.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396

    Съвет относно залаганията

    Здравейте, искам да ви попитам какво бихте ми препоръчали. От Септември месец някъде играя Еврофутбол редовно, попринцип много рядко съм на загуба, защото ги следя мачовете и правя около 100-тина лева седмично и събрах за S4 вече,но проблема е там , че точно пред нас има един магазин, където мъжете, които се събират са хора играещи еврофутбол от много време, всичките са супер пропадняци, зарязани от жените им и тем подобни и въпроса ми е дали след време няма да стана като тях, затова се чудя да спирам ли докато има време ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Зарязвай докато е време.Един познат краде от майка си за да си плаща загубите точно на Еврофутбол.

  3. #3
    Една от причините нашите да се разделят Проблемът обикновено не е,че не печелят,а че губят повече отколкото печелят.
    Махай го тоя Еврофутбол.Ако ще продължаваш да играеш поне играй в bet365 или на рулетката в sportingbet.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Много приятели ме посъветваха наистина да спра щото както печеля сега горедолу доволно ще си зарибя и ще почна да губя наистина много

  5. #5
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    по-добре така да си изкарваш парите вместо да продаваш материал
    WE ARE NOT ANGELS!

  6. #6
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Лошото е че печелиш и се зарибяваш, а после неусетно започваш да губиш и все си викаш следващият път ще ги избия. Има хора които наистина печелят, но трябва доста качества и самоконтрол, какъвто много хора си мислят че имат, а всъщност няма. Едно приятелче изкарваше доста от казината в порядъка на няколко хиляди за дни, но рано или късно започваш да губиш. До сега съм познавал само един човек които наистина живееше само от покер еврофутбол и табла, но живота му беше минал в казината като крупие и ред други, за жалост вече не е сред живите, но това е единственият човек които аз познавах и наистина знаеше какво прави и как да печели.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Проблемът е най-вече, че лесно се губи представа за стойността на парите. Когато в единия момент изкарваш колкото за цял месец бачкане, а в другия изчезват 2-3 заплати за една нощ, е много трудно да се усетиш колко точно губиш. Затова хората се набутват да си избиват парите, щото си мислят, че не набиват значителни суми.

    Аз не виждам нищо лошо да играеш. Но играй според джоба си. На твое място не бих рискувал да се отдам изцяло на хазарт и никога не бих заделял сериозни суми за залози. Това обаче може да не е най-доброто решение за теб, а в крайна сметка изборът си е твой.

    Малко стаж на някоя редовна работа може да ти даде много полезни съвети за това как и колко да залагаш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Не днес изгорях 180 лева на 1 мач, а с тези пари мислех да си взема обувки, заебавам го тоя еврофутбол, ще си играя чат пат покерче ей така като се съберем, поне мога да разчитам на 60 % на късмета си и 40 % на уменията си. А и с наще се бях карал няколко пъти по тая тема за тва мисля , че няма смисъл повече да продължавам

  9. #9
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    ако ще играеш, играй с големи суми на ниски коеф.. всичко друго е безсмислено

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Пари от хазарт на толкова ниско ниво не могат да се правят. Ако можеха щеше ми да има казина и тези еврофутболи?

  11. #11
    Ти сам го каза. По- добре се откажи, няма винаги да печелиш.

  12. #12
    Bet365 , 10,000 lewa depozit

    vid na zaloga nad 0,5 gola v macha(KOEFICIENTA NAD 0,5 GOLA E 1,05 izbirash po 2 macha na sedmica 1,1 koef = 1000lv

    4 puti v meseca 4k ???

    Are kajete mi che ne pechelq ot zalozite ??? machove s pod 4 cifreni sumi nqma smisul da se zalagat

    Moje da vi se struva tupo, che se riskuvat 10 bona za 1000lewa , no v dulgosrochen plan si e stabilen prihod vseki mesec
    Последно редактирано от betudontbet : 11-18-2013 на 02:18

  13. #13
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Спри докато е време. Хубаво е, че си го осъзнал.

  14. #14
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от betudontbet Виж мнението
    Bet365 , 10,000 lewa depozit

    vid na zaloga nad 0,5 gola v macha(KOEFICIENTA NAD 0,5 GOLA E 1,05 izbirash po 2 macha na sedmica 1,1 koef = 1000lv

    4 puti v meseca 4k ???

    Are kajete mi che ne pechelq ot zalozite ??? machove s pod 4 cifreni sumi nqma smisul da se zalagat

    Moje da vi se struva tupo, che se riskuvat 10 bona za 1000lewa , no v dulgosrochen plan si e stabilen prihod vseki mesec
    Хаха най-после някой умен човек тук . И аз така играя в повечето случаи братле и доста стабилни доходи си припечелвам.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от betudontbet Виж мнението
    Bet365 , 10,000 lewa depozit

    vid na zaloga nad 0,5 gola v macha(KOEFICIENTA NAD 0,5 GOLA E 1,05 izbirash po 2 macha na sedmica 1,1 koef = 1000lv

    4 puti v meseca 4k ???

    Are kajete mi che ne pechelq ot zalozite ??? machove s pod 4 cifreni sumi nqma smisul da se zalagat

    Moje da vi se struva tupo, che se riskuvat 10 bona za 1000lewa , no v dulgosrochen plan si e stabilen prihod vseki mesec
    Стратегията ти е супер тъпа и абсолютно винаги води до големи загуби. При 1 загуба само ти трябват цели 10 печалби, и то само да се избиеш.


    Авторе, не залагай повече отколкото можеш да си позволиш да загубиш.

  16. #16
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    За еврофутбол има далеч по-добри стратегии за печелене от тая глупост дето си написал. Да не говорим, че има и 100% сигурни системи, стига да имаш пари да дочакаш мача да излезе.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    Стратегията ти е супер тъпа и абсолютно винаги води до големи загуби. При 1 загуба само ти трябват цели 10 печалби, и то само да се избиеш.


    Авторе, не залагай повече отколкото можеш да си позволиш да загубиш.
    Ти знаеш ли колко некадърен и неразбиращ от футбол човек тря да си , при 1000 мача седмично да неможе да избереш 2 мача в които ще има поне 1 гол !

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от betudontbet Виж мнението
    Ти знаеш ли колко некадърен и неразбиращ от футбол човек тря да си , при 1000 мача седмично да неможе да избереш 2 мача в които ще има поне 1 гол !
    Говориш пълни глупости, не е до разбиране, а до късмет. Както казах, за да избиеш една евентуална загуба ти трябват 10 печалби по 2 мача са ти 20 мача, а от 20 мача да се набиеш на някой 0:0 си е много вероятно да стане. За това нещо ти трябва голяма психика и гооооооляма банка, щото при 2 поредни загуби рано или късно, ще се чудиш от къде ти е дошло.

  19. #19
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    За еврофутбол има далеч по-добри стратегии за печелене от тая глупост дето си написал. Да не говорим, че има и 100% сигурни системи, стига да имаш пари да дочакаш мача да излезе.
    Сподели ги с нас тези сигурни системи ?

  20. #20
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от maldini Виж мнението
    Сподели ги с нас тези сигурни системи ?
    Отворете учебника по математика и ще ги намерите

  21. #21
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Отворете учебника по математика и ще ги намерите
    E, че как?
    Нали трябва да се направим на важни, като пуснем мухата и после - нъц.

  22. #22
    Мини на хероин. И на игла да си пак ще имаш по-ясна представа за себе си и парите. Че и по-добре ще си отколкото с еврофутбула. Най-малкото по-рано ще си отидеш.

  23. #23
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    E, че как?
    Нали трябва да се направим на важни, като пуснем мухата и после - нъц.
    Има един лаф и той е : "Безплатен обяд няма" И да наистина в математиката има много схеми за печелене на пари от рулетки, покер, блекджек и в това число еврофутбол, макар за мен това да е далеч от интересен спорт. Ако толкова си мераклия ще ти кажа един от най-простите и гарантирано сигурни методи.

  24. #24
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Мераклия съм да .

  25. #25
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Най-добре го зарязвай докато е време че после ще стане късно и ще съжеляваш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си