.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Къде да излизаме с гаджето?

    Здравейте. Надявам се да няма скорошна подобна тема. Бих искала да ми помогнете с интересни идеи за прекарване на време с приятеля ми, защото сме много затруднени с креативността и през 90% от случаите се гушкаме на топло в къщи. През останалото време сме на кино или още по-рядко- в някой магазин. Дали има нещо, което да правим в студеното време без да ни доскучава през първия половин час от дейността?

  2. #2
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Нови ресторанти, посещения в музей, библиотеки, разходки навън, ако сте топло облечени. етц етц

  3. #3
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Пътувайте, караоке барове, отидете някъде да курорт, кънки на лед, пързаляне с шейна ... Има много местенца където може да ходите.

  4. #4
    Ресторанти, музеи, библиотеки о_О... звучи доста нереално от устата на 17 годишна девойка. Незнам съфорумците с какви средства разполагат, но не е особено лесно постоянно да си позволяваш подобни глезотийки (пък ако можеш - чудесно).
    Какво предпочитам да правя аз, като вземем под внимание, че живея във Варна - в редки случаи на кино; разходки в някой от моловете просто да видиш какво има (аа я виж това как ще ти стои хаха); има доста места от които се вижда целия град - обичам да ходя там, когато има с кого. Предимно разходки.. без значение дали е топло или студено. Зимата разбира се е малко по-кофти (освен, ако не си ескимос и не си свикнал с отрицателните температури). Но ако на вас като двойка не ви идва нищо на ум, което да правите и да запълвате времето си...

  5. #5
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Под ресторант нямам предвид нещо луксозно и скъпо. Може да е фаст фуд ресторант. Живея в Стокхолм, Швеция, където стандарът на живот е много по-скъп и следователно стоките и слугите са също. И въпреки това, веднъж на всеки две седмици излизаме с приятеля ми на ресторант, където пръскаме по около 10-15 евро. Съвсем нормална цена, за тукашния стандард.

    Музеи - на няколко пъти сме ходили с приятеля ми да посещаваме галерии. Веднъж посетихме Fotografiska, веднъж Moderna museet, веднъж Vasa museet и т.н. и т.н. Много отпускащо е и приятно. Пък и научаваш нещичко, докосваш се до нещо.

    Има библиотеки с вградени кафета в тях - много разпускащи места, където можеш да грабнеш книга и едно кафе, или пък просто да прекараш време с компания.

    Да, на 17 години съм, приятелят ми е на 18 и въпреки това посещаваме такива места. Какво е толкова нереалното?

    И кое му глезотийката на това да посетиш библиотека или музей? О.о

  6. #6
    OFF: За мен ресторант - означава ресторант, а не McDonalds или Subway. Може би точно, защото НЕ живееш в България НЕ разбираш "кое е толкова нереалното" на написаното от теб. Както и да е - това е моето мнение и НЕ съм го написал, за да те обидя или засегна, а за да дам идея по темата.

  7. #7
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    ^ Аз живея в България и пак не разбирам кое е нереалното в случая.
    Рядко срещано - да. Но е абсолютно реално.
    Колкото и невероятно да звучи, не всяко момиче на 17 прекарва времето си само по кафета и дискотеки.
    Да посетиш библиотека, някой музей и ресторант излиза дори по-евтино от една вечер в дискотеката.

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Иво Виж мнението
    OFF: За мен ресторант - означава ресторант, а не McDonalds или Subway. Може би точно, защото НЕ живееш в България НЕ разбираш "кое е толкова нереалното" на написаното от теб. Както и да е - това е моето мнение и НЕ съм го написал, за да те обидя или засегна, а за да дам идея по темата.
    Аз не живея в България едва от 3 месеца и пак не разбирам кое е нереалното. Музеи и библиотеки откога е равно на глезотия?

    В смисъл... на човек, който предлага обиколки по моловете като начин за разпускане за ДВОЙКА, нормално да му се струва странно.

  9. #9
    Ок, чудесно! Страхотно дори. Само че, не виждам каквото и да е предложение от ваша страна освен упреци към това, което съм написал.. направете и вашите предложения, вместо да се опитвате да "показвате" кое е правилно и кое не.
    Според мен, по-голямата част от младежта не би се втурнала да разглежда музеи и да вечеря в ресторанти. И пак казвам... това си е мое мнение и не ангажирам абсолютно никой да се съобразява с него. Не казвам, че е лошо да посещаваш подобни места. И въпреки всичко МИСЛЯ, че повечето на възраст между 17-20 години не прекарват ежедневието си в музеи и ресторанти..

  10. #10
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ще се учудиш колко от моите 17 годишни връстници в България посещават такива места.

  11. #11
    anonymous708973
    Guest
    Е, за това си прав, разбира се, затова и се дава тази идея. Какъв е смисълът, ако напишем нещо, което вече са се сетили

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Живея в Стокхолм, Швеция, където стандарът на живот е много по-скъп и следователно стоките и слугите са също
    ахуауахаухуауаха

  13. #13
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    услугите, де

    ей!

  14. #14
    Може да спортувате заедно
    Да ходите на фитнес
    Да тичате заедно
    Някой спомена кънки на лед също е страхотна идея
    Да посетите някое спортно събитие
    Театър
    Оперета


    Зависи какво харесвате и какви интереси имате . Горните споменати важат само ако и двамата се интересувате от спорт иначе няма смисъл . Идеите на Дриймърката също въобще не са лоши нито ги намирам за страннии . Всъщност въобще не са лоши и самата аз смятам да се възползвам от тяхк огато с моят имаме повече свободно време . Има доста прекрасни забележителности в Мюнхен .

  15. #15
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Театър също звучи супер <3 Преди няколко седмици посетихме постановка на Fröken Juliе

  16. #16
    Голям фен Аватара на nevermind...
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    532
    Цитирай Първоначално написано от Иво Виж мнението
    Ок, чудесно! Страхотно дори. Само че, не виждам каквото и да е предложение от ваша страна освен упреци към това, което съм написал.. направете и вашите предложения, вместо да се опитвате да "показвате" кое е правилно и кое не.
    Според мен, по-голямата част от младежта не би се втурнала да разглежда музеи и да вечеря в ресторанти. И пак казвам... това си е мое мнение и не ангажирам абсолютно никой да се съобразява с него. Не казвам, че е лошо да посещаваш подобни места. И въпреки всичко МИСЛЯ, че повечето на възраст между 17-20 години не прекарват ежедневието си в музеи и ресторанти..
    Да, разбира се, повечето хора на възраст между 17-20 години са малоумни..

  17. #17
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    С театър е добра идея, скоро видях там една влюбена двойка, колкото теб може би. Забавни са и винаги ще ви е интересно. Може да ходите да хапвате нещо ново, например да си направите нещо като списък да вкусите неща, които никога не сте и започвате в градът ти да търсите такива заведения. Музеи предложиха по-горе, да, също е забавно. Това да посетиш музей не означава, че си нърд. Може ако е по-топло времето някоя вечер (или ден, както си решите) да отидете на покрива на някоя сграда и да пуснете летящ фенер, пък и е романтично. На някои закрит басейн можете да отидете ако има в градът ви или в близост. Може да си направите списък с всички забележителности в града ви (паметници, реки, ако имате и водопад, има много забележителности) и да ги посетите. Пикник можете да си направите и тн. Идеи - много, зависи какъв вкус имате.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  18. #18
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ходете на болулинг,билярд,на някои клуб има много места където да ходите

  19. #19
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Коледните базари по това време са много приятно местенце.

  20. #20
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    На билярд ходетете, примерно.

  21. #21
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995

    Lightbulb Любовта е прекрасна.

    Цитирай Първоначално написано от SonataArctica Виж мнението
    Пътувайте,караоке барове,отидете някъде да курорт,кънки на лед,пързаляне с шейна ...
    Има много местенца където може да ходите.
    Много ми харесаха идеите за кънки на лед и пързаляне с шейна. Определено е много забавно!

    Аз мога да предложа същото + кино,ресторант,боулинг,бил рд,театър,цирк. - Арена е забавно място.
    Вкъщи също можете да се забавлявате,например домашно кино,избирате си храна. Приятна атмосфера..

    Файтинг!
    Последно редактирано от Dam Yeo Wool : 12-04-2013 на 18:57

  22. #22
    Ми ходете на ресторанти, на кино, на театър, на планина и т.н. Има много места на които можете да отидете.

  23. #23
    Мега фен Аватара на trabi_bs
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    8 147
    make a love :d

  24. #24
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    ^Това също!
    Ами отидете на гости на баби, дядовци - зима е: време е за гушкане на топло, пиене на чайове и спиртни напитки
    Иначе - отидете на РС-клуб, разцепете се на CS,примерно... Ако той има кола, отидете някъде на някоя хижа само двамата, пътувайте на стоп... Ходете на фитенс заедно, сгответе си нещо,

  25. #25
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    брей .. малко ли молове пълни с кина, playground, кафета, ресторанти, магазини ако щеш, има?
    А да не говорим за всичко извън тях.
    Не разбирам как са ти се изчерпали идеите, нима излизате всеки ден? Ако е така е разбираемо ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си