.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57

Тема: Гадже гей

  1. #1

    Гадже гей

    Здравейте,
    отскоро ходя с едно момче, но се притеснявам че е гей. Страшно мил е, много добър, обръща внимание на всеки детайл, страхотен е. Но има малко странни маниери и най-важното ужасно много приятелки момичета. Трудно се разбира с момчета. Нямаме много общи приятели и до сега не знаех каква е средата му.
    Какво мислете? Как бихте ме посъветвали? Не искам да ме използва като "прикритие".

  2. #2
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Правили ли сте секс?
    Welcome to the Jungle...

  3. #3
    Все още не. Заедно сме от 3 седмици. Той дори не е повдигал въпроса. Но целувките му са страхотни.

  4. #4
    и защо мислиш, че е гей, че не можах да разбера?
    Това, че се държи мило и има повече приятели момичета не го прави гей.. поне не винаги

  5. #5
    Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
    Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от Orsetty Виж мнението
    Все още не. Заедно сме от 3 седмици. Той дори не е повдигал въпроса. Но целувките му са страхотни.
    Не знам на колко сте години, но не е задължително той да повдигне въпроса. Покани го у вас/отиди у тях да гледате филм, продължението е ясно.

    Не му рови в личните неща, крайно невъзпитано и малоумно е.
    Welcome to the Jungle...

  7. #7
    Мислиш, че ако правим секс ще е ясно че не е гей ли? Откакто чух слуха и се замислих ми се струва много странно това че му е по-интересно да излизаме с приятелките ми и с неговите. И неизбежно говорим за по-женски теми. А до сега познавам само един негов приятел момче. То изглежда мило и любезно като него, но не съм прекарала много време в комапнията му.

  8. #8
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Мисля, че щом сте заедно от 3 седмици е логично да правите секс. Освен ако не сте девствени или някой от двамата няма сериозен гинекологичен проблем. Това ще е един добър начин за проверка на сексуалността му.

    Относно това какъв е и защо движи с точно такива хора, мисля че трябва да попиташ него, не нас.
    Welcome to the Jungle...

  9. #9
    А ако не го беше чула, пак ли щеше да се съмняваш?

  10. #10
    Аз мисля, че си се вкарала във филма, заради някакви тъпи слухове. И аз имах един познат, който всички го говореха, че бил какъв ли не, поради същите причини, които ти изброи. Оказа се, че бил такъв, понеже отраснал с майка си и сестра си, баща му умрял, когато той е бил на няма и 5 и му е по-лесно да общува със жени
    А теб като не те устройва държанието му, намери си някой селски див грубянин, който псува и излиза само с мъже, за да се нафирка в местната кръчма. Аман от мрънкала.

  11. #11
    А възможно ли е да е би-сексуален?

  12. #12
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от Orsetty Виж мнението
    Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
    Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...
    Хм, след като прочетох това се замислих следното - тези от селото ти може да не го харесват, нали знаеш? За да се изсмеят и да кажат, че е обратен (а да има връзка с жена....) значи просто злобеят и не го харесват и говорят такива неща по неговият адрес, а държанието му е започнало след този коментар да те провокира и да "виждаш" случки, които са само в главата ти, която ги прави да изглеждат по-лоши.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  13. #13
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от Orsetty Виж мнението
    Имаме общо село и скоро бях там - споделих на една приятелка че съм започнала отношения с него и тя се изсмя и каза че в селото се говорело че е гей. Оттам тръгнаха моите съмнения и започнах да се вглеждам във всеки жест. Затова имам нужда да потърся съвет.
    Как според вас мога да разбера? Може би трябва да проверя разговорите му на компютъра? Ако има нещо съмнително...
    Bitch, PLEASE!!! Едно време за мен така говореха, че съм наркоман, а тогава още не бях пробвал нормална цигара!!! Защо, когато някой ви изчука и ви изостави цвилите, че всички мъже са еднакви, а когато попаднете на свестен, който е различен и не се отнася с вас като с парцали, го изкарвате педал!!? И ако е обратен - щеше ли да се натиска 3 седмици с тебе? Не е ли по-логично да си хване тъпкач и да не му видиш очите вече? Едва ли си толкова красива, че да върнеш педал в правилния коловоз

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от BlackEyedPeas Виж мнението
    Хм, след като прочетох това се замислих следното - тези от селото ти може да не го харесват, нали знаеш? За да се изсмеят и да кажат, че е обратен (а да има връзка с жена....) значи просто злобеят и не го харесват и говорят такива неща по неговият адрес, а държанието му е започнало след този коментар да те провокира и да "виждаш" случки, които са само в главата ти, която ги прави да изглеждат по-лоши.
    А може би е точно обратното- селянките са влюбени в него, ревнуват и се чудят какъв сценарий да съчинят.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    А може и да си търси прикритие,но не вярвам.Никога не си позволявай да ровиш в чужди вещи,фейсбуци,телефони и т.н.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от DeHu Виж мнението
    А може и да си търси прикритие,но не вярвам.Никога не си позволявай да ровиш в чужди вещи,фейсбуци,телефони и т.н.
    Да, освен ако не си сигурен какво можеш да понесеш.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Абе някои неща е по-добре да не ги научаваме, ама само като знам, че има нещо за научаване и ме чопли такова едно... Да отварям дневници, да разбивам пароли...

  18. #18
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 250
    Щом е с тебе едва ли е гей просто ти си въобразяваш някви работи

  19. #19
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Покажи се пред него по прашки и следи реакцията му. Ако е гей няма да му направи впечетление, но ако е хетеро няма да откъсне очи от теб.

  20. #20
    Вместо да слушаш сульо и пульо какво говорят вземи и провери сама .

  21. #21
    Ох, много ви благодаря на всички. Различни съвети давате и го оценявам. Много се замислих след всичко което ми написахте...Май наистина преди да чуя този слух изобщо не намирах нищо странно. Май съм си вкарала глупости в главата. Не знам, смятам да го изненадам и да проверя както ме съветвате
    Ще се възползвам от празника утре и ще го изненадам. Разбрахме се да се видим навън, но се надявам че ще мога да го поканя у дома, нашите плануват да пътуват.

  22. #22
    Не мисля че съм достатъчно смела да му преглеждам вещите, туко-виж видя нещо което не искам. Сега се чудя как да му се харесам още повече утре...Мисля че празника е измищльотина но пък ще го използвам като повод за първи интимни моменти. Имате ли съвети за това?
    Пак ви благодаря много!

  23. #23
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    ^Никога не рови в чужди вещи, телефони, фейсбуци и т.н. Няма нищо по-грозно от това.

  24. #24
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Тези усти не са ви дадени само , за да се мляскате и да правите други ... хубави неща с тях.
    maDamn

  25. #25
    Здравейте пак,
    беше един ужасен уикенд...в петък се видяхме с моя приятел, излязохме, хапнахме, танцувахме, пийнахме и както беше по план го поканих да дойде у дома след това. Всичко до този момент беше чудесно. Отидохме иии в момента, в който останах почти гола той започна да обяснява, че може би не е време още Аз го гледах потресена, а той продължи да говори, че това би задълбочило отношенията ни...????????МОЛЯ??????? ((((((((((( Започнха да се чудя да не би да съм му предложила брак или да съм му казала че чакам бебе, без да разбира та реагира така...........После тръгна, изобщо не ми се говореше или обсъждаше........оффф само мисля през тези два дни за какво му беше тази сцена знак ли е това?!?!? Чухме се няколко пъти, но не сме се виждали повече...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си