИЛИОНИ >>


    - ...И така.. Деца, от вас зависи дали искате да съдействаме на госпожа Елисън и господин Уоутън от Уестърн Шуър Стандартс...?
    И след този въпрос на Мария, всички замлъкнахме, никой не знаеше какво да отговори. За няколко секунди настана една сконфузна тишина, а след още малко, едно от момичетата се престраши и проговори първа:
    - Но.. Как точно трябва.. Може ли малко по-подробно да ни се обясни как точно се очаква от нас да.. тестваме тези презервативи?
    - Добър въпрос. (отговори уверено господин Уоутън) -Общо взето, ще ви бъдат раздадени определен брой разработки на моделите презервативи.. Ще се раздадат на момчетата тоест. Те ще трябва да си ги сложат на пенисите, като ще се следи и този процес - дали е удобно слагането, дали са прекалено тесни или широки, общо взето ще се следи и записва всяко едно нещо от самото начало, което се случва веднага след изваждането на презерватива от опаковката му. След слагането на презерватива, момчетата ще трябва да го намажат по продължението му със специален лубрикант, който ще предоставим. След това, идва ред на ролята на момичетата - докато момчетата слагат презервативите на пенисите си, момичетата ще имат за задача да поставят от предварително подготвения за тях лубрикант във влагалищата си. След това теста ще започне - пред всяко момче със сложен на пениса презерватив ще има едно момиче, което ще трябва да легне по гръб пред него и да разтвори бедрата си в страни така, че да може момчето с презерватива лесно и удобно да проникне във вагината и. Проникването ще е лесно и приятно и за двамата, благодарение на предварителната подготовка със специалните лубриканти. От там нататък по определен начин ще следим за качествата или недостатъците на презерватива. През това време ще ви разпитваме и ще записваме нужните ни данни, които ще черпим от вас - както от момчетата така и от момичетата, по време на тестовете с проникването.
    - Значи.. ще трябва да правим секс.. с презервативите ви, за да ги тестваме? (попита друго любопитно момиче)
    - Не вижте.. Това не е точно секс (започна да разяснява госпожа Елисън). Това е по-скоро тест, който ще извършим чрез вас. Да, прави се по този начин, по който правите и секс.. Поне тези от вас, които правят секс, понеже виждам, че има и по-малки тук които може би не правят все още.. Но общо взето това е тест, при който ще се следят качествата на продукта. Ще следим как се чувствате, какво усещате, как усещате презерватива, как усещате половия орган на партньора си през презерватива и други неща. Общо взето.. момчетата ще трябва да правят прониквания във вагините на момичетата с презервативите, което да.. принципно е секс.. но ще е за кратко и по определен начин, така че да можем да запишем нещата, които ще са ни нужни. Приемете го не като секс, а като тест.. Всякакви въпроси, които имате питайте сега, за да ви обясним подробно каквото ви интересува.
    - А какво.. Ако например.. (запита едно от момчетата леко притеснявайки се)
    - Кажи, не се притеснявай? (усмихнато и приятелски го попита госпожа Елисън)
    - Ами.. (продължи момчето) Ако например по време на.. Теста.. Някое от момчетата не издържи и.. В смисъл без да иска ако се...
    - Ако еякулира инцидентно ли? (помогна му тя) Не, това не е голям проблем.. По-скоро не е желателно, но все пак дори и да се случи не е проблемно. Вие сте малки, млади.. Момчета сте.. Знаем, че при по-младите момчета сдържането на изпразването е трудна работа, често когато възбудата ви удари тестисите ви не удържат и изкарват спермата на момента.. Знаем всичко това, все пак в нашата компания е нужно да се занимаваме и с тези неща преди всичко - човешката анатомия, за да успеем да направим удобен продукт за човека. Знаем това за вас момчетата.. На тази възраст в пубертета изпразването при вас е доста често, тестисите ви са способни да възпроизведат сперма за до 5-6 изпразвания на ден.. За това имате и нужда да го правите често. Опитайте се все пак да извършите теста до край, а ако все пак се случи ненадейно.. Не е голям проблем.. Все пак сте млади момчета.. Други въпроси, питайте?
    - Ако.. Същото се случи с някое от момичетата.. (попита една девойка от съседното легло) В смисъл ако някоя от нас.. получи без да иска оргазъм по време на теста? (и след въпроса и повечето от момичетата се захилиха)
    - Ами.. (замисли се госпожа Елисън) Едва ли някоя от вас ще получи оргазъм, защото.. Това е по-скоро тест, не здрав секс.. (момичетата тук пак се захилиха) ..не мисля, че ще успеете момичета да се възбудите чак до толкова, и то за кратко.. Все пак и аз съм жена и съм на ясно със женския оргазъм, но.. Но, вижте, при вас момичетата това не би било проблем, просто момчето ще ви изчака в този момент и след това ако е възможно ще се продължи теста. Не очаквам от някоя от вас да получи така лесно оргазъм, но.. Не се притеснявайте, както казах вие сте малки, деца сте, при вас тези неща са нормални. Не се притеснявайте.. Питайте друго каквото ви интересува?
    - Колко време ще трае един тест? (попита друго от момичетата)
    - Не повече от 10 минути. Нещата, които ни трябват да съберем от теста са ясно и кратко формулирани, така, че няма да отнеме много време, затова 10 минути са достатъчни и приключвате.
    - Ние ли ще трябва да си избираме кой с кого да бъде партньор.. или вие ще избирате това? (попита едно от момчетата)
    - Ще бъдете всички с номерца (отговори господин Уоутън) -равен брой момичета и равен брой момчета в зависимост от това колко от вас ще желаят да се включат в теста. Броят на момичетата и момчетата трябва да бъде равен - колкото са едните толкова трябва да са и другите. Ако бройката е различна, в зависимост от това кои от вас ще желаят и кои не.. От тези, които са в повече ще изключим толкова от тях, колкото да се изравни бройката с другия пол. След това, ако примерно сте 15 момичета и 15 момчета.. Понеже виждам тук, че сте горе долу толкова.. Всички момчета ще бъдат номерирани с номерца от 1 до 15, същото ще бъде и при момичетата. След това всеки ще има за партньор момичето или момчето съответно с неговия номер.. В смисъл - ако си момче с номер 4, ще имаш за партньор момичето с номер 4, и обратното. Нали разбрахте?
    - Даа.. (отговорихме всички дружно)
    - Имам един въпрос.. (възкликна веднага едно от по-малките момичета)
    - Питай ни. (каза господин Уоутън)
    - Ние по-малките ще участваме ли?
    - Ти на колко си? (запита я той)
    - На 14.
    - Такаа.. (въздъхна спокойно и с усмивка господин Уоутън) Сега, това е една от причините ни да дойдем тук при вас и да търсим съдействие от вас. Обикновено на компании като нашата, правителството забарнява да правим тестове с непълнолетни. А това е част от бизнеса ни. Половината от продадените ни продукти за изминалите пет години са закупени именно от непълнолетни.. От тийнейджъри, като вас. За това ние трябва да бъдем сигурни, че бъдещите ни продукти ще се се харесат на вас и на вашите връстници по цял свят. Трябва да се съобразяваме и с вас, затова трябва да ги тестваме с вас. И понеже вие сте нудисти и сте обособени като отделна, призната от закона общност, вие имате права като нудисти.. които нормалните хора нямат. При вас са законни много неща, които при останалите не са. Вие следвате натуристки закони, които за самите вас са законни и за правителството. Един от тях е секса при непълнолетните. За вас секса е нормален природен процес и не е незаконен, вие нямате възрастови ограничения и строги закони.. Аз лично харесвам това, но правителството за момента ви е оставило единствено вас, натуристите ненаказани, просто защото ви е признало като такива и ви позволява, поне за сега.. да следвате принципите си. От тази гледна точка, при вас секса при непълнолетните е позволен и именно за това сме тук при вас. Защото само тук можем законно да извършим теста с подрастващи. Това дава отговор и на въпроса ти - ти си на 14 и да, ако не си девствена, можеш вече да правиш секс и имаш желание да участваш си добре дошла..
    - Същото важи и за останалите по-малки от вас, които виждам тук (прекъсна го госпожа Елисън). Виждам, че има и няколко момичета по-малки и от теб, вероятно са на 13, после ще разберем.. Има момчета на твоята възраст тук.. Всички, които вече можете да правите секс и имате желание можете да участвате. За нас принципно е важно, в теста да присъстват и по-малки момичета, чиито влагалищни кухини са все още по-стегнати и по-плитки, за да разберем как това се отрязява на нашите продукти и съответно нашите продукти на техните анатомични особености..

    И така, най-накрая повечето от нас се омълчаха, и вече повечето неща ни бяха ясни. Никой нищо не питаше, но аз... Аз имах един въпрос, който трябваше да задам след всичко казано и станало. Аз бях там, сред всички тях. Дали бях един от тях, или не.. Дори сам не можех да си отговоря на този въпрос. Както и на въпроса - дали аз, като що годе външен човек, но човек, който живее сред тях, като тях.. можех да участвам, или не. Дори не знаех кого трябваше да попитам - Мария или господина и госпожата от Уестърн Шуър Стандартс. И все пак, това трябваше да се знае, така, че се обърнах и към тримата в този момент, и попитах:

    СЛЕДВА ЧАСТ 37 >>>

  14. #164
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    част 37 >>

    (В ТАЗИ ЧАСТ НЯМА СНИМКИ, НО ВСЕ ПАК ФАЙЛА Е ТУК - http://www.filedropper.com/37_3 )

    << ПОДГОТОВКА ЗА ШОУТО >>

    И все пак, това трябваше да се знае, така, че се обърнах и към тримата в този момент, и попитах:
    - Извинявайте.. Аз също имам един въпрос накрая..
    - Да, кажи? (отговори ми господин Уоутин, а Мария гледаше в мен без нищо да каже и чакаше да види какво ще попитам)
    - Аз.. Аз принципно не съм нудист.. Но в последствие станах, заради тях.. Станах като тях, но.. Всъщност аз съм фотограф тук, и журналист. Водя журнала им. Изпратен съм от един български университет тук за практиката си. Вече съм няколко дни тук, свикнах доста с тях.. Благодарение на тях наистина станах като тях.. Живея тук с тях няколо дни и каквото правят те това правя и аз.. Но все пак, аз съм едва ли не.. Външен човек тук.. Искам да попитам, след като и аз присъствах на целия този "семинар" така да го нарека, в тази стая тук, заедно с тях.. Това предложение, за този тест на вашия продукт, важи ли за мен или.. Извинявам се ако е глупав въпроса ми, след като все пак не съм един от тях но.. Просто не успях да разбера след всичко казано и..
    - (Мария тук ме прекъсна, гледайки ме право в очите-) Хей, спри.. Знаеш ли, наговори толкова глупости за една минута, че нямаше как да ти дам да продължиш (тук всички се засмяха, което малко разведри напрегнатата атмосфера, която бях създал с несвързаното ми дълго питане). Кой ти каза, че ти не си един от нас? (ме попита тя, и очакваше отговор)
    - Амм... Аз.. Вие сте нудисти, аз...
    - Един от нас си, (прекъсна ме тя) -още в момента, в който се съгласи да живееш като нас. Помниш ли, когато те помолих да се съблечеш, за да бъдеш като нас?
    - Мм да..
    - Е, в този момент ти стана един от нас и от тогава ти остана такъв. Щом си решил да останеш тук, заедно с нас, да живееш като нас и да приемеш нашите ценности, естествено.. Че си като нас - един от нас.. (тук повечето адмирираха и гласно одобриха думите на Мария) Ние те приехме, уважаваме те и те харесваме, ти си добър, не си ни създал нито един проблем, не си се скарал с никой и не си повишил тон дори, на когото и да било.. Ти си.. Толкова добре дошъл тук, ние дори имаме нужда от хора, които са като теб.. Затова, недей да говориш глупости.. Каквото сме ние, това си и ти, щом си тук и си като нас (завърши тя с мила усмивка на лицето си) Това е моят отговор на въпроса ти, нека господин Уоутън и госпожа Елисън ти отговорят по-нататък.. (тогава тя се обърна към тях, в знак да ми отговорят и те)
    - Ами.. Аз мисля, че няма какво да отговорим на този въпрос (отвърна господин Уоутън). Както казахме вече - в теста можете да участвате всички, които имате желание да го направите от тук присъстващите. Ще се премине преди това през кратък и бърз медицински тест, който вярвам всички ще издържите.. И след това както обяснихме процедурите - се започва. Важното е да имате желанието да участвате. И от друга страна - ние сме тук, само и единствено за да ви направим предложение. Вие решавате дали искате или не, да участвате. Това е изцяло само по ваше желание..
    - Благодаря ви.. Извинявайте ако е бил тъп въпроса ми и.. Все пак благодаря.. (отвърнах почервенял от притеснение целия като домат)
    - Така.. (каза ставайки госпожа Елисън) Сега ако нямате повече въпроси деца, ще ви помоля всички, който имате желанието да участвате в тестването на продукта да дойдете в стая 311, където сме разположили обурудването си и където ще направим на всеки от вас краткия медицински тест преди всичко.. След това със всеки от желаещите и преминали теста ще разпишем годоворчето за съгласие и ще пристъпим към тестването.. Ммм.. Тук във вашата стая има достатъчно място и легла, така, че ще се върнем тук за да започнем. Така, че хайде, всеки, който желае да участва, да дойде първо в стая 311.
    И така.. започна нещо, което не можех и да очаквам да се случи там, за капак на цялата голотия, която ме заобикаляше. Знаех, че почти всички ще са съгласни да участват от нас.. и от момичетата и от момчетата. В нашата стая останаха единствено две от момичетата, които бяха малки и бяха девствени, както и още две момичета, които бяха в цикъл. Всички други отидохме с видимо огромно желание.. в 311, която бе малко по-надолу на етажа. Опитвах се ходейки по коридора да надзърна в някои от стаите за да видя "как" се провежда теста при възрастните.. Но уви, повечето врати бяха затворени и не успях да видя нищо. Пристигайки при стая 311 ни наредиха в две колонки пред нея - една момичешка и една момчешка колонка. Влизахме по двама - едно момиче и едно момче наведнъж. Още по това се разбра кой с кого ще е партньор, понеже на излизащите на китките им слагаха гривнички с номерца. Тестът вътре беше елементарен - взимаха ни кръв, от която капваха една капка на една машинка, която всеки път изпиукваше положително, а друга част поглеждаха на бързо под микроскоп. Вътре имаше няколко медицински служители, които се грижеха за тези неща. Отделно момичетата минаваха между една машина, която бе 3D ренген и ги оглеждаха на момента. Преди излизане всеки разписваше едно медицинско листче, че е минал прегледа. Като цяло, всички се оказахме здрави и без проблеми. След прегледа всички отново се завърнахме в нашата стая, където всеки вече по номерцата, които ни слагаха на прегледа бе разбрал кой ще е партньора му. Там господин Уоутън ни нареди и преброи - 16 момичета на 18 момчета. Момчетата бяха с две повече от момичетата и затова той отдели две момчета, които.. За съжаления нямаше да участват, понеже нямаше момичета за тях. Каза им, че ако някое от другите момчета не "успее да завърши" теста до край, те ще го заместят. И така.. Бяхме вече наредени и разпределени. 16 момичета и 16 момчета. Тогава господин Уоутън нареди:
    - Нека сега всички момчета да вземат от тези кутийки по един презерватив..
    Тогава всички от момчетата взехме по един презерватив от едни бели кутийки надписани с надпис "L03" , които бяха сложили на масата. През същото време госпожа Елисън бе наредила пък на момичетата всяка от тях да вземе по една малка тубичка, в които се съдържаше лубриканта, с който трябваше да се намажат. Така, в един момент бяхме разделени на една група момчета всеки с презерватив в ръка и една група момичета, всяко с тубичка в ръка. След това, стоейки прави разделени на две групи - една момичешка и една момчешка в стаята срещу господина и госпожата, госпожа Уоутън нареди на нас момчетата:
    - Сега, момчета, слушайте ме внимателно.. Ще трябва всеки от вас да постави презерватива си. За целта както трява да знаете.. Презерватив се поставя само върху добре еректирал пенис.. Амм.. Виждам, че на някои са им еректирали вече сами пенисите (а наистина на някои от момчетата им бяха вече щръкнали) -това е хубаво, млади момчета сте, браво.. Това е нормално, но при останалите, ще ви помоля.. Вие сте млади момчета, така, че ще успеете лесно - моля ви, опитайте с ръка да вдървите пенисите си хубаво, точно както мастурбирате.. Вие сте момчета, знаете.. След това отворете презервативите, но преди да ги поставите аз ще викна някой от вас за да покажем на всички как да ги поставите правилно. Вие момичета (обърна се към тях) -отворете сега тубичките с лубриканта.. (и още докато обясняваше те вършеха това, което им казва) -изтискайте половината от тубичката на четирите пръста на дланта си.. Точно така.. Сега разтворете в страни малко крачетата така.. а с пръстите на едната ръка разтворете отдолу устните на вулвата си.. Точно така.. Сега размажете изтисканото хубаво от долу... Постарайте се да е равномерно намазано, между устните.. Така. Сега размажете това, което е по ръката ви отвън по цялата вулва.. Добре, точно така.. Сега изтискайте и другата половина от тубичката на двата си пръста- показалеца и средния или пък средния и безименния.. както ви е по-удобно. Точно така.. Сега разтворете отново с другите пръстчета отдолу устните на страни и опитайте да вкарате изтисканото навътре във отвора си.. Вкарайте го навътре с двата пръста.. Да, точно така.. И опитайте с пръстчета да го размажете отвътре, за да е равномерно..

    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСТ 37 >>

  15. #165
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСТ 37 >>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - http://www.filedropper.com/37b )


    След тези наставление на госпожа Елисън.. Всичките момичета, застанали едно до друго до една.. Леко приклекнали, с малко разтворени в страни крачета вкарваха лубрикант навътре във отворите си с пръсти.. За да се подготвят за теста. Беше изключително приятна гледка, сякъш мастурбираха всичките една до друга.. Толкова перверзно изглеждаха докато си бъркат навътре и го размазват с две пръстчета.. А тези от тях пък, които го правеха със средния и безименния пръст.. При тях гледката беше потресаващо възбуждаща вече за нас момчетата.. В този момент, докато момичетата действаха с инструкциите, господин Уоутън се обърна към нас момчетата и каза:
    - Момчета, виждам, че всички сте готови май.. Има ли някой, който трябва да изчакаме? (и никой не отговори, за това той продължи-) -така, добре, всички сте готови.. нека сега един от вас.. Ела ти, хайде ти, че си най-отпред ( и подкани едно момче да излезе напред) -сега аз понеже съм мъж и няма как.. Госпожа Елисън ще покаже върху теб как останалите да си поставят презерватива, за да може да е поставен както трябва..
    В този момент госпожа Елисън се приближи към момчето, а то.. с надървен пенис, стоейки пред нея и подаде презерватива си. А тя гледайки в нас, говорейки ни, започна с двете си ръце наистина... да му го слага.. Като преди това му каза тихо:
    - Не се притеснявай сега, ще ти сложа този презерватив за да покажа на останалите.. Ще те пипна малко, не се притеснявай.. Стой си спокойно..
    И след това се обърна към нас наставлявайки ни:
    - Ето така, придърпайте първо кожата си надолу, за да обелите пениса си до долу и задръжте така. След това поставете отгоре презерватива, докато го държите с два пръста за заострения му край.. За да не остане в него въздух.. (и докато обясняваше гледаше хем в това, което прави, хем в нас, хем и действаше и му го поставяше) -след това, с двата си пръста докато с другите държите пениса си с обелена и изпъната кожа надолу, придърпайте презерватива внимателно, за да го развиете по продължението на пениса си.. Развивайте, развивайте.. Ето така.. Това е, просто се постарайте да е развит до край, до долу.. -Хайде бягай ти при тях! (каза на момчето потупвайки за успокоение два пъти пениса му отдолу с ръка, след като му постави презерватива).

    Чудно ми беше.. Как ли се чувства това 16 годишно момче, докато жена на средна възраст му го пипа и.. за едната демонстрация, по служебно задължение му слага презерватив пред останалите.. А след като всички бяхме вече поставили презервативите си, тя мина на бързо през всички за да огледа как са поставени.. Да не би някой да не е поставен както трябва и да се наложи да се постави друг, правилно. Държаха много на дисциплината, и всичко да се прави еднакво, правилно и под определен ред.
    - Момчета, ще ви помоля сега и за нещо важно.. (каза господин Уоутън) -искам всеки от вас, да поддържа пениса си в ерекция докато дойде неговия ред за теста.. Млади момчета сте, знаете как, просто не позвлоявайте пенисите ви да спаднат, тъй като вече имате сложен презерватив на тях.. А ако спадне пениса на някой, презерватива ще се свие и няма да пасне така както трябва на пениса му след това.. За това моля ви, постарайте се да бъдете с изправени и твърди пениси до теста..
    - ..Сега, нека всеки застане до партньора си.. (продължи госпожа Елисън), да видя до всяко момче момичето с неговия номер..
    И след като всички се наредихме всеки до партньора си, тя продължи:
    - Вие сте 16 двойки. От първи до осми номер искам да се наредите в едната половина, останалите в другата. (и след като се разделихме тя продължи-) За да направим теста по-бързо, от първи до осми номер ще преминат през господин Уоутън, а от осми до шестнайсти при мен. Как ще стане това - теста ще го извършвате едни по едни, по ред на номерата. За да можем аз и господин Уоутън да обърнем достатъчно внимание на всички от вас. Виждам, че и в двете половини на стаята имате легла, така, че сега господин Уоутън ще отиде с неговата група в единия край на стаята, а ние ще работим тук в другия.. (и така се разделихме, а тя продължи) -Сега насядайте тук по тези легла, но.. Оставете ето това да е свободно, седнете на другите, само това легло да е свободно. Сега, ще започнем с двойка номер 8, които ще дойдат на това легло, след което ще продължим с останалите по ред на номерата. След малко започваме, така, че ако имате някакви въпроси и нещо не ви е ясно, сега е момента да питате..?
    - Има.. Малка грешка стана.. (проговори едно от момичетата седейки до партньора си на леглото)
    - Кажи? Каква грешка е станала? (попита госпожа Елисън)
    - Ами.. С брат ми се паднахме един номер.. И сме партньори.. Той ми е брат и, в смисъл..
    - Оуу.. да, разбирам, естествено, че е станала грешка.. Трябваше да кажеш по-рано, още когато ви номерирахме при медицинския преглед.. Няма проблеми, сега ще ви разменим партньорите, съжалявам.. Добре, дай си твоята гривничка, нека на брат ти му изберем.. Ето това момиче за партньорка (и не очаквах, но взе моето момиче..), а ти, ще си партньорка на това момче..
    И така, не че бях недоволен, понеже и двете момичета бяха хубави, но се учудих как точно.. моята партньорка отне.. Така или иначе, момичето.. Сестрата на онова момче беше хубава, но пък беше доста по-малка от партньорката, която първоначално бях получил - тя бе на 19, а това момиче бе на 15. Щях да правя "теста" с момиче, което бе едва на 15.. В този момент, госпожа Елисън се обърна отново към тях двамата:
    - Вижте.. Ако желаете, понеже сте брат и сестра и.. все пак ще се наложи след малко единия да.. прави теста пред другия.. реално погледнато тестовете представляват секс все пак... И можем да ви разделим - единия от вас да отиде в другата група при господин Уотсън, за да не се притеснявате един от друг.. Предполагам.. Тоест знам, че сте свикнали да сте голи един до друг, но все пак ако това ще ви притесни... кажете и ще преместим единия..
    - Нее.. Няма нужда.. (отговориха и двамата смесвайки еднаквите си отговори) -За това няма проблеми, не се притесняваме от това.. важното е да не сме партньори и благодаря, че ни разменихте.. (отвърна момчето).
    - Добре.. Радвам се, че все пак на време казахте.. има ли и други въпроси, или притеснения?
    А аз исках да попитам.. Понеже исках много да увековеча целия този тест, понеже това си беше цяла случка и то атрактивна.. Исках да снимам, но все пак исках да попитам дали ще ми дадат:
    - Аз.. Исках да попитам, понеже все пак водя техния журнал, а това което става сега е интересно.. Бих ли могъл да няправя няколко снимки, докато.. работим?
    - О няма значение.. ако това е работата ти, върши си я, ще бъде чудесно.. Няма никакви проблеми за това.. Така.. Други въпроси? (и след като никой не попита нищо, тя продължи) -Добре.. сега ще помоля партньорите с номер 8 да дойдат тук на празното легло..
    И така.. Цирка тепърва започваше. Тя извика първите. Те пристъпиха малко плахо и се приближиха до празното легло. Момчето със добре еректирал пенис, а момичето стоеше до него. Госпожа Елисън седна на стола, който си бе приготвила до леглото, отметна няколко листа от папката, която държеше в ръце, нещо записа там на листа и.. след малко се обърна към тях и им каза:
    - Сега деца.. Нека момичето легне по гръб първо.. ( и момичето легна ). -Сега мила.. (обърна се към нея) -Легни удобно, но така, че тазчето ти да е по-към края на леглото, за да му е удобно и на него.. (поглеждайки към момчето), -Разтвори в страни бедрата, така.. Разтвори ги така, че да може той да застане между тях.. Точно така. Сега ще ти дам и на теб инструкции (и се обърна към момчето).
    А неговия пенис така се беше вкоравил.. Стоеше пред госпожа Елисън и пред момичето с отворените крака и чакаше просто нареждане..

    СЛЕДВА ЧАСТ 38 >>
    Последно редактирано от Div4uk : 01-05-2015 на 16:09

  16. #166
    Браво за разказа, можеш да качиш всичките части в mega.co.nz на един кюп, този прост сайт е мъка, едва работи и т.н

  17. #167
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ^Благодаря за съвета колега. Толкова много търсих безплатно качване, без да бъде изтрит след време файла.. Но намерих само този, в който качвам. Ще опитам да качвам вече във mega.co.nz, сега направих рег там. Благодаря за съвета

  18. #168
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 38 >>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - https://mega.co.nz/#!Z0kgAQrY!rDZrED...G5Uto6VmyOwCC8 )

    << ХАРМОНИЯ ОТ ТОВА, КОЕТО ЖЕЛАЯ >>


    ...- Сега ще ти дам и на теб инструкции (и се обърна към момчето).
    А неговия пенис така се беше вкоравил.. Стоеше пред госпожа Елисън и пред момичето с отворените крака и чакаше просто нареждане.. В следващия момент госпожата извади от близката до нея чанта една прозрачна тубичка и я подаде на момчето казвайки му:
    - Вземи този лубрикант, изтискай малко на дланта си и го разнеси по цялата дължина на презерватива..
    Момчето взе тубичката, изтиска малко на ръката си от нея и започна да разнася гела по продължението на целия презерватив.. А госпожа Елисън продължи:
    - ..През това време аз ще дам и на всяко от момчетата малко, за да намажат и своите презервативи и ще кажа защо.. (ставайки от стола си, продължи да ни говори-) -Момчета, понеже докато чакате своя ред, ще трябва както господин Уоутън ви каза- да поддържате пенисите си твърди, за това ще ви дам на всеки по малко... Дай си ръката.. (вече бе започнала да раздава и подкани първото момче да си даде ръката) ..по малко лубрикант, намажете си презервативите с него, за да не изсъхнат докато стимулирате пенисите си.. (и говорейки раздаваше на всеки от нас по малко лубрикант) Докато чакате, моля ви стимулирайте се с ръка, лубриканта ще ви помогне.. За да може да сте в кондиция като дойде вашия ред.. След това преди самото проникване, ще ви дам пак да се намажете.
    И след като раздаде на всички ни лубрикант, с който всяко момче си намаза пениса, съответно презерватива.. Тя седна отново на стола си и се обърна към двойка номер 8:
    - Така, деца да започваме с вас.. Най-вече искам вие да ме слушате и да изпълнявате точно каквото ще искам от вас.. Вие сте най-важните от групата в момента, понеже всички останали сега ще видят от вас как ще протича теста. С една дума сега не само ще тествате продукта, но и ще направите демонстрация пред останалите, които ще видят какво ще правим.. Така, лубрикирал си хубаво презерватива вече, вътре в него пениса ти е втвърден много хубаво, готов си, така, че нека започнем.. Първото, с което ще започнем от теста е да ми кажеш успя ли лесно да го поставиш на пениса си и как го усещаш като материя, стегнат ли ти е, разхлабен или нормално стегнат.. Всичко, което усещаш докато стоиш с него ми го опиши, за да го запиша.
    - Амии.. (започна момчето) Успях лесно да го сложа.. Малко трудно се разви през главичката ми, но надолу беше лесно развиването.. В сравнение с други презервативи, които съм си слагал. Иначе в момента не го усещам стегнат, може би малко.. При самият му ластик долу.. (пипайки се там), но по-нагоре.. Усещам го де, но не е стегнат.. Пасва ми добре..
    - Благодаря ти.. Това ми е достатъчно като информация.. Сега, приближи се към нея.. (и момчето се приближи) ..Застани между краката и, и.. Приближи пениса си към нея.. към вагината и.. И опитай да проникнеш бавно, за да не я заболи, внимавай.. Хайде де, давай, прави каквото ти казвам и през това време ме слушай.. (подкани го тя). Проникни бавно навътре, виж до къде ще успееш, ако на вътре проникването се затрудни не продължавай.. Че ще я заболи. (а през това време, той вече бе сложил главичката си на отвора на вулвата и и бе започнал да прониква и навътре..) -Точно така, леко, натисни навътре, стигни до някъде, усещай вагината на партноьрката си до къде ще те допусне... Браво.. (той правеше всичко още докато госпожа Елисън му говореше)
    - Ами.. влезе ми почти до край, но мисля, че по-навътре не може.. (каза той след още малко докато бавно проникваше в нея)
    - Да.. По-навътре ако натисне ще ме заболи малко.. (отвърна и момичето)
    - Добре.. Извади пениса си от нея сега.. За това правим първото проникване по този начин - внимателно и бавно (каза госпожа Елисън). Сега, ще направим още пет задължителни прониквания и изкарвания, за да може да разнесем хубаво лубрикантите по продължението на влагалището и, след което ще можеш да проникваш в нея до край, без да я заболи. За теста ни е нужно да правим именно прониквания до основата на пениса, тоест до там до където е сложен и презерватива.. Така, че давай сега, проникни в нея отново бавно, извади го и след това пак.. Така направи пет прониквания - бавно и внимателно.. (а момчето действаше, точно по инструкциите на дамата. Вкара го бавно обратно в нея, натисна и проникна пак навътре в момичето) -Точно така.. Виждаш ли как сега се движи по-лесно пениса ти в нея? Стигни до където можеш, и го вкарай отново навътре, втори път.. Точно така, ето, започваш по-бързо вече да го правиш, понеже е и по-лесно.. Давай трети път.. Извади го.. Усещаш ли, че можеш да го вкараш до края вече?
    - Ами.. Мисля, че ще мога..
    - Да, ще може вече.. Нека го вкара.. Няма проблеми.. (отвърна и момичето)
    - Добре, хайде сега четвъртия път да опитаме до край.. Така, натисни навътре, все пак внимателно.. (и на 4-тия път момчето успя да го пъхне целия до основата си във влагалището на момичето, лесно без да я заболи) -Така, браво.. Хайде сега извади го отново, и го пъхни без да бързаш пети път, пак до края.. Точно така.. Извади го сега от нея и починете няколко секунди..
    Това, което се случваше, там, в стаята ни.. Беше някаква пресилена, но хармонична смесица между еротика, порно на живо, секс, но който е ограничен.. красота формирана под насядали на леглата красиви млади, а някои дори малки.. момичета, всяка със напълнена с лубрикант мокра вагина между краката си, седяща и чакаща своя ред.. А до всяка от тях по едно момче - неин партньор, който седейки до нея е със намазан лубрикант презерватив върху надървения си пенис.. И стимулирайки го с ръка, го пази надървен.. Докато дойде реда му, да проникне с него в момичето, до което седи.. Неговата "тест" партньорка. Аз също стимулирах пениса си, въпреки, че.. дори и да не го правех, едва ли сред всичко, което се случваше около мен имаше шанс да ми спадне.. Но все пак, така бяха казали, за това така правех и аз.. Както всички. Защото в стаята всяко от момчетата бе с ръка на пениса си и.. Си го поддържаше изправен, докато дойдеше неговия ред.. Беше ми хубаво и отпускащо.. Беше ми приятно, защото така или иначе имах още от преди това нужда от това, за това стимулирането, което си правех отпускаше напрежението, което бях насъбрал. А момичето.. Което бе моята партньорка, това 15 годишно прелестно нежно създание.. Бе като цвете израстнало на слънчева, недостъпна поляна, свежо и необременено, слънчево и усмихнато, лъчезарно като най-слънчевия ден, който съм виждал на тази земя.. Това беше тя. И нямаше да си простя, ако не я бях снимал в този момент, докато лежи усмихната до мен на леглото, чакайки..


    А след няколко секунди, докато аз обрисувах цялата тази гледка, която преживявах, госпожа Елисън се обърна отново към партньорите с номер 8, като им каза:
    - Така.. Започваме отново. Както видяхте, (говорейки ни и на нас същевременно) първата процедура от теста са задължителните прониквания, които бяха общо шест на брой. Направихме ги за да се разнесе хубаво лубриканта и за да приведем в кондиция за секс влагалището на момичето. От тук нататък ще започнеме да тестваме продукта. Като факторите, които ще опишем ще са следните: Първо- да разберем по време на проникване как момчето усеща презерватива, и как момичето усеща презерватива. Второ- да разберем по време на проникване как момчето усеща вагината на партньорката си и как момичето усеща пениса на партньора си. А финалната фаза от теста ще е с премахнат презерватив от пениса на момчето - при което ще изисквам отново мнение и от двамата, за това каква е разликата при двете усещания - при поставен и при премахнат презерватив. При този модел презервативи е наблегнато на дизайн и изработка, които да доближат максимално чувството на правене на секс със презерватив, до това на правене без. За това, финалната фаза е от особено значение за модела и ще ми е нужно точно това ваше мнение. И така, нека продължим по план..

    СЛЕДВА ЧАСТ 39 >>

  19. #169
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 39 >>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ https://mega.co.nz/#!189X1QrZ!BHmUQv...LY6Z_txQ79ITPg - )

    << ПЪРВИТЕ ЩАСТЛИВЦИ >>

    - .. И така, нека продължим по план.. (каза госпожа Елисън) -Сега ще проверим, как двамата усещат самия продукт, който използват чрез половите си органи. Приближи се отново към нея, и застани пак между бедрата и.. (а той изпълняваше още докато му говореше) ..Проникни отново в нея.. Точно така, лесно ли се получава вече?
    - Да.. В момента е лесно.. (отговори той)
    - Аз също усещам, че е лесно.. (отговори и тя)
    - Добре, сега без да имаш ограничен брой прониквания, които да направиш в нея.. Искам да започнеш да проникваш в нея с нормално темпо, не толкова бързо, но не и толкова бавно както до сега.. Прониквай с темпо, при което и двамата да можете да имате усещането за самия презерватив, с който правите секс. Точно така.. (каза след секунда две) ..прониквай в нея и го изкарвай.. Прониквай и го искарвай.. И събирайте през това време данни за това как усещате презерватива по време на акта. Давайте още малко и усещайте..
    И казвайки това ги остави за около 7-8 секунди.. момчето да прониква в нея. Сред нас беше пълна тишина, той проникваше сравнително бавно в нея и си го изкарваше след това.. След това пак същото и пак същото.. А ние останалите стояхме и ги гледахме втренчено.. Чакайки всеки реда си. А госпожа Елисън отново проговори след като ги изчака малко:
    - Така.. Благодаря ви.. Стана ли ви хубаво вече?
    - На мен да.. - И на мен малко.. (отговориха и момичето и момчето едновременно без да се изчакат)
    - Добрее, това е нормално, знамм.. (каза със спокоен равномерен тон) ..Но за сега спрете за да ви попитам - първо теб (обърна се към момчето) - Как усещаш презерватива по време на проникването в нея?
    - Емм... (замисли се малко) Усещам, че се хлъзга доста в нея.. От самия лубрикант.. Усещам колко е хлъзгав и гладък вътре в нея.. Но не ме стяга, не го усещам сякъш ми пречи чак.. Или нещо от сорта.. Съвсем нормално е, според мен.
    - Благодаря ти, това за сега е достатъчно.. Въпреки, че това с усещането за гладкост не е съвсем добра черта на продукта, но.. Ще преценим в последствие.. Ами ти миличка, как усети презерватива в теб?
    - Аз.. Също усетих гладкостта му.. Сякъш доста ми се пързаляше, може би.. Това не ми хареса много сякъш.. Има малко усещането, че съм с вибратор вместо.. (и тук всички се засмяхме) .. Това е, което усетих аз, честно казано не знам друго какво да кажа..
    - Добре, ясно.. Благодаря ти и на теб. (каза дамата гледайки в папката си и пишейки бързо в нея) ..Сега ще проведем следващата част, в която ще искам пак да проникваш по същия начин в нея (обръщайки се към него), но този път искам от двамата да наблегнете на усещането за това как чувствате половия орган на партньора си. Усещате ли го добре, усещате ли анатомичните му извивки, до колко го усещате и изобщо всичко, което усещате от половия орган на другия, искам да го запомните и след това да ми го кажете. Започни отново ти (обръщайки се пак към него), отново нямаш определен брой прониквания, просто прониквай и го вади.. прониквай и го вади.. и през това време, искам да усещате и запомняте това, което ви казах.. Хайде давай..
    И момчето отново постави пениса си при влагалището и.. и натисна. Проникна пак в нея навътре и започна пак със същото темпо от преди малко да тества презерватива във влагалището на това красиво момиче.. А госпожа Елисън отново запази за малко мълчание, за да ги изчака.. Ние също мълчахме.. и тихо съзерцавахме. Всички от нас момчетата продължаваха да стимулират пенисите си и.. Честно казано през това време, използвахме и гледката пред себе си.. В този момент обаче, повечето от нас усетихме.. че момичето започна по-трудно да се удържа от възбудата, която най-вероятно се увеличаваше при тях двамата.. Момчето видимо се сдържаше, но при момичето.. Макар и опитвайки се да се стегне, бе започнало да и личи. На няколко моменти издаде 2-3 тихички пъшкания.. По тялото и проличаха няколко движения с кръстчето в ритъма на проникването.. Госпожа Елисън вероятно също бе усетила това. А като за капак, след още малко, момичето инстинктивно.. си качи единия крак на рамото на момчето.. От който малък жест наистина пролича, че.. беше започнала да усеща възбудата от проникването по онзи начин.. В този момент, в който крака на девойката се озова на рамото на партньора и, той веднага от притеснение погледна към госпожа Елисън..


    А тя не изчака и веднага в този момент каза:
    - Добре.. Мисля, че това е достатъчно.. Спри за сега.. (обръщайки се към него, каза с добър но наставителен тон) ..понеже и на нея май започна да и идва в повече.. Нека починете за малко, докато ви поразпитам. Кажи ми как усещаше влагалището и докато проникваше в нея?
    - Ами... Беше ми хубаво.. (и тук всички се разсмяхме отново) ..иначе я усещах много добре, мисля, че и усещах всичко от вътре.. В смисъл, правил съм го с презервативи, при които не усещам изобщо момичето, но с този.. С него я усещах добре.
    - Добре, благодаря ти. Хайде мила, кажи сега и ти, какво усети.. Виждам те, че започна да ти харесва, пролича ти поне.. Това да не е приятеля ти, че така се възбуди бързо ти?
    - Нее.. не е. Познаваме си се просто, най-обикновени приятели сме тук. Ноо.. не сме се докосвали с него до сега.. Просто не съм.. Тоест не само аз, повечето от момичетата не сме правили секс от доста време.. И трудно се контролирам на моменти.. И.. за това..
    - Ох разбирам.. Трябва да го правите по-честичко, млади хора сте все пак.. Кажи ми все пак как усети пениса му в теб?
    - Много хубаво.. (тук повечето от момичетата отново се разсмяха) ..Бях чувствителна, усещах му формите.. Главичката - усещах кога си я вкарва през отвора ми или кога е проникнал по-навътре.. Тези неща ги усещах много ясно..
    - Добре, благодаря ти.. Отговорите ви тук ми харесаха.. Сега, въпреки, че ти си се повъзбудила вече мила.. Изтърпи още малко.. Ще трябва да преминем към финалната фаза от теста, при която ти (обръщайки се към него) ще си махнеш презерватива и ще проникнеш само с пенис в нея. За да разберем и за да ми кажете каква разлика усещате при правенето без презерватив. Както казах, това е много важна фаза от теста, искам да сте внимателни и да ми дадете точни и пълни отговори и двамата.. За да можем да разберем дали начинът, по който до тук е разрабтен продукта наистина доближава максимално усещането до това, да се прави секс без презерватив.. За това ще ми трябва и това сравнение..

    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСТ 39 >>

  20. #170
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСТ 39 >>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - https://mega.co.nz#!l4UzkBiJ!vzHofqW...ILTD6534UK0MaE )

    - ...усещането до това, да се прави секс без презерватив.. За това ще ми трябва и това сравнение.. (каза госпожа Елисън и продължи) .. Но много искам да внимаваш (обръщайки се за кой ли път към момчето), защото все пак ти си момчето и.. Усещай се, все пак ще си без презерватив сега.. Внимавай, ако получиш по-силна възбуда отдръпни се от нея, пази я за да не свършиш без да искаш във влагалището и.. Усещай възбудата си и ако стане силна ми кажи, или по-скоро ако е нужно се отдръпни от нея.. Тя вече както виждаш е по-силно възбудена сексуално.. Малка е все пак и се възбуди бързо.. Пролича и веднага, милата.. (каза хващайки я за ръката докато момичето лежеше). В момента влагалището и е много чувствително, така че... ще усеща всяко твое движение и.. Най-вероятно заради възбудата и тялото и ще реагира по някакъв начин по време на проникването.. Тези нейни движения допълнително ще възбудят и теб още повече, за това внимавай.. При вас младите момчета спермата бликва на момента и не можете да я контролирате добре.. Моля те, пази я. Ние сме подготвени все пак, имаме хапчета.. Но все пак внимавайте и двамата.. Хайде, давайте.. И внимателно. Застани пак между краката и.. И отново проникни в нея.. (каза дамата, а момчето изпълни наставлението и) Такаа.. (и след като той проникна пак в момичето, госпожа Елисън продължи) ..Сега усещате ли голяма разлика и двамата като е без презерватив?
    - Ами.. Аз усещам разлика.. (отговори тя)
    - Аз мисля, че не чак толкова.. (отговори и той)
    - Добре, накрая ще ви поразпитам по-подробно.. Хайде сега пак - проникване, изваждане, проникване, изваждане.. И внимателно.. Искам да наблегнете на усещането.. Да преценявате каква и колко е разликата сега, със усещането от преди малко, когато бяхте с презерватива.. Хайде, давайте.. Аз отново ще ви изчакам..
    И казвайки това, отново всички се омълчахме заедно с госпожа Елисън, за да си вършат те "тестовата работа" и да.. усещат. Но след едва 5-6 прониквания, момичето отново започна да проявява признаци на възбуда пред нас.. Пъшкането и стана от шепнещо малко по-звучно, но все пак тихо и само на моменти.. когато явно не успяваше вече да се сдържи. По тялото и отново започнаха да се забелязват движения в кръста, с които си правеше проникването още по-сладко за самата нея... А след още малко отново качи крачето си на рамото на момчето.. Явно не можеше да се стърпи.. Госпожа Елисън видя и това, и просто се усмихна.. Изчаквайки ги още малко. Но по тялото на момичето вече личеше, че.. Възбудата вече играе главна роля.. След още малко, тя не издържа и присви назад колена към тялото си, слагайки двете си крачета от страни на тялото на момчето, сякъш с тази поза му каза " давай, не спирай да го правиш.."

    Изпъна телце назад заедно с ръце над главата си.. и направи едно-две силно сексуални движения с тялото си.. През това време изпъшка по-силно, след това изпъшка отново по същия начин.. В следващия момент както бе вече със затворени вече очи.. пусна едната си ръка надолу, вероятно несъзнателно.. И с пръстчета на 2-3 движения разтърка нежната си област над мястото, в което проникваше момчето.. Просто се виждаше, личеше и, че не издържа.. В този момент забелязах, че Мария влезе в стаята. А госпожа Елисън след като видя и последната реакция на момичето.. Явно усети на къде отиват нещата и каза:
    - Добре, добре.. Много хубаво и стана на нея вече и.. Ще те излъже и теб и ще направим беля тук.. Спрете сега, хайде да починете.. (и те в този момент спряха) .. Ех, как е.. много хубаво ли ви стана?
    - Охх.. на мен много (каза момичето смеейки се, а заедно с нея и останалите момичета)
    - И на мен.. хубаво е, да.. (отвърна и момчето)
    - Добрее... Извади го от нея сега.. (а след като чу това, момчето направи още едно вкарване в нея.. и чак тогава спря и и го извади. Явно не можеше да се сдържи и да спре на момента) -Хайде задавам ви сега и последните въпроси и ви оставям вече.. и спирам да ви тормозя.. (продължи госпожа Елисън)
    В това време след последното наставление на госпожата, момчето си бе изкарал пениса от момичето, но все още стоеше между краката и там със силно вкоравен пенис сочещ към вагината и.. на сантиметри от нея, но изкаран.. А момичето.. Тя се беше възбудила доста.. И въпреки, че момчето си бе отдръпнало пениса от влагалището и, ръката и все още се намираше при онази и област между краката.. А госпожа Елисън продължи:
    - Добре.. На кратко ми кажи, каква е разликата между усещането със и без презерватива (обръщайки се към момчето)
    - Ами.. Да, има малка разлика.. Но не чак толкова. С презерватива пак я усещах много хубаво, почти както сега.. Разликата е малка според мен..
    - Благодаря ти.. Хайде миличка, кажи ми и ти и да те пускам.. Че не издържаш вече..
    - Ами.. (а докато отговаряше на госпожата, ръчичката и все още стоеше там между краката и.. но от ъгъла от който гледах към нея не можех да видя дали нещо прави.. но ръката и си стоеше все там) -Сега без презерватив ми беше доста по-хубаво.. Усещах му го по-различно.. Не много по-различно, но беше.. по-хубаво.
    - Кое по-точно беше различното сега, можеш ли да ми опишеш?
    - Ами.. Не знам точно.. Може би самата му главичка.. Сега му я усещах по-осезаемо докато си я вкарваше навътре.. А и когато си го пъхнеше до край го усещах по-добре.. Преди това със презерватива не го усещах чак така като ми влезеше до края..
    -Добре, благодаря ви.. Извинявайте, че така ви потормозих.. Особено на теб мила, че ти.. Едвам издържа.. Това е. Седнете обратно сега, а нека тук дойде двойка номер девет, с които ще повторим същите процедури.
    В този момент момичето стана от леглото.. Изправи се до момчето.. А неговия пенис беше все още вкоравен на камък... Спогледаха се и двамата. Замислиха се. След това погледнаха един след друг към Мария, без нищо да казват. А тя стоеше недалеч от тях и забеляза погледите им. И явно... Ги усети. Усети мислите им, усети желанията им, усети и нуждите им.. Тогава тя погледна леко в страни.. Замисляйки се. След това погледна отново в тях, а те горките се лутаха.. сякъш не знаеха на къде да хванат, къде да седнат, да седнат ли, какво да правят след всичко, което до преди малко са си правили.. В този момент Мария пристъпи към тях.. приближавайки се към всички нас. Застана пред тях и ги попита:
    - Какво става сега.. как сте?
    - Ами.. (тръгна да отговаря момичето, но и думичка повече не успя да промълви)
    - Кажи кажи.. нали знаете, че знам какво ви е. (каза успокоявайки я Мария)
    - Да.. Точно това ни е.. (каза момичето)
    Всички усетихме, че нещо има да става.. Че Мария нещо ще каже. За това дори двойка номер девет, даже и госпожа Елисън, заедно с всички нас изчакваха да видят защо Мария разговаря с двойка номер 8. Всички слушаха разговора им.
    - Вижте.. Аз знам, вие сте млади. Секса за вас е от особена нужда.. Сега се раздразнихте тук с това тестване, което правихте. Знаете, че аз съм забранила да се прави секс по всяко време с когото и да е, защото не искам да го правите безразборно, а с ред. Радвам се, че сте добри деца и спазвате нарежданията ми. Сега, вижте.. Това е като онази поговорка: "Ако не можеш да нахраниш гладния за да се насити, не го дразни със късче хляб". При вас сега се получи същото и знам.. Как се чувствате в момента. Знам, че в момента ви е изключително трудно просто да си седнете по местата. Това от друга страна обаче няма да се отрази добре на психиката ви, ако го направите. Ще станете сега раздразнителни, нервни.. Може би и избухливи. Ако спрете. Виждам какво ви е в момента, виждам, че не издържате и не сте на себе си.. Аз знам всички тези неща. За това, вижте сега всички.. (обръщайки се не само към тях, но и към всички нас) -След като тествате продукта на госпожа Елисън и господин Уоутън, ще сте раздразнени от самия тест.. Също като тях двамата в момента (сочейки към момичето и момчето) Знам, че сте млади и се възбуждате лесно, и че трудно ще издържите директно да спрете след това, което правите.. Знам какво ви е.. За това, освободете тук още едно легло сега. Нека всички от вас деца, които след теста не могат да издържат и имат нуждата да свършат, да го направят тук на това легло след процедурата при госпожа Елисън. Тези от вас, които имат гаджета, можете да изчакате вашата.. любов, да приключи с теста, за да можете да го направите заедно след това. Така, че деца.. Правя го заради вас, защото знам, че сте млади и не можете да издържите на такова напрежение.. Хайде, вършете си работата с госпожа Елисън спокойно, след това щом имате нужда и не издържате.. Идвате тук на това легло, двойка след двойка.. И довършвате работата. Нека отида да съобщя същото и на групата на господин Уоутън..


    СЛЕДВА ЧАСТ 40 >>>

  21. #171
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    ЧАСТ 40 >>>

    (ЗА АУДИТОРИЯТА НАД 18, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРОЧЕТАТ ЧАСТТА ЗАЕДНО СЪС СНИМКИТЕ - https://mega.co.nz/#!xocyDa6J!Kg7v1M...xaY3xvz8pW6fv8 )

    - ..Идвате тук на това легло, двойка след двойка.. И довършвате работата. Нека отида да съобщя същото и на групата на господин Уоутън.. Хайде вие двамата, лягайте тук след като сте свършили с теста и довършвайте работата..
    А след последните си думи, Мария се насочи към другата група, за да им съобщи същата... радостна новина. След като се отдели от нас, всички ние мълчахме.. Никой нищо не смееше да каже, стояхме умислени.. И вътрешно толкова доволни, от това, че Мария ни бе позволила това. А първа заговори госпожа Елисън, разчупвайки сконфузната омълчана ситуация:
    - Така.. Деца, сега сте по-спокойни предполагам, след разрешението на Мария.. Както тя каза- всяка двойка ще минава през празното легло за да прави вече свободен секс след теста, за да можете да освободите напрежението, което ви се събира.. Бъдете спокойни, правете си го хубаво и свободно, аз няма да се бъркам през това време, както по време на теста.. Добре, хайде нека двойка номер осем да започват със довършването на освободеното легло за да могат да приключат, а след тях да легнат и двойка номер девет.. при мен да дойдат номер девет, за да продължим.. Между другото, които от вас желаят презервативи за довършването нека съобщят, имаме достатъчно.. Имаме и хапчета, момичета.. ако не желаете с презерватив не се притеснявайте, имаме и противозачатъчни за след секса..
    След което, двойка номер девет се отправи към леглото при госпожа Елисън за теста, а номер осем.. Те се доближиха до освободеното легло, което сякъш ги чакаше.. Празно, и за тях.. Приближиха се към леглото, момичето седна.. Момчето все още стоеше до нея, със силно вкаменения си пенис, готов да изригне всеки момент.. В следващия момент тя легна назад, хей така.. Пред всички нас, които бяхме насядали по другите легла. Той се приближи също към нея. Тя легна още по-назад.. И разтвори бавно в страни крака.. Погледна към нас, видя, че я гледаме и ни се усмихна.. В следващия момент отново впери в него поглед и нещо си казаха.. Разтвори около него крачета, а той се доближи към нея.. С вдървения си пенис, без презерватив, се приближи към влагалишето и, което блестеше разводнено.. Приближи се още към нея, погледна и той към нас.. Усмихна се. В следващия момент намествайки се натисна тялото си към нейното, а пениса му опря точно между краката и, точно в мократа и вагина се опря.. В следващия момент той си го хвана с едната ръка и.. го намести срещу отвора и.. Тогава тя, усещайки му го, че е точно там.. Направи едно страстно движение към него и едва ли не сама си го вкара по-навътре.. И докато двойка номер девет правеха тестовете с госпожа Елисън - никой не гледаше в тях. Всички гледахме във двойка номер осем.. Понеже дори не ни се вярваше, че Мария е позволила да правим това.. А в резултат на нейното позволение, там на освободения, но вече зает креват.. момичето и момчето бяха започнали да правят съвсем свободно секс.. Чист секс, за да могат да довършат събралото се напрежение, за да освободят натрупаната пара по време на теста.. Те бяха толкова млади, това бе правилното решение.. Нямаше как да започнат нещо такова под формата на един строг стриктен тест, да проникват един в друг.. И това да спре мигом и да се успокоят на момента.. Това си бе напрежение и то голямо, което веднъж започнато, трябваше да се освободи. Точно така, както двамата го правеха вече - момчето вече бе почнало да чука с бързи движения момичето под него, а тя издаваше неотчетливи звуци.. Подобни на тихичко пищене.. Едно такова сладко, тихо, прегракнато, от сякъш от дълбините на гърлото и.. Номер девет също бяха започнали с теста вече, но.. Интересното бе при двойка осем, понеже за разлика от номер девет, номер осем ни изнасяха порно представление на живо.. На всички нас. Всичките момчета си лъскахме.. И то вече не само за да поддържаме пенисите си изправени, а.. Защото бяхме доста възбудени.. От това, което гледахме. Аз също седейки до моята партньорка и чакайки реда си, бях започнал с доста добро темпо да си бия чикии.. И то несъзнателно, гледайки в номер осем. Чувството беше същото като когато гледам порно.. И наистина гледах порно, и си биех чикии.. Само където разликата бе, че актьорите са пред мен. Но си беше порно, поне за мен. Много хубаво ми бе в онзи момент, чикиите ми отпускаха така добре топките, ставаше ми все по-хубаво на пениса.. А и на всички останали момчета вероятно. Номер осем правеха много хубав секс, тя бе толкова възбудена, че.. От стоновете и момчетата се възбуждахме още повече.. И в този момент стенанията и се учестиха, всички усетихме, че тя ще свърши.. Тогава тя започна учестено и задъхано да повтяря на момчето нещо, което не разбрах.. Попитах момичето до мен какво му казва, а тя ми каза, че го кара да не спира.. Да, тя щеше да свърши. И в един момент тялото и започна да се гърчи, обърна дори очи, видях я... Изписка 2-3 пъти по-силно.. А оргазма и просто беше поразителен.. Това беше красота пред очите ми.. Красота... И тогава си казах "евала на момчето, че успя да я докара до такъв оргазъм и да я изчака". Оргазма и беше страхотен. След толкова време без секс и след цялото дразнене покрай този тест, путката и най-накрая се бе наситила на своята естествена нужда..


    След малко, той и каза нещо.. Стана от нея, взе един презерватив от кутията на масата.. Явно искаше да и свърши вътре, не искаше от вън. Сложи презерватива много бързо и дори не успя да го развие до край, и бързо отново си го вкара навътре във вагината и.. Започна много бързо да я чука, направи около 10-на резки силни вкарвания и в следващия момент задържа там.. Вътре.. Изстена.. Свършваше хубаво, както си трябва, в разтърсената и преди секунди от оргазъм вагина.. След това постоя така за няколко секунди, нещо си прошепнаха... Нещо си казаха, тя го погали по гърба с ръка докато си говореха.. А след малко и двамата бавно станаха.. Освобождавайки леглото за двойка номер девет. Двамата отново заеха местата си обратно на леглото, на което чакаха своя ред за теста.. Момчето изморено, се излегна назад дори, до останалите две момичета и две момчета на леглото, докато неговата партньорка седейки до него, бе с голяма усмивка на уста.. Дори не си бе свалил още презерватива, лежеше така до тях, отпочивайки си..


    Добре го беше напълнил.. Явно вагината на това страстно момиче му бе харесала доста. А само след малко, щяхме да станем свидетели и на "довършването" на двойка номер девет...


    СЛЕДВА ЧАСТ 41 >>>

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от Div4uk Виж мнението
    Добре, посъветвай ме как според теб трябва да е написано.




    Добре, ще гледам да вложа повече правопис





    Това беше много отдавна и не искам да се сещам за него.
    хахаха тва ме разби

  23. #173
    Отказа ли се да я пишеш тая тема или време не стига?

  24. #174
    Повече от фен Аватара на Div4uk
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    325
    Здравейте, извинявам се за титаничното си закъснение. Скоро ще довърша разказа, остана съвсем малко

  25. #175
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    На мен не ми пука дали ще бързаш, излекувах се от рак и сега имам поне 10 години живот

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си