- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- На хижа
Здравейте!
След около месец отивам с родителите си на хижа и момичето което харесвам също ще бъде там. Може ли да ми дадете някакви съвети как да я накарам да ми обърне по-такова внимание и евентоално да си легне с мен. Въпреки че това не е толкова належащо вниманието и ми е по-важно. Мерси![]()
В присъствието на родителите си е почти невъзможно да я накараш да си легнете веднага. Принципно не е изключено да стане, но е малко вероятно. По-добре е да флиртуваш с нея през времето, в което сте там и чак след това да пристъпиш към останалото.
Ама ти тъпа ли си? Аз търся съвет как да я накрам да ме хареса един вид а ти ми говориш глупости тук.Ако нямаш реален съвет ми изчезни от темата.
RapExotic, и двамата сме над 20 и не е като да не се познаваме. Просто нямам game като че ли и имам нужда от помощ в това отношение
Ама ти си тръгнал да обръщаш на рабалка внимание ли?![]()
![]()
![]()
![]()
|DC -Wild#Cat!!♥
надявай се да я нападне мечка, ако стане я застреляй, ще станеш неиния герой...
Това е болест да съм влюбен в теб,
това е болест, вярвам на приятел.
Това е корист - целият живот,
това е грешка, но тя не се повтаря....
Абе,това момиче,с което искаш да си легнеш не беше ли от форума? Ако не се бъркам и е така,просто се самоубий!
Ама и ти искаш да се харесаш и да си легнете заедно- не бързаш ли? Пък и в присъствието на родители, аз не бих направила каквото и да е , дори да искам.
Добре, няма ли някой да ми даде сериозен отговор? Просто се нуждая от съвет как да действам и какво да и говоря за да ми обърне внимание.
Освен това дали пиша за потребителка на сайта или не е ваша работа!
Значи тя е потребителка в сайта,но ти въпреки това пишеш в тоя сайт как да я вкараш в леглото.Келеш.Прегледай се
Кой ти каза чв става дума за същото момиче? Аз такова нещо не съм казал. Вие го споменахте.
Пак питам, някой има ли идеи как да и привлека вниманието и да я накарам да ме погледне по по-такъв начин? Идеи които не включват мечки и вълци или свирки ?
Ами дръж се възпитано и покажи, че ти имаш интерес към нея. Разговаряйте, инересувай се от нея, задавай и подходящите въпроси и подържай приятен и интересен разговор с нея. Ако те харесва ще ти отвърне със същото. Елементарно е.
И защо е толкова важно за кого говоря? Какво променя това?
Човек на 20+ не знае как да общува с жените.
Трагедия.