.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Cool Антоанета Василева - красивото лице на държавата

    Когато говорим за държавни служители, чиновници винаги си представяме един и същи образ - лелка която е готова да ви сдъвче. Наскоро обаче ми направи впечатление Антоанета Василева (понеже обикаля всякакви телевизии). Това е една супер яка мацка, която рабати в (забележете) "Национална комисия за борба с трафика на хора". Там бих си представила Явор Колев или някой подобно изглеждащ здравеняк, но не и Антоанета Василева, която направо ми скри шапката и промени начина, по който мисля за държавната работа и подобни институции. И не на последно място - мотивира ме, защото... просто вижте я как изглежда. Интересно ми е дали и вие я смятате за толкова красива колкото аз? И моля без обиди и простотии






  2. #2
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Eми млaдa женa, не виждaм нещо неповторимо в нея. Въпросa е кaк си върши рaботaтa, a не кaк изглеждa, нaдявaм се, че е сложенa тaм не сaмо дa крaси, a дa опрaвдaвa голямaтa си зaплaтa със свършени дейности

  3. #3
    Аз се запалих по нея от това интервю http://konspiratora.blog.bg/drugi/20...i-deca.1248864
    И много добро впечатление ми направи, че има хора като Антоанета Василева защото някак си това ми показва, че има млади, хубави, интелигентни и качествени хора у нас, които имат желание по правят нещата. Примерно, тя можеше да синамери някой мъж и никога да не работи а тя се е захванала с доста неблагодарна и мръсна работа като трафик на хора, за което само мога да я похваля.
    Последно редактирано от iakatamacka : 03-19-2014 на 07:16

  4. #4
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    На тези постове не попада всеки. Хора като теб и мен не биха могли да имат достъп до такава работа. Тази жена просто заема хубава позиция в държавната власт, тя е просто лицето, а други хора работят зад нея и движат нещата и. Това, че е хубава и млада и е в плюс, но пак ти казвам, тя не пипа никаква мръсна работа, нито хваща престъпниците, нито завръща хората, които са станали жертва на трафик, други вършат това.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си