.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Въпрос за секс с презерватив

    Здравейте,

    Извинете за тъпия въпрос , но днес ми се случи нещо доста странно . Правих секс с презерватив и свърших в нея , след като го извадих , видяхме че на леглото има малко гъста сперма , та въпроса ми е , след като презерватива не е скъсан каква по дяволите е тая гъста сперма извън презерватива и трябва ли да се взима някакво хапче ?

  2. #2
    Ако презерватива не е бил скъсан , не е текло от него , това е от жената. Има жени които при възбуда пускат нещо като бяло слузеста течност , а може ако и е било студено да е бяло течение . Лично аз смятам , че не трябва да се притесняваш . Но все пак , ти ако решиш да пиете хапче пийте го . Също ако и закъснява , а не е нормално , направете един тест и от там нататък вие си знаете какво ще правите !

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Проверихте ли презерватива дали е скъсан? ако не е няма от какво да се притеснявате просто е от момичето

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Проверихте ли презерватива дали е скъсан? ако не е няма от какво да се притеснявате просто е от момичето
    Напълних презерватива с вода и не падна капчица от него , предполагам не е скъсан Дано всичко е наред , че ми е рано за такива неща
    Последно редактирано от banancho_s_pijamcho : 12-14-2013 на 13:37

  5. #5
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    От нея е било. Щом капута е здрав, значи всичко е наред. Не се притеснявай(те).
    Welcome to the Jungle...

  6. #6
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Да, да не се трови момичето с излишни хормонални бомби.
    От нея е. И на мен ми се е случвало.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  7. #7
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Успокойте се, не е бременна :Д
    Или е изпаднало някак от презерватива докато си го вадил или е от нея(по вероятно).
    *сън*

  8. #8
    както казаха няма страшно,явно е имала много бяло течение и така

  9. #9
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от tonyasenov Виж мнението
    Ако презерватива не е бил скъсан , не е текло от него , това е от жената. Има жени които при възбуда пускат нещо като бяло слузеста течност , а може ако и е било студено да е бяло течение . Лично аз смятам , че не трябва да се притесняваш . Но все пак , ти ако решиш да пиете хапче пийте го . Също ако и закъснява , а не е нормално , направете един тест и от там нататък вие си знаете какво ще правите !
    Ама заедно ли до го пият хапчето? Или викаш и той може да го изпие вместо нея е така да не вземе нещо да ѝ стане.



    Никакви хапчета. Щом презерватива не е скъсан, проблем няма.

  10. #10
    Вчера с приятелката ми правихме секс 2 пъти, презервативите не бяха скъсани, всичко си им беше наред. И двата пъти не усетих да съм свършил. Първият път всичко мина сякаш нормално, имаше следи по презерватива но това сигурно е от нея. Втория път, обаче, презервативът, по време на секс, видях че е сякаш навит точно в края и имаше нещо точно малко след презерватива но сякаш беше с ярко бял цвят което може да е самата лубрикация на презерватива. Въпросът ми е, има ли как сперма да е излязла и да е попаднала евентуално в нея и имам ли поводи за притеснение?
    Последно редактирано от ajp123 : 04-09-2019 на 18:44

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от ajp123 Виж мнението
    имам ли поводи за притеснение?
    Хубаво е да вземете по 1 бонбон за бърз аборт.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си