.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Question Подарък за момиче?

    Здравейте, бихте ли ми предложили скромен подарък с който мога да грабна момиче? Не искам да е нещо много голямо скъпо защото ще изглежда като издувка а се познаваме от 3 седмици!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Кутия презервативи.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Кутия презервативи.
    No comment....

    Цитирай Първоначално написано от blago_m Виж мнението
    Здравейте, бихте ли ми предложили скромен подарък с който мога да грабна момиче? Не искам да е нещо много голямо скъпо защото ще изглежда като издувка а се познаваме от 3 седмици!
    Колкото и клиширано да е купи й някакво плюшено мече ... или пък и подари цветя

  4. #4
    Цветя, бе, хора. Напоследък ми се струва, че хората спряха да си подаряват цветя, именно щото мислят, че това е клише, а е точно обратното. Жалко... Това е начин да покажеш на една жена, че я уважаваш и цениш. Супер много би се зарадвала според мен на едно цвете, отколкото на какъвто и да е друг подарък.

  5. #5
    Не мисля че е клише аз че цветя ще и подаря тва е ясно но искам нещо стойностно смисъл със цветята да!

  6. #6
    Извинявай, казах че я познавам от 3 седмици, пропускай моите теми следващия път! Благодаря.

  7. #7
    Здрасти
    Аз като момиче мисля, че някаква гривна би я зарадвала - от тези дето сега ги има много - с мънисти, топчета, нанизи разни, дървени работи по тях. Има и доста шарени, ако се облича цветно ще хареса, ако се облича по-едноцветно - нещо по-изчистено избери. Но тези гривни хем не са скъпи, хем не са претенциозни. Може и някакъв гердан от същия тип. Просто обърни внимание дали по принцип носи такива неща. Иначе и дребните сребърни обички не са скъпи, но не са подарък просто за ей така, да не я стеснеш
    Друг вариант е някакво интерсно калъфче за телефона, някакъв як несесер за химикалки... Аз се радвам на такива джиджавки. Виж на плюшена играчка не се радвам, само събират прах и трябва да ги местя наляво-надясно като чистя. :Д

  8. #8
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    неее, не мечки, гривни, диадеми, калъфчета и несесерчета

    букет от любимите И цветя /все или ще е споменала, или ще познаваш неин близък/ и картичка - не много лигава, в никакъв случай любовна и тн...нещо слънчево, очарователно бонбонено и задължително весело!!!
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  9. #9
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Подарък по повод или без повод?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от leadyflame Виж мнението
    Подарък по повод или без повод?
    Без повод искам просто да я грабна с този подарък да види че имам нещо към нея

  11. #11
    Кефи ме идеята ти ще помисля и мерсии

  12. #12
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Опитай се за начало да я грабнеш без подаръци.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от leadyflame Виж мнението
    Опитай се за начало да я грабнеш без подаръци.
    аз това съм го направил до някъде искам да и го покажа с нещо предметно1

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си