.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Headphones

  1. #1

    Headphones

    Здравейте,

    искам да си купя слушалки и имам нужда от мнения на фенове .

    Слушам музика постоянно от телефона си и на старите им дойде времето. Препоръчаха ми модели на Philips и Sony. Държа да са с добър дизайн и с цена под 100лв. Определено искам да пробвам on ear headphones модел.

    И кои са най-важните критерии при избора на слушалки - звук, дизайн, марка, цена? Разгледах в нета стотици модели, но не мога да се спра на нищо конкретно.

    Thanks!

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от AneleMi Виж мнението
    Здравейте,

    искам да си купя слушалки и имам нужда от мнения на фенове .

    Слушам музика постоянно от телефона си и на старите им дойде времето. Препоръчаха ми модели на Philips и Sony. Държа да са с добър дизайн и с цена под 100лв. Определено искам да пробвам on ear headphones модел.

    И кои са най-важните критерии при избора на слушалки - звук, дизайн, марка, цена? Разгледах в нета стотици модели, но не мога да се спра на нищо конкретно.

    Thanks!
    Най-важни са звук и дизаин.Бих ти предложил няколко марки които са качествени и имат и евтини неща - Sony,Hama,Stealseries като последните 2 са и Gamer слушалки но имат и модели за музика.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Philips и Sony?Сериозно ли хаха.Ако търсиш евтини окей,ама ако искаш качество и звук не се доближавай до тях

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си