.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 72
  1. #1

    Аз съм гей.

    Здравейте,

    на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    кога и как разбра, че си гей?

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    И на мен ми е интересно как разбра че си гей?

  4. #4
    От малък се заглеждам по момчета и сексуалната ми ориентация е да харесвам мъже.

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    е ти откъде знаеш че ще харесваш мъже като дори не си бил с тях?

  6. #6
    бил съм до тях, имам чувства. Не мога просто да кажа, ела да се целуваме или нещо защото те са хетеросексуални и малко ще звучи гадно това за тях. Доста искам от друга страна да имам партнъор.

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Аз мисля че още си малък да си мислиш че си гей в пубертета си нормално да ти бушуват хормоните

  8. #8
    На 14 съм и съм сигурен в думата си.

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Точно щото си на 14 не си голям а вече си мислиш че си гей

  10. #10
    Кой е казал, че се мисля като за такъв, аз си го знам и хора като вас ме изнервят с това. (Нищо лошо)

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 965
    Гей си! Както и повечето писали по-горе.

  12. #12
    Няма нищо лошо в това. Аз съм лесбийка и не ми правят проблем за това, даже напротив ;д Но както и да е. Не го коментирай с глупави хора, които няма да те разберат и даже спират да излизат с теб само заради това. А с това да кажеш на родителите си, по-добре изчакай малко. Може да започнат да драматизират, първо ги подготви.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 965
    Цитирай Първоначално написано от t.A.T.u. Виж мнението
    Аз съм лесбийка
    То си личи по никнейма и аватара няма смисъл да го казваш

  14. #14
    пиши в lichno.net и sexsluchki.com и в izpoved.info

  15. #15
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Аз само искам да кажа, че Тату са толкова лесбийки, колкото Азис е педал... Всичко е само рекламен трик: "Кат' не можем да пеем, можем да правим сеир. Елате ни вижте"...

    Момче - ти си на 14. Не си правил секс нито с жена, нито с мъж. Сигурен съм, че и връзка не си имал с нито 1 от 2та пола. Как разбра какво ти харесва???

  16. #16
    Не можеш да си сигурен, че си гей. Дори и да си - няма абсолютно нищо лошо в това. А тия дето те игнорират, само защото са разбрали, че си гей, са пълни дебили.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Tsukuda_Hiroshi Виж мнението
    Аз само искам да кажа, че Тату са толкова лесбийки, колкото Азис е педал...
    За Тату знам, че не са лесбийки, но поне добре се правят на такива ;д


    По темата - явно харесваш момчета, щом си имал и чувства. Ако ти хареса и някое момиче - пробвай и с нея, може да си би. Абе просто прави това, което ти харесва, без да се интересуваш другите какво правят, харесват и т.н.

  18. #18
    4ypimskyli
    Guest
    Бая сте зле, вие като харесвахте някое момченце\момиченце в детската градина примерно ... и не сте правили секс с тях как по дяволите разбрахте, че сте хетеро ???

  19. #19
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от 4ypimskyli Виж мнението
    Бая сте зле, вие като харесвахте някое момченце\момиченце в детската градина примерно ... и не сте правили секс с тях как по дяволите разбрахте, че сте хетеро ???
    Ами не разбираш тогава! Никой не казва това. Разбираш го на по-късен етап и то, след като си пробвал. Пробваш с момиче, не ти харесва, пробваш с момче, харесва ти, почваш само с момчета... И за момичетата е същото. Никой не казва, че още в детската знаеш или разбираш дали си хомо или хетеро. + това в детската ти е само до такива определения...
    За това именно се казва "осъзнаване", защото тогава осъзнаваш какво ти харесва на теб самия и спираш да се вписваш в моделите, насаждани ти от обществото в лицето на родителите.

  20. #20
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от primenzavinagi Виж мнението
    Здравейте,

    на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.
    |||
    V
    http://www.deystvie.org
    http://www.deystvie.org/podkrepa

  21. #21
    4ypimskyli
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Tsukuda_Hiroshi Виж мнението
    Ами не разбираш тогава! Никой не казва това. Разбираш го на по-късен етап и то, след като си пробвал. Пробваш с момиче, не ти харесва, пробваш с момче, харесва ти, почваш само с момчета... И за момичетата е същото. Никой не казва, че още в детската знаеш или разбираш дали си хомо или хетеро. + това в детската ти е само до такива определения...
    За това именно се казва "осъзнаване", защото тогава осъзнаваш какво ти харесва на теб самия и спираш да се вписваш в моделите, насаждани ти от обществото в лицето на родителите.
    Първите привличания между половете са в най-крехка възраст, к`ви са тия въпроси от сорта на - Как разбра, че си гей ? Ти чак като прави секс ли определи сексуалната си ориентация ?

  22. #22
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Ами да те питам тогава - забелязвал ли си как, когато гъделичкаш момченце на възрасто до 5 годинки, понякога се случва детето да е в ерекция? Това е доказан от медицината ( и много родители) факт. Ако възприемем въпросната ерекция като следствие от моментно сексуално желание и в момента го е гъделичкал баща му, то това означава ли, че 5-годишното дете е гей?

  23. #23
    4ypimskyli
    Guest
    Как да прави секс с жена, при положение, че жените не го привличат.. Той има влечение към собствения си пол. Ами логично-гей е.

  24. #24
    4ypimskyli
    Guest
    Плюс това говорим за осъзнато привличане - к`ви бащи, к`ви гъделичкания ха-ха.
    а да...и съм момиче

  25. #25
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Колко осъзнато е осъзнатото привличане при децата? Защото явно автора е на 14. Питай един 14-годишен човек (без значение от пола) какво харесва в противоположния пол и какво харесва в собствения си пол. Запиши отговорите и го питай пак същия индивид, когато е на 18, после на 22... Отговорите ще са коренно различни. Осъзнаването е процес във времето. На 14 този процес тепърва започва - особено за момче, защото както знаем от училище, момчетата се развиват по-бавно и това развитие започва по-късно, от колкото при момичетата. Следователно, след 2 или 3 години, въпросният гей, може да не е гей, ами да е мачо и да сменя мадамите като меришещи картинки.

    + това "чупим скули" не ми звучи момичешки... Като искате да ви разбират от какъв пол сте - слагайте си нормални никове!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си