.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Къде?

  1. #1

    Къде?

    Къде мога да занеса луксоцен часивник на стойност повече от 500 лв и да ми го върнат като нов ( за Варна само )? защото когато го носих в Димов на общината до Черно Море хотела ми го върнаха с разнебитенити стрелки , лепило по циферблата, прах под стъклото и отпечатъци + много драскотини ! много съм недоволен ,дори ще пиша гневно писмо

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ако говориш за часовникарско ателие, трябва да се внимава, понеже може да се натъкнеш и на несръчни майстори - търси реномирано ателие

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    http://www.giulianwatches.com/index.php?m=325&lang=1

    Подготви се добре финансово. Часовник за 500лв не е върха на лукса, но ако има нужда от смяна на части няма да са от най-евтините.

  4. #4
    проблема е че има лепило по циферблата( малко но се забелязва) има прашинки и то около 20-30 които си личат и някакво розово нещо , и отпечатъци от пръсти. Колко горе-долу ще ми излезе

  5. #5
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Първо. Не го носи в Джулиан, щото само се чудят как да взимат пари.
    Второ. 500 лева е далеч от луксозен часовник.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    И аз не съм доволен от Гюлиан, изобщо :/
    Отидох при тях с моя Longines и показха пълна некомпетентност. Единствено ми скъсиха верижката като хората, че беше чисто нов
    От Джулиани пък чувам смесени мнения, по форуми само се оплакват от отношението им към клиентите по магазините, пък едно приятелче си поддържа Тисота там и засега всичко е било без забележки.

    A най-новото ми попълнение си го взех точно от Джулиани, кратки разговори с тях, с Ахмед Чакър (огромни благодарности към тоя човек за отстъпката, която ми направи за часовника, просто си беше направо подарък!) и бих казал само позитивни работи от лична гледан точка към Джулиани
    Последно редактирано от Mladenoff : 03-29-2014 на 04:54

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си