.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Exclamation IPhone или Samsung

    Значи, спряла съм се на два мобилни телефона с тези марки. Ето ги и тях- http://www.technomarket.bg/products/...-gold-me434b-a и http://www.technomarket.bg/products/...-s4-white-16gb . И двата включват това което желая но не мога да избера, помогнете ми. Според вас кой телефон е по-добър и повече си заслужава и защо.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Само да попитам, защо точно тези определени марки, като двата телефона са напълно различни?

  3. #3
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    HTC

  4. #4
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    До колкото знам S4 не са особено добри, но Iphone не бих си взела за нищо на света. Защо не разгледаш и други марки? HTC наистина са добри.

  5. #5
    Защо не са добри S4? Иначе и аз много харесвам HTC но характеристиките им не ми удоволетворяват желанията май. Предпочитам телефони с по-голяма вградена памет и по-качествена камера.
    Последно редактирано от BeastlyT : 03-03-2014 на 19:00

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    АМА какви глупости говориш, това че е 4мпкс не означава че камерата е кофти, можеш да погледнеш image samples в гугъл, нещо съвсем просто... Плюс това, нека позная - ти си разгледала като модел само единичката, да верно нямаш слод кард, обаче има и други модели.
    Butterfly S-ката дори малко мисля бие One, докато при нея имаш - уау! SD слод за памет.
    Един телефон не очаквай да снима като професионален фотоапарат.
    Просто си взимаш един цифров фотоапарат, да речем, от порядъка на 100-200лв. със 16mpx и ти си човекът!

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Kamikazeto
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    308
    Има големичка разлика в цените, попринцип смятам че епъл правят хубави неща но сега бих ти казал самсунг, защото и двете са висок клас и работят добре. И все пак тоя екран според мене е прекалено голям. Мислила ли си за iphone 5c? И без тва надали ще използваш s-а на макс.
    п.п. Нокия правят телефони с хубави камери, а и тая вградена памет от къв чеп ти е като имаш слот? Запознай се и с устройството на айтюнс ако решиш да си купиш епъл.

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Samsung !!

  9. #9
    Mary_Jane_69 какъв е смисъла да си купувам и телефон и фотоапарат при положение, че мога да имам и двете в едно. Също така не съм казала, че искам телефона да снима като професионален фотоапарат. Butterfly S не е никак лош но го няма в Техномаркет, а аз от там искам да си купя, не питай защо имам си лични причини. Kamikazeto съгласна съм, че 5" са доста и това до някъде ме спира. Колкото до 5с не разбирам като цяло каква е разликата м/у него и 5s може ли да разясниш? А вградената памет повече я предпочитам от слота, лично мнение.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Еми нз, ако не гледаш толкова камера и памет... единичка или нексус...

  11. #11
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от BeastlyT Виж мнението
    Защо не са добри S4? Иначе и аз много харесвам HTC но характеристиките им не ми удоволетворяват желанията май. Предпочитам телефони с по-голяма вградена памет и по-качествена камера.
    Ами при S4 са заложили на функции, ама малко са паднали от към качество и е по-нетраен. Лични наблюдения. Иначе аз съм с S3 и съм доволна, но познати с S4 ми казват, че съжаляват, че не са си взели S3.
    HTC имат добра камера.
    Иначе явно имаш причина, но според мен е голяма глупост да си купиш smart phone от Техномаркет.

  12. #12
    Ми аз май съм за Samsung-а, другите са хубави ама аз не мога да си пазя телефоните и не бих си взела Iphone заради това, че на другия ден ще му направя нещо Мен ако питаш вземи си Nokia

  13. #13
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    iPhone.

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Samsung

  15. #15
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    iPhone - качеството е на светлинни години, от това на самсунг. Ползвам устройства и на двете марки и това са ми впечатленията.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Имам IPhone 5 и съм супер, супер, супер доволна. Според мен , ако разликата между 5 S & 5С e значителна - вземи си С.
    Ако си взимаш обаче Iphone , моят съвет е- задължително си вземи и протектор и то от по-твърдите , а не от най-меките, защото много се наранява при падане.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  17. #17
    Samsung Galaxy S4, но както решиш.

  18. #18

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си