.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 117 от общо 117
  1. #101
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Веднъж съм се качвала на автоматик, 17 пъти натиснах спирачката,мислейки я за съединител...
    Определено не съм фен на Автоматиците,предпочитам си ръчки. Обичам да си усещам колата, да си знам какви ги върша с нея. Не съм навътре в нещата с автоматичните кутии, пък и предпочитам, сега докато съм още малд шофьор да си свикна така,пък след време може и да предпочета автоматик. Иначе харесвам мощните и бързи коли, но съдейки по собствения си джоб ...определено не са за мен, а не бих била с някой си мъж,само защото кара еди ква си кола. Хоп-изненада. Долната ковра не е толкова долна :O
    maDamn

  2. #102
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    пхахахах, бахти сеирджийте


    падам си най-мн по бентлита


  3. #103
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    пхахахах, бахти сеирджийте
    Пак ли внимание търсиш.. ;С
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #104
    Голям фен Аватара на ReguL
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    915
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    80-90km/h
    с автоматика не вдигам толкова, защото е джип и още не мога да преценя къде са гумите и ме е страх като се разминавам с други коли да не ги блъсна
    Добре си.
    И от колко време можеш да шофираш?

  5. #105
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Определено не съм фен на Автоматиците,предпочитам си ръчки. Обичам да си усещам колата, да си знам какви ги върша с нея. Не съм навътре в нещата с автоматичните кутии, пък и предпочитам, сега докато съм още малд шофьор да си свикна така,пък след време може и да предпочета автоматик.
    И аз така, ама даже не съм се качвала на автоматик. Суперсложно ми изглежда с тия режими и глупости, пък и ми е тръпка да се науча да съм наистина добър шофьор с ръчка.

    Иначе... забавна тема. ФолЦваген не били немски, ама иначе разбираме от коли, пък не знаем основната концепция. Айляче.

  6. #106
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Е ти многу убава кола искаш за оффроуд бе колега, с тва в първата по-голяма кал и си до там...
    Въобще имаш ли опит с джипове или просто ти изглежда голяма, масивна и ти харесва на рекламата?
    Ти някога качвал ли си се на дифендър или просто така си лаеш ? Защото изказването ти е малко смехотворно, друго няма да ти кажа.

    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Двигател на АУДИ или БМВ не ставал
    Моето момче, единствените двигатели, които са по-добри от тези на Немците са Японските...
    Не знам дали въобще си вярваш с това "двигателите и т.н. и самите им мотори не стават".. Ох не съм се смял така от много време..
    Защо според теб "селяните" избират такъв тип кола, за впечатлят с нея?
    Остави, че са агресивни, масивни и мощни на външен вид, именно под капака им се крият истински прелести.. Мога да ти кажа, че БМВ-то се взема, защото е именно мощно и читаво и няма да те остави на пътя, пък е евтино (със скъпа поддръжка) това е една от най-мощните casual колички, които можеш да намериш... за това и всеки "бек" си взема БМВ, щото знае, че е мощна и качествена..

    Ей аман от инженери, Шумахери и механици в тоя форум.. Немските коли не ставали..
    Застреляй се, моля те.
    Виждам и тук много разбираш, ако искаш ела ще си говорим, аз съм инженер. Имам и приятел които в момента работи в Audi няма проблем да си поговорим. И достатъчно много километри съм минал на италиански, немски, японски, френски коли.

    Всичките се биете в гърдите като големи разбирачи, ама истината е че 90% от двигателите на пазара нямат проблем да изкарат по 600к до 1млн км. Проблема на една кола рядко е в двигателя, но ако говорим за прецизност на изработка, то Японците няма кой да ги мине.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    И аз така, ама даже не съм се качвала на автоматик. Суперсложно ми изглежда с тия режими и глупости, пък и ми е тръпка да се науча да съм наистина добър шофьор с ръчка.

    Иначе... забавна тема. ФолЦваген не били немски, ама иначе разбираме от коли, пък не знаем основната концепция. Айляче.
    Вариаторните автоматици са прелестно нещо.

    Ето ви и един стар виц да се посмеете:

    Решили Германците да покажат - що е то, нация техническа. Направили болтче, тънко като косъм и го пратили на Японците.
    След има-няма седмица ония им го върнали пробито през средата.
    Германците се засуетили, събрали екип инженери и нарязали вътрешна резба на отвора. Пратили го пак на Японците.
    За да се отсрамят, Самураите направили винт по вътрешната резба, навили го и го върнали на Швабите.
    Зачесали се швабите по главите и рекли:
    - Японците явно ни се подиграват - я дайте да го пратим на Българите да ги видим - те и връзки за обувки не могат да направят.
    След една седмица получили пратка с голяма бележка, която гласяла:
    - Установихме, че между болта и резбата има хлабина - навили сме калчища...
    Последно редактирано от draid : 04-07-2014 на 08:17

  7. #107
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Кой не знае за Полото на кака ви, да ви питам?
    Не че нещо, ама съм много доволна. Идеална градска количка - 1.4 двигателче, маневрена и като се има предвид колко не мога да паркирам, малките ѝ габарити са ми перфектни. Единственият ѝ кусур е, че е ръчка. Автоматикът е идеален за градски условия. Извън града не е особено удобна, защото не набира достатъчно бързо при изпреварване, пък и над 110-120 км/ч не е стабилна.
    Другата семейна кола е Ауди А6 - идеална за извънградско, набира бързо, бяга много.
    Карала съм и джип, тромава ми е, но разбира се трябва да се има предвид в какви условия се кара тая кола. На мен джип не би ми вършил работа.
    Пежата, например, на МЕН не са ми удобни. Родителите ми пък са изцяло фенове на тази марка. Баща ми все още кара една 406-ца. Е, няма такава кола. Адски бързо се изстрелва, а разходът ѝ на гориво е направо смешен. Майка ми сега кара еднo 308. Само кръгчета съм правила с нея, ама... не ме радва особено. Преди това караше 206. Много тромава кола...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  8. #108
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ти някога качвал ли си се на дифендър или просто така си лаеш ? Защото изказването ти е малко смехотворно, друго няма да ти кажа.



    Виждам и тук много разбираш, ако искаш ела ще си говорим, аз съм инженер. Имам и приятел които в момента работи в Audi няма проблем да си поговорим. И достатъчно много километри съм минал на италиански, немски, японски, френски коли.

    Всичките се биете в гърдите като големи разбирачи, ама истината е че 90% от двигателите на пазара нямат проблем да изкарат по 600к до 1млн км. Проблема на една кола рядко е в двигателя, но ако говорим за прецизност на изработка, то Японците няма кой да ги мине.


    Ем да де и аз това казвам, на японците двигателите са лудница. ;3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #109
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    Жените харесват ... бързи, скъпи, лъскави и луксозни коли - някоя нова S-класа или X6-ца добре ще им дойде да си се возят
    Азис - Хоп [music]

  10. #110
    За всяко момиче е строго индивидулно . Предпочитанията към колата не зависят от пола или поне не би трябвало.
    Аз харесвам по-големи коли и коли които са небеждавани за типично мъжки .Обожавам джипове може би защото съм свикнала с тях. Просто всичко си зависи от личните предпочитания на човека не зависимо дали е жена или мъж . Това че е общо прието жените да харесваме лъскави и малки коли не значи че всяка от нас е така .

  11. #111
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Нямам идея, колите са измислени за да дебелее народа и да умира в адски мъки поради затлъстяване.
    n00bs

  12. #112
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Това че е общо прието жените да харесваме лъскави и малки коли не значи че всяка от нас е така .
    Да, ето аз например харесвам лъскави и големи коли
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  13. #113
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Нямам идея, колите са измислени за да дебелее народа и да умира в адски мъки поради затлъстяване.
    Тогава, защо седиш на компютъра ?

  14. #114
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Тогава, защо седиш на компютъра ?
    За да давам мъдрост на хората!
    n00bs

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Нямам идея, колите са измислени за да дебелее народа и да умира в адски мъки поради затлъстяване.
    Попринцип е ходенето пеша е полезно но ако живееш в голям град ме питай как ще се оправяш без кола . Дали човек ще е дебел или не зависи от целият му начин на живот .

  16. #116
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Веднъж съм се качвала на автоматик, 17 пъти натиснах спирачката,мислейки я за съединител...
    OMG

  17. #117
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Цитирай Първоначално написано от lamer4e7o Виж мнението
    Ей, дечко, едва ли си работил в сервиз за коли повече от мен, така че мнението ти за баварците можеш да си го пъхнеш знаеш къде…

    Казах, че говоря за BMW — боклуци са, да, особено тия 318 или 320-ки, които се харесват от повечето девойки в днешно време.

    Впрочем, ти BMW ли караш, ако караш нещо въобще?
    Хаха, г-н Сервизджия се обади Работил 2 месеца като чистач в сервиз и вече прави заключения по форуми

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си