.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Подарък за най-добрия ми приятел,който може и да не видя повече.

    Здравейте, следя форума, но нямах регистрация, сега наистина ми трябва някакъв вид помощ в избора за подарък на моя най-добър приятел..обаче не става въпрос за обикновен подарък,а нещо което ще го запомни...защото разбрах от нашите, че неговите родители са споделили,че са си купили вече билети и ще се местят в чужбина за постоянно,няма да уточнявам къде и т.н, но месеца е юни.Най-добрия ми приятел обаче все още не ми е казал това, може би му е гадно, или пък може още техните да не са му казали? Не знам,но се чудя ей така преди да замине искам да му подаря нещо без значение парите,ще ги събера все пак е за него, нещо което наистина да запомни от мен преди да замине...

  2. #2
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Ключодържател с някакъв символичен текст. Гледай да не е много дълго за да се събере на едната страна, а от другата - дата и име. Намери някоя добра фирма за гравиране (ако си от Пловдив мога да ти кажа) и им кажи да не е специален ключоържател, защото няма достатъчно място, а просто метална плочка с овални ъгли и дупка за халка. Точно такова съм правила, не по същия повод, но е много ефектно. Все пак всеки ден си ползваш ключовете и всеки ден го виждаш и си спомняш от кой и защо ти е. Стига естествено да знаеш какво да напишеш.

  3. #3
    Това беше едно от най- милите неща сред всички идиотщини в форума .. наиситна емного мило това коети искаш да направиш за него\я .. Аз съм на мнение, направи нещо в което и двамата да учавствате нпр колкото и скучно да прозвучи .. вървете заедно на пикник или просто идете някаде на някое хубаво място само двамата (като пиятели естествено ) ..
    това ще бъде наистина оценено от приятеля\ката ти .. за това не са нужни кой знае колко пари ..

  4. #4
    А, да не уточних, момчета сме и благодаря за отзивите дотук.

  5. #5
    тогава по добре да си изтрия коментара

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    Цитирай Първоначално написано от kurfostata Виж мнението
    Обрежи се и му подари кожляка си да го души преди лягане да се сеща за тебе.
    Оригинален си като турски анцунг!

  7. #7
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от Brave.hearT Виж мнението
    тогава по добре да си изтрия коментара
    Че защо?

  8. #8
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Че защо?
    Да е , що ... какво му е лошото две момченца да отидат на пикник ..

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Brave.hearT Виж мнението
    Това беше едно от най- милите неща сред всички идиотщини в форума .. наиситна емного мило това коети искаш да направиш за него\я .. Аз съм на мнение, направи нещо в което и двамата да учавствате нпр колкото и скучно да прозвучи .. вървете заедно на пикник или просто идете някаде на някое хубаво място само двамата (като пиятели естествено ) ..
    това ще бъде наистина оценено от приятеля\ката ти .. за това не са нужни кой знае колко пари ..
    ЕДНО ГОЛЯМО +

  10. #10
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    нещо като гривна или нещо за врата, гравирано в комбинация от албум със снимки и спомени би било чудесно за подарък за ''довиждане''..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си