.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Exclamation Как да си направя флеш ?

    Здравейте.Искам да си направя флеш, но не съм сигурна дали трябва да го направя точно така, както аз съм го намислила
    Днес си купих разширител от най-малките и сега съм с него (даже успях да си го набутам целия в ухото) и се чудя ако сега съм с него почти през цялото време ще успее ли да ми се разшири по-бързо ухото и какво да направя след като то се разшири, да си сложа флеш от най-малките или да продължа да си разширявам ухото ?
    Ще се радвам,ако някой ме е разбрал и сподели
    Благодаря.

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    „Как да си направя флеш?“ Изчакай два-три дни и мини на следващ размер разширител и тогава сложи флеш. Не разширявай повече от 3-4-5 мм на месец.

  3. #3
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Не го сваляй, стой през цялото време с него.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    с/до кой размер ъъъ зараства след това дупката, така че да не си личи, че е имало?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Зависи от много неща. Ако кожата ти е еластична, зараства и до 14м. Освен ова ако е разширяван бавно пак зараства. Уж се води, че до 8-10 мм се затваря, но не е така при всички.

  6. #6
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Имам приятел, който затвори 20-ки без проблем и друг, който свали 8-ци преди повече от половин година и дупката не е зараснала с милиметър.

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз бях тръгнала да разширявам, но свалих още след 3ките и още дупката си седи големичка. Също имам приятелка, която е с 9ки и като махне за една минута... ами става 1,6-2, колкото нормална дупка. Друга аверка пък си махна 5ците и даже не си личи, че е имала някога.
    Зависи от човека.

  8. #8
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Защо ги махна? :о

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си