.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Носене на телефон на училище

    Здравейте. Преди 2 години ми откраднаха един телефон и от тогава не нося телефон на училище. Та, вече ми се налага да нося, но ме е страх и не знам къде да го сложа. Малко помощ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    В джоба го слагай.

  3. #3
    reneta545
    Guest
    Точно така...в джоба,евентуално в раницата ако си сигурна/ен, че няма да ти бъркат в раницата или когато те няма(отиваш на физкултура и т.н.) бъди сигурна, че стаята се заключва.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    В джоба

  5. #5
    Голям фен Аватара на veilside88
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    672
    Ако носиш суичър е доста удобно

  6. #6
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    Може в джоб с цип например или в раницата, ако стаята/помещението се заключва.

  7. #7
    Носи го винаги с теб.

  8. #8
    diva-skuka
    Guest
    Да от джобовете няма да излезе нищо освен счупен тел.
    Сега щото не схванах точно какъв пол си затова и за двата случая ще напиша.
    Момичетата: Има калъфи които се закачат за дънките, и висят като дрънкулки. А пък като си със анцуг на пръст, почти не се усеща. http://shopix.bg/Kalyf-za-GSM-JOYSHINE-mod-1-2 имат място за карти и за пари, имам такова от 2-3 години има и други цветове шарки сигурно по левчетата ги има. Стават и за момчета. Имат и вързанка за врата.
    Момчетата: Има друг вид калъфки http://shopix.bg/Kojen-kalyf-kobur-z...-Cellular-Line. Пак са за кръста. С магнит е и колкото си искай дърпай единственото нещо което ще направиш е да си смъкнеш панталоните. Те малко друдно ги намирам. Пробвала съм ги и двете а сайтовете са за да видиш снимките. Надявам се да съм ти помогнала.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си