.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    РПГ форуми

    Интересно ми е дали има някой фен на рпг форумите (от типа на тези по сериали, анимета, игри и т.н.) където чрез писането на постове играеш с героя си и го развиваш. ;д Или само аз се занимавам с подобни неща..
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Писала съм в доста форуми от тоя тип. Основно там се научих да пиша и говоря. Вече почти не пиша роулплей, което е много жалко. Трябва да се върна към старите навици.

  3. #3
    Забеляла съм, че на доста хора или им омръзва да пишат, или просто по незнайно какви други причини спират. А това си е много приятно и полезно хем за релаксиране, хем за развиване на въображението и уменията в писането. Затова ми се ще да намеря още хора и да се съберем да попишем в някой форум. Самата аз си имам мои, обаче и там се губят малко пишещите. -.-
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  4. #4
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Преди адски много пишех, няколко години прекарах там, но вече са ми доооооста скучни.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  5. #5
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Познавам ги почти всички от преди редовните потребители, така че нищо чудно да сме писали, ако си била по форумите преди година. Всички които спират да пишат, претърпяват някаква промяна, обикновено се изпокарват с останалите или нещо подобно. Не знам, наистина там се научих да пиша романи, адски интересно е, ако си намериш подходящо другарче, но имам доста лоши спомени, запознах се с много неприятни хора и единственото хубаво нещо се оказа БФФ-то оттам...спирам, че си разказах живота :дд

  6. #6
    Искате ли да се съберем (ако се появят повече хора още по-добре) и да си спретнем нещичко? ;д Адски много ми се пише и дори си направих форум с основна тематика (малко фантастика - инвазия на извънземни) обаче повечето пишещи са луднали по сериалите и не се навиват за нещо по-различно и с определена история.
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  7. #7
    Иначе аз пиша от почти 5 години като първо бях в аниме форуми, а после и в тези по сериалите.. Обаче наистина все стават някакви драми или на моменти омръзват еднообразните теми.. Затова ми се иска нещо не особено типично и с някаква базова история ;д
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Да, и аз от преди пет години пиша. Много неща се случиха и се отдалечих страшно много от приятелите си там. Не ми се започва пак да пиша, съжалявам.

  9. #9
    Няма проблеми, не съм тръгнала да насилвам никой. Просто ми е любопитно дали има желаещи, на които им се занимава или все още се занимават с това. ;д
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  10. #10
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Оооо, то и аз имах няколко форума, но управлението ставаше много трудно за админ, дори и няколко да са. Ставаха прекалено много скандали, крадяха ми скиновете, които правех, някакви интриги ставаха все едно сме 4 клас и да не говорим колко фейкове имаше там и все се правеха на мускулести. А лошото е, че тези форуми издържат 1 седмица и потребители се втурваха като стадо овце в следващия нов форум. Доста рядко оценяваха труда, нарушават и правилата. Имала съм доста хубави спомени, но имаше и много нерви, фалшиви личности, карания, детинщини и хората дори не пишеха толкова роул плей колкото да спамеха за мнения.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  11. #11
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Еее, аз винаги съм била привърженичка на доброто РП. Не толкова по сериали, колкото ти да си измислиш героя, да създадеш света му и наистина да твориш, но не съм писала от доооста време, а ако се върна по форумите, все още някой от "старата лига" ще е там и ако ме разпознае няма да е много добре. Нещо като Джак Спароу съм там :Р Иначе от кои форуми си, ако не е тайна.

  12. #12
    Аз общо взето съм почти навсякъде из форумите през последните 4-5 години. Иначе да, разправия си е да си админ. Главно на мен не ми се получава толкова с дизайните понеже нямам особени умения с фотошоп и тем подобни програми, с които да си направя нещата по-симпатични. Пък потребителите съм си контролирала що-годе добре. Така де, не ме интересува кой за какъв точно се представя, стига да си пише читаво рп-тата. Все още не съм се срещала с никого от форумите (мда, иронията в токова години писане), така че ми е все тая кой за колко мускулест се изкарва и дали е първа хубост. ;д Въпроса е, че все си търся нещо различно с по-особена история и когато си направя сама събирам малко хора, на които да им се пише такова нещо.
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  13. #13
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Да, от кои форуми си? :д
    Иначе точно, че поне се запознах с туй дети и сега сме си едно пакетче навсякъде и не съжалявам за това, може би единственото нещо, за което не съжалявам от тези форуми. И всъщност бях против тези глупости за интернет приятелства, но ето, че точно това момиче стана част от живота ми вече много дълго време, на разстояние сме, но се виждаме на няколко месеца и всъщност това ни сплотява още повече и именно с нея ще прекарам новата си година, така че по тези форуми можеш да откриеш човек до теб, който да е със същите интереси и да имаш късмет да не се окаже фейк
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  14. #14
    В началото бях в аниме форуми. Сега уж имам регистрации в повечето по разни сериали или типичните форуми с името на някой известен град, обаче пиша само в един новичък, който си е мой и се опитвам да вкарам малко живот в него. ;д
    Иначе несъмнено можеш да намериш доста хора даже, с които да имаш общи интереси. Поне аз поддържам контакти (главно в скайп/ФБ) с поне 90% от хората, предимно момчетата де, с които съм писала в първите ми аниме форуми. Имаме си общи занимания, познаваме се вече от няколко години, говорили сме си, това-онова.. и изведнъж просто ти стават приятелчета, с които да комуникираш и когато си прекарваш времето в интернет. ;д
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  15. #15
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Гледай го лапето сладко как се мазни ^^
    Иначе ако искаш, може да даваме някакви идеи за по-интересно РП, имали сме наистина доста шантави, но именно там е тръпката да пишеш веднага следващия пост.

  16. #16
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не разбирам само що за боклуци сте срещнали. Имам предвид хората, с които аз съм се виждала или писала са все пичове. Най-много сега да ме накарате да вия, че ми се пише идиотски. Не е честно - нямам възможност да е точно сега.

  17. #17
    Лапе? Мазнене? Нье. ;д Споделям просто, че се опитвам да съм си редовна в моите си форуми. ;д
    Иначе винаги съм си била фен на шантавите рп-та. Друго си е да чакаш с нетърпение да видиш следващия какво ще е измислил и да се чудиш как да направиш нещата още по-интересни ;д
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  18. #18
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от SmaRii Виж мнението
    Лапе? Мазнене? Нье. ;д Споделям просто, че се опитвам да съм си редовна в моите си форуми. ;д
    Иначе винаги съм си била фен на шантавите рп-та. Друго си е да чакаш с нетърпение да видиш следващия какво ще е измислил и да се чудиш как да направиш нещата още по-интересни ;д
    Аааа не, не, тя на мен вика, защото съм една година по-малка от нея и се лигавим така :Д
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  19. #19
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Еми, имаш късмет в такъв случай. Откакто прописах там, наистина само фалшиви самоличности и драми имаше, главно защото съм се виждала с много от потребителите. Малко или много всичко се пренасяше и в реалния живот и по едно време не пишехме за удоволствие, а за да се катерим в класацията и да се караме помежду си. Особено в последно време наблюденията ми са, че идеите за РП се базират само върху сериали, които също вече нямат нови идеи..
    Иначе SmaRii, съжалявам за недоразумението, говорех на BlackEyedPease :д

  20. #20
    Аааа.. ама уточнявайте се ;д Като не знам тука кой на колко е и кои се познават е малко awkward да не знам кое за кого се отнася :д
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  21. #21
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от SmaRii Виж мнението
    Аааа.. ама уточнявайте се ;д Като не знам тука кой на колко е и кои се познават е малко awkward да не знам кое за кого се отнася :д
    Да, усетих се накрая :д

  22. #22
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не разбирам само що за боклуци сте срещнали. Имам предвид хората, с които аз съм се виждала или писала са все пичове. Най-много сега да ме накарате да вия, че ми се пише идиотски. Не е честно - нямам възможност да е точно сега.
    Имаше и нормални, но и такива, които плетяха само интриги, говореха глупости, някои се хвалеха с колко човека са спали и някви такива. Имаше свестни, но имаше и хора с детски акъл. Такива интриганти през живота си не бях виждала. Иначе и аз започнах преди 5-6 години в Аниме форум, но не общувам вече с тях, после се завърнах към тези със сериалите, беше добре първите години, но сега последните...
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  23. #23
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    BlackEyedPease :д
    Оф, ма, едно име не можеш да копираш!
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  24. #24
    Сега всичко става прекалено банално - върти се около героите от сериалите, темите за писане са почти едни и същи, главна от които е разврата, няма го екшъна от аниме форумите.. Абе скучно е ако не си намериш някой да писане, който да е на твоя акъл ;д
    Впрочем, BlackEyedPeas, с теб значи може и да се знаем щом сме писали по едно и също време в аниме форуми ;д Доколкото помня нямаше особено много такива.
    It's Cute How Stupid You Are ^^

  25. #25
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от BlackEyedPeas Виж мнението
    Оф, ма, едно име не можеш да копираш!
    Оригинална съм, изяж се :дд

    SmaRii, кой форум е в най-добро състояние в момента?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си