.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Работа...

  1. #1
    Фен Аватара на ThatsMe
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София
    Мнения
    209

    Talking Работа...

    Здравейте !
    От София съм на 17. Обръщам се към вас, защото не съм запознат или по-точно всеки ми казва нещо различно.
    Искам да работя нещо лятото (в София), като пример давам - раздавач на листовки.. Но там идва проблемът, а той е че не ми се занимава с документи.. Разговарях с някой по-компетентни от мен и те казаха, че трябва да отида някъде си и родителите ми да дадат разрешение да работя като непълнолетен.
    Въпросът ми е, че искам да спечеля малко пари, но приятели ми казаха че са работили в S u b w a y като раздавачи на листовки. Плащали 2 лв на час за общо 4 часа... в района.
    Не им били искали никакви документи... аз се поинтересувах и разбрах, че не могат да ме глобят ако нямам договор примерно, а ще глобят работодателя. Така че ако някой е работил за s u b w a y или McD го моля да ми обясни малко по-подробно как стоят нещата. И как точно получавам работата, не мога да вляза в някое заведение и да им кажа, готов съм да ви раздавам листовките... Парите не са толкова важни имам доста свободно време, макар че звучи смешно да работя за по 2 лв на час, защото сметнах че за 200 лв ще трябва да работя 25 дни.. по 4 часа.
    Благодаря предварително ! А да и ако знаете къде мога да отида, ще съм ви много признателен.
    П.С:Не знам дали уцелих секцията ;д
    Много ме кефиш, но не съм способен да ти го кажа...

  2. #2
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    да работя цял месец за 200 кинта, хахах не благодаря

    има доста начини за бързи пари, но или са незаконни или изискват инвестиция
    Азис - Хоп [music]

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    По-добре се хвани на работа на морето. За 2 месеца ще изкараш над 1000лв. Щом си на 17г. ще трябват съответните документи, освен ако не искаш да е на черно. Виж в сайтовете за обяви за работа. Има доста оферти, особенно сега преди сезона.

  4. #4
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    Да и аз те съветвам за морето Аз рискувах и отидох миналата година и за точно два месеца си изкарах 200 лв, като храната и спането ми бяха поети от работодателя и се прибрах с чисти пари. НООО много рядко някой се наема да вземе непълнолетни и предимно търсят момичета за сервитьорки. Така че почакай една година най-добре или си раздавай флаерите за по 200 лв на месец. Все пак никой не ти ги дава като седиш във вас и играеш на компа..
    [img] http://4.bp.blogspot.com/_9XjzP3JBrG...0/Paramore.jpg [/img]

    Don't wanna hear your sad songs
    I don't wanna feel your pain
    When you swear it's all my fault
    'Cause you know we're not the same
    No, we're not the same, oh, we're not the same

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от bebeemalko Виж мнението
    Аз рискувах и отидох миналата година и за точно два месеца си изкарах 200 лв, като храната и спането ми бяха поети от работодателя и се прибрах с чисти пари.
    Искаш да кажеш, че си работила за 100лв. на месец?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си