.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Онзи момент...

    Какво правите, за да се отървете от онзи момент, когато разбереш че човека за който те е било грижа седмици наред, хич не го е бъркало за тебе?

    Аз примерно използвам алкохол, каквото и да е, и да е достатъчно да забравя момента (или докато не припадна...което дойде първо).
    Но тей като се сещам отново след няколко дни (обикновено седмица) не се сещам за нищо друго освен пак да започна с него... все пак, мисля че прекалявам, важното е че все още не съм пристрастен към това, но след като не знам какво друго да правя... някакви идеи?

  2. #2
    Намери си хоби и приятели, с които да излизаш. Алкохолът не е решение.

    важното е че все още не съм пристрастен към това
    ма то никой не е...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от DyO152 Виж мнението
    седмици наред


    Човек, ако това ти се случва редовно проблемът е в теб. Решението е усъвършенстване на нагласата към жените и подхода към тях.

    Твоите чувства не са разменна валута за тези на другият...А, ако не можеш да преживееш мъжки едно отхвърляне и стигаш до напивания, надрусвания и ексцесии си си го заслужил - никой не иска да отговаря за такъв лигльо...

    И ако смяташ, че обръщане на внимание на човек няколко седмици/месеца са гаранция за правилен подход, чувства от отсрещната страна и привличане си в грешка. Твоето внимание не струва повече от това на някой друг. Никой не е длъжен да те харесва, защото ти го харесваш и показваш.

    Какво значи, че не си пристрастен към такива ексцесии? Самият факт, че продължаваш значи, че си...Ама то на презадоволените тийнейджъри това им харесва - да си търсят и създават драма, и интрига в живота, защото си нямат друга работа...
    Последно редактирано от VintageMorphine : 03-03-2014 на 23:25

  4. #4
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Не съм имала такъв момент, а и да съм имала, е било когато съм била на 12. Предимно слушам музика.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Само за седмици сте заедно, разделяте се, а ти вече посягаш към алкохола...? Странно!
    Имал съм такива моменти, с което не се гордея, но после разбрах, че след всяка връзка ставам по-силен (не говоря за физическа сила, както вероятно се досещаш...), научавам един урок повече, ставам по-добър дори и само за себе си. От алкохола и наркотиците няма смисъл. Както сам/а каза - те вършат работа само за определено време, а после всичко те връхлита отново.
    Пробвай да си намираш друго занимание, което да те отвлича от мислите. Ясно е, че щом говориш за седмици, си още малък/малка, та не можеш да почнеш работа, но можеш да наблегнеш над уроците. Хем ще си подобриш успеха, хем ще се разасейваш с нещо стойностно.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Хайде да не пропагандираме алкохола като средство за справяне с проблемите?
    Това, че ти си слаб и не можеш да се изправиш пред проблемите си и предпочиташ да търсиш забрава, вместо разрешение, не означава, че така трябва да се прави.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #7
    Охх като почнете деца по на 16 години а вече от любовна мъка и към алкохол прибягват .

    Вместо да пиеш и да си вредиш на черният дорб си намери друго занимание . Спортувай или нещо друго и това помага .

  8. #8
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    Щом за седмица връзка правиш това какво ще стане ако някой ден се разведеш? Тогава ще си в клиника.

  9. #9
    1. Седмици наред, не една седмица, иначе е около месец - два
    2. На 17 съм, около година-две си търся момиче, и интересите ми хич не са като на повечето хора (можем да кажем че съм "работохолик")
    3. Не смятам че съм пристрастен към алкохола, защото знам че не трябва да го пия, но го правя нарочно за (както казах) да забравя случката.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от CoockieMonster Виж мнението
    Щом за седмица връзка правиш това какво ще стане ако някой ден се разведеш? Тогава ще си в клиника.
    Направо се беся !

  11. #11
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    те и алкохолиците казват, че нямат нужда от алкохол, а го пият, защото им харесва и могат да спрат по всяко време

    мдам
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  12. #12
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Една любов се лекува с друга. С алкохола само я приспиваш за малко, но тя пак се събужда. Сам предцени какво трябва да направиш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Какво правите, за да се отървете от онзи момент, когато разбереш че човека за който те е било грижа седмици наред, хич не го е бъркало за тебе? - Продължавам напред няма друг изход алкохол и други начини нищо няма да направят просто продължи напред нямаш друг избор

  14. #14
    Голям фен Аватара на Enchanting
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    619
    Продължаваш напред и толкова. Съсипваш си организма за нещо отминало, свършило.
    Замислял ли си се дали си струва за един човек? Човек, който те е наранил..

  15. #15
    Просто излез навън с приятели или послушай музика и хич да не ти пука продължаваш си живота и това е.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си