.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    През зимата по къси панталонки

    В България вече е зима, но при мен е 24-25 градуса. ) Някой друг да има по топлите места и ако да къде точно ? ) От колко време сте там? Харесва ли ви живота като цяло на новото място? А хората ?

  2. #2
    В коя държава си ?

  3. #3
    Испания На Канарските острови ако трябва да съм по точна, защото мисля че на Мейн Ланд-а си е студенко

  4. #4
    разкажи малко за там ако искаш,от колко време си там, кво бачкаш там и т.н.

  5. #5
    Ми само от 4 месеца съм тук. Иначе е уникално красиво и хората са си готини ( за местните говоря) - всички са супер добре настроени, постоянно весели и усмихнати. Има и доста като мен - интересуващи се от туризма, дошли от всяка точка на Света. Готино е когато се събират толкова различни манталитети на едно място. Недостатъка е само един - понякога става доста скучничко, все пак си на остров и в почивните дни можеш да го обиколиш целия и идва един момент, в който вече колкото и да обикаляш не виждаш нищо ново и различно и малко писва. Като аниматор работя в момента Но тук работата няма нищо общо с тази в България по Слънчев бряг или Бургас по хотелите например. Доста по-голям екип сме, хотела също е доста голям, активитетите са различни и шоата са на друго ниво. Като цяло си е добре, но от време на време ме хваща носталгията ... Нормално

  6. #6
    Може ли да ви пратим малко от нашия студ и дъжд?
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  7. #7
    Студа е добре дошъл, само дъжд не пращайте моля ви, защото хората нямат дори шахти по улиците за отводняване и ако вали в продължение на 3 дни обявяват бедствено положение ....

  8. #8
    Какво се учудвате, тук вече почнаха да падат до около нулата температурите сутрин и постоянно виждам хора по къси панталонки и тениски (понякога и аз съм една от тях ) Но в това няма нищо странно, то е студено, понеже е зима, не понеже сме леко облечени

  9. #9
    Ами тук при нас най-студеното до сега време което съм видяла, беше преди 1 седмица ... един ден беше 20 градуса мрачно и дъждовно :Д и това е ... ( за тези 4 месеца, които съм тук е валяло точно 1 път между другото хахаха)

  10. #10
    Ами, блазе ти, тук очаквах да е топло до средата на Ноември, а то се захлади в края на Сптември, даже и преди това имахме хладни дни От няколко дни насам всяка сутрин е около нулата, даже понякога и малко под. А лятото ни беше типичното влажно и горещо, придружено с ежедневни гръмотевични бури и порои. Предстои една от най-студените зими, ама какво пък, нито работя, нито уча на открито летните дрехи няма да ги прибера

  11. #11
    Не, кажи ми, че не си сериозна с това "една от най-студените зими" .... Предстои ми да се прибирам Януари месец

  12. #12
    Напълно съм сериозна, но не живея в България, така че теб не виждам какво те притеснява

  13. #13
    Притеснява ме факта, че тук зимата е 18 градуса .... А като се прибера Януари, кой знае колко ще е в България - сигурно минус 18 Че ще си умра от студ 3 седмици, това ме притеснява хаха

  14. #14
    Е голяма работа, поне 17 години си живяла в България, не е като да не си свикнала на студ. А ако толкова не ти се ходи там през зимата, иди лятото, тогава най-вроятно ще е топло.
    Аз през зимата в България не бих отишла, ама по други причини.

  15. #15
    Еми ако не ми се налагаше със сигурност щях да си почакам до лятото, но .... :Д

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Е голяма работа, поне 17 години си живяла в България, не е като да не си свикнала на студ. А ако толкова не ти се ходи там през зимата, иди лятото, тогава най-вроятно ще е топло.
    Аз през зимата в България не бих отишла, ама по други причини.
    В коя държава си?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    В коя държава си?
    USA

  18. #18
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Аз съм в Англия(при това северната част ) и тук за хората е напълно нормално улиците да са заледени, а те да са по сандали/къси пантаконки/лятна рокля/потник. Взех и аз да свиквам чак :Д
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от DesireToFire Виж мнението
    Аз съм в Англия(при това северната част ) и тук за хората е напълно нормално улиците да са заледени, а те да са по сандали/къси пантаконки/лятна рокля/потник. Взех и аз да свиквам чак :Д
    Пак казвам, няма нищо ненормално в това някой да ходи така както си иска Студено им е , понеже е зима, а през зимата е нормално да е студено. Това, че са леко облечени няма нищо общо

    Преди няколко дни беше -3 градуса тук, аз си разхождах кучето по тениска и къси панталони, ами да беше студено, ама все пак е почти Декември

  20. #20
    Хора моля ви се де Сега ще кажете, че аз съм се изнежила нещо... Онзи ден тука беше 17 градуса и аз си умирах от студ, а бях с дълъг панталон и яке !

  21. #21
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Пак казвам, няма нищо ненормално в това някой да ходи така както си иска Студено им е , понеже е зима, а през зимата е нормално да е студено. Това, че са леко облечени няма нищо общо

    Безумна логика.
    Като ходя с плътно яке и шал, защо не ми е студено? Е, носът ми измръзва, естествено. Естествено, че има общо, че си по сандали.

    На 17 градуса е нормално да си с дълъг панталон и яке. Е, не палто или дебело шушляково яке, ама нещо тъничко да не е без хич си трябва.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Цитирай Първоначално написано от Yaiza Виж мнението
    Студа е добре дошъл, само дъжд не пращайте моля ви, защото хората нямат дори шахти по улиците за отводняване и ако вали в продължение на 3 дни обявяват бедствено положение ....
    АХХАХАХАХАХХАХХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХ

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    АХХАХАХАХАХХАХХАХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХ
    Ама аз въобще не се шегувам! Като пристигнах питах хората тука за дъжд и сняг, за снега направо ми се изсмяха в лицето...Дъжд казаха, че виждали 1-2 пъти на 5 години о.О

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Безумна логика.
    Като ходя с плътно яке и шал, защо не ми е студено? Е, носът ми измръзва, естествено. Естествено, че има общо, че си по сандали.

    На 17 градуса е нормално да си с дълъг панталон и яке. Е, не палто или дебело шушляково яке, ама нещо тъничко да не е без хич си трябва.
    С кожено якенце бях аз ама ... какво да ти кажа, може да не е нула градуса или пък под нулата, обаче си е зима и си се усеща студа. Като имаш на предвид, че си е остров и брули вятър постоянно

  24. #24
    Трябваше да ида в Австралия аз, вчера тук валя сняг. Много ми е студено, а още не е паднало стабилно под нулата.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Трябваше да ида в Австралия аз, вчера тук валя сняг. Много ми е студено, а още не е паднало стабилно под нулата.
    В коя държава си ти ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си