.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    fhdumjij
    Guest

    Wink Едни витамини :D

    Здравейте, предварително се извинявам, ако темата не е за тук, чудих се къде да я публикувам.
    Значи в ДМ продават едни витамини има различни видове и са около 1-2 лева.

    Една приятелка ми каза, че нейна позната си е взела, изяла ги всичките на веднъж и започнал страшен прилив на енергия от нейна страна, била много весела, енергична... реших, че може би нещо се е прилигала.
    Та реших и аз да си взема да видим какво е това- бях супер тъжна(несподелена любов) и когато изядох 3 от тях- започнах да ставам щастлива, весела, нямаше и помен от тъгата, която не може да ме напусне толкова лесно иначе.
    Кажете ми- въобразявам ли си, че във витамините има нещо нередно, или попринцип си е така при вит.?
    Вие опитвали ли сте ги? Ако да, има ли нещо?
    Последно редактирано от fhdumjij : 11-11-2013 на 14:35

  2. #2
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    570
    и това, ако са истински витамини кой знае какво има вътре, принципно тревата води до това състояние, ти ако от едни бонбони изперкваш

  3. #3
    fhdumjij
    Guest
    ами аз не съм изперквала от тях, но тази познатата на моята приятелка е била бая енергична... весела...
    на мен просто ми се оправи настроението

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Познатата на приятелката си измисля, а ти да не останеш по-назад си си втълпила, че усещаш нещо.

    Самовнушението е силно нещо.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    захар
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    fhdumjij
    Guest
    ^ по- скоро е самовнушението

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    438
    Самовнушение и захар хаха

  8. #8
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Знаете ли какво по-точно е Traubenzucker?! Това е гроздова захар. Наистина тея бонбончета се смятат за витамини, но ако питаш мен всичко е едно внушение. На мен са ми казвали и че стимулират умствената дейност, но всъщност не е така...Казват ти, че с приема ще станеш по-весела, ти си го внушаваш и тадааа - има ефект...да, ама не...

  9. #9
    fhdumjij
    Guest
    е добре де... от моя страна си е самовнушение, обаче днеска една приятелка взе, че пробва(тя не знаеше нищо, само и казах, че са витамини), взе си няколко и започна да се хили като ненормална на всичко... като се има предвид, че тя е приемала много- по голямо количество захар, а никога не съм я виждала такава...
    Последно редактирано от fhdumjij : 11-12-2013 на 19:08

  10. #10
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Боже, слез и си прибери версиите!

  11. #11
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от fhdumjij Виж мнението
    е добре де... от моя страна си е самовнушение, обаче днеска една приятелка взе, че пробва(тя не знаеше нищо, само и казах, че са витамини), взе си няколко и започна да се хили като ненормална на всичко... като се има предвид, че тя е приемала много- по голямо количество захар, а никога не съм я виждала такава...
    Е добре де, след като си на мнението, че ти става по-весело като дъвчиш такива бонбонки, просто си ги дъвчи. Не мисля, че има защо да спорим или нещо подобно. Просто не си мисли, че са витамини от първа класа!

  12. #12
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от AliceSw Виж мнението
    захар
    мит

  13. #13
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от LipSy Виж мнението
    Е добре де, след като си на мнението, че ти става по-весело като дъвчиш такива бонбонки, просто си ги дъвчи. Не мисля, че има защо да спорим или нещо подобно. Просто не си мисли, че са витамини от първа класа!
    Авторката чака някой да й каже, че витаминчетата наистина действат по описания от нея начин, за да може да се хвали пред приятелчетата си, че се е "друсала" и колко "яко" е било, да се кикотят по ъглите в даскало и да се присмиват на всички загубеняци, които не са пробвали "дрогата".
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  14. #14
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Оо и аз друсах такива витамини и виждах розови слончета...

    Стига с глупостите.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си