.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502

    Проблемно е тва хранене бре...

    След едно дълго дълго сваляне на килограми миналата година - от март до септември( общо над 30 килограма свалих и станах 69 по едно време - от тоз дебелак http://prikachi.com/images.php?images/202/7063202y.jpg до тва http://prikachi.com/images.php?images/205/7063205H.jpg ). Идеята беше зимата да кача мускулна маса, ама се освиних доста доволно защото по принцип съм голям чревоугодник(апетита ми е голям проблем) и искам да попитам какво мога да ям когато съм гладен а не трябва да ям. Тва става най-вече вечер към 10-11 часа. Просто изведнъж изниква някакъв адски глад за сладко. От 1 седмица си следя приема на вода, викам да не пия прекалено малко ама по 3-4 литра на ден без проблем си ги изпивам и пак така съм гладен. Лятото нямах такъв проблем, а сега постоянно ми се яде нещо. Надебелях супер много и то да беше повечето ММ добре ама то сланина.

    ПС: проблемните ми зони са вътрешната част на бедрата и корема и паласките. Корема айде с бягане и малко упражнения ще станат нещата ама бедрата кво да ги правя?
    Последно редактирано от maistorluk : 02-13-2014 на 19:57
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  2. #2
    Клякай бе брат, с клекове ще стане, скачай на въже

  3. #3
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Правя, един път в понеделник и още клекове в петък. Единия път много серии, малко повторения, много килограми, а другия път малко серии, много повторения, по-малко килограми
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  4. #4
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Потърси за intermittent fasting , има много инфо и на български.
    Ще можеш да се изчистиш, но и да ядеш доволни порции.

    За крактюката - клек и тяга със широк разкрач.

  5. #5
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирам "Ако искате да сте изчистени или да вдигате тежко, не се захващайте с него." така че няма как да стане. Смисъл изглежда добре това, ама тренирам 5 пъти в седмицата и не искам да дигам 20 кила.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  6. #6
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Не е така както го мислиш. Стига да си достигаш калориите, всичко е точно. Дали ще приемеш примерно 2,5к калории за 8 часовия прозорец и после ще му отспиш едно хубаво , или ще си похапваш за 16 часа примерно, тези 2,5к калории, е едно и също. А и като искаш да сваляш ще трябва да преглътнеш егото и да не се опитваш да правиш лични рекорди на всяка тренировка.

    Сумо тяга и широк клек му е майката. Може и предния клек да ти е от няква полза.

  7. #7
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Лични рекорди на всяка тренировка никога не са ми били цел.

    И мерси на всички за предложените упражнения, ще ги пробвам и се надявам да има ефект.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Тренирай с по-голяма честота.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Тренираш 5 пъти седмично и искаш да вдигаш тежко?

    Или не вдигаш достатъчно тежко или боцкаш?

  10. #10
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Признавам, че лежанката не ми е силна страна (70-80 кила макс), ама не боцкам, и нямам намерение. В момента пия само един липотропен бърнър и т'ва е.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  11. #11
    яж без хляб

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си