.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134

    Question Черен молив

    Здравейте дами! Дано не съм единствената с този проблем. Харесва ми да си слагам черен молив, защото подчертава очите в ежедневието. Моят се размацва много и след часове седи грозно. Моля ви, предложете ми черен молив, които да издържа поне половин ден. Ще съм благодарна!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    А защо не си подчертаваш очите с очна линия? Според мен изглежда много по-добре и нежно.
    Иначе по въпроса ти, не мога да ти помогна, съжалявам. ;д
    http://ask.fm/iwwkaa

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Аз съм доволна от тези на MaxFactor и Yves Saint Laurent. Ама на Лоран са скъпички. На Максфактор са на по-достъпни цени.

  4. #4
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    А защо не си подчертаваш очите с очна линия? Според мен изглежда много по-добре и нежно.
    Иначе по въпроса ти, не мога да ти помогна, съжалявам. ;д
    Казвали са ми, че без очна линия ми отива повече. Наистина като се гримирам по 2-та начина и аз го забелязвам, инъче нямам нищо против нея.

    П.С.: Слагам си черен молив отдолy на окото, ако сложа очна линия - отгоре на клепача. Не съм пробвала с очна линия отдолу, ...страх ме е да не ми влезе в окото.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от LipSy Виж мнението
    П.С.: Слагам си черен молив отдолy на окото, ако сложа очна линия - отгоре на клепача. Не съм пробвала с очна линия отдолу, ...страх ме е да не ми влезе в окото.
    О, и аз нямах предвид да си слагаш очна линия отдолу на окото. И бтв може да не ти ходи, защото например не си се научила да я слагаш добре или я слагаш добре, но нямаш правилна симетрия? Аз по принцип съм от втория тип, обаче бритона ми скрива завършека от едната страна и не си личи.
    Аз докато се учих да си слагам очна линия в началото, я слагах тоооолкова сакато, че очите ми изглеждаха криви
    http://ask.fm/iwwkaa

  6. #6
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от xXxPETYAxXx Виж мнението
    Аз съм доволна от тези на MaxFactor и Yves Saint Laurent. Ама на Лоран са скъпички. На Максфактор са на по-достъпни цени.
    Гледам, че на Yves Saint Laurent са около 40 лв.?! Би трябвало да са доста качествени, пробвала ли си лично черен молив на тази марка?

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    О, и аз нямах предвид да си слагаш очна линия отдолу на окото. И бтв може да не ти ходи, защото например не си се научила да я слагаш добре или я слагаш добре, но нямаш правилна симетрия? Аз по принцип съм от втория тип, обаче бритона ми скрива завършека от едната страна и не си личи.
    Аз докато се учих да си слагам очна линия в началото, я слагах тоооолкова сакато, че очите ми изглеждаха криви
    Ем не, очите ми не изглеждат криви и не мисля, че симетрията ми не е правилна. Имам наситено кафеви очи и много хора ми казват, че ми отива само със спирала и черен молив...Погледа ми изглеждал по-...отворен. Успяха да ме убедят. Заради това започнах да слагам молив.

  8. #8
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Цитирай Първоначално написано от LipSy Виж мнението
    Гледам, че на Yves Saint Laurent са около 40 лв.?! Би трябвало да са доста качествени, пробвала ли си лично черен молив на тази марка?
    Хах, сега като видях наистина са толкова. Струва ми се, че преди като бях проверявала имаше и по 21лв., може и да се бъркам. Имам такъв, разбира се подарък ми е, аз не бих дала толкова пари за един молив . Мога да кажа, че е най-хубавия, който съм ползвала. Ама, по-добре пробвай с Максфактор, качеството им е съвсем малко по-различно, но пък цената е доста по-добра.
    Последно редактирано от xXxPETYAxXx : 03-18-2014 на 15:53

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    551
    Lancome Le Crayon Khol
    Благодарност...това е болест, от която страдат кучетата.

    Je besser ich die Menschen kenne, desto mehr liebe ich die Hunde.

    Am Anfang schuf Gott den Menschen, aber als er sah, wie schwach er war, gab er ihm den Hund.

    Der Hund ist das einzige Wesen auf der Erden, das dich mehr liebt als sich selbst.

    Ein Hund hat die Seele eines Philosophen!

    Гордея се с моите прекрасни кучета и ги обичам ужасно много!

  10. #10
    Слагай си молива за очи в хладилника за 1 час и няма да се размазва,какъвто и да е той.

  11. #11
    За мен всяка марка моливи си имат варианти. Има моливи които са по- меки и моливи които са по -твърди и дори на някои си пише софт. В момента използвам на Collection KOHL EYELINER (не знам дали ги има в България)и смея да кажа че може би е единствения молив който не ми се размазва въобще, а съм ползвала на някои от известните марки които казвате и не съм оставала много доволна. Но аз нямам навика да давам много пари точно за молив

  12. #12
    На мен абсоооолютно всички ми се размазват където и да ги сложа. Понякога ги използвам за съвсем леко подчертаване, но иначе си ползвам очна линия, а окото отдолу подчертавам с черни сенки.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #13
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Аз пък си слагам молив за основа и след това очна линия. Може да съм единственият човек, който си слага очна линия отдолу, но на мен много ми харесва как става и издържа дълго. Номерът е да не слагаш голямо количество и да я слагаш в по-външната част.

  14. #14
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    Долу във водната линия ли имаш предвид?
    Аз съм си слагала гел-очна линия там и нямам никакви проблеми и естествено издържа много повече.
    От позната съм чувала много добри отзиви за молива за очи Ревлон Колорстей, но не съм го пробвала. Потърси ревюта.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Аз използвам този на Loreal
    http://www.enzo.bg/loreal-paris/supe...moliv-za-ochi/

  16. #16
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    Молива на Импала! УНИКАЛЕН Е!
    Ето и ревю:http://beautyzone1.blogspot.com/2012...post_2160.html
    И да ти кажа, какъвто и молив да сложиш отдолу на очите бързо пада, за това слагай под него бял.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Аз съм доволна само от водоустойчивия черен молив на Seventeen(от серията Radiant)
    http://safo-bg.info/-eyes-/364--radi...ye-pencil.html
    Останалите моливи ме правят на панда след има-няма 40 минути. xDD
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  18. #18
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от fakesmiles Виж мнението
    Долу във водната линия ли имаш предвид?
    Аз съм си слагала гел-очна линия там и нямам никакви проблеми и естествено издържа много повече.
    Да, там. Наистина си е друго. До вечерта почти не ми мърда.

  19. #19
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от The Cheetah Виж мнението
    Молива на Импала! УНИКАЛЕН Е!
    Ето и ревю:http://beautyzone1.blogspot.com/2012...post_2160.html
    И да ти кажа, какъвто и молив да сложиш отдолу на очите бързо пада, за това слагай под него бял.
    Много твърд ми се видя на мене, и се размазва адски лесно.
    Иначе в редките случай, в който слагам черен молив на така наречената waterline - вътрешната линия на око, ползвам ето този на essence http://2.bp.blogspot.com/-6wCpOiRBI5...ing_kredka.JPG автоматичен е, и е доста ефтин 2-3 лева беше някъде, така че ако не ти хареса, поне няма да те е яд, че си дала много пари за него.

  20. #20
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    570
    Тези автоматичните моливи са по-наситени и не се размазват, дори едвам се трият.Аз имам такъв на ейвън ама нали бях малко индианец и си взех първия, който ми попадне сега не го използвам именно, защото е прекалено наситено черното.


    Извод:търси автоматични моливи

  21. #21
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от The Cheetah Виж мнението
    Молива на Импала! УНИКАЛЕН Е!
    Ето и ревю:http://beautyzone1.blogspot.com/2012...post_2160.html
    И да ти кажа, какъвто и молив да сложиш отдолу на очите бързо пада, за това слагай под него бял.
    Съгласна съм! Уникален, наситен, мек и евтин
    Авторке, може да погледнеш и другия на Импала - този със силикона. Ползвала съм го няколко пъти. Издържаше ми по цял ден, но в един прекрасен момент започна да ми дразни на очите нещо и го спрях. Имам приятелки, които също са много доволни от него и нямат моя проблем.
    Ето го:
    http://2.bp.blogspot.com/-BkZi28esFR...0/P1040664.JPG
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  22. #22
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Да, там. Наистина си е друго. До вечерта почти не ми мърда.
    Не мисля да пробвам с очна линия. Малко не съм сигурна в себе си, ако ще трябва да я слагам долу във водната линия. С молив ми е много по-лесно.

    Моят молив е на Essence и въобще не съм довона, не мисля да си вземам отново на тази марка. Гледах някакви на M.A.C и прочетох доста позитивни мнения, а и са водоустойчиви. Мисля да пробвам него. Дано инвестицията да си струва!

  23. #23
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от LipSy Виж мнението
    Моят молив е на Essence и въобще не съм довона, не мисля да си вземам отново на тази марка. Гледах някакви на M.A.C и прочетох доста позитивни мнения, а и са водоустойчиви. Мисля да пробвам него. Дано инвестицията да си струва!
    На Essence по принцип им харесвам нещата, но моливите им са пълна трагедия! Принципно автоматичните моливи наистина са по-добри, но аз от време на време ги чупя , така че не смея да си купя пак.

  24. #24
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    На Essence по принцип им харесвам нещата, но моливите им са пълна трагедия! Принципно автоматичните моливи наистина са по-добри, но аз от време на време ги чупя , така че не смея да си купя пак.
    То толкова много неща излязоха на пазара, че човек се чуди кое е по-добро от доброто. Има твърде голям избор и аз лично трудно се спирам и много разглеждам преди да закупя...то не знам автоматичен ли да е, силиконов ли, мек, твърд,...с четчица от единия край, без....ужас ...и каквато съм капризна...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си