.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326

    до турския султан

    О, султане, турски дявол, проклет, роднина и годеник на Дявола, секретар на Лусифър. Какъв по дяволите рицар си ти, не можеш да убиеш таралеж с голия си задник? Дявола се изсира, твоята армия поглъща. Ти няма, кучи син, да направиш християнски синове свои поданици; нямаме страх от твоята армия, по земя и по море ще воюваме с теб, изчукай майка си.

    Ти, вавилонски слуга, македонски каруцар, пивовар йерусалимски, любивник на кози от Александрия, свинар от Горен и Долен Египет, арменско прасе, падолски разбойник, педераст на Тартария, палач на Камянец, и глупак на Земята, и в Отвъдното, глупак преди Бог, внук на Сатаната, мускула в нашите пишки, свинска зурла, задника на кобила, простак, некръстен, изчукай майка си!

    Запорожките казаци те обявяват - мухльо, ти дори не можеш да събереш християнски прасета. Сега ще приключим, защото не знаем датата и нямаме собствен календар; Луната е на небето, годината е с Господ, денят е същият тук, както и при вас; затова Ни целуни по задника нас!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #2
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    *Луцифер

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от The Cheetah Виж мнението
    *Луцифер
    тва са го писали преди няколко века

    било е доста весело
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си