- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- СНИМКИ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ОТ РАЗДЕЛ СЕКС [10]
Няма професия всъщност. Мисли си, че ще има това е интересното. А всъщност единствената професия която ше има е да смуче некачествено. Нека да затворим тая страница понеже има и други наредени по жп линията, други потърпевши, а аз не съм чак такъв тъпак.
Индисктинчето и дивергентчето сега са ми по интересни и съм готов дори да се разделя с тайна информация за да получа това което искам.
Явно и е пораснало дупето за да е бивша. А дивергенчето беше скиорче точно така.
Травмата да не е от анални удоволствия?
Добре, за да вдигна мизата! Ще кажа първата и последна буква на стария си никнейм. Това за информация за дивергенчето. Също разменям информация за съфорумци за информация за индистинкчето.
Всъщност се получават, поне когато някое момиче се държи грубо и след това посети спалнята ми за реалити чек. Това не е шега.
Тебе те имах за по наперена. Повечето на твое място щяха да си вдигнат егото до небесата. А ти скромно го играеш. Това ми харесва всъщност!