.
Отговор в тема
Страница 106 от 118 ПървиПърви ... 65696102103104105106107108109110116 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 626 до 2 650 от общо 2929
  1. #2626
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Любим продукт в нова опаковка, с 50 мл повече и на същата цена

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #2627
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Поръчах си разни нещица от Зоята:


    И съм безкрайно доволна.
    You are broken, I can fix you...

  3. #2628
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Уж влязох само за шампоан
    А излязох и с

    и

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #2629
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Доста от сериите съм пробвала, но тази конкретно много ми е на сърце - и като замисъл, и като дизайн. Супердобро решение за мацки на около моята възраст - крайно време е спрем да избираме между кремове с цена майка си и баща си и бюджетен вариант, ама с невпечатляващ състав. Че и има и кремове на именити марки, които пак не съдържат кой знае какво, ама се купуват заради името.
    И като знам колко мисъл, качество и традиция е вложено зад продукта - от цялата верига, по която се стига до крайния потребител - ми, кефско е.
    стана ми интересно тук - имаш ли вътрешно инфо, или става дума за наблюденията ти като потребител?

  5. #2630
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Има. На мен парабените не ми пречат толкова, колкото на повечето от вас, т.е. не съм супер придирчива към съставките сами по себе си, но ми изглежда странно, да кажем, да препоръчваш продукт, който може би се разминава с представата ти за хубав състав. Визирам кремовете с невен/арника и т.н.
    Да подчертая, опитах се да го кажа умерено, просто звучи малко като реклама. Иначе на мен ми харесват гореспоменатите, миже би бих опитала и някои от написаните от теб.

  6. #2631
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Просто реших да споделя как ми подейства на мен, четейки мнението + едно по- нагоре, а именно потърсих инфо кои Физ. лица работя във фирмата и предимно в някои отдели, респективно малко се разколебах. Т.е. нещо ме е навело на тази мисъл, както не ме е при Инглот, да кажем. Не казвам, че това е основната ти цел, нормално е споредд мен в случай на свързаност м/у дадени лица .

    Както и да е, аз постоянно съм в търсене на околоочен крем, така че ще им хвърля едно око.
    Имам доста нови неща, но ме мързи да търся/правя снимки. Мисля, че открих баш жълт коректор, но ще изчакам да посетя магазина все пак.

  7. #2632
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Аз преди ги търсих тестерите, в частност хидратиращата и черната, но не намерих и се отказах да си купувам пълноразмерна маска прост ей така, без проба. Понякога (доста рядко, всъщност) си правя с алое вера гел и активен въглен на прах, добре става. Сега, наскоро, като ти видях оная снимка с намазаното лце, се присетих пак, може да потърся тестер отново.

    По темата:
    всяка есен/зима си взимам, имам чувството, че го ям тоя парфюм
    сребристата, както и сребристата от другата серия
    това масло+от пшеничен зародиш+ от авокадо
    да видим дали ще има ефект
    май само на мен не ми идва тежка миризмата на това :Д

    П.П. Интересно ми е (буквално) какво разбираш под евтино излъчване за чанта, както и другите момичета, пишещи в темата, разбира се.
    Доста дълго време търсих доматено червена лачена чанта, като супер трудно намерих такава, която изглежда ок. Месеци наред. Видях няколко в бордо (смятам, че при тях е по- лесно да намериш по- изискано изглеждаща), които ми допаднаха, но така и не си купих, защото все пак търсех друг цвят.
    Нещо такова Само че захващането на дръжките е по- различно и именно то ме дразни, защото отива към златисто. В никакъв случай не е фрапантно циганско златно, но обичам сребристи катарами/сиджири/каквото има метално по принцип.
    Последно редактирано от therichbitch : 10-01-2015 на 10:35

  8. #2633
    Голям фен Аватара на Liora
    Регистриран на
    May 2014
    Мнения
    661


  9. #2634
    Някоя от вас ползва ли Kerastase? Доволни ли сте от техни продукти? Колебая се дали да не си взема нещо тяхно. То е ясно, че ще има доволни и недоволни потребители де, но мисълта ми е дали цената е оправдана. Доволна съм от много по-евтини продукти от техните, чудя се дали има смисъл да поръчвам Kerastase.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #2635
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Ползвах им от буустерите с лилавата капачка - никакъв уау ефект.

  11. #2636
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Според мен Елсев, Лореал Про и Керастас си приличат плашещо много

  12. #2637
    Цитирай Първоначално написано от zlatit0o Виж мнението
    Според мен Елсев, Лореал Про и Керастас си приличат плашещо много
    Loreal произвеждат освен Kerastase и още няколко марки: Matrix, Redken, Lankome и много други. Но факт е, че не може да се сравнят Loreal professional и Elseve.

    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Ползвах им от буустерите с лилавата капачка - никакъв уау ефект.
    На мен ми се искаше нещо хидратиращо, за суха коса. Гледах и, по-задълбочено продуктите, ама май нищо не ме грабна. Трябва да намеря тестери.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  13. #2638
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    9 и 60 за 250 мл и за тия пари на второ място в състава натриев лаурилсулфат! Бях бясна, като видях брата какво си е поръчал!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #2639
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    9 и 60 за 250 мл и за тия пари на второ място в състава натриев лаурилсулфат! Бях бясна, като видях брата какво си е поръчал!
    Цъкнах в нета да видя каква е тая съставка и се шокирах. Вече отказвам да чета етикети, не знам какво да си купувам.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  15. #2640
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Ох, косата ми е щастлива, аз съм щастлива. :Д








    И нещо за лицето и тялото:


  16. #2641
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Защо си се шокирала?
    Щото един ден си говорих с Калпазанка за вредните съставки в козметиката, понеже в последно време заглеждам повече етикетите. Естествено повечето съставки нищо не ми говорят, избягвам някои конкретни, за които знам, че са вредни. Просто вече спира да ми се иска да си купувам козметика, щото се оказва прекалено вредна. Представям си как умирам от рак на 30, щото ползвам много козметика.



    Navie, готини нещица! <3
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  17. #2642
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Аз пък си търся безсулфатен, за да пробвам как ще ми се отрази на косата, че другите мн ми изсушават по дължините.
    Трябва да се поровя, за да видя няколко алтернативи. Май (?) от традиционните марки няма безсулфатни

  18. #2643
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Аз пък си търся безсулфатен, за да пробвам как ще ми се отрази на косата, че другите мн ми изсушават по дължините.
    Трябва да се поровя, за да видя няколко алтернативи. Май (?) от традиционните марки няма безсулфатни
    Napura. Те са доста добри и не съдържат сулфати. Като цяло и аз търсех нещо безсулфатно, за да не ми изсушава допълнително косата, но понякога имам чувство, че не мие достатъчно добре. И все пак, харесвам Napura, много добре ми подхранват косата.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  19. #2644
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Mersи за препоръката!

  20. #2645
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Онзи ден гледах в лили, че ив роше имат два-три безсулфатни

  21. #2646
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Натура Сиберика са прекрасни и бюджетни.

  22. #2647
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Мерси на всички, ще пробвам.
    btw, попаднах и на този, ползвала съм продукти от марката и съм мн доволна.

    Няма къде да се похваля, но пак си е похождение.
    От един магазин за рокли, който бях препоръчала в съседната тема, забих мега яката рокля на Mexx линията ѝ ме грабна.
    На живо е по- хубава и мнооого тежка (буквално), няма да ме катурне, де, но все пак се усеща, като я облечеш. :д
    Последно редактирано от therichbitch : 10-04-2015 на 17:57

  23. #2648
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Мерси на всички, ще пробвам.
    btw, попаднах и на този, ползвала съм продукти от марката и съм мн доволна.

    Няма къде да се похваля, но пак си е похождение.
    От един магазин за рокли, който бях препоръчала в съседната тема, забих мега яката рокля на Mexx линията ѝ ме грабна.
    На живо е по- хубава и мнооого тежка (буквално), няма да ме катурне, де, но все пак се усеща, като я облечеш. :д
    ух на палмърс лосиона за тяло с какаово масло <3
    и роклята е мн готина

  24. #2649
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от FunkyPie Виж мнението
    ух на палмърс лосиона за тяло с какаово масло <3
    нали
    на моята суха кожа това е един от малкото, които усещах с часове на кожата си

  25. #2650
    Голям фен Аватара на Lourenço
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    527





    Цяло лято ги чаках тия четки -.-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си