.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Повече от фен Аватара на LHDWBD
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    302

    Програми за видеобработка

    Трябва ми програма,която да може да обработва клипове,да ги реже и други,както и да може да се прави voice over.Гледах из форуми,но повечето са платени.Изтеглих си няколко програми,но нямат никакви ефекти.Благодаря предварително!

    P.S:Не ми препоръчвайте програми като Sony Vegas,AnvSoft Movie DVD Maker,ImToo Movie Maker

  2. #2
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Adobe Premiere?

  3. #3
    Adobe Premiere както споменаха по-горе, Adobe After Effects и тн.. Уточни за какъв вид видеообработка става въпрос.

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от The Nephilim Виж мнението
    Adobe Premiere както споменаха по-горе, Adobe After Effects и тн.. Уточни за какъв вид видеообработка става въпрос.
    Като видя аватара на недоебаната модераторка от вибокса ми става смешно.

    Продуктите на адоб не струват, още по-малко пък за елементарен едит.

  5. #5
    Хахаха, модератора от VBOX? LOL. Аз лично бих избрал Sony Vegas, но момчето/момичето е споменало да не я предлагаме, след което веднага идва ред на After Effects. Ако си наясно за някоя програма, която е по-добра, сподели я с мен. Можеш да ми покажеш и някои от прочутите ти неелементарни видеообработки.

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от The Nephilim Виж мнението
    Хахаха, модератора от VBOX? LOL. Аз лично бих избрал Sony Vegas, но момчето/момичето е споменало да не я предлагаме, след което веднага идва ред на After Effects. Ако си наясно за някоя програма, която е по-добра, сподели я с мен. Можеш да ми покажеш и някои от прочутите ти неелементарни видеообработки.
    От Вегас дори и Мувимейкъра е по-добър, а от АЕ има поне десет по-добри, които ти няма как да ги знаеш, толкова си заблуден и неук.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    От Вегас дори и Мувимейкъра е по-добър, а от АЕ има поне десет по-добри, които ти няма как да ги знаеш, толкова си заблуден и неук.
    prove it/btw говориш пълни глупости вмомента, колкото да напишеш нещо/

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Koe e глупост, че вегас е боклук ли, това е доказан факт.
    А АЕ е средното между полу професионална и аматьорска, но клони повече към аматьорските.

  9. #9
    Вегас не е боклук, всъщност реално погледнато е боклук, но ако сравниш с повечето други програми - не е. Ако имаш намерения да даваш пари за програми Вегас не е най-добрия избор. Все пак ако си го закупиш е много по-бърз и има доста повече фиксове на най-различни ерори от кракнатия. Другото - AE. Зависи за какво ще я ползваш, читава е, стига да имаш достатъчно здрава машина. Твари зверско, RAM Preview-а е ужасен, обаче има доста възможности. Какво подразбираш под професионална, да има куп ненужни неща или какво? Изясни. Между другото, любопитно ми е кои са тия други програми за които говориш?

  10. #10
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    :Д шитсторм инк

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?
    На мен ли говориш?
    Последно редактирано от The Nephilim : 12-01-2013 на 17:40

  13. #13
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от The Nephilim Виж мнението
    Вегас не е боклук, всъщност реално погледнато е боклук, но ако сравниш с повечето други програми - не е. Ако имаш намерения да даваш пари за програми Вегас не е най-добрия избор. Все пак ако си го закупиш е много по-бърз и има доста повече фиксове на най-различни ерори от кракнатия. Другото - AE. Зависи за какво ще я ползваш, читава е, стига да имаш достатъчно здрава машина. Твари зверско, RAM Preview-а е ужасен, обаче има доста възможности. Какво подразбираш под професионална, да има куп ненужни неща или какво? Изясни. Между другото, любопитно ми е кои са тия други програми за които говориш?
    Мисля да ти казвам Оли, по-краткото на олигофрен.
    Кракнат Вегас няма, пачва се, което е много различно нещо.
    Пачнатите версии работят също толкова "добре" като оригиналните, просто самата програма е майтап и се ползва главно от принцеси в цирка.
    АЕ заема Ram, защото смотаните писачи от адоб не знаят какво правят, а нямат акъл да вземат пример от Fusion, защото само тя ползва рама правилно.

    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?
    Няколко години си правила слайдове, браво, вегас става само за това, за нещо със снимки.
    Аз и да плета не мога, но не мисля, че трябва да се уча да го правя.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Photoshop the best!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението


    Няколко години си правила слайдове, браво, вегас става само за това, за нещо със снимки.
    Аз и да плета не мога, но не мисля, че трябва да се уча да го правя.
    Ам..повярвай ми, точно слайдове със снимки там не могат да се правят толкова добре. Говоря точно за видео с ефекти и вс. Не знам, доста уроци прегледах, но накрая си правих прилични клипчета. Не разбирам защо го храниш.

  16. #16
    Голям фен Аватара на ОР
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    933
    install gentoo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си