.
Отговор в тема
Страница 117 от 118 ПървиПърви ... 1767107113114115116117118 ПоследнаПърви
Резултати от 2 901 до 2 925 от общо 2929
  1. #2901
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    На теб е наименуван цял роман. Не бъди скромен.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #2902
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    скромност при мен, колкото цица при теб
    много си надъхана да спечелиш
    да не си сложила спортния сутиен

  3. #2903
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Много си заинтересован от циците ми. Мога да ти уверя, че бъдещите ми прекрасни деца ще израстват с най-доброто.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #2904
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    ще ти трябва богат мъж, че белите дойки са скъпи, а на цветните не можеш да имаш довери
    освен ако не родиш деца индиго, тогава дойки няма да ти трябват, те се хранят със слънчеви лъчи

  5. #2905
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    О, и между другото, the body shop идва и в България. So exited. Най-после ще пробвам прочутите им масла за тяло.
    Мерси много за ФДТ. И аз съм чувала добри отзиви за тези на клиник и мисля да е следващата покупка.
    Много съм доволна от The Body Shop .. ползвала съм всякакви неща от тях и си заслужават парите (в Англия не бяха и особено скъпи де)

  6. #2906
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Да, и аз доколкото знам е по-евтино в други държави, но тук си е сума. Не знам от кой български сайт го гледах това масло (може би ензо) и беше сума (май към 40 кинта). Ако и в брандовия им магазин смятат да слагат такива надценки, както масово си прави в България от всички марки, ще ги пропусна.

    Искрено се надявам да ти допадне накой от фдт-ните. Ще чакам да похвалиш избора си, хаха
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #2907
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Да, и аз доколкото знам е по-евтино в други държави, но тук си е сума. Не знам от кой български сайт го гледах това масло (може би ензо) и беше сума (май към 40 кинта). Ако и в брандовия им магазин смятат да слагат такива надценки, както масово си прави в България от всички марки, ще ги пропусна.

    Искрено се надявам да ти допадне накой от фдт-ните. Ще чакам да похвалиш избора си, хаха
    Аз между другото не съм забелязала да има кой знае каква надценка на повечето продукти тук (освен дрехи и спортни стоки). Просто обърнати в лева ни се виждат скъпички. Май на The Body Shop продуктите които съм ползвала все бяха някъде 10-15-20 паунда.. което са си 20-40 лв. Но пък основно са по-големи количества, не ги даваш за 2 капки кремче.

    Ъм, друг въпрос.. на клиник тия фдт-ни цвета им променя ли се като постоят малко върху кожата. Може да звучи тъпичко Просто втори фдт вече си взимам, който докато си завърша останалата част от грима вече ми стои оранжевеещо, а на първо слагане пасва идеално. Имам един на Tarte по-светъл с който си ги смесвам.. ама вече ми е жал да го хабя, че тук не мога да си издира друг такъв.

  8. #2908
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Дай отзиви за твоите покривни фдт-ни :д по принцип съм си харесала дабъл уеар-а на ести или прасковата на ту фейсд, но съм отворена за предложения :д
    Разлика в цените има като разглеждам чуждите сайтове. Например лореал тук някои неща са почти съпоставими по цена с високия клас (среден клас?) докато в чужбина се продават значително по-евтино.
    Иначе за оксидирането, моите оксидират може би с половин тон, но не оранжево т.е. не оксидират грозно. Даже even better почти не оксидира, вчера го носих и да.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #2909
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Дай отзиви за твоите покривни фдт-ни :д по принцип съм си харесала дабъл уеар-а на ести или прасковата на ту фейсд, но съм отворена за предложения :д
    Разлика в цените има като разглеждам чуждите сайтове. Например лореал тук някои неща са почти съпоставими по цена с високия клас (среден клас?) докато в чужбина се продават значително по-евтино.
    Иначе за оксидирането, моите оксидират може би с половин тон, но не оранжево т.е. не оксидират грозно. Даже even better почти не оксидира, вчера го носих и да.
    Ох аз така не обичам да изпробвам нови работи. Много съм бъзлива и все си се придържам към това с което съм свикнала. И без друго всичко супер хвалено, което съм си купила до сега на моята кожа стои ужасно.
    Обичам M.A.C от по-покривните. Mineralize Moisture си го зареждам вече за нз кой път. Бях чела, че на някои хора не им влияе добре на кожата, но аз нямам проблем с него. Позволява и много и малко. Бая мазничък и не го препоръчвам за по-мазна кожа. Зимата съм с много суха кожа и за тогава е перфектен... лятото като почна да се омазнявам много в Т зоната го ползвам само вечерите. Попива си хубаво (не изцяло, естествено) в кожата и някак не оставя онзи гаден маска ефект.
    От техните харесвам и Face and Body, тъй като пасва и на не толкова суха кожа.
    От Terte - Rainforest of the Sea също съм доволна. Харесва ми покривността му, нищо, че нямам баш какво да крия.От много хилене до края на деня ми се събира малко в бръчиците около устата, но това с всички по-покривни ми е на лице. Кофтито му е само, че е по-неприятен за разнасяне. Като цяло от техните продукти съм много доволна. Имам Shape Tape коректора в който съм просто влюбена. Скрива всички разочарования в живота ми, сериозно. Уникален е. Отново обаче по-трудно се разнася заради плътността си.. и трябва да се действа бързо с него, за да не стане оооще по-трудно. Май имат и доставка до България.

    Аз както все не си уцелвам цвета ако попадна и на някой който оксидира бая ще стане чудо.
    Миналата седмица така реших, че ще си купя някакъв по-обикновен фдт.. да си имам за ежедневието и да не хабя тези, които имам, че в Търново няма добри магазини за козметика, а кой знае кога ще имам време да се разхождам. Та си взех Loreal True Match, в DM ми се стори, че пасва перфектно... е погледнах се след няколко часа, да речем, че хич не беше перфектно.

    Double Wear-а и аз съм си го заплюла. Ако ме изпревариш ще чакам отзиви.

  10. #2910
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз съм се ръсила поякога и със сума, за да пробвам нещо супер хвалено от всички и почти 100% от случаите са не просто мех, а направо разочарование, затова се стремя да си купувам неща, които не са hyped, а и откакто разбирам от съставки - за мен само съдържанието има значение.

    Не знам защо съм останала с впечатлението, че сме с подобен цвят на кожата :д, пък аз много лесно си намирам фдт.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #2911
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Аз съм се ръсила поякога и със сума, за да пробвам нещо супер хвалено от всички и почти 100% от случаите са не просто мех, а направо разочарование, затова се стремя да си купувам неща, които не са hyped, а и откакто разбирам от съставки - за мен само съдържанието има значение.

    Не знам защо съм останала с впечатлението, че сме с подобен цвят на кожата :д, пък аз много лесно си намирам фдт.
    Аз за това се придържам към козметика от която знам, че съм доволна. Честно казано, броят ми се на пръсти продуктите, които съм купувала заради многото положителни ревюта и действително са ми харесали.

    Мургава съм, лятото бая мургава даже, можеш да ме объркаш с някоя от малцинствата без проблем. С едни жълте..никакви подтонове съм обаче и все нещо не ми е като хората. Да не говорим, че лятото за 5 мин. на слънце и съм за нов фдт.

  12. #2912
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз пък обичам да експериментирам и дори нещо да ми харесва мега много, ще си купя друго, защото ми писва :д
    Именно, че си мургава би трябвало да си намираш лесно фдт, в БГ не се внасят (а и като цяло не се произвеждат фдт-ни за много светла кожа). А цветът на кожата ти е прекрасен. Ти самата си прекрасна и си едно от най-красивите същества, които съм виждала. Лол, как прозвуча, но да, фенка съм ти :д <3
    Аз съм може би една идея/тон по-светла от теб.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 05-21-2018 на 18:44
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #2913
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Аз пък обичам да експериментирам и дори нещо да ми харесва мега много, ще си купя друго, защото ми писва :д
    Именно, че си мургава би трябвало да си намираш лесно фдт, в БГ не се внасят (а и като цяло не се произвеждат фдт-ни за много светла кожа). А цветът на кожата ти е прекрасен. Ти самата си прекрасна и си едно от най-красивите същества, които съм виждала. Лол, как прозвуча, но да, фенка съм ти :д <3
    Аз съм може би една идея/тон по-светла от теб.
    Явно мен просто не ме бива с цветовете

    Благодаря, страшно съм поласкана.

  14. #2914
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    <3

    Поредното разочарование, купувано по препоръка на българска влогърка. Става въпрос за маската на Лореал pure clay glow mask, която тя твърди, че е двойник на glam glow и аз естествено “омг, вместо да дам 100 кинта, мога да мина само с 15”. Съставът не беше зле като цяло, но когато започнах да я ползвам нямах нито една пъпчица, сега имам ДВЕ и то в период след цикъл, когато кожата така или иначе е чиста, така че не е хормонално. Това е единственото ново нещо, което ползвам напоследък така че няма какво друго да е. Тъпото е, че прокламира чиста кожа, дрън-дрън.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #2915
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    пъпки нали излизат само на тия в пубертета
    хохохоххо

  16. #2916
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #2917
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    кажи го на някоя без пъпки и излязла от пубертетът

  18. #2918
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    По-добра оферта не съм виждал, минах на тях,
    https://imgur.com/a/8rTPEE2

  19. #2919
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Предложете някаква хубава гел очна линия да взема на майка ми. По възможност водоустойчива или поне да не се размазва, че сега ползва на Лореал и до края на деня все едно нищо не е слагала.

    Едни приятели се прибраха от Англия и се сдобих с подаръчета. Най-много се радвам на един гланц, не се сещам каква марка беше, но е почти безцветен с мноооого як шимър. Стои нежно де, не е неприятно лъскаво. И Le Volume De Chanel, точно в идеалния момент, в който моятa на E.L.F вече за нищо не става (и все пак до последно нямаше да си купя друга).

  20. #2920
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами, на елф или пък беше на кико, съм чувала, че е хубава гел очната линия.

    Нови придобивки бол. Само да кажа какво да не си купувате.
    All nighter на urban decay фондьотен - worst breakout ever. Много съм разочарована. Иначе ми харесва, че е издръжлив, покритието, финиша, но... баси. А и оксидира доста. 75 лева буквално през прозореца. Пф. Ей затова клиник са дъ бест.

    Избелваща паста на arm and hammer по препоръка на българска влогърка. Страшна чувствителност на зъбите. А не съм изпитвала такова чудо досега, пък винаги ползвам избелващи пасти. Добре, че си имам старата pearl drop май се казваше с активен въглен. Много, много добра с почти моментален ефект и не вреди на емайла.

  21. #2921
    След почистване с мицеларна вода измива ли се кожата с обикновена?

  22. #2922
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от inthenight Виж мнението
    След почистване с мицеларна вода измива ли се кожата с обикновена?
    Задължително. Не трябва мицелите да ти стоят по муцуната и в очите. Може да е само с вода, но все пак трябва.
    квак

  23. #2923
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Поръчах си форео луна. Нямам търпение да пристигне <3
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  24. #2924
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929


    Обожавям я тази четка! Дълго се колебаех между нея и кларисоник, но в крайна сметка многото плюсове на луната надделяха, пък и прецених, че кожата ми е твърде чувствителна за другата. Много е нежна, няма нищо общо с всичко, което съм усещала досега. Яд ме е само, че я включих толкова късно в грижата за кожата.
    И си поделихме с мама по една корейска есенция, която също много ми харесва. Не ми дразни кожата, не прави пъпки. Найс.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  25. #2925

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си