.
Отговор в тема
Страница 112 от 118 ПървиПърви ... 1262102108109110111112113114115116 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 776 до 2 800 от общо 2929
  1. #2776
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220

    Много добри първи впечатления


    + лакочистител без ацетон на Лили, който е злато в бутилка в сравнение с този на Перфект, пили, малка ножичка за кожички, избутвач и

  2. #2777
    Хора, съвсем сериозен въпрос, някой купувал ли си е чорапи на х&м, изглеждат изгодни и доста бройки, ама не мога да преценя материалът какъв е и дали ще е удобен, да не спарва, да диша? Какво мислите?
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  3. #2778
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Хора, съвсем сериозен въпрос, някой купувал ли си е чорапи на х&м, изглеждат изгодни и доста бройки, ама не мога да преценя материалът какъв е и дали ще е удобен, да не спарва, да диша? Какво мислите?
    Купувала съм си бельо на H&M и сутиена ми издържа близо 3 години. Доста качествени излязоха в това отношение. Предполагам и с чорапите ще е така. Козметиката им също е добра, макар да не си заслужава парите.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  4. #2779
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220

    Ментета Но да ги видя колко ще издържат

  5. #2780
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    ^^ Тъкмо викам "не си играеш" ;д
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  6. #2781
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    И всичко това ми излезе малко под 21 долара

  7. #2782
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Тъкмо ще кажеш колко издържат наистина, че все пак The Balm не е евтина и нисък клас марка
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  8. #2783
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Купувала съм си бельо на H&M и сутиена ми издържа близо 3 години. Доста качествени излязоха в това отношение. Предполагам и с чорапите ще е така. Козметиката им също е добра, макар да не си заслужава парите.
    благодаря ти много


    за да не е само спам от моя страна, препоръчам този мъжки душ гел, съвсем сериозно:

    fa xtreme polar му е марката, изписвам я, в случай че след време линкът се наруши и не излиза вече картинката.

    има някакви охлаждащи частички, които държат хладно едно известно време след къпане, за жегите е идеален, и особено за спортуващи/активни момичета.
    на нежната част от кожата (подмишници, сгъвки на колената и тн) оставя едно такова ментово усещане на хлад и свежест.
    добър е доста.

    но не е за честа употреба, че малко изсушава кожата. вероятно е добър избор, когато трябва да излизате посред най-големите жеги и искате да се потите по-малко и да се чувствате свежи.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  9. #2784
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    JGHGH
    -- аз съм си купувала доста чорапи от H&M и са готини; днес точно си взех от по-скъпите, тези които са два чифта за 17 и нещо и съм доволна
    имах също и доста от чорапите за маратонки, мисля че те точно бяха 5 чифта заедно; нямам забележки

  10. #2785
    lunacy, благодаря и на теб, значи няма да се колебая, ще ги взема направо.



    сега имам 1 моден въпрос, моля не ми се смейте.. но аз рядко се обличам "женствено", обикновено съм спортно елегантна и така...

    какви рокли като тип си отиват с обувки на платформи.. на бала си искам да съм малко по casual ама пак официална и момичешка. и ддз :д

    като цяло имаме ли тема за рокли и съчетания, ще е интересно да си я имаме и по принцип
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  11. #2786
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    На мен повечето ми сутиени са от х&м и са доста издръжливи и качествени. За чорапи нз хд

  12. #2787
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    lunacy, благодаря и на теб, значи няма да се колебая, ще ги взема направо.



    сега имам 1 моден въпрос, моля не ми се смейте.. но аз рядко се обличам "женствено", обикновено съм спортно елегантна и така...

    какви рокли като тип си отиват с обувки на платформи.. на бала си искам да съм малко по casual ама пак официална и момичешка. и ддз :д

    като цяло имаме ли тема за рокли и съчетания, ще е интересно да си я имаме и по принцип
    Аз бих създала тема за outfits, защото много се интересувам и експериментирам в това отношение. Иначе покажи снимка за какви обувки на платформи точно имаш предвид. Аз си представям рокля, която се разкроява надолу, а защо не и по-дълга.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  13. #2788
    Подариха ми го, много ми харесва!



    Също подарък, разкошно.

    Последно редактирано от BlauMeise : 05-29-2016 на 18:40

  14. #2789
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696


  15. #2790
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377

  16. #2791
    Голям фен Аватара на Liora
    Регистриран на
    May 2014
    Мнения
    661




  17. #2792
    позакъсняло, но да кажа, че и аз съм много, много доволна от бельото на H&M. Иначе..лятна очна линия, както им казвам

  18. #2793
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220

    имах супер големите очаквания а излезе отвратителен
    просто няма псувня която да опише колко съм разочарована

  19. #2794

  20. #2795

  21. #2796

  22. #2797
    http://parfisimo.com/escada-joyful1/

    Ползвали ли сте този лосион за тяло и какво ви е мнението за него?
    Последно редактирано от Pepi15 : 08-08-2016 на 14:35

  23. #2798
    Супер фен Аватара на ParadiseCity
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    1 155
    Мнението ми е ,че стува майка си и баща си..

  24. #2799
    Точно за това ви питам, защото много мои приятелки го ползват, а си е доста скъпичак

  25. #2800
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775





Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си