.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Как да кажа на родителите си, че не искам да ми се месят?

    Нашите искат да знаят всичко, което се случва в живота ми. Това не ми харесва особено. Искам лично пространство. Всеки път, когато стане дума за момчета, нашите ми изнасят една дълга лекция, за това че съм малка, за да имам гадже и тн. Заради това ми се налага да крия от тях тези неща. А аз искам те да знаят. Просто не ми се слуша отново и отново същата скучна лекция. Как да има кажа за момчето по което си падам, като дори преди няколко дни стана дума за него и майка ми каза, че е ужасен. Помагайте, моля ви. Благодаря предварително.

  2. #2
    На колко си?

  3. #3
    Голям фен Аватара на supersonic0
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    718
    Кажи им го директно, освен, ако не си прекалено малка де.

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Ти искаш от едната крайност в другата да се метнеш. Няма как да стане.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Ще те посъветвам, да приемаш родителите си и като учители и винаги да се вслушваш в съветите им. И помни, че родителят винаги мисли доброто на детето си.

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Родителите ти ти казват работи за твое добро така че по-добре ги слушай

  7. #7
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Ще те посъветвам, да приемаш родителите си и като учители и винаги да се вслушваш в съветите им. И помни, че родителят винаги мисли доброто на детето си.

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    родителят винаги мисли доброто на детето си.
    И аз мислех, че това е изначално правило, ама... дръжки. На такъв пример станах свидетел наскоро, че нямам думи да опиша какви егоисти са някои родители.

  9. #9
    Споделям напълно мнението на Ина . От личен опит го казвам че тав за доброто и родителят ас пълни глупости .

    Поговори с тях и им кажи как се чувстваш . Не знам на колко години си но от 14 нагоре си е нормално да мислиш за момчета и да си имаш и гадже .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си