- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- В безизходица съм
Не знае какво иска. Не си заслужава.. щом приятелката казва да се видите... Смятаай!
не я търси,ако случайно тя реши да те потърси ок .. и все пак май няма смисъл да се занимаваш .. (:
За съжаление съм такъв, че лесно се привързвам и после страдам от това. А и не се отказвам лесно, наумя ли си нещо се боря докрай. За съжаление съм от така наречените "добри момчета", не се филмирам, не се друсам, не се бия и т.н. Правя доста по-мили неща, например онзи ден на момичето, като и бе студено и дадох якето ми, за да се стопли и т.н.
Към момента мисля да не я търся около седмица, а ако ме потърси е добре, а ако ли не... Да и пиша и да и предложа да се виждаме като приятели, с цел, като се опознаем още по-добре, ако иска да се получи нещо.. Но като момента сякаш е най-добре да изчакам?
Навигират я малко хахха, аз благодарих на момичето, което и е казало, че е видяла нещо позитивно в мен, но когато приятелката и не е наясно е безсмислено.