.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Подарък ...

  1. #1
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916

    Подарък ...

    Здравейте мили хорица , нали знаете моментът , в който просто не можете да изберете правилния подарък за човека , който обичате , искате да му покажете толкова много чрез този жест , но не знаете как да обобщите нещата .... Е ..... Моят случай е подобен ... И исках да ви помоля за идейки / и преди някой да е казал , ама ние не го познаваме момчето , това- онова , мрън-мрън ... , да се уточня - не е нужно да го познавате , аз просто искам по оригинален начин да му покажа колко го обичам ../.... И да знам има чаши , ключодържатели , мечета , сувенири , листчета , парцалчета ..... , НАЯСНО СЪМ , но търся нещо не толкова клиширано , нещо по-интересно , оригинално и т.н. ......... Благодаря за вниманието
    Последно редактирано от slimbo : 11-06-2013 на 18:46

  2. #2
    Можеш да му/и направиш колаж от ваши снимки примерно и да сложиш в някоя хубава рамка, или еднакви тениски с еднакви надписи )

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Тениски с еднакви надписи е много добра идея

  4. #4
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Цитирай Първоначално написано от steffi98 Виж мнението
    Можеш да му/и направиш колаж от ваши снимки примерно и да сложиш в някоя хубава рамка, или еднакви тениски с еднакви надписи )
    проблемът тук е , че нямаме много снимки заедно , защото той не обича да се снима ...

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Ами направете си една обща снимка и купи хубава рамка

  6. #6
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Той НЕ обича да се снима !!! Всичко свързано със снимки не върши работа :/

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Поне една снимка ще иска да си направите сиг

  8. #8
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    ние имаме , но когато той не си харесва снимките , не виждам къде е логиката да му подаря снимка и той да не се харесва и да му е тъпо , намирам го глупаво !!!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    438
    На мен това за тениските с еднаквите надписи ми изглежда доста детинско.
    Забелязала съм, че в днешно време момчетата много си "играят" с ножове. Можеш да му намериш някой нож, ако разбира се, го влече.
    Можеш да му подариш запалка, която да гравираш, ако е пушач.
    Друг подарък аз не мога да се сетя, но ако се разходиш по магазинчетата, съм убедена че ще намериш подаръка за него.
    Успех!

  10. #10
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Това със запалката много ми харесва и като тръгнахме в тая насока ,чудя се за нещо от сорта на табакера или нещо такова или пък има много готини пепелници ... тук има идеи .... Мерси ... И да и аз съм на това мнение за тениските , няк'во ми е ..... странно

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    438
    Цитирай Първоначално написано от slimbo Виж мнението
    Това със запалката много ми харесва и като тръгнахме в тая насока ,чудя се за нещо от сорта на табакера или нещо такова или пък има много готини пепелници ... тук има идеи .... Мерси ... И да и аз съм на това мнение за тениските , няк'во ми е ..... странно
    Аууууууу, а на мен това с табакерата доста ми хареса и мисля аз сама да поглезя себе си с една такава хаха. Иначе има много готини неща, направени за пушачи...

  12. #12
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    up

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си