.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 60 от общо 60
  1. #51
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от insprbL Виж мнението

    пс. и да си слагаш шал , когато стане по студено
    Мда. Знам. Слабото ми място е гърлото.

    Зарадва ме. Благодаря.

  2. #52
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Объркала си си картата. Нали си телец?

    упс: всичко е смахното. я дай и линка помежду :Д

  3. #53
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    така по ред на номерата Мария - Bloodydreamer
    Така от пръв поглед, виждам че за крехката си възраст си доста красноречив човек, интересно би било как ще се развиеш по нататък, ти си от хората от който се очакват големи постижения, и важни събития. Прочети последния абзац от хороскопа на Магдалена. Ще ти спестя някой от нещата който разбрах, и приеми негативите положително
    Притежавате пленителна власт, любов към живота, а също сте приятен и общителен. Може да закъснеете с брака си, но веднъж женен вие налагате ограничения на семейството си, обаче изпитвате голяма любов към децата. Имате силен нюх към любовта и еротиката. Обичате да се харесвате, убедителен сте и водите очарователен живот. Много точен съвпад може да доведе до егоизъм, помпозни възгледи и прекалено високи очаквания.
    Съвпадът на Слънцето с Венера показва, че вие сте бодър и оптимистично настроен човек. Имате склонност към забавления. Обожавате да сте на всевъзможни социални събития. Вие изпитвате нужда от популярност и желаете хората да ви забелязват, харесват и обичат. Освен това вие сте и добър слушател. Там където попада този аспект показва къде сте най-безгрижен, дори малко нехаен, но внимавайте, защото там липсва способността за конкуретоустойчивост.
    Слънцето представлява самоувереността, а Луната представлява емоционалния импулс, така че съществува конфликт между егото и емоциите. Този конфликт може да се изрази чрез личността, здравето, родителите и партньорите. Ще има остро разногласие за Аза, опитвайки се да помири "мъжкото" и "женското" начало. Може да има пререкание между професионалните и семейни фактори или между родителите. Може би съществува проблем с партньора, което може да доведе до развод и финансови рискове. Все пак това вътрешно напрежение дава голям подтик и способност за постигане на целта. Квадратурата или опозицията могат да покажат, че родителите не са се разбирали по време на зачеването на детето.
    Квадрат между Слънце и Луна показва конфликти в определени аспекти от живота. Много от вашите възгледи са блокирани от емоционални образи или навици, които често са наследени от възпитанието или от изминали събития. Семейството и изобщо дома сякаш ви пречи да се развивате по начин, който на вас ви харесва. Ако имате ранен брак е възможно да се сблъскате с трудности в отношенията. Във вашите връзки често сте отбранителен и прекалено спорещ. Този аспект показва конфликт между вашето его и вашите чувства. Усещате често доста силно напрежение между вашата външна и вътрешна същност.
    С този аспект вашата себеизява е ограничена, особено през младостта ви и вие усвоявате всичко по труден път. Вашата преценка е добра, особено в професионални ситуации. След като вкусите веднъж от успеха, може да придобиете самоувереност. Този аспект често възпрепятства близостта с бащата или може да причини ранната му загуба. Проблеми със зъбите или артрит могат да бъдат физическите прояви на сатурновото ограничаващо действие върху естествения кипеж на Слънцето. Този аспект често причинява женитба с вдовица или вдовец.
    Този аспект би могъл да причини множество ограничения във вашия живот. Много често е налице физическа неиздръжливост. Липса на самоувереност, трудности при изразяване на вашите идеи, кризи, понякога трудно определяте кои сте всъщност. Често виждате предизвикателства там, където те изобщо не съществуват. Непрекъснато се самоуспокоявате, че липсват заплахи. Трябва да водите борба и срещу вашата несигурност. Много често при този аспект е налице липсата на себеодобрение.
    Вие сте благодушен и благонравен, с леки маниери. Умът ви е добър, но не непременно оригинален. Имате отлично въздействие на езика, добро възприемане и голяма почтеност. Вие сте достоен, честен, оптимистичен безгрижен, мъдър и стеснителен. Пътуването е обикновено възнаграждение за вас. Този аспект е добър за литература журналистика, издателска дейност, обучение, предприемачество, говорене пред публика и даване на съвети.
    Този аспект показва, че най-вероятно вие сте получили добро образование. Вие сте уверен и горд с умствените си способности. Обичате да прекарвате времето си във философстване. Умеете да възприемате бързо. Имате добра памет. Вие сте оптимистично настроен към живота. Избягвайте обаче да сте прекалено отстъпчив или да се надувате за това, че знаете много.
    Вечно недоволен, вие често жертвате щастието си заради дълга. Стеснителен, чувствителен, скован в емоциите, другите могат да ви сметнат за студен. Имате склонност да стоите в отбрана и се страхувате от отхвърляне и липса на разбиране. Може да имате проблеми с вашите родители и ще направите по-добре да напуснете техния дом. Тъй като ви е трудно да изразите истинските си чувства, вероятно ще трябва да правите много отстъпки в живота. Би трябвало да забавите брака си до над двадесет и осем години, защото може да бъдете нещастен, ако се ожените твърде млад. Вашият голям урок е да се научите да се сближавате с другите.
    Този аспект показва наличност на емоционални разочарования. Това е доста подтискащ аспект. Грубостта на Сатурн сякаш тежи и пречи на Венера по отношение на щастието, връзките, художествените умения и финансовата сигурност. Вие може би гледате на своите постижения с недоволство, подценявайки вашата самостойност. Често ви липсва увереност. Хубаво е да се научите да си давате по-висока оценка.
    мате силна мотивация да контактувате и да изявявате себе си. Вие сте най-щастлив, когато може да го правите по един уникален и строго индивидуален начин; дори се гордеете, когато хората ви считат за различен. Определено се изказвате в полза на каузите, които сте прегърнали. Областите, които увличат ума ви, са много важни за вас, особено ако има аспекти свързващи Уран и Меркурий, които също ще ви дадат талант за говорене на чужди езици и математическа дарба. Ако Стрелец е на Асцендента, вие може да имате склонност да разпилявате вашата интелектуална енергия в твърде много посоки или може да говорите без прекъсване. Ако Скорпион или Козирог са на Асцендента, ще говорите по-малко, но умът ще бъде все така активен. Ако Уран няма много отрицателни аспекти, имате желание да учите и това ви се отдава лесно, тъй като обичате книгите и четенето. Вашите познати и най-близки роднини може да не ви разбират и някои дори може да ви считат за черната овца на семейството, но те ще понасят вашата ексцентричност, ако уран няма отрицателни аспекти. В един етап от вашия живот, може би поради чувство на досада, може да решите да не продължите образованието си.
    Последно редактирано от insprbL : 01-21-2014 на 20:30

  4. #54
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    ...
    Последно редактирано от insprbL : 01-21-2014 на 20:27

  5. #55
    sega ostava samo da se razbere koq pravilnata harakteristika - latinicata ili кирилицата ...

  6. #56
    Благодаря ти
    Последните няколко абзаца по-верни не може да са. Това "Много от вашите възгледи са блокирани от емоционални образи или навици, които често са наследени от възпитанието или от изминали събития." май нещо не го схващам. Има някои неща, които не са точно така, но определено не очаквах да е чак толкова вярно.

  7. #57
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    ..
    Последно редактирано от insprbL : 01-22-2014 на 23:25

  8. #58
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    интересно при ме си преобладава скорпион

    иначе съм скорпион асцендент рак
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #59
    Какво мислите за хороскопите в този уебсайт: https://www.khoroskop.com/
    Попаднах на него преди няколко дни.

  10. #60
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Аре като сте зарибени, ония дни седнахме нямаше какво да правим и се стигна до темата с хороскопите, та ми направиха и на мен. Ако на някой му се разяснява какво значи, да каже, аз лично хабер си нямам - https://i.imgur.com/Z88IKtJ.png
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си