- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Грам уважение към която и да е
Момче, 19, дълготрайна връзка и с много изневери от моя страна и само една от противоположната. Въпроса, който имам от вас е как сега след като съм необвързан, да придобия уважение към дадена жена. Имам чуството, че всички са материалистки, всичките търсят са ,,големия'', имам чувтството, че те са тук на Земята за да ни служат клекнали. Нямам никакво уважение към дамите, а трябва, защото все пак жена ни ражда и тя дава живот. Свещена е! Имате ли някаква идея?
Психика.
Въпрос на нагласа.
Както искаш го наречи.
Да свикнеш да мислиш за дадено нещо по определен начин само ти можеш да си се настроиш. Никой не може да ти помогне в случая![]()
Добре, но да започна ли да излизам с много нови момичета за да мога да ги опозная и да продължа да се развивам, но това път в по добра насока?
С много -не.
По-скоро се поогледай за някоя със сходни на твоите интереси и опитай да стане нещо с нея.
Поне аз така мисля, че има шанс за "грам уважение".![]()
Пич, скъсал си се да изневеряваш на бившата, а тя на теб само 1 път и питаш как може да имаш уважение към жените?? You're nuts!
Към средата на връзката се усетих и спрях веднага с глупостите и незрелите действия. Придобих съвест и уважение. Така, че съм се променил ужасно много и не съм същия.
А представяш ли си как би се почувствал ти или как би реагирал, ако въпросното момиче ти кажеше "В началото на връзката ни ти изневерявах, но вече съм се променила и съм спряла с глупостите"...?
Според моето скромно и едностранно мнение - това, че си се променил, не прави грешките ти по-маловажни.
Последно редактирано от Tsukuda_Hiroshi : 01-25-2014 на 12:59
То си е до човека. Ако ти самия не осъзнаеш, че трябва да ни уважаваш, кой би те накарал?
Въпрос на нагласа е. Аз не казвам да уважаваш всички, а само тези, които заслужават.
Кой те е карал да изневеряваш? Ако си разбрал, че няма да я бъде тая връзка, кажи край и остави момичето. После жените били материалистки, нз си кви си... Всякакви момичета има, а с какви ти общуваш и как гледаш на тях, това зависи само от теб!
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Izneveriaval a nqma uvajenie kum jenite kolko si zle
Triabva da uvajavash jenite ne zashtoto rajdat a zashtoto sa choveshki sushtestva
O
Психолог.
Ако не стане с консултиране - психотерапевт.
Проблемът изисква да се обърне специфично внимание.
Как са отношенията към майка ти?