.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: 47 РОНИНИ ??

  1. #1

    47 РОНИНИ ??

    Какво мислите за новата продукция на Холивуд '47 Ронини' струва ли си човек да иде да даде 15 лв : )
    Чудим се с приятели дали да идем : ) Споделете мнение ако някой е ходил да го гледа : )

  2. #2
    Гледах филма още на премиерата и останах много очарован от филма , струва си да се даде 15лв , актиорската игра е страхотна , историята е доста добра,интересна и грабваща а и като добавим и Киано , ето ти супер филм

  3. #3
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Не е за кино тоя филм. Не си струва 15те лева. Спокойно може да се изгледа и вкъщи. Няма никакви 3D ефекти, така че за мен лично не си струва тоя филм. Историята е добра, но аз лично дори бих предпочел да си го изгледам вкъщи, като се сметне, че има 5 ефекта през целия филм.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    готин е филма, гледах го на кино и си струваше

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  5. #5
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Жалка работа е филмчето...

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Гледах го на кино, още щом излезе. Приличен е за гледане, но не е кой знае какво. Сценаристите/режисьорите изобщо не са успели да хванат и пресъздадат дълбочината и мистиката на японските традиции, вярвания и начин на мислене. Последният самурай е доста по-добър - и като сюжет, и като актьорска игра.
    Welcome to the Jungle...

  7. #7
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Не е лош в сравнение с повечето, които сега излизат. Историята е малко по-оригинална, хубав е и ми хареса доста, но не беше пък и най-хубавия, че да те грабне и да го мислиш. Традицията на японците, както каза Темплъра, не са ги пресъздали толкова добре.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  8. #8
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Филмът не е кой знае колко философски, но е добър, на фона на еднообразните филми напоследък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си