.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48

Тема: потрес

  1. #1

    потрес

    хора,искам да ви попитам ..вие смятате ли,че само в България масово тийнейджърите харесват "певци" като 100 кила,Криско,Hoodini,Billy Hlapeto и т.н и какво смятате за тези новоизгряващи певци на които 90% от текстовете на песните им са свързани с "пу*ки,ху*ове,гъ*ове,ан*си,ци* и и т.н
    в моят свят всички са понита..ядът дъгите и акат пеперудки ^^

  2. #2
    То извън България малко хора знаят за тях :Д Иначе доста хора харесват тях и певци като тях

  3. #3
    само аз ли съм на мнение,че такива хора трябва да се линчуват......
    в моят свят всички са понита..ядът дъгите и акат пеперудки ^^

  4. #4
    И защо?Само защото са им такива текстовете ли?

  5. #5
    ми примерно.
    в моят свят всички са понита..ядът дъгите и акат пеперудки ^^

  6. #6
    Замислял ли си се,че някои от тях може и да не умират от желание да пеят такива глупости ,а да го правят точно защото това е 'модерното' в момента,което се харесва на тийнейджърите + аз не бих ги нарекла и певци , техния рап си е чисто говорене (и то на простотии)

  7. #7
    Аз дори не мога да ги нарека певци. Отвратителни са ми тези хора и най-тъпото е, че все повече и повече от тийнейджърите им подражават.

  8. #8
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Били кога е пял за цици и за жени като цяло ????

  9. #9
    Добре, обясни ми рапа на Еминем много ли по-смислен е? Единствено е на английски и повечето не разбират точно какви простотии пее. Аз самата слушам рап и предпочитам такъв, в който на първо място гласът да ми харесва, на второ място смисъла на песента, обвързаността и с личния живот на изпълнителя (ако го познаваш) и да е интелигентно написана. Рапът не е само псувни и златни ланци.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #10


    Еминем 24/7 путки, дрога, пари в песните си да знаеш!

  11. #11
    По-добре това, отколкото чалга...

  12. #12
    Ами аз не съм му фен. Песните му са съчинени от въздуха и нямат общо с неговия живот, по-скоро са комерсчета създадени с цел да се харесат на масовата публика - лично мнение. Може да е много добър фристайлър, но .... както философски каза Стоичков аим нот ляйк.
    SprayPaint напълно съгласна съм.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #13

  14. #14
    ^Знам я, но историята не ме трогва. Може би просто животът му не е чак толкова наситен със събития, или съдя прекалено строго малкото бяло момче, което поне опитва да направи нещо. Whatever.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #15
    Всеки рапър има песни с нецензурни думи, но специално на тези българските дето са тука всичкото им е такова. Докато Еминем има доста смислени песни.

  16. #16
    Тъпанари са всичките... радвам се, че нямам и акъла на повечето тийнове. Бахти провала!

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  17. #17
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    Пък тоя Криско..нямам думи, нито може да пее, нито да рапира. Видяха го всички в музик. академия колко може да пее без да си оправя гласа с машини (така да се каже). Иии спечели зелената песен на България .. О.о И като излезе да пее, разчиташе на публиката..пфф

  18. #18
    Голям фен Аватара на Vivitu483
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    509
    Такава е тенденцията. На запад според теб за какво се *пее* в песните според теб, говоря за рапърите в последните две три години? Каквото се слуша там, такова се слуша и тук.

  19. #19
    Ama te sa si takiva . Ludi i gadni . Vqrva6 li mi , 4e v na4alnoto u4ili6te do na6to si pripqvat " sex buren - stres nulev " . Napravo mi ide da vzema edna lopata i toq Krisko-Drisko da go zapratq v ada . Ama kakvo da se pravi . No edno mi e interesno - ako ne haresva6 rap kato men , tova li haresva6 http://www.youtube.com/watch?v=VEpMj-tqixs - kato men ??????????? ( malko stranen otgovor se polu4i kato cqlo )

  20. #20
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^Знам я, но историята не ме трогва. Може би просто животът му не е чак толкова наситен със събития, или съдя прекалено строго малкото бяло момче, което поне опитва да направи нещо. Whatever.
    А това трогва ли те?
    http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI

    Или пък това?
    http://www.youtube.com/watch?v=S9bCLPwzSC0

    Или това?
    http://www.youtube.com/watch?v=lexLAjh8fPA

    Хмм..Има още доста всъщност..Ще ми отнеме доста време докато ги изброя..

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от maybehappy Виж мнението
    само аз ли съм на мнение,че такива хора трябва да се линчуват......
    По-скоро феновете им трябва да се линчуват. Глупавите ни "рапъри" не ми пречат, но феновете им....като започнат да им подражават и да ми говорят, че в "путки по масата" и прочие се пее истината за живота едва ли не направо се вбесявам. Ако си бяха мирни и кротки нямаше да ми пречат.. и не само на мен де...

  22. #22
    ProfessionalGay съгласна съм nice nick if I might say
    Lilanda единствено харесвам Like toy soldiers, но е просто любимата ми песен на Еминем - като хубава къща в лош квартал. Не е в мой стил. Предпочитам по-добре написана лирика на по-висок език, както и по-приятен глас и присъствие на екран. Вероятно има доста изпълнители, които пеят за собствения си живот, но аз се ровя в живота само на любимите ми, така че за тях мога да гарантирам. Но такъв, който просто си измисля песничка, която ще се харчи (не визирам Еминем, говоря общо), не печели уважението ми. Истинските творци говорят за собствения си живот така че едновременно ако познаваш живота им да разбереш за какво говори, но и не толкова запознатите да могат да се асоциират с песента. Разбира се, всеки изпълнител има по някоя тъпа комерс песничка. Забавното е, че аз не харесвам на моя любим изпълнител точно тея негови песни, които приятелите ми харесват.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #23
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Просто е смешно да говориш как на даден човек животът му не бил толкова наситен със събития като дори не си запозната. Еминем има доста /наистина доста/ смислени песни, това, че ти не ги харесваш е вече отделен въпрос. Но да кажеш "явно животът му не е наситен със събития"...Молим...

    Интересното е, че в Америка, да не кажа всеки един, но повечето рапъри /а и не само/ са преживяли доста докато изградят каквато и да е кариера. Докато тук е достатъчен един X factor и вече си поп иконата на България...Което е жалко. А още по-жалкото е, че имаме стойностни изпълнители като Мария Илиева, но слушаме кой? Криско...

  24. #24
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ае скарайте се ся за такава простотия.. И едните и другите имат и плюсове и минуси.. тваЙ е...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #25
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    > 2014
    > Слушат българска музика...



    ПП: http://www.youtube.com/watch?v=ySBZf23oqAg
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-04-2014 на 10:59

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си