.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Астрология

    Има ли такива, които се интересуват>? )
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Да!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    ами айде тогава :3

    Коя зодия сте?
    Знаете ли си асцендента?
    Ами разположението на планетите? Домовете?
    Изобщо.. можете ли да ъммм интерпретирате по някакъв начин информацията, която имате за себе си..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    Зодия Риби, асцендент Скорпион.
    Как мога да определя разположението на планетите и домовете?


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от IWannaBeSedated Виж мнението
    Зодия Риби, асцендент Скорпион.
    Как мога да определя разположението на планетите и домовете?
    ти като мен :33

    тук: http://vitamini.name/new/astro/index...BB?sn=newchart
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  6. #6
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Зодия: телец
    Асцедент: стрелец
    Луна в : Козирог

    2ри дом: Водолей
    3ти дом: риби
    4ти дом: Овен
    5ти дом: Телец
    6ти дом: Близнаци
    7ми дом: Близнаци
    8ми дом: Лъв
    9ти дом: Дева
    10ти дом: Везни
    11ти дом: Скорпион
    12ти дом: Стрелец

    Планети:

    Меркурий в: телец
    Венера в: близнаци
    Марс в: телец
    Юпитер в: козирог
    Сатурн в: овен
    Уран в: водолей
    Нептун в: козирог
    Плутон в: стрелец

  7. #7
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Жена телец и мъж стрелец:

    Мъж Стрелец
    Вие се нуждае от сигурност точно толкова, колкото той – от приключения, затова ключът към успеха на връзката ви се крие в съчетаването на горепосочените нужди. Мъжът Стрелец има големи планове, но се нуждае от някой, който да го мотивира, за да се заеме със изпълнението им. Той е разсеян, така че не се свенете да му напомняте закъде е тръгнал и един ден той ще стане примерен съпруг, който ще се старае да удовлетвори всички потребности на семейството си. Вие няма да разбирате винаги неговите шеги, но ще се смеете добродушно на непохватните му опити да си завърже вратовръзката. Физическото ви единение е великолепна смесица от огнена страст и плътско желание, които ви изпълват с възторг.

    На рожденния му ден му се смях доста, когато не успя да си завърже вратовръзката. Гкйтгдфтгфхгт гтфйк <3

    Обичам!
    Пълен с големи планове е, да, но често се нуждае от мотивация. Аз пък съм пълна с вдъхновяващи изрази/жестове/истории. За Коледа ми подари дневник с богата корица, в който пишеше, че го мотивирам повече, отколкото някога мога да си представя.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    ето тук може да откриете доста интересни неща http://pims.ucoz.net/publ/13
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  9. #9
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    И аз пускам някакви сбити нещица на планетите, домовете и др.

    П Л А Н Е Т И
    / тяхното значение в хороскопа/

    Слънце-Представлява жизнената сила,волята,основната природа на човека,целите,личните подбуди и излъчване.То символизира сила, жизненост, жар, щедрост, способности, творчески заряд.
    Слънце в Овен-изразява личността чрез Действие
    Слънце в Телец-чрез Постоянство
    Слънце в Близнаци-чрез Разум
    Слънце в Рак-чрез Чувства
    Слънце в Лъв-чрез Творчество
    Слънце в Дева-чрез Практичност
    Слънце във Везни-чрез Обединяване
    Слънце в Скорпион-чрез Желания
    Слънце в Стрелец-чрез Познания
    Слънце в Козирог-чрез Полезност
    Слънце във Водолей-чрез Човечност
    Слънце в Риби-чрез Въображение

    Луна-Представлява въображението, възприемчивостта,чувствит лността,мечти,настроеният и влиянието на майката.
    Луна в Овен-изразява потребността от Действие
    Луна в Телец-Стабилност
    Луна в Близнаци-Безгрижие
    Луна в Рак-Сигурност
    Луна в Лъв-Внимание
    Луна в Дева-Ред
    Луна във Везни-Хармония
    Луна в Скорпион-Интензивност
    Луна в Стрелец-Свобода
    Луна в Козирог-Резултати
    Луна във Водолей-Приятели
    Луна в Риби-Чувствителност

    Меркурий-Представлява разумността, интелектуалния потенциал, способността за познание и разбиране, а също така начина по който човек общува.

    Венера-Представлява чувствата, общителността, сетивното възприемане на хората,съзидателните заложби, естетичния усет,привързаността и любовта

    Марс-Представлява борбеността, нападателността,действиет ,грубата енергия,смелостта и предизвикателството.Показ а начина за започване на нещо и довеждането му до край, а също така стила в секса.

    Юпитер-Представлява способността за организация и приобщаване,отношенията с авторитета,идеализма.Той е жаждата за познание и самоусъваршенстване.Нарич н е още “Голямото щастие” като носител на късмет в хороскопа.

    Сатурн-Представлява дисциплината,разумността,р ед,предели и ограничения.Той господства над времето,преклонната възраст и трезвостта.

    Уран-Представлява оригиналността, независимостта,новаторски е и творческите способности,нервността,тон уса.Планетата на повратите в последния момент,определя злополуки , раздели и ексцентрични постъпки.

    Нептун-Представлява интуицията,илюзиите,опиане нието,предателството и разочарованието.Той пробужда чувство за отговорност, вина , тревоги и грижи.Бягство от действителността и стремежа към един по-висш свят, към невъзможното,мечтание и самозаблуждение.

    Плутон-Представлява възраждането,коренната промяна в начина на живот, мисленето и поведението.Той предизвиква жаждата за власт, обсебващата страст,най-дълбоките угнетения и потайностите в душата.Той е връзката с отвъдния свят.

    Д О М О В Е
    12 дома във всеки хороскоп представляващи “декора”, сред който се изявяват планетарните сили като области от земния живот за разгръщане на човешките наклонности.Отправна точка за определяне на домовете е Асцендентът.


    1 Дом-Определя основната ориентация на целия земен живот.Той оказва влияние върху телосложението,лицето, главата и мозъка.Той управлява цялостния ви облик,собствената ви представа за себе си и начинът, по който ви виждат околните.Това е Асцендентът , центърът на енергиите, пресичащи звездната ви карта,’’АЗ’’-ът на хороскопа.

    2 Дом-Това е домът на финансите.Той определя отношението ви към парите и към всичко материално.Сочи начини и области за придобиване и най-голяма изгода.
    Обрисува и ценностната ви система, съюзниците и преимуществата ви.

    3 Дом-Това е домът на ежедневието.С него са свързани кратките пътувания, общуването, транспорта.В неговия обсег са ежедневните занимания,братята, сестрите, роднините, съседите и най-близкото обкръжение.Оказва влияние върху езика, кореспонденцията и различни средства за предаване на информация.

    4 Дом-Това е домът, който описва вашия семеен живот, родителите, детството и корените на произхода ви.Символизира настоящия ви дом и атмосферата в него.Отразява вашата нужда от личен живот и оттегляне от света, и най-подходящата обстановка за вас.

    5 Дом-Удоволствия, любовни връзки, развлечения, забави, творчество, деца.Това е домът на страстта и ухажването, на проявата на вашите таланти.Свързан е с развитието на личния ви живот и със способността да изразявате чувствата си и да се наслаждавате на любовта.

    6 Дом-Това е домът на работата, задачите , които предстои да свършите и недоразуменията, които е необходимо да отстраните.Това е домът и на здравето, очертаващ слабите места във физическото ви състояние.Управлява рутината, режима,препоръчителните професии,сътрудниците и подчинените.

    7 Дом-Това е домът на брака, съдружието и съюзите.Определя вярата в собствените ви сили, обкръжението ви и откритите сблъсъци в обществото.Описва вашия партньор и условията, които поставяте към едно съдружие.Посочва способността да преминете от ухажване към брак и това, което търсите у другите.

    8 Дом-Това е домът на дълбоките вътрешни промени, на секса като форма на общуване и отдаване; на освобождението от напрежението и творческите процеси.Домът на данъците, наследствата, чуждите финанси, на смъртта като завършек на етапите и кризите.

    9 Дом-Това е домът на извисения интелект, на философията,религията, морала и нормите.Сочи вярванията,духовността, висшето образование и далечните пътешествия.Учение, мечти, богат опит.

    10 Дом-Това е домът на кариерата, издигането и почестите.Сочи най-високата точка, която можете да достигнете, целите и способност за достигането им. Той описва родителите и работодателите ви, отношението ви към Закона и представителите на властта.Определя професионалните ви насоки и переспективи и положението ви в обществото.

    11.Дом-Това е домът на приятелството.Описва поведението в обществото, възгледите,надеждите,стрем ежите.Той определя към какви групи,клубове и организации ще се насочите, приятелствата към които се стремите и какво искате от приятелите си,за разлика от изискванията към наложените ви партньорства.Човешкият порив, намерения и оригиналността.

    12 Дом-Това е домът на усамотението,скритата мъдрост и самовглъбението.Сочи тайните ви врагове.Властва над затворите,болниците,благот ворителността,старостта.До мът на изпитанията, на тайните, на самоанализа.

    .
    Последно редактирано от ShtrudeL : 01-18-2014 на 12:40 Причина: .

  10. #10
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^ама не ми излиза целия пост :/
    цитирайте го, за да прочетете останалото.

  11. #11
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    оу, не ми се струва верен калкулатора...като са ми правели хороскоп асцендента ми беше дева, тук дава лъв
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    във всички сайтове, в които съм си въвеждала данните, ми е показвало едно и също
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  13. #13
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    За зодия телец:

    Много сме чувствителни и обичаме страшно много уюта и комфорта - хубави картини, меко одеало, мириса на цвета или пролетен дъжд, запалена камина и ситно падащ снежец, страхотна храна. Живеем най-вече чрез сетивата си.

    Работим усърдно, но не с бързо темпо. Въпреки това, успяваме да свършим всичко точно и коректно. Сигурността е една от най-важните за нас - това включва и финансовата част от живота ни, доста се стремим към богатство. Най-мотивиращата ни сила е желанието за уют.

    Въпреки че сме много трудолюбиви, фактът че сме доста любвеобилни и чувствителни доста често ни кара да изглеждаме мързеливи. Идеята ни за релакс и почивка не включва физическа активност, игри или каквото и да е друго действие, а просто лежене вкъщи, гледайки телевизия/четейки книга.

    Разбира се, доста сме твърдоглави и трудно биха ни избили от главата идея, която вече дълбоко се е загнездила в ума ни. Имаме някакъв усет за традиции и анти-промяна, които определят характера и вижданията ни.

    Обичаме да притежаваме неща. Хубав дом, книга, земя, кола, домашни любимци. Това чувство за притежаване дори се разпростира и в любовния ни свят, но не бива да го бъркат със завист, защото като цяло доста рядко завиждаме.

    Бррр :3

  14. #14
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от AliceSw Виж мнението
    оу, не ми се струва верен калкулатора...като са ми правели хороскоп асцендента ми беше дева, тук дава лъв
    http://astro.cafeastrology.com/cgi-bin/astro/natal
    пробвай това

  15. #15
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    не дават еднакви резултати при мене повечето, все тая

    зарибявах се много преди 5-6 години, както казах и личен хороскоп са ми правили по онова време, нещо обаче ми се изгуби интереса...овен с асцендент дева съм като цяло
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  16. #16
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    ма как бе аз съм дева с асцендент риба и десцендент стрелец отредено ми е да бъда най-прекрасният човек на земята

  17. #17
    anonymous895156
    Guest
    меринце, и ти ли си дева като мен <3

  18. #18
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    ауууу муцкаа да знаеш аурата ми е червена със еднакъв процент лилаво и тъмно-зелено, теста с чакрите твърде много ми работи седмата, шестата е силно активна, ама жълтата и червената чакра май ми бяха много зле :С

  19. #19
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    щом разбирате какво ще ми кажете за мойта карта?

    слънце телец, асц Лъв, луна в дева
    пс, казвали са ми хора който знаят как да различават цветовете на аурите че мойта е сребриста
    Последно редактирано от insprbL : 01-19-2014 на 08:56

  20. #20
    zdiq ebane sum

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от insprbL Виж мнението
    щом разбирате какво ще ми кажете за мойта карта?
    http://s24.postimg.org/azgiyukyd/untitled.png
    слънце телец, асц Лъв, луна в дева
    пс, казвали са ми хора който знаят как да различават цветовете на аурите че мойта е сребриста
    бая земя има в теб :Д
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  22. #22
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    ауууу муцкаа да знаеш аурата ми е червена
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    ама жълтата и червената чакра май ми бяха много зле :С
    ама то така не прави сенс

    моята аура е разноцветна детелокристална

  23. #23
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    или по скоро гей-стална :З *:

  24. #24
    anonymous895156
    Guest
    http://prikachi.com/images/265/6968265n.png мн яко нали <3
    всъщност се е очаквало да се родя на 09.09.1999 (баси вървежното муцка)

  25. #25
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    или по скоро гей-стална :З *:
    обиждаш ме скъпа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си