Цитирай Първоначално написано от junkies Виж мнението
1.Абе мамка му нали не съм тъпак, че искам само чукане?2.Що подяволите не идва пак това чувсто?Само веднъж в живота ли се случва да се влюбиш?3.Как да разпозная момичетата, който не търсят любов, а просто животинско клатене в някой хорел?
1.Не, всички разочаровани и наранени мъже се самозаблуждават, че искат само това от една жена, но всъщнст всеки мъж иска да е обичан от жената не по-малко от колкото тя от него.
2.Не, идва когато срещнеш подходящия партньор. Търсейки само секс ти не възприемаш жената с нейния характер и качества, а гледаш на нея като на играчка за нощта. Така сам си създаваш бариера срещу това чувство.
3.Лесно, но те в повечето случаи искат материална облага в замяна. Понеже търсенето на такива жени за секс е твърде голямо, а предлагането малко, те имат възможност за огромен избор и ти трябва доста да се постараеш за да спечелиш такава секс-партньорка.

Съвет: Защо не се опиташ да излезеш с нормално момиче (не в емоционална криза), да я опознаеш и да я приемеш като жена и да създадеш връзка? Така няма да си незадоволен и ще имаш шанса да изпиташ чувството от точка 2. пълноценно.